0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 388
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #195 Prieš mėnesį »
Apie drakonų ekspertą ji neatsakė. Bet Auris nutarė, kad kol kas yra ir svarbesnių temų. Jeigu jau įklimpo į šį reikalą, tai reikėjo išsiaiškinti ką gi ši drakonė valgo.
- O ko tu jai atneši? - Paklausė. Įdomu ko gi ji neaptinka miške. Vajetau, dar pitonas. O ką tas ryja?
- O kaip tavo pitonas? Kuo jį maitini? Žiurkėmis ar kuo didesniu? - Buvo tiesiog beprotiškai keista ir šiurpoka stebėti kaip ji kuo ramiausiai glosto savo drakonę. Kaip kokią katę dievaži... Auris nors ir norėjo ją paliesti nekišo prie to padaro nagų.
- Oho. Tada jei nesutaria su kentauru tikrai reiktų prižiūrėti. - Vargšai kentaurai... Pamanė jis. Matyt ši gražuolė Raja sujaukia jų dienotvarkę.
- Jos veislė Norvegų miškinė katė. Kai pirkau sakė, kad bus rami. Bet ji tikra demonė. - Auris pasvarstė kur gi dabar Kipšė bastosi. Na, gal negrįš, bus tik ramiau. Bet ne, ji visada grįžta.
- Mėgsti skraidyti šluota? - Paklausė Erkos.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 214
 • Taškai: 95
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #196 Prieš mėnesį »
  Klastuolei patiko glostyti Rają ir stebėti žvaigždes. Greitai jausmas buvo toks lyg miegotų atmerktom akim. Ji nieko nematė ir nieko negirdėjo. Taip prasėdėjo gana ilgai. Galiausiai atsipeikėjo.
- Oi... Kažką sakei? - paklausė trečiakursė. Mat manė, kad bent kelis sakinius tikrai praleido. Bet tada išgirdo apie katę.
- Matyt su mano kate susimaišė. Kai pirkau sakė, kad visa vada labai energinga. Bet kur tau. Ramiai sau viską daro. Ne taip kaip aš, - nusijuokė ji. Tada vėl pagalvojo apie Polą. Turbūt vis dar miega. Pagalvojo klastuolė, nes kai išėjo ši snaudė. Žinoma. Gi tik aš su drakone ir Auriu nemiegam. Vėl į minčių pasaulį pasinėrė klastūnyno atstovė.
- Taip. Tiesiog dievinu, - atsakė į dar vieną klausimą trečiakursė. Tada ji prisiminė kaip po lova slėpė savo pirmą šluotą, nes ją nusipirko dar pirmame kurse.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 388
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #197 Prieš mėnesį »
Erka kažkuo dabar jam priminė Alaną. Ir vaikinas greit suprato kodėl taip yra. Alanas irgi taip pat dievinamai žvelgdavo į savo auginamus padarus. O ji tiek nutolo, kad net neatsakė į Senklerio klausimus.
- Na žinai. Jei jau patikėsim man savo gyvūnus tai norėčiau žinoti kaip jais rūpintis. Ką nešti drakonei į mišką, kuo šeri savo pitoną ir kaip rūpiniesi feniksu? Kate tai jau manau žinau kaip pasirūpint. - Jis nusišypsojo Erkai.
Kalbai vėl pakrypus apie skraidymą kilo toks noras išties pakilti į dangų ir paskraidyti. Naktis atrodė graži ir smagi. Bet juk dabar naktis ar ne? o jis išvis turėjo seniai seniai pabaigti šį pokalbį.
- Ar mėgsti kvidičą? - Užklausė. Pats nebuvo to žaidimo mėgėjas. Na aišku kai ką žinojo, bet itin šiuo sportu nesidomėjo.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 214
 • Taškai: 95
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #198 Prieš mėnesį »
  Erka dabar jau tikrai norėjo miego, tad nusprendė kuo greičiau dingti iš čia. Aišku pasikalbėti ir tai, kad Auris sutiks prižiūrėti augintinius džiugino. Bet miego tikrai norėjo. Ir prieš miegą praryti kokią šokoladinę varlę. Nusišypsojusi pagalvojo trečiakursė ir išgirdo kitus Aurio žodžius.
- Atsiprašau. Užsigalvojau. Pitonei duodu... Nors kam man čia pasakoti. Ryte viską galėsiu atnešti, nes iš anksto norėjau nusipirkti daugiau, o gavosi daug daugiau, - tarė klastūnyno atstovė.
  Išgirdus apie kvidičą ją vėl apėmė noras pakilti į beribį dangų ir nesustojant skristi amžinai. Deja tam dabar trukdė ir naktis, ir tingėjimas, ir miego noras. Tad Erka šį planą nusprendė įgyvendinti vėliau.
- Tai pat dievinu, bet daug labiau dievinu tiesiog paprastai skraidyti, - tarė klastūnyno atstovė ir nusižiovavo. Jautė, kad tuoj užmigs, tad suskubo išeiti.
- Na gerai. Viską parodysiu ir papasakosiu rytoj. Tiksliau šiandien kai bus diena. Viskas einu miegot, - tarė ir išėjo hogvartso link.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 388
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #199 Prieš mėnesį »
- Aš irgi labiau mėgstu tiesiog skraidyti. - Pasakė. O tai, kad mergaitė pagaliau ketino drožti į mokyklą pakėlė nuotaiką iki begalybės. Gyvūnai tikrai turi stebuklingų galių. Galvojo atsargiai pakeldamas knisių, kuris čia ir atnešė taiką ant rankų. Tada patupdė jį atgal į tuos krūmus iš kurių jis ir išlindo. Kur rado, ten nutarė ir palikti.
- Puiku. Gerai rytoj pakalbėsim. Labanakt. - Auris liko vienas. Žinoma ji išėjo tik todėl, kad pati nutarė. Tai jau vaikinas suprato puikiausiai. Bet visgi išsiskyrė galima sakyti gražiuoju. O tai gal jau šioks toks poslinkis. Senkleris patraukė pilies link. Vaikščioti ar naktinėti čia jau nenorėjo. Laukė tamsus ir šiltas kabinetas ir reikėjo tikėtis, kad katė jo nesugriovė palikta viena.
Pakrantė liko tuštutėlė. Tik knisius miegojo krūmuose.