0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Emillia DiLaurentis

• V kursas
  • *
  • 112
  • Taškai: 29
  • Lytis: Moteris
  • All houses are good. Mine's just better.
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #90 Prieš 4 dienas »
Elena buvo nelaimingiausia, kai Emillia 'sušlapino' Eleną. O Emi nežinojo kaip ir elgtis. Klastuolė norėjo tik pasirodyti, kad kažkokius burtažodžius moka. Bet prisižaidė. Kaip visada..
- Nesusirgsi? - Atsakė klausimu į Elenos žodžius. Emillia net nepagalvojo apie tai, kad mažoji grifė gali ir susirgti. Klastuolė kiek išsigando. Tai viskas bus gi ant jos atskokomybės. O juk ji gali ir pasiskūsti.. O jeigu už tai atims taškų iš klastūnyno, dėl netinkamo elgesio? Emi tikrai išsigando. Buvo labai pasimetus ir bijojo, kad Elena nesupyktu.. Ką daryti? Galvojo klastuolė. Reikia ją nuvesti atgal į Hogvartso pilį...
 Prieš tai net nepagalvojus, kad Elena gali susirgt. Klastuolė galvojo apie keistus kiek dalykus. Juodoji magija ir t.t.. Emi buvo kiek smalsu dėl jos, bet, kad naudotis tikrai nenorėjo. Emillia netgi kiek bijojo. Bet nepagalvojus paklausė Elenos apie tai. Ar jai patinka juodoji magija?
 Kai paklausė greitai ir susilaukė iš mažosios grifės ir atsakymo. Pas klastuolę išsiputė akys, padidėjo vyzdžiai. Ema nesitikėjo tokio girdėti. Jai buvo keista, kad ji taip viską atvirai ir pasakė. Oho..Nesitikėjau tokio jos drąsos ir atvirumo. Klastuolė kiek netgi pasimetė ką ir atsakyt.
- Gal visai ir smalsu būtu kažką apie ją žinoti daugiau ir gal netgi mokėti burtažodžius... Bet aš kažkaip netgi bijau. Tai kiek neįprasta, nes iš vaikystės gąsdino, kad tai yra blogai. Turbūt man vis dar tai užstrigo atmintyje ar tiesiog galvoje.. - Kiek pasakė ir nusijuokė. Ema netgi nežinojo ką ir atsakyt. Bet vis gi, pasakė ir tokią tiesą. Emillia tiesiog bijojo jos mokintis todėl ir nesidomi.. Reikia keisti tema.. Pagalvojo Ema ir mintyse su tuo ir sutiko.
- Žinai. Aš pergyvenu, kad tu nesusirgtum.. Gal geriau aš tave nuvesiu atgal į Hogvartsą? - Paklausė ir jau ruošėsi eiti Hogvartsui link.
Magic is believing in yourself, if you can do that, you can make anything happen

*

Neprisijungęs Elena LoveGood

• IV kursas
  • *
  • 162
  • Taškai: 43
  • Lytis: Moteris
  • They say Hogwarts, we say Home
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #91 Prieš 3 dienas »
Elena vis stėbėjo Emill’ios judesius. Ši atrodė kiek išsigandusi. ,,Kodėl ji tokia išsigandus? Juk čia nieko tokio.”
 -Tu nebijok, aš niekam nieko nesakysiu. Juk visiems pasitaiko. Kaip buvau pirmakursė netyčia paleidau sustingdymo kerus į Profesorių. Taigi nesijaudink, čia tik šlapi drabužiai, kuriuos grįžusi į savo koledžo bendrąjį kambarį nuimsiu nuo savo kūno,- maloniai pasakė Grifiukė ir nusišypsojo,- o kad susirgsiu net nežinau... Turbūt kad ne,- susimąsčiusi kalbėjo mėlynplaukė.
 Kaip raudonakė pasakė ką mano apie juodąją magiją, matėsi kad Emillia nustębo. Tačiau išgirdusi ką ji mano apie juodają magiją, Elena irgi ne ką mažiau nustębo.
 -Kartais norisi išeit iš Hogvartso į kažkokią atokią vietelę ir ten ją pasipraktikuoti,- užsisvajojo Grifiukė,- tiesą sakant aš visiškai nebijau. Bet juk vieną kartą galima pabandyti kažką padaryti,- mirktelėjo mėlynplaukė ir pažiūrėjo į savo lazdelę,- jeigu nebijosi, galėtumiem kažkada padaryti,- nusišypsojo raudonakė ir apsidairė. Staiga Elenai pasidarė šalta ir kažkaip nemalonu. Supratusi jog jau laikas grįžti į pilį, Emillia staiga prakalbo.
  -Taip, tu teisi, gal jau einam, nes jau kažkaip šalta ir nemalonu darosi. Jeigu norėsi dar kartą susitikt žinok kad visada būnu uždraustojo miško pamiškėje,- vėl nusišypsojo Elena ir kartu su Emillia patraukė link Hogvartso.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017