0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #195 Prieš 1 metus »
Apie drakonų ekspertą ji neatsakė. Bet Auris nutarė, kad kol kas yra ir svarbesnių temų. Jeigu jau įklimpo į šį reikalą, tai reikėjo išsiaiškinti ką gi ši drakonė valgo.
- O ko tu jai atneši? - Paklausė. Įdomu ko gi ji neaptinka miške. Vajetau, dar pitonas. O ką tas ryja?
- O kaip tavo pitonas? Kuo jį maitini? Žiurkėmis ar kuo didesniu? - Buvo tiesiog beprotiškai keista ir šiurpoka stebėti kaip ji kuo ramiausiai glosto savo drakonę. Kaip kokią katę dievaži... Auris nors ir norėjo ją paliesti nekišo prie to padaro nagų.
- Oho. Tada jei nesutaria su kentauru tikrai reiktų prižiūrėti. - Vargšai kentaurai... Pamanė jis. Matyt ši gražuolė Raja sujaukia jų dienotvarkę.
- Jos veislė Norvegų miškinė katė. Kai pirkau sakė, kad bus rami. Bet ji tikra demonė. - Auris pasvarstė kur gi dabar Kipšė bastosi. Na, gal negrįš, bus tik ramiau. Bet ne, ji visada grįžta.
- Mėgsti skraidyti šluota? - Paklausė Erkos.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #196 Prieš 1 metus »
  Klastuolei patiko glostyti Rają ir stebėti žvaigždes. Greitai jausmas buvo toks lyg miegotų atmerktom akim. Ji nieko nematė ir nieko negirdėjo. Taip prasėdėjo gana ilgai. Galiausiai atsipeikėjo.
- Oi... Kažką sakei? - paklausė trečiakursė. Mat manė, kad bent kelis sakinius tikrai praleido. Bet tada išgirdo apie katę.
- Matyt su mano kate susimaišė. Kai pirkau sakė, kad visa vada labai energinga. Bet kur tau. Ramiai sau viską daro. Ne taip kaip aš, - nusijuokė ji. Tada vėl pagalvojo apie Polą. Turbūt vis dar miega. Pagalvojo klastuolė, nes kai išėjo ši snaudė. Žinoma. Gi tik aš su drakone ir Auriu nemiegam. Vėl į minčių pasaulį pasinėrė klastūnyno atstovė.
- Taip. Tiesiog dievinu, - atsakė į dar vieną klausimą trečiakursė. Tada ji prisiminė kaip po lova slėpė savo pirmą šluotą, nes ją nusipirko dar pirmame kurse.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #197 Prieš 1 metus »
Erka kažkuo dabar jam priminė Alaną. Ir vaikinas greit suprato kodėl taip yra. Alanas irgi taip pat dievinamai žvelgdavo į savo auginamus padarus. O ji tiek nutolo, kad net neatsakė į Senklerio klausimus.
- Na žinai. Jei jau patikėsim man savo gyvūnus tai norėčiau žinoti kaip jais rūpintis. Ką nešti drakonei į mišką, kuo šeri savo pitoną ir kaip rūpiniesi feniksu? Kate tai jau manau žinau kaip pasirūpint. - Jis nusišypsojo Erkai.
Kalbai vėl pakrypus apie skraidymą kilo toks noras išties pakilti į dangų ir paskraidyti. Naktis atrodė graži ir smagi. Bet juk dabar naktis ar ne? o jis išvis turėjo seniai seniai pabaigti šį pokalbį.
- Ar mėgsti kvidičą? - Užklausė. Pats nebuvo to žaidimo mėgėjas. Na aišku kai ką žinojo, bet itin šiuo sportu nesidomėjo.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #198 Prieš 1 metus »
  Erka dabar jau tikrai norėjo miego, tad nusprendė kuo greičiau dingti iš čia. Aišku pasikalbėti ir tai, kad Auris sutiks prižiūrėti augintinius džiugino. Bet miego tikrai norėjo. Ir prieš miegą praryti kokią šokoladinę varlę. Nusišypsojusi pagalvojo trečiakursė ir išgirdo kitus Aurio žodžius.
- Atsiprašau. Užsigalvojau. Pitonei duodu... Nors kam man čia pasakoti. Ryte viską galėsiu atnešti, nes iš anksto norėjau nusipirkti daugiau, o gavosi daug daugiau, - tarė klastūnyno atstovė.
  Išgirdus apie kvidičą ją vėl apėmė noras pakilti į beribį dangų ir nesustojant skristi amžinai. Deja tam dabar trukdė ir naktis, ir tingėjimas, ir miego noras. Tad Erka šį planą nusprendė įgyvendinti vėliau.
- Tai pat dievinu, bet daug labiau dievinu tiesiog paprastai skraidyti, - tarė klastūnyno atstovė ir nusižiovavo. Jautė, kad tuoj užmigs, tad suskubo išeiti.
- Na gerai. Viską parodysiu ir papasakosiu rytoj. Tiksliau šiandien kai bus diena. Viskas einu miegot, - tarė ir išėjo hogvartso link.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #199 Prieš 1 metus »
- Aš irgi labiau mėgstu tiesiog skraidyti. - Pasakė. O tai, kad mergaitė pagaliau ketino drožti į mokyklą pakėlė nuotaiką iki begalybės. Gyvūnai tikrai turi stebuklingų galių. Galvojo atsargiai pakeldamas knisių, kuris čia ir atnešė taiką ant rankų. Tada patupdė jį atgal į tuos krūmus iš kurių jis ir išlindo. Kur rado, ten nutarė ir palikti.
- Puiku. Gerai rytoj pakalbėsim. Labanakt. - Auris liko vienas. Žinoma ji išėjo tik todėl, kad pati nutarė. Tai jau vaikinas suprato puikiausiai. Bet visgi išsiskyrė galima sakyti gražiuoju. O tai gal jau šioks toks poslinkis. Senkleris patraukė pilies link. Vaikščioti ar naktinėti čia jau nenorėjo. Laukė tamsus ir šiltas kabinetas ir reikėjo tikėtis, kad katė jo nesugriovė palikta viena.
Pakrantė liko tuštutėlė. Tik knisius miegojo krūmuose.

*

Neprisijungęs Vanessa Carlier

  • II kursas
  • *
  • 56
  • Taškai: 1
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #200 Prieš 3 mėnesius »
Vanessa kaip visada anksti atsikėlus ilgai nuobodžiavo. Mat kiti dar miegojo ir buvo tikrai nuobodu. Todėl nieko nelaukusi varniukė atsikėlė ir nusprendė eiti pasivaikščioti. Tai darė viena ir neturėjo krypties, kur eis.
Praktiškai apėjusi visas hogvartso apylinkes jau ir atėjo diena. Pirmakursei patiko taip leisti laiką todėl sustojo prie keisto medžio.
Pirma apžiūrėjo medį. Šis buvo tikrai keistas ir neaiškios rūšies. Taip pat turėjo lizdelį, bet jis buvo apsamanojęs. Medžio lapai krito todėl Vanessa suprato, kad tai tikrai medis. Atsirėmusi į medį nužvelgė ežerą. Šis buvo ramus kaip ir pati mergaitė. Visgi stovėti nuolat buvo sunkoka todėl Carlier atsisėdo ant žolės padengtos lapais. Pasisekė, kadangi lapai nebuvo šlapi ir šviesiaplaukė nebijodama galėjo sėdėti ir žiūrėti į ežerą.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 275
  • Taškai: 12
  • Lytis: Moteris
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #201 Prieš 3 mėnesius »
Buvo ramus šeštadienio rytas ir Lina, kaip reta anksti atsikėlusi nusprendė pasivaikščioti. Reikėjo išnaudoti paskutines saulėtas ir ramias rudens dienas. Todėl ji užsivilko mėlyną megstą megstinį ir pasiėmusi šaliką, jei netikėtai sušaltų išėjo iš miegamojo ir nusileidusi iš Varno nago bokšto patraukė į lauką. Pirma ėjo be tikslo, tiesiog mėgavosi oru ir saule. Bet vėliau nusprendė išnaudoti šį laiką produktyviau ir patraukė link ežero. Nusprendė jį kiek patyrinėti. Gal ras kažką įdomaus ar netikėto. Ji buvo skaičiusi, kad šiame ežere gyvena įvairių magiškų būtybių. Vandeniai, milžiniškas kalmaras ir panašiai. Tačiau visiškai netroško su jais susipažinti. Bet neabejojo, kad ko nors įdomaus būtų galima rasti ir pakrantėje. Taip nutarusi ji patraukė pali ežero kraštą žvalgydamasi ir žavėdamasi peizažu. Tas Hogvartsas tikrai gražioje vietoje pastatytas. Kaip man pasisekė, kad galiu čia mokytis. Tiek paėjusi ji pamatė vienišą medį augantį, pakrantėje, o po jo šakomis su įvairiaspalviais lapais šviesius plaukus. Geriau įsižiūrėjusi ji pamatė, kad po medžiu išties sėdi šviesaplaukė mergaitė. Ji Linai pasirodė kažkur matyta ir ji nusprendė prieiti. Artėdama ji ėmė suprasti, kur ją galėjo matyti. Jei neklydo tai buvo Sevirinos pusseserė Vanessa, su kuria susipažino per skraidymo pamoką. Priėjusi pasisveikino:
- Labas. Netrukdyčiau, jei čia pabūčiau? Vanessa tiesa? Prisimeni mane? Susipažinome kvidičo aikštėje.

*

Neprisijungęs Vanessa Carlier

  • II kursas
  • *
  • 56
  • Taškai: 1
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #202 Prieš 3 mėnesius »
Vanessa ir toliau ramiai sėdėjo prie to medžio. Stebėti ežerą darėsi kiek nuobodoka, bet mergaitė tingėjo ką nors daugiau daryti. Taip ir liko sėdėti. Kompanijos tikrai nelaukė ir šį kart norėjo pabūti viena nors retkarčiais pasidarydavo nuobodu. Todėl ir ėjo ryte, kada galvojo, jog žmonių daug nebus. Juk žmonės įprastai tokiu metu miega. Na ar bent dauguma miega.
Netrukus pajuto kaip džinsų kišenėje sutraškėjo saldainių pakelis. Vanessa išsitraukė tą pakelį. Saldainiai buvo net nepradėti. Carlier jau norėjo atsidaryti ir pradėti valgyti, bet prisiminė, kad nepusryčiavo dar todėl pirmas maistas per dieną saldainiai nėra puikus variantas. Todėl tik pasidėjo pakelį ant kojos ir mąstė ką daryti. Ar eiti vidun į pilį jau ar dar pasėdėti.
Tada varniukės mintis patraukė ateinanti mergaitė. Ji buvo pažįstama. Nors daug nebendravo, bet žinojo, kad ji Sevirinos draugė Lina. Pirma kartą susipažino kvidičo aikštėje.
  - Labas. Taip žinoma gali būti. Aha prisimenu Lina. - taip pat pasisveikino. Kaip galėjo pamiršti kokias nors naujas pažintis? Šiek tiek mąsčiusi pirmakursė nusprendė atsidaryti saldainius ir gal net vyresnei mergaitei pasiūlyti. - Gal norėtum saldainių. - Pasiūlė visgi Linai guminukų. Ai, velniop tuos pusryčius.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 275
  • Taškai: 12
  • Lytis: Moteris
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #203 Prieš 2 mėnesius »
Linai pasisekė. Šviesaplaukė netik ją prisiminė, bet ir Lina vardo nesupainiojo. Tai buvo labai gerai. Nes jei Vanessa būtų ją prisiminusi, o ji vardą supainiojusi tai būtų baisiai gėda. Lina nusprendė įsitaisyti ir taip pat kiek pasėdėti. Diena buvo dar ankstyva, ir valgyti nesinorėjo. Todėl ji taip pat klestelėjo ant lapų. Tada mergaitė jai pasiūlė guminukų. Ši diena tapo dar geresnė ir Lina pasiemė keletą. Jai pasisekė ir iš kelių du buvo obuoliniai. Jos mėgstamiausi.
- Ačiū. Ir už guminukus ir už tai, kad leidi pabūti.
Pasakė nusišypsojusi jai. Rytas tikrai buvo smagus. Sekasi man.Tikrai šito nesitikėjau išeidama. Maniau pasivaikčiosiu viena sau. O čia gal net naują draugę rasiu. Kaip smagu. Pamanė sau. Tada kiek pagalvojo ir nusprendė užvesti pokalbį. Gal neįtin įpatingą, bet tyloje kiurksoti nebuvo labai mėgstanti. Būdavo nejauku, kai tekdavo galvoti ar nekvėpuoji per garsiai, kad galėtum kitam sutrukdyti. Todėl ji paklausė:
- Kaip tau Hogvartse patinka? Džiaugiesi, kad mokaisi varno nage? Ar norėjai kur kitur patekti?
Pradėjo nuo saugiausios temos. Vėliau galės ir kažko kito paklausti.

*

Neprisijungęs Vanessa Carlier

  • II kursas
  • *
  • 56
  • Taškai: 1
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #204 Prieš 2 mėnesius »
Tai, jog čia atėjo Lina buvo iš ties puiku. Žinoma keitė visus Vanessos planus, bet tai nebuvo esmė. Galbūt joms išeis artimiau susibendrauti ko šviesiaplaukė visai norėjo. Ši mergaitė tikrai atrodė gan maloni todėl dar viena draugė tikrai nepamaišytų.
Taip pat ji priėmė Carlier pasiūlymą dėl guminukų. Kaip matė pasiėmė obuolių skonio. Tuomet pilkų akių savininkė taip pat pasiėmė guminuką tik braškių skonio.
  - Nėra už ką, - šyptelėjo mergaitei ir pradėjo užkandžiauti.
Visgi tikrai džiaugėsi dėl šio atėjimo. Pasidarė kiek smagiau ir Vanessa nusprendė pradėti pokalbį. Deja nebuvo tikra nuo ko pradės. Apie ką šnekėti reikėjo pagalvoti, tačiau Lina tai padarė už ją.
  - Hogvartse iš ties geriau negu aš galvojau. Galbūt norėjau į švilpynę patekti pas Sevirina, bet ir čia neblogai, - atsakinėjo į bendrakoledžės užduotus klausimus.
  - O kaip tau? Kai pradėjai čia mokintis kaip tau sekėsi? - paklausė.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 275
  • Taškai: 12
  • Lytis: Moteris
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #205 Prieš 2 mėnesius »
Vanessa nesureikšmino to, kad leido Linai čia sėdėti. Linai tas patiko. Taip pat Vanessa pagalvojusi atsakė į jos klausimus. Catamans sužinojo, kad Vanessa iš pradžių labiau norėjo į švilpynę, bet buvo patenkinta ir varno nagu.
- Džiugu, kad tau varno nagas patinka. Būtų liūdna, jei mokytumeisi koledže, nepatinka.
Ji tai turėjo galvoje. Tada atsakė į mergaitės užduotus klausimus:
- Manau, kad gerai šiaip. Kadangi esu iš žiobarų šeimos tai nedaug žinojau apie koledžus. Tai nebuvo, kad žinočiau, į kurį noriu ar ne. Tai neteko varno nagu nusivilti.
Pajuokavo.
- Šiaip iš pradžių buvo kiek sunku priprasti, kad magija iš ties egzistuoja, tikra yra. Bet viskas labai įdomu buvo. Ir mokytis smagu. Po kiek laiko ir draugų susiradau. Tai visai smagu tapo. Dabar neįsivaizduočiau savo gyvenimo be Hogvartso.

*

Neprisijungęs Vanessa Carlier

  • II kursas
  • *
  • 56
  • Taškai: 1
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #206 Prieš mėnesį »
Buvo gerai, kad tai nebuvo koks kitas mokinys atėjęs. Mat Vanessa norėjo pabūti viena, bet Lina tikrai netrugdė ir net pralinksmino. Jos buvo tik vieną kartą susitikusios todėl pažinti šią bendrakoledžę tikrai yra neblogai.
  - Tiesa. Tada pačiame Hogvartse būtų nelinksma, - pritarė Linai, kol ši mąstė regis į pačios Vanessos užduotus klausimus.
  - Tikrai esi iš žiobarų šeimos? Šaunu, - to dar neteko girdėti todėl iš ties sudomino. Mat pati buvo maišyto kraujo. - Aš esu maišyto kraujo, bet ir tai nedaug žinau apie magija, nes daugiau negu puse savo gyvenimo metų nežinojau, kad egzistuoja tokie dalykai, - tai buvo tiesa kurios nenorėjo visiems sakyti, tačiau bendrakoledžei pasakė. Atrodė, jog ji nešmeiš dėl to Vanessos.
  - Man taip pat buvo keista viską sužinoti ir suprasti. Labai šiaip džiaugiuosi, kad turiu pusseserę kuri mokosi čia ne pirmus metus todėl man tikrai pagelbėjo, - kalbėjo mergaitė, bet ir vėl užsiminė apie Seviriną. Visgi jos buvo draugės todėl, kad įtraukė ir ją tikėjosi, jos nebus blogai.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 275
  • Taškai: 12
  • Lytis: Moteris
Ats: Ežero pakrantės medis
« Atsakymas #207 Prieš 3 savaites »
-Taip tikrai nebūtų linksma.
Lina pritarė Vanessai. Ji nelabai įsivaizdavo kaip būtų būti koledže, kurio nemėgtų. Na tiksliau, neįsivaizdavo kodėl turėtų kažkokio nemėgti. Ji puikiai suprato, ką reiškia gyventi ten kur nesijauti laukiamas ir mylimas. Taip ji jautėsi namie. Bet ji nelabai suprato išankstinių nuostatų apie koledžus. Juk kodėl reiktų nemėgti kokio koledžo jei ten dar nieko nepažįsti? Dėl gandų? Tai gryna nesąmonė.
- Taip. Na bent jau gyvenu žiobarų šeimoje. Mama ir patėvis žiobarai. Savo tėvo niekada nepažinojau ir nei aš, nei mama nežinom ar jis burtinkas ar ne. Tai ir aš nieko nežinojau apie magiją. Na iki informavimo apie Hogvartsą.
Pasakė tiesą. Kodėl atviravo ji nežinojo, bet ir įprastai ji neslėpdavo savo šeimos kraujo statuso. Aišku jei tiesiai neklausdavo tai ji ir nesakydavo. O apie šeimos santykius tai tikrai žinot nebuvo būtina.
- Šaunu, kad Sevirina tau padeda. Malonu kai šeima palaiko ir parodo kas kaip.
Pasakė Lina paprastai. Jai visai netrukdė, kad Vanessa minėjo Seviriną. Juk būtent dėl jos ir susipažino.