0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Re: Tiltelis
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
- O, Kiauliasodis būtų nuostabu. Norėčiau apsilankyti Trijose Šluotose. Girdėjau,kad ten pats skaniausias pasukų punšas.
Kairi buvo patenkinta, diena ėjosi kaip per sviestą. Bent jau kol kas. Jei tokios dienos bus visos, galima ir priprasti. Saulė ėmė kaitinti kaip reikiant, todėl Kairi nusiėmė juodą švarkelį ir pasitiesė,kad galėtų prigulti. Himura vilkėjo tamsiai žalios spalvos lengvą, trumparankovį megstuką, o ant kaklo kabėjo ganėtinai didelis ovalus amuletas. Saulei jį apšviečiant,jo viduje matėsi tarsi maži žiburėliai klaidžiotų po naktinį dangų. Kairi tikėjosi, kad Kristianas nesijaučia nepatogiai. Ji žinojo, ką reiškia,kai viskas vyksta ne taip, kaip planai ar įsivaizdavai. Tik patirties dėka, Himura gali pasigirti esanti kaip tėvas, visapusiška.
- Kokias pamokas žadi lankyti, Mirianą? - pasidomėjo, kad pokalbis nenutrūktu.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Tiltelis
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
- Na, turbūt  Nuodus ir vaistus, Magiškuosius gyvūnus, bei kitas, nors šiaip noriu lankyti kuo daugiau pamokų, kad gautumėm daugiau taškų,- šyptelėjo. - O kokias pamokas žadi lankyti tu?- pasiteiravo Grifukės. Laukdama atsakymo, Miriana atsigulė ant tiltelio, kadangi buvo šilta, o tiltelis nebuvo drėgnas.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Re: Tiltelis
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Miriana taip pat prigulė.
- Kuo daugiau taškų, kur gi ne, - ėmė juoktis grifė. - Pastaruosius 5 taškus uždirbau aš. O ar matei kiek taškų jau turi Klastūnynas? Jaučiu apgaulę... O ir mūsų grifų tiek mažai. Dieve, pasaulyje veisiasi vieni žalčiai. Bet išties, mums reikėtų kuo daugiau taškų... O pamokos. Na į visas nespėju. Pasirinkau tik 4: ANJM, NIV, Ateities būrimas ir Transfiguracija. Girdėjau,kad pastarosios pamokos profesorius itin įdomi asmenybė. Noriu įsitikinti pati.
Kairi sau pati šypsojosi. Jos laukė itin įdomūs metai. Visais atžvilgiais.

*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
Šviesiaplaukė mergaitė ėjo palei ežerą. Žingsniavo gana lėtai, buvo su trumpu pilkšvai juodu sijonuku ir tamsiai žaliu megztuku. Rankoje laikė suspaudusi burtų lazdelę. Pirmakursė žvilgtelėjo į kelis iki šiol nematytus mokinius, tačiau nesiteikė su jais pasisveikinti. Buvo numačiusi veikti ką kitą. Lure nutrepsėjo ant tiltelio, bet toli nenuėjusi atsisėdo ant krašto ir ėmė spoksoti į vandenį. Vanduo - tai ne ugnis, turėtų pavykti. - pagalvojo Lu ir išsišiepusi kilstelėjo lazdelę.
- Aguamenti. - pasakė tylokai, kad aplinkiniai negirdėtų, besdama lazdelę tolyn, į ežero pusę. Nieko. Visiškai nieko neįvyko. Lu tyliai nusikeikė, užsikišusi ilgus plaukus už ausų, Lu užvertė galvą aukštyn į dangų.

*

kristo

Re: Tiltelis
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
Berniukas jau žiojosi atsakyti, bet netikėtai pasirode dar viena mergaite. Jis žioptelėjo ir užsikirto. Pats nė napajuto kaip vėl įsitempe. O kai ta dar uzkalbino šiaip taip ispyskino:
- Labas. Kristianas... Iš švilpynės.
Jis stengėsi neraudonuoti, bet is to nieko neišėjo. Kairi prakalbo už jį. Ne, ne, tik ne apie fleitą pagalvojo Kristianas. Jis nebeišlaikė įtampos. Nerangiai pašoko ir užvertęs galvą, kad nematytų mergaičių akių išbėrė:
- Norėčiau kada kartu pagroti... Buvo malonu susipažinti.
Kristianas kliūdamas už tiltelio lentų nubėgo link pilies. Šalia tos vietos kur sedėjo liko guleti juodo aksomo dežutė su brangiaja fleita.

*

Stella

Re: Tiltelis
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
Klaidžiojusi gerą pusvalandį pilies koridoriais, nes dar nieko nežinojo ir pagaliau radusi išėjimą Stella gan lėtokai, kvėpuodama grynu oru vaikščiojo aplink pilį, kol priėjo prie ežero. Užsikišusi plaukų sruogą už ausies kažką svajojo ir užlipo ant tiltelio. Eidama pirmyn svarstė apie pamokas, kitus mokinius, visai nesidairė sau po kojų. Kairiąją ranką uždėjusi ant tiltelio atramos stebėdama dangų, tai savo rankas ėjo tilteliu, kai pagaliau buvo didelis bum ir ji į kažką atsitrenkė. Parvirtusi susiėmė už galvos ir pažvelgė kas gi jai nedavė ramybės, jau norėjo žiotis ir debtelti tikrai nekokią frazę pamatė klastūnyno antsiuvą.
-Labas.
Teištarė laikydama savo ranką prie galvos.

*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
Lure žvilgtelėjo šonan, kur mikčiojo berniukas iš švilpynės.
- Nevykėlis. - sumurmėjo panosėje, spoksodama kaip jis nubėga. - Ir visai nekeista, kad švilpis.. - niurnėjo sau tyliai, kai pajuto nedidelį skausmą šone. Kažkas atsitrenkė į ją, bent jau ir tas, kas į ją atsitrenkė irgi pargriuvo.
- Po šimts trolių! Negalima ramiai pasėdėti?! Žiūrėk sau po kojomis. - įpykusi aprėkė mergaitę Lu, pasitrindama šoną, tada pasitvarkydama plaukus. Tik tada Lure gerai įsižiūrėjo į mergaitę. Nors vis dar buvo pikta.
- Labas, labas... Bent atsiprašytum. - parodė liežuvį Lu. Kaip visuomet rodė šiokius tokius savo principus...

*

Stella

Re: Tiltelis
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
Stella susiėmusi už galvos ją kiek patrynė ir nuleido rankas. Pažvelgusi į suknutės apačią pamatė jog jos mėgstamiausiai lininė suknutė suplyšo. PO šimts pypkiu, pirma diena ir jau nebėr suknės.. Susinervinusi mąstė. O dar kai ją apšaukė mergina ji įsiuto.
-Kas tau nepatinka?
Piktai atrėžė. Paskui atsikvėpė ir atsiduso.
-Užsisvajojau ir nepamačiau tavęs.. Nepyk...
Kiek sunkiai išspaudė, o atsiprašyti nelabai ir atsiprašė, nes nemokėjo pasakyti atsiprašau, visada bandydavo išsisukti iš to.
-Aš Stella, ką tik atvykau.
Paaiškino.

*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
Lure kurį laiką spoksojo į Stellą. Iš pradžių skeptiškai, po to susidomėjusi. Galiausiai ėmė juoktis.
- Mergyt... Bet ir sugebi tu pirmą dieną taip.. - kikeno ji. Šiek tiek pasirąžė, tada šyptelėjo mergaitei.
- Džiaukis, kad aš čia, esu labai tolerantiška asmenybė. - pareiškė mergaitė.
- Jeigu būtum ant ko kito pataikius, tai nesidžiaugtum. - vyptelėjo. - Nors jei būtum ne "sava", taip pat nebūtų ko džiaugtis. - atsiduso Lu.
- Ką gi. Nieko tokio, atleidžiu, bet geriau jau būtum ant ano, - Lu mostelėjo ranka pilies link. - to nerangaus švilpio pataikius. Jis turbūt tik imtų mikčioti ir pats atsiprašinėti. - šyptelėjo.
- Aš Lu. Lure Jewel, bet gali vadinti tiesiog Lu. - pareiškė šviesiaplaukė mergaitė.

*

Stella

Re: Tiltelis
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
Stella atsakė į Lu juoką tuo pačiu ir kiek pralinskmėjo, tada dar kartą nužvelgusi suplėšytą suknelės apačią atsiduso ir įsitaisiusi patogiau šalia Lurės prabilo:
-Nežinau kas užplaukė man šiandien.. Nesu tokia idiotė, gal kad pirmą kartą patekau čia, pakliuvau į norimą koledžą ir esu toli nuo namų, bei nieko nepažįstu.
Sukikeno ir pasitvarkė savo plaukus. Ir pažvelgusi į nubėgantį berniuką prisidengusi burną savo maža rankute sukikeno.
-Žinosiu ir kitą kartą atstrenksiu į jį specialiai.
Nusijuokė.
-Gerai Lu, esi pirma mano pažįstama čia ir normali.
Nusijuokė.
-Jei būčiau sutikusi aną,- kalbėjo apie švilpį,- tai būčiau nusivylusi Hogu, nes žinai kaip yra.. pirmasis įspūdis visada duag lemia.

*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
Lur šyptelėjo. Užsigalvojusi spoksojo žemyn, į ežero vandenį.
- Normali. Gerai skamba. - pareiškė ir ėmė judinti kojas.
- Nebijok, yra čia ir daugiau, vadinamųjų normalių, tiesiog matyt daugelis dabar... na, nežinau, gal ilsisi, gal valgo... Tikrai įdomu kur visi pasidėjo. - gūžtelėjo pečiais mergaitė.
- Tiesa, aš ir pati čia neperseniausiai. Nedaug dar pažįstu, bet daug man ir nereikia. Būtų kur kas įdomiau susipažinti su netikšomis švilpiais ar grifais. - vyptelėjo. - Na žinai, reikia jau susipažint kurie labiausiai netikę ir panašiai. - atsiduso.
- O iš kur tu atvykai? - paklausė pažvelgdama į Stellą.

*

Stella

Re: Tiltelis
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
Pasekusi Lur pavyzdžiu Stela taip pat pradėjo kojomis drumsti vandenį.
-Na, turėjau omeny, jog nesi apsiselėjusi ir visiems lendanti į subinę.
Gan lengvabūdiškai kalbėjo.
-Na, svarbiausia tave pažįstu, jei toliau bendrauism, galėsim kartu krėsti šunybes švilpiams ir grifams.
Sukikeno savo vaikišku balsu, dangumi nuskriejo kažkoks įdomus paukštis ir pastebėjusi jo skrydį Stella atsisuko į Lurę.
-Aš iš visia netoli. Esu iš Anglijos.
Paaiškino.
-O tu?

*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
- Ką gi, vieną švilpį jau nusižiūrėjom, tiesa? - šyptelėjo Lu ir mirktelėjo Stellai. - Man jo jau gaila... Koks žiaurus gyvenimas, kai būni švilpis. - sudramatizavo Lur, tačiau tik gūžtelėjo pečiais. Lyg jai rūpėtų jo likimas..
- Tikrai? Aš taip pat iš Anglijos. Grynakraujė anglė. - šyptelėjo.
- Bet po šimts trolių, man čia net paprasti "Aguamenti" kerai nepavyksta. Nesuvokiu ką blogai darau. - atsiduso mergaitė, tada atsisuko į Stellą.
- O kaip tau? Moki ką nors išburti? Man atrodo, kad aš niekada neišmoksiu normaliai kerėti... Jau imu prarasti viltį. - nepatenkinta sumurmėjo.

*

Stella

Re: Tiltelis
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
Stella apsidžiaugė radusi sau bendramintę ir jau galvojo į ateitį, kaip jos linksminsis.
-O man visai ne gaila.
Atkirto greitai, tada atsikvėpė.
-Turiu omeny, kad jei paskirstymo kepurė juos paskyrė ten vadinasi toks jų likimas.. Jų likimas šliaužioti mums po kojų.
Nusijuokė Stella ir išsitraukė savo lazdelę.
-Aš daug nemoku, bet šiek tiek moku, nes buvau priversta mokytis viską.. Na, parodyk kodėl tau nepavyksta.
Padrąsino ją.
-Nesu žinovė, bet gal kažką padėsiu.


*

Viltė

Re: Tiltelis
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
Lure gūžtelėjo pečiais.
- Turbūt keistai jausiuos, jei bendrametė mane mokys, bet... Tebūnie, reik mokytis kaip aplaistyti švilpius ir grifus. - šyptelėjo Lu ir kilstelėjo lazdelę.
- Nuu, žiūrėk. - paliepė Stellai ir išsitiesusi mostelėjo lazdele.
- Aguamenti! - sušuko kiek per garsiai ir po akimirkos iš Lu lazdelės pasipylė didžiulis kiekis vandens, kuris nuskriejo į ežerą... Po akimirkos Lu išsišiepė.
- Geeeras. Matei, Stella, matei? Man pavyko... Omg, aš tokia nereali. - ėmė juoktis Lure.