0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

 • VI kursas
 • *
 • 114
 • Taškai: 62
Ats: Klastūnyno persirengimo kambarys
« Atsakymas #30 Prieš mėnesį »
   Sofi su dideliu noru ėjo dalyvauti kvidičo treniruotėje. Aišku, jeigu nebūtų tų žioplių būtų daug linksmiau, bet mergina netūrėjo pasirinkimo. Ji pėdino link Klastūnyno persirengimo kambario. Ji taip tikėjosi nesutikti tų baisių žmonių, kurie vadina save klastuoliais. Nei vienas iš jų toks nebuvo. Vieni per kvaili, kiti tiesiog apsimetinėja arba yra per daug mieli ir linksmi. O vat Sofi, tikra Klastūnyno patriotė šį kart žengė į persirengimo kambarį.
   Ten ji pamatė tokią sumaištį. Keletą kvailų mergiukščių ir OŽKA! Kažkam matyt buvo taip liūdna, jog neturi draugų, taigi atsivedė ožką. Be ponios ožkos ten dar buvo Erka, kvailasis pirmakursis Eion bei seniai regėta bjaurioji Alrisa. Jeigu iš tikrųjų, tai ten buvo ne vieno, o keturios ožkos. Bet Sofi nesuprato, kaip ožka atsidūrė čia! Jeigu kažkas iš čia ir animagas, tai tikrai Elliw, tik ji tokia kvaila, kad gali pasiversti ožka! Vienintelis protingai čia kalbantis žmogus buvo Alrisa. Mes surinkom dirbti, o ne šūdą malt. Bet ir toji mergina nebuvo iš protingųjų, pradėjo mušti ožką.
 - Nesuprantu, jūs nesveiki, ar ką? Ožka yra ožka. Nereikia jos vaikytis. Atrodot dar kvailesni už tą ožką! Raminkitės, nes net kvidičo nereikės ir liksit be galvų visi!

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VI kursas
 • *
 • 851
 • Taškai: 118
 • 310 teleskopų (23-01-05)
Ats: Klastūnyno persirengimo kambarys
« Atsakymas #31 Prieš mėnesį »
Ožka norėjo... Ne, ožka nenorėjo nieko. Tai Elliw norėjo žinoti, kur yra ir ką čia daro. Ir kur vis dėlto jos teleskopas ir penkios draugės. Deja, ji turėjo ne dvi rankas ir du teleskopus, o keturias kojas. Tai siaubingai trikdė, mat mergaitė vis dar nebuvo pastebėjusi (ar įsiminusi) savo sugebėjimo virsti ožka. Viskas buvo tiesiog labai sudėtinga.
O dar kažkas ir stumdosi! Net ir ožkiškos akys suprato, kad tai yra neLiucija, tačiau kažkodėl nepavyko sušukti "Tai tu kalta!". Tai buvo visų blogiausia - tą bjaurią mergiūkštę reikėjo pagaliau pamokyti. Tik kaip tą padaryti, kai negali nieko nei pasakyti, nei trenkti teleskopu į galvą?
Po kiek laiko suskaudo visą kūną, tik ožka nesuprato, kas atsitiko. Kažkas aplinkui rėkavo, bet argi nuo to skauda? Suprantama, dėl to kalta buvo tik neLiucija, bet ir vėl nepavyko to pranešti. Kas čia vis dėlto darosi?!
Kažkurią akimirką ožka visai netyčia atvirto į mergaitę. Tą pačią akimirką iš burnos ištrūko:
- Tai tu AUČ! Kalta!
Elliw gulėjo ant žemės ir bandė susigaudyti, kas čia vyksta. Sekėsi labai sunkiai, niekada gyvenime nematytų berniūkščių ir mergiūkščių šauksmai tikrai nepadėjo. Velsietei verkiant reikėjo teleskopo.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 19 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

 • I kursas
 • *
 • 125
 • Taškai: 174
Ats: Klastūnyno persirengimo kambarys
« Atsakymas #32 Prieš mėnesį »
Viskas klostėsi tiesiog absurdiškai. Visų pirma, kam kvidiče reikalinga ožka? Be to, kodėl čia vienos mergos, kurios dar, be viso kito, tik ir rėkia viena ant kitos? Kaip tik atėjo kažkokia vyresnė mokinė, kuri iš karto visus apšaukė. Ir dar išdrįso pareikalauti, kad jis kažką darytų! Tai jau ne.
- Atstok tu nuo manęs ir patylėk. Jeigu nepatinka ožka, pati su ja ir tvarkykis, - atkirto jaunasis airis ir nepatenkintas atsisėdo persirengimo kambario kampe. Jau gailėjosi, kad čia atėjo. Vis dėlto atrodė, kad gali kilti tikros muštynės, tad buvo smalsu, kaip viskas klostysis toliau.
- O tai mes čia kvidičo žaisti susirinkom ar pabučiuoti ožkos? - vėl išreiškė nepasitenkinimą Eion, kai dar viena mergiotė atėjo ir pradėjo aiškinti apie tą gyvūną. Tiesa, pirmakursis šito sporto visiškai neišmanė. Ką ten gali žinoti, gal jis iš tiesų susijęs su ožkomis? Vis dėlto koledžo "draugės" privalėjo būti tiesiog pernelyg bukos. Kitaip sakant, ožka čia buvo ne prie ko.
O jai atvirtus į žmogų Eion vos neapalpo iš nuostabos. Buvo girdėjęs apie animagiją, bet nesitikėjo tai pamatyti savo akimis. Atpažino, kad tai ta nesveika teleskopų maniakė, bet kaip taip gali būti? Jos berniukas, žinoma, negins, bet viskas buvo labai jau įdomu. Atsistojo, priėjo arčiau Elliw ir išrėžė:
- Visos jūs kažkokios bukos. Gal jau galima eiti žaisti kvidičo?