0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • V kursas
  • *
  • 190
  • Taškai: 653
Ats: Tiltelis
« Atsakymas #1065 Prieš 2 mėnesius »
- Žinoma, kad bus saugi, - paantrino draugei. Juk gali ją vadinti drauge, taip?
Sakura jautėsi tiesiog puikiai! Kažkas jai patikėjo paslaptį! Kažkas ja pasitiki! Yra dalykas, kuris sieja tik ją ir tik Dori. Tai jų paslaptis. Kad ir kokiomis baisiomis aplinkybėmis, bet tai paslaptis.
Tada Dori pradėjo pasakoti apie savo plaukus ir auskarus ir tai gerokai nustebino Sakurą. Ji manė, kad žmonės dažosi plaukus, nes būtent tuos žmones galbūt puola kokie nors padarai ar dar kas. Na, galvojo, kad tai daroma maskuotės tikslais. O čia, pasirodo, dėl grožio! Ir dar kenkia! Šio dalyko strazdanė nesuprato. Juolab, kad mokėsi to per kerėjimą. Tikrai keistas šis pasaulis, pagalvojo mintyse.
Auskarai merginai pasirodė išvis baisus dalykas. Ji galvojo, kad gal jie veriami į specialius taškus, kad padėtų nuo kokių nors skausmų ar dar ką. Ilgaplaukė negalėjo suvokti, kaip galima žaloti savo kūną dėl grožio. Todėl tik linksėjo.
Jos su Dori čia dar ilgokai pasėdėjo. Kai mėlynakė ištraukė kojas iš vandens, šios buvo juokingai susiraukšlėjusios. Sakura sukikeno ir atsistojo.
- Na, gal jau eisime į pilį? - paklausė.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • V kursas
  • *
  • 1227
  • Taškai: 102
  • Lytis: Moteris
Ats: Tiltelis
« Atsakymas #1066 Prieš 2 mėnesius »
Sakura ir toliau tikino klastuolę, kad neišpliurps niekam apie pelės mirtį. Mendel norėjo tuo tikėti. Stengėsi tuo tikėti.
Keturiolikmetė tikėjosi, kad basakojė pradės klausinėti ko nors daugiau apie plaukus ir auskarus. Kad kaip ji pasirinko tokias spalvas, kodėl auskarus verėsi būtent į pasirinktas vietas. Deja, bet varnanagė tik klausėsi ir ji atrodė raudonplaukei nustebusi.
Vėliau mokinės tiesiog sėdėjo ir žiūrėjo į tolį. Kalbėjosi, bet nedaug. Tačiau ta tyla nebuvo nejauki ar varginanti. Pasėdėjusi šalia basakojės Dori pajuto kažkokią keistą ramumą. Šviesiaplaukė visada atrodydavo labai rami. Ar ji taip ir jaučiasi? Tuomet jai lengva gyventi. Lengviau nei man, karštakošei Dori, mintyse pagalvojo ir vos vos šyptelėjo pati dėl savo būdo.
Galiausiai kompanionė ištraukė kojas iš vandens, atsistojo ir pasiūlė eiti pilies link. Dori linktelėjo, nes sėdėti vietoje pasidarė šaltoka. Ji taip pat atsistojo ir jos abi su Sakura paliko tiltelį tuščią.