0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Savannah Lasaga

Vešli pieva už pelėdyno
« Prieš 8 metus »
Už pelėdyno plytėjo labai vešli ir skaisčiai žalia žole apaugusi pieva. Laukymė plytėjo dar ilgokai nuo pat pastato užnugario, o ir ši galiausiai pasibaigė tik suklypusia tvora ir varteliais, įstatytais vidury jos. Vešlioje žolėje tarpais buvo išmindžiotas žemės plotelis ir apneštos žemėmis gelelės, tačiau paėjus toliau ir pašniukštinėjus po pievą dar galėjai rasti tų gražiųjų rugiagėlių ir smilgų.
Šone, prie pat tvoros, į dangų savo tvirtas šakas tiesė jauna obelis, tačiau jos įvairiai išraivyta drėvė rodė, kad jai teko iškentėti ir pūgas, ir šalčius, taip pat liūtis, karštį; pavasarį tekdavo iškęsti net ir nemenką šakas iki žemės lenkiantį vėją. Ši laukymė buvo ypatinga: joje negalėdavai aptikti kenksmingų žolėms vabalų, esant geram orui, aplink sklandydavo drugeliai ir neretai praskrisdavo alauda arvensis ar netgi columbadaie.
**
Lemon nusprendė baiginėti namų darbą vos išbrėškus pirmąjai aušrai, nė negalvodama pasilikti pusryčiams, juk tas nuolatinis maistas įgriso iki kaulų smegenų. Nebent desertai dar gana skanūs, kaip visada šyptelėjo švilpiukė ir esant geram orui rankose nešėsi aiškiai pagijusį augalą, trūko tik pokalbio ir trašų. Mergaitė nusprendė pradėti nuo trašų, nes pokalbis dar akivaizdžiai galėjo palaukti, o gal bus gerai ir be pokalbio, tik Lem niekaip nesuprato, kodėl augalui reikalingas pokalbis. Po to jis tik gal tik dar labiau susirgs ir nebebus pagydomas. Kas supras tas užduotis, teks tai daryti. Citrina jau nepajuto, kaip atsidūrė prie savo tikslo - už pelėdyno plytinčios pievos, priaugusios rugiagėlių, o aplink skraidė citrininiai drugeliai. Apcitrinėję mūsų pavasariai, citrinos citrinos kur dairais.. Poezija goals, sukikeno mergaitė ir nusidrėbė ant žolės, augalą saugiai laikydama prispaudusi sau prie pilvo. Garsiai nusijuokusi mergaitė iš krepšelio išsitraukė prakirptą ir sandariai užsuktą trašų pakelį. Trąšos, trąšos, trašos, spygavo mintyse švilpiukė, stebėdama aplinkui pasirodančius citrinukus ir bandydama juos sugauti. Pabaidyti drugeliai skrisdavo vis toliau nuo jos, bet kartu ir susidomėję nutūpdavo ant jos citrininių plaukų. Gerai, susiimk. Tai namų darbas, po paraliais, ne drugelių gaudymo ceremonija, Citrinai sutrūkčiojo antakis, bet ji vėl pratrūko juoktis ir pagaliau susiimė. Jei ne dabar, tai kada tada? Pirmakursė atsargiai pasirėmė į minkštą žolytę ir atsisėdo turkiška poza. Paėmusi pakelį Seth jį pralaisvino, kad iš jo galėtų išbyrėti kažkiek tai trąšų ir papylė jų šiek tiek, nes nebuvo tikra, kiek jų tiksliai reikia. Gėlytė, atrodo, pasiraivė ir pasirąžė savo mažais lapeliais. Vienuolikmetė šyptelėjo ir pasistengė čia neužgaišti, tad skubiai susigrūdo likusias trąšas į kuprinę ir ją užsimetė ant pečių. Pačiupusi vazonėlį mergaitė skubėjo pilies link, nes vis dėl to nenorėjo praleisti pusryčių. Kad ir ką stengėsi apgauti, iš tiesų ji buvo alkana kaip vilkas..

*

Savannah Lasaga

Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #1 Prieš 8 metus »
Lemon ir vėl čia atsidūrė įgrisus grifų ir klastuolių konkurencijai pusryčių salėje (tiesą sakant, šių koledžų vadovės buvo romios ir malonios; Seth niekaip nesuprato, kaip jos užaugina tokius liūtus ir gyvates), tačiau šįkart čia atsirado ne dėl namų darbo, o dėl troškimo pakvėpuoti grynu oru prasidedant pavasariui ir pasižvalgyti į paukštelius, tokius kaip corvus corax ar alauda arvensis; daugiausia tokių čia ir buvo, kitų lyg ir nebuvo įmanoma rasti, nebent kokioje egzotiškesnėje vietoje (tokių čia mergaitė nepažinojo, bet ššš). Citrina tiesiog prisėdo ant vėl kaip buvusios, taip ir vėl stovėjusios pievelės, ir nesvarbu, ar kas mindžioja, ar ne; pievelė vėl stovi stati, kai grįžti kitą rytą. Ir neatspėsi, ar tai magija, ar Rojaus poveikis.
Mergaitė mąsliai žvelgė į dangų ir kramtė smilgą, naršydama po dangų ir ieškodama paukščių.

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

 • VII kursas
 • *
 • 519
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #2 Prieš 8 metus »
Nusprendusi paklaidžioti aplink Hogvartsą, Junko atsirado didžiulės ir ganėtinai žalios pievos akiratyje. Na, čia atrodo kaip gera vieta pabūti.. Be to, nors ir klaidžioju be jokio aiškaus tikslo, galbūt bus gera vieta ką nors atlikinėti ateityje. Vis dėl to, neatrodo, kad čia užklysta daug žmonių. Pastebėjusi medžio, tiksliau obels kamieną, klastuolė iškarto patraukė link jo, ir atsirėmusi nugarą į jį pakėlė galvą į dangų, kuriame ryškiai švietė saulutė. Nors tokia ryškuma ir šiluma man ne prie širdies, bet medžio lapai ir šakos tiek tiek užstoja viską, todėl nėra taip blogai.. Nusprendusi, kad dangus vistiek toks pat yra, nors debesų pozicija ir keičiasi, pirmakursė nusprendė pamiegoti ar bent primerkusi akis pailsėti. Prieš pat užmerkdama akis pastebėjo kito žmogaus figūrą, kiek tolimiau už klastuolę sėdinčią ant vešlios žolės ir žiūrinčią į dangaus pusę, bet nusprendė nekreipti ypatingai didelio dėmesio. Eh, koks skirtumas. Tikriausia vistiek nori pabūti viena ar ką, kaip ir aš.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Savannah Lasaga

Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #3 Prieš 8 metus »
Lemon papešiojo ryžus (atsiprašau, braškinio atspalvio oranžinius) plaukų pūkelius, kyšančius iš po juodos kailinės rusiškos kepurės, kurios jau nė viename žingsnyje nenusiimdavo. Japonė pajuto kažkur netoli sėdint žmogų, kuris, atrodo, sedėjo atsirėmęs į medį. Atrodo, jau kažką savyje galiu pakeisti. Metomorfagija, atrodo, pradės sektis. Kol kas tenka dažytis plaukus. Ta žmogysta turi kaštoninius plaukus? Gal ji irgi metamorfagė? Patampydama vieną ilgesnę braškiniai oranžinių plaukų sruogą, mergaitė atsargiai žvalgėsi savo skvarbiomis juodomis akimis.
-Sain, - vos vos girdimai sušnabždėjo Seth, kad net pati suabejojo, ar tikrai tai pasakė.
Tikiuosi, supras.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Lemon Seth »

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

 • VII kursas
 • *
 • 519
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #4 Prieš 8 metus »
Kol Junko bandė užmigti, ar bent jau minimaliai pailsėti šioje, na, raminančioje aplinkoje (nors ir nesėkmingai) jai pasirodė, kad kažkas kažką sako. Pravėrusi vieną akį, kiek piktesniu žvilgtelėjo į šalimais esančią merginą - kokio velnio tu kažką sakai? Tai gan idiotiška mintis, manyti, kad kažką išgirdau pasakytą tavęs per tokį atstumą, bet jei kažkas ir bent sucypė - tai buvo tu. Kas per velnias, kam? Jau kelias naktis iš eilės klastuolė nesugebėjo normaliai pailsėti miego laikotarpiu, o tai ką kalbėti apie dieną - ir ji rimtai džiaugėsi dabar galinti bent kiek prisnausti. Bet ne, labai tau ačiū. Tikėdamasi, kad nepažįstamoji susiprast, Junko iš per naujo užsimerkė, bandydama pailsėti, tačiau neilgam, nes jaute jautė, kaip nepažįstamoji mergina į ją spigina akimis - nežinojo, ar tai tik jos vaizduotė, o gal taip buvo realybei, tačiau vistiek neiškentė:
-Gal kuo galėčiau padėti?!- aršiu tonu pasakė, šiek tiek pakeldama balsą, kad kita mergina ją aiškiai išgirstų.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

 • VII kursas
 • *
 • 519
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #5 Prieš 8 metus »
Dėl dievo meilės, jeigu jau norėjo trukdyti, tai tegul būna pakankamai maloni tęsti savo kalbas.. primerkusi akis mąstė klastuolė, stebėdama merginą. Geriau įsižiūrėjusi pamatė, kad mergina - o gal labiau tiktų vadinti ja mergaite - buvo dar visiškai jauna, gan keistos išvaizdos ir žymiai, žymiai jaunesnė už pačią Junko. Nors ar tai išvis mano reikalas? Koks man skirtumas, kaip ji atrodo. Ar tai, kad net nesugeba atsakyti po to, kai viską pati pradeda.. piktai sugriežusi dantimis kartu su paskutiniais žodžiais galvoje, klastuolė giliai įkvėpė, ir vėl pakeldama galvą į dangų. Na, man tikriausia reiktų nešdintis. Nieko čia gero, dar viena nesąmonė. Juolab, kai tik dar labiau nervuojuosi. Kelias akimirkas palaukusi, Junko atsistojo ant kojų, nusipurtydama bet kokias žemes, kurios galėjo prilipti jai besėdint. Vis dėl to, eidama pro mergaitę pirmakursė nesugebėjo susilaikyt nepaklausus:
-Klausyk, tau viskas gerai?
Ne tai, kad jaudinuosi, jei atvirai, man nusispjaut, bet.. Ech, koks skirtumas. Paklausiau ir viskas. Jei nenori, tegul nekreipia dėmesio, kas man rūpi.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

 • VII kursas
 • *
 • 519
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #6 Prieš 8 metus »
Matydama, kaip keistoji mergaitė nieko nepasako, Junko dar labiau suirzo. Dėl dievų meilės, grynas įkyrumas..
-Jeigu tau ne viskas gerai, tai gal galiu kuo nors padėti?- paskutinį kartą pasiteiravo, dar atrasdama neišnaudotų savo paskutinių malonumo dalelių. Žiūrėdama į mergaitę, kuri viskuo rėkė "Keista, keista, keista!" Junko prisimerkė. Ką ji čia išvis veikia? Arba jos veido bruožai yra stulbinamai jaunai atrodantys, arba jai dar tikra nėra reikiamo amžiaus, kad pradėtų mokytis Hogvartse. Nesulaukdama jokio atsako, ir gaudama tik pilną ignoravimą, klastuolė atsiduso,- Na, gerai. matau, kad kalbėti su manim nenori, tai nesikišiu į tavo reikalus.
Dar kelias sekundes stebėdama mergaičiukę, Junko apsisuko ir lėtu ir nuvargusiu žingsniu pradėjo eiti link pievos pabaigos.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Adira Floris

 • VI kursas
 • *
 • 262
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • :)
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #7 Prieš 8 metus »
Adira pagaliau atėjusi tikėjosi pamatyti Rosemarie, bet jos niekur nesimatė. „Ir kur ji su tomis rankomis dingo?“ piktai pagalvojo ir numetė ryšulėlį ant žolės (jame buvo petražolės ir rudasis cukrus).
Dar ji nešėsi ir tuos vaistus nuo kosulio, kuriuos buvo sunkiau rasti, bet ji pavogė iš kažkokios mergaitės lagamino. „Kvailai padariau, kvailai“ Adira nusprendė neprasitarti apie tai Rosemarie.
Padėjusi katilą ant vešlios žolės, pirmakursė išsitraukė iš kišenės tuos vaistus ir nuobodžiai apžiūrėjo:
-Tokius turėjau prie savo lovos. Namuose, pas tėvus.
Adira atsitūpė prie katilo ir beveik paskendo žolėse.
-Taigi,-"pakrapštė" smegenėles ji ir prisiminė.-Dabar reikia įpilti šiuos vaistus.
Tai ji iš kart ir padarė. Įpylusi pilkšvo skysčio, mergaitė pajuto ligoninės kvapą. „Fu. Gerai, kad jo gerti neteks nei man, nei jai“

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

 • Burtininkė magizoologė
 • ****
 • 344
 • Lytis: Moteris
 • I wonder why
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #8 Prieš 8 metus »
Rosemarie, išnaršiusi visus pilies ir jos apylinkės kampelius, galiausiai atklydo į šią pievą už pelėdyno. Buvo kiek suirzusi, mat vietoj to, kad ramiai kur nors sėdėtų, valkiojosi pakampėmis ieškodama, kur nusidangino toji varniukė. Tiesa, ne visą laiką vien slankiojo - dar spėjo įkišti tėvo knygą, ten, kur niekas kitas jos nerastų. Aš pati ją sunkiai berasčiau.
Prisiartinusi prie Adiros, jau spėjusios pradėti savo viralą, ir klestelėjo šalimais.
- Tikiuosi to marmalo nereiks gerti,- užuodusi iš katilo sklindantį kvapą, suraukė nosį.
Mergaitė pamatė rudojo cukraus ryšulėlį ir jau norėjo kišti į jį pirštą, jog paragautų, bet tuoj pat sustojo, prisiminusi savo violetines rankas.
- Tiesą sakant, net nežinau kas būtų blogiau: ar visą gyveni gyvent su tokiomis rankomis, ar lėtai kankintis, apsinuodijus neaiškiu gėralu.

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Adira Floris

 • VI kursas
 • *
 • 262
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • :)
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #9 Prieš 8 metus »
Adira ir vėl susiraukė, kai jos gaminamą eliksyrą ši pavadino "marmalu":
-Ne, nereikės. Juk sakiau, tik teks nusiplauti. Kaip su vandeniu.
Nežiūrėdama į Rosemarie, varnanagė sėdėjo susiraukusi nuo nemalonaus kvapo ir žiūrėjo tai į žolę, tai į katilą. Nežinojo ką pasakyti.
Todėl po kelių minučių į skystį įdėjo petražoles, tada vaistai nusidažė kiek blankia žalia spalva. Adira iš karto pagalvojo apie Klastūnyną.
-O tau patinka klastuoliai? Na, jų būdas,-pirmakursė tik pasakiusi vos nesuprunkštė. Šis klausimas - labai keistas.
Adira jau norėjo pasiūlyti išmaišyti skystį Rosemarie (kad nesėdėtų be darbo), bet suprato, kad ši tik atsikirs - neva: pati pridarei reikalų, tai ir gamink. Todėl ji išsitraukė šaukštą ir lėtai pamaišė.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

 • Burtininkė magizoologė
 • ****
 • 344
 • Lytis: Moteris
 • I wonder why
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #10 Prieš 8 metus »
Tiesą sakant, šito nesakei, sukosi žodžiai ant liežuvio galo, tačiau nežinia kaip, Rosemarie sugebėjo juos nuryti.
Atsiritus dar vienam šleikščių dūmų tumului, kai į katilą buvo sudėtos petražolės, varniukė neišlaikiusi dusliai sukosėjo ir nusukusi galvą, įsikniaubė sau į petį. Jau tarėsi numananti, jog to kvapo nuo rankų negalės atplauti visą mėnesį.
Galbūt man reiktų pasilaikyti tas violetines rankas... Galėčiau nešioti kokias pirštines, ar ką.
- Žinoma,- atsakė į netikėtą ir kiek keistoką Adiros klausimą.- Bent tie su kuriais bendravau, tai buvo malonūs. Iki šiol nesuprantu, iš kur kai kurie ištraukia, kad Klastūnyno mokiniai šiurkštūs, nemalonūs, ar dar kokie.
Nors dabar pagalvojusi, mergaitė suprato kiek mažai yra bendravusi su kitų koledžų mokiniais. Ji bandė prisiminti daugiau nei vieną pažįstamą klastuolį, bet, deja. Žinoma ji nepridūrė, jog yra bendravusi tik su vienu klastuoliu, o tiksliau klastuole.
- O tau?- nieko geriau nesugalvojusi, paklausė.

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Adira Floris

 • VI kursas
 • *
 • 262
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • :)
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #11 Prieš 8 metus »
Mintis duoti šaukštą Rosemarie nuskrido dar toliau, kai ši labai aiškiai nusikosėjo ir įsikniaubė į petį. „Na ir aktorė, negi šis kvapas toks nepakenčiamas?“
-Klastuoliai yra klastuoliai. Taip, gal jie ir atrodo draugiški, bet kepurė nemeluoja. Savo širdyje jie turi... o ko turi klastuoliai? Drąsaus įžūlumo?
„Adira, ar taip kažkas iš vis kalba?“ nuskambėjo kitas balsas jos viduje.
-Tiesą sakant, klastuoliai labai keisti. Vaidina geručiais, o tokiais net nėra,-dėbtelėjo Adira ir pakėlė aukščiau galvą, toliau stebėdama katilą ir tą eliksyrą. Kvapas kuo toliau, tuo labiau blanko. Ji nusprendė įpilti ir rudąjį cukrų, todėl taip ir padarė. Įkišo ranką į ryšulėlį ir ištraukė nedidelį pakelį. Pradarė jį ir įpylė.
Skystis ir toliau pasiliko rusvas, tik kvapas pasikeitė. Dabar kvepėjo saldžiai ir šlykščiai vienu metu - Adirą tikrai supykino. Priminė saldžius vaistus nuo kosulio, kuriuos jai teko kažkada gerti.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

 • Burtininkė magizoologė
 • ****
 • 344
 • Lytis: Moteris
 • I wonder why
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #12 Prieš 8 metus »
- Gal greičiau sukto gudrumo,- patikslino Rosemarie.- Bet, šiaip ar taip, manau, mes visi turimi visų savybių po truputį. Tiesiog, laikui bėgant, paveiktos mus supančios aplinkos, vienos savybės užgožia kitas, tačiau tos užgožtosios niekur nedingsta. Tam tikrose situacijose, galiausiai, iš šešėlio išlenda ir jos.
Mergaitė, atkraginusi galvą, mąstė apie savo ištartus žodžius. Nė pati nežinojo iš kur jie atėjo, bet neabejojo jų tiesa. Tik klausimas, ar pati jais tikėjo? Varniukei patikdavo nekreipti dėmesio į kitą žmonių pusę.
- Tu vadovaujiesi išankstiniais įsitikinimais,- pralinksmėjusi prunkštelėjo.
Tiesa, nusišaipė ji iš savęs, mat ir pati dažnai pasiduodavo tiems patiems įsitikinimams. Tokia jau ji yra - sakys net tai, kas pačiai nepriimtina, tik dėlto, jog galėtų paprieštarauti.

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Adira Floris

 • VI kursas
 • *
 • 262
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • :)
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #13 Prieš 8 metus »
Adira trumpam žvilgtelėjo į besimėgaujančią Rosemarie ir nedraugiškai "pavartė" akis.
-Sakau ką žinau ir manau.
Tada tarp jų pradėjo tvyroti tyla - tamsiaplaukė nesuprato maloni ar ne - ir Adira nekantriai spoksojo į katilą. Šis greitu judesiu supūkštėjo ir lėtai pakeitė spalvą į šiek tiek tamsesnę. Mergaitė giliai širdyje jautėsi neramiai, kad eliksyras nesuveiks. Tada bus prasti reikalai.
-Tikriausiai viralas bus karštas,-spėjo Adira, nes iš šio lindo balti garai. „Nors čia nieko karšto ir nebuvo. Bet magija egzistuoja“ pamąstė ir nusuko žvilgsnį į skystį.
-Na, kišk tą ranką,-kiek šaltu tonu paliepė kitai varnanagei ir šiek tiek netikroviškai atsikvėpė. Juk buvo tokia šilta diena!

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

 • Burtininkė magizoologė
 • ****
 • 344
 • Lytis: Moteris
 • I wonder why
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #14 Prieš 8 metus »
Rosemarie tik numojo ranka į tokį Adiros teiginį, tartum sakydama, kad jai visiškai nesvarbų nei ką ji  žino ir tuo labiau, nei ką mano. Įsivyravusi tyla, mergaitei buvo savotiškas atokvėpis. Jau buvo spėjusi susierzinti nuo to, gal kiek keistoko ir nenatūralaus pokalbio, tad sėdėdama tyloje ir klausydamasi tik keleto čiulbančių paukštelių bei čirpiančių žiogų, nusiraminu ir galėjo vėl blaiviai mąstyti.
- Jei ir taip, tikėkis kad neapdegsiu,- tarstelėjo bespalviu balsu, prieš kišdama ranką į katilą. Tiesą sakant, ji buvo beveik tikra, kad nudegs, mat viralas vis dar buvo pastatytas ant ugnies ir nedavė preteksto manyti, jog galėtu, per ateinančias pora sekundžių, stebuklingai atvėsti.
Kiek padvejojusi, Rose atsiklaupė ant kelių, kad būtų patogiau, ir palinkusi virš garuojančio katilo, iš lėto įkišo į jį savo rankas.

I wish I told a different tale