0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 8 metus »
Na ką, turėsiu mėginti dar kartą. Melisa pažvelgė į dangų, tačiau žinojo, kad Liūto žvaigždynas šiuo metu nėra matomas. Mergaitė nusišypsojo ir užsimerkė, o miegas visai neėmė. Puiku, nes kitaip bus sukurtas dar vienas naujas žvaigždynas. Varniukė tyliai nusijuokė ir pasistengė susikaupti. Devynios žvaigždės. Melisa aiškiai savo galvoje matė jų išsidėstymą. Burtų lazdele prilietė rutulį.
-Constella,- tyliai ištarė.
Deja, ir vėl nepavyko. Žvaigždės buvo išsidėsčiusios lyg plokščiame paviršiuje, o galiausiai visai išnyko. Ak, ir kodėl man vis nepasiseka? Gal turiu mintyse įsivaizduoti galutinį darbo rezultatą? Taip, žinoma! Varniukė apsidžiaugė, kad ją pagaliau aplankė "nušvitimas".
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Arianne Cervera

  • I kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 8 metus »
Tau pavyks, tik tikėk savimi. Arianne stengėsi aiškiai galvoje įsivaizduoti Dvynių žvaiždyną. Tu juk puikiai žinai kaip jis atrodo. Klastuolė stengėsi visas mintis sukaupti ties užduotimi ir nesiblaškyti, kas jai sunkiai sekėsi. Jos akys bėgiojo nuo profesorės, prie klasės draugų, ir galiausiai prie danguje žybsinčių žvaigždių ir Dvynių žvaigždyno. Na gi, nepasiduok. Arianne susikaupė, lengvu judesiu palietė plono stiklo rutulį ir švelniu balsu ištarė Constella. Rutulys sužibo, nusidažė tamsia dangaus mėlyne ir jame žybsėjo pavienės žvaigždės, tačiau jokio tikslaus ir aiškaus žvaigždyno merginai sukurti nepavyko. Po galais, jau maniau, kad pavyko. Dėbtelėjusi į tą nelemtą žvaigždyną, Arianne akys užsidegė troškimu, pagaliau kažką nors kartą padaryti teisingai. Jei kas būtų matęs jos akis, būtų galėjęs pasakyti, kad jos mėlynos akys, tapo beveik juodos, bet tuoj pat nuleidus jas nuo dangaus, jos grįžo į normalią savo būseną.
---------------------------------------------------------------------
I write for the same reason I breathe - because if I didn’t, I would die.

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

  • VII kursas
  • *
  • 624
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 8 metus »
Gerai, gerai.. Gal tuomet gal reiktų pabandyti įsivaizduoti visas žvaigždes, jų išsidėstymą danguje.., galvojo mergina, tuo pat metu lengvai pirštu piešdama žvaigždžių išsidėstymą ant pačio rutulio. Gerai, nesijaudink, viskas tau išeis..
-Constella.
Visos reikalingos septynios žvaigždės atsirado rutulyje, nors ir padrikai ir ne itin gera tvarka, bet atsirado. Nors klastuolė negalėjo pasidžiaugti ilgai, nes penkios iš septynių žvaigždžių išblėso ir pasiliko tik pirmosios dvi. Na, antroji žvaigždė jau pagal tvarką, ir daug ryškesnė negu pirmais.. Gal iki pamokos galo kažką išgausiu dar
-Constella.
Atsidaro dar kelios žvaigždės, kurios pradėjo šviesti ryškiau, nors ir vėl vėl išblėso.
-Constella.Constella,- ir toliau bandė klastuolė, kiekvieną kartą lengvai taukštelėdama per rutulį, ir kiekvieną kartą atsirasdavo vis daugiau žvaigždžių - kol keturios žvaigždės sugebėjo likti savo vietoje neišnykdamos.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 8 metus »
Melisa, susikaupk. Tau pavyks. Tikriausiai. Varniukė patogiai įsitaisė ant čiužinio ir, laikydama rutulį kaire ranka, pasidėjo jį ant kelių. Kita ranka laikydama burtų lazdelę ji užsimerkė ir mintyse aiškiai įsivaizdavo Liūto žvaigždyną ir tai, kaip jis turėtų atrodyti stikliniame rutulyje.
-Constella,-tyliai sužnibždėjo Melisa, atsargiai paliesdama rutulį.
Šįkart rutulyje pasirodžiusios devynios žvaigždės buvo išsidėsčiusios taip, kaip ir turėjo, tačiau jos švytėjo labai blankiai ir greitai dingo. Ei, kas jums negerai? Kodėl jūs taip su manimi.. Ką darau ne taip? Varniukė susiraukė ir apsižvalgė aplink. Tik dabar išgirdo, kad kiti mokiniai burtažodį taria gerokai garsiau už Melisą. Ji pasižiūrėjo į rutulį. Tai tu manęs negirdi? Žiūrėk tu man. Ne, geriau klausyk. Mergaitė dar kartą užsimerkė, galvoje aiškiai matė rutulyje ryškiai šviečiantį Liūto žvaigžzdyną. Varniukė giliai įkėpė ir gana garsiai ištarė:
-Constella.
Rutulys nusidažė tamsiai mėlyna, dangaus spalva, ir viena po kitos jame sužibo devynios žvaigždės. Būtent taip, kaip Melisa ir įsivaizdavo. Pagaliau man pavyko! Varniukė nusišypsojo ir atsikvėpė.

the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

  • VII kursas
  • *
  • 624
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 8 metus »
Liko trys žvaigždės, kurios nenori pasilikti rutulyje ir išnyksta.., niūriai galvojo pirmakursė, tai žvelgdama į danguje esantį Cefėjaus žvaigždyną, tai į rutuliuką, laikoma jos rankose. Nors ar turiu kitą pasirinkimą, kaip tik bandyti burtažodį tol, kol viskas išeis kaip norėta?
-Constella,- Junko bandė tarti kuo aiškiau burtažodį, žiūrėdama į reikiamą žvaigždyną danguje. Pamačiusi, kad penktoji žvaigždė nusprendė pasilikti savo vietoje ir nebeišnykti, mergina neryškiai nusišypsojo. Negi man pradėjo sektis?
-Constella.
Likusios dvi žvaigždės ryškiau sužibėjo, bet vistiek pradingo, nors kiekvieną kartą užtrukdamos vis ilgiau.
-Constella, Constella!
Šiandien tikrai mano laimingoji diena galvojo mergina, žiūrėdama į rankoje laikomą rutulį - jame puikavosi septynios netobulai išsidėsčiusios žvaigždės, kurios vistiek kažkiek priminė Cefėjaus žvaigždyną. Vis dar laikydama rutulį su žvaigždynu jame rankose, Junko susisuko į pamokos pradžioje pasiimtą pledą, laukdama kol kiti atliks užduotį.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Adira Floris

  • VI kursas
  • *
  • 305
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • :)
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 8 metus »
Dabar varniukė nesuprato vieno dalyko. „Jeigu nori sudėlioti visą žvaigždyną, tai reikia kartoti burtažodį daug kartų?“ Bet klausti mokytojos irgi neišdrįso, todėl sumanė, kad reikia kartoti burtažodį.
Adiros galvoje vėl susidarė blankūs Didieji Grįžulo Ratai. Ji pakėlusi galvą aukštyn pažiūrėjo į tamsų dangų. Tikėjosi pamatyti jos įsivaizduojamą žvaigždyną, bet jo nerado.
„Susikaupk, Adira“ mintyse pasakė ji ir dar kartą ištarė Constella, tikėdamasi pasikeitimų savo rutulyje. Bet ji pamatė tai, ko visai nesitikėjo!
-Saulė?-jos rutulyje nuo įkaitusio dujų kamuolio dangus prašvito, ir Adira visai išsigando. Jai tikrai nepavyks!
„Kaip panaikinti daiktą, kurio nenori savo rutulyje?“ vos neapsiverkusi klausė savęs ir žiūrėjo į kitus mokinius.
Ji įpykusi vėl ištarė jau nusibodusį Constella burtažodį, bet niekas nesikeitė.
-Consella, conhstella, cunstella,-susinervinusi ne taip tarė burtažodį ir jau nebeturėjo vilčių.
Padėjusi lazdelę ant pagalvės, mergaitė atsikvėpė ir užsimerkė. Pagalvojo apie visus turimus draugus, jų juoką, namus. Tai visada ją ramino.
Kelias sekundes taip pasėdėjusi, Adira vėl pasiėmė lazdelę ir ištarė Constella, tik dabar jau visiškai ramiu tonu. Saulė po truputį dingo, dangus vėl pasidarė tamsesnis ir ten sužibo septynios žvaigždės.
„Bet jų turi būti bent dešimt, argi ne?“ Adira negalėjo prisiminti, kiek žvaigždžių turi tas žvaigždynas. Vis dėl to ji nusprendė palikti šį darbą taip, kaip išėjo. Nebenorėjo rutulyje matyti saulių ir kitų keistų dalykų. Be to, buvo įsitikinusi, kad jai nenumažins taškų už šitokį darbą.

*

Neprisijungęs Arianne Cervera

  • I kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 8 metus »
Arianne atrodė, kad laikas slenka beproto greitai. Atrodė, kad praėjo dešimtys ar net šimtai metų, o ji liko sėdėti toje pačioje vietoje. Tačiau praėjo vos dešimt minučių, kiap klastuolė sėdėjo įkabinusi akis į beveik juodą dangų, visai pamiršusi astronomijos pamoką, o tuo labiau praktinį darbą. Merginą į realybę sugrąžino šalia dirbusios merginos rutulyje atsiradusi saulė. A taip, pamoka. Žvaigždynai ir visa kita. Mergina nenoriai pasiėmė į rankas tą nelemtą stiklo rutulį, kuris nenorėjo su bendradarbiauti. Koks ten burtažodis? Constella ar chonstalla? Hmmm..Turbūt pirmasis tiks. Arianne pasiėmė į ranką savo lazdelę ir ištarė Constella. Rutulys pamėlo, pradėžo žibėti žvaigždės. Taip, taip, šitą jau mačiau. Tačiau jos akys užkliuvo už rutulyje išsidėsčiusių žvaigždžių. Ar man pagaliau pavyko? Rutulyje mirksėjo puikut puikiausias Dvynių žvaigždynas. Man pavyko. Pagaliau! Merginos nuotaika seniai buvo tokia gera. Ji begalo džiaugėsi atlikusi užduotį ir gavusi galimybę apžiūrėti savo pačios sukurtą žvaigždyno kopiją apžūrėti iš arčiau.
---------------------------------------------------------------------
I write for the same reason I breathe - because if I didn’t, I would die.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 8 metus »
 Iki šiol tyliai sėdėjusi ir it užhipnotizuota stebeilijusi į, kaip niekad ryškias žvaigždes, Margo nenorom nuleido akis ir galvą į normalią padėtį.
 Netrukus patekęs į jaunosios Varnos rankas, jose puikavosi krištolinis rutulys. Atsargiai jį pastačiusi šalia, ant čiužinio ir įsitikinusi, kad jam negresia sudužimas, pirmakursė išraususi apsiausto kišenę išsitraukė savąją lazdelę.
 Ak, juk aš dar nepasirinkau žvaigždyno! - prisiminė mergaitė, trandydama ranką, kuri jau kilo vožtelėti į kaktą. Hhmm... Gal Tauras? Ar Varnas? Hm... Gal pradėsiu nuo Varno, jis mažesnis ir tikriausiai lengviau sukuriamas. - sunkokai, bet apsisprendė mergaitė.
 -Taigi, - Varnas. - patikslino sau, bandydama kuo ryškiau prisiminti jo proporcijas. -Constella! - aiškiai tarė, lazdelės galu paliesdama krištolinį rutuliuką. Jis sumirksėjo tarsi perdegti ketinsianti lemputė. Akimirkai nusidažė, ta, be proto gražia ir stebuklingai traukiančia, žvaigždėto vidurnakčio dangaus spalva... Bet, po akimirkos tarsi paspaudus elektros jungiklį rutulys vėl pabalo, o ta žavi mėlyna spalva nuskendo kažkur į gilias ir balzganas krištolinio rutulio marias.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Margo Diuken »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 8 metus »
((Praėjo daugiau nei 1 reali para, taigi tesiu. (Taip išėjo, kad anksčiau pradėti negalėjau :/) ))

 -Tikriausiai ir negalėjo pavykti iš pirmo karto. - sumurmėjo sau, atsidusdama, mat to žavingo mėlyno dangaus gabalėlio pradingimas kažkuo nuliūdino mergaitę.
 -Constella! - pamėgino dar kartą, durdama lazdelės galu į krištolinį rutulį ir šis kaip mat nusidažė ta vidurnakčio mėlyna. -Tarsi laikytum dangų delne... - panirusi į krištolinio rutulio mėlį iružsisvajojusi suvapėjo Margo.
 Po sekundės atsipeikėjusi, suprato, kad jos rutulyje nėra žvaigždžių. Rutulyje tūnojo tik žavingasis mėlynumas.
 Tikriausiai reikia užburti dar kartą. - susimąstė, nežymiai užsimodama lazdele.
-Constella! - ištarė. Pasigirdo medinės lazdelės barkštelėjimas į krištolinį rutulį.
 O tada viena po kitos sužibo keturios nedidelės žvaigždutės, sudarančios Varno žvaigždyną. Pirmakursė vėl paniro į rankose laikomą, jos pačios sukurtą, dangaus gabalėlį, gėrėdamasi jo paslaptingumu.
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Rokas Sviper

  • V kursas
  • *
  • 303
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • noriu valgyt, miegot ar verkt
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 8 metus »
 – Constella, – sušuko pirmakursis. Išsižiebė visos žvaigždės pavyko!! . Jis pasiemė savo rutulį. Rokas apžiūrėjo savo žvaigždes. Manau gerai. Berniukas pažiūrėjo į dangų. Netrumpai ieškojo mažųjų grižulo ratų. Radęs juos jis palygino su savaisiais. Hmm. Sutampa. Jis toliau spoksojo į dangų. Apžiūrėjo žvaigždes ir mėnulį. Taip pat žiūrėjo į savo krištolinį rutulį su žvaigždynu. Pažiūrėjo ir į kitų rutulius. dauguma pasirinko kitus žvaigždynus. Juk aš pirmakursis!!! Ir nieko nežinau apie žvaigždes.Kat tik greičiau baigtusi pamoka. Juk iš ryto vėl jų bus. Varniui pasidarė šalta ir jis susisuko į pamokos pradžioje pasiimtą  pledą. Ir tuoliau spoksojo į tolimą mėnulį.
I think stupid people were put on this planet to test my anger managment skills

*

Neprisijungęs alisa poter

  • I kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 8 metus »
Alisa vos tik prisėdusi išgirdo profesorės užduotį ir iškart pašiurpo.Kai ji gavo savąjį rutulį pagalvojo "o ne ,o ne"
Mergaitė manė ,jog apsijuoks todėl pradėjo šalia sėdėjusiai bendraklasiai sakyti:
-Tik nesakyk ,kad tau sunku.
Profesorė pamačiusi Alisa kalbant iškart pribėgo ir maloniai pasakė:
-Alisa, norėčiau ,kad neplepėtum ,o dirbtum.
Tada Alisa nutilo ir pradėjo vykdyti profesorės užduotį.Po kiek laiko Alisa pagalvojo"o koks burtažodis"Už kokių dviejų minučių Alisa prisiminė burtažodį ir tik tada pradėjo vykdyti profesorės užduotį.
-Constella,-ištarė mergaitė.
O rutulyje pasirodė mėlynos spalvos rūkas ir viena žvaigždė.
-Bet juk turi būti penkios žvaigždės,-tyliai ištarė mergaitė.
-Constella,-dar kartą ištarė mergaitė ir šį kartą pamatė jau penkias žvaigždes.
hay...  boy  Is love
........*..lovel...*
.....*..lovelovelo...*
...*..lovelovelove....*
..*.lovelovelovelove...*................*....*
.*..lovelovelovelovelo...*.........*..lovel....*
*..lovelovelovelovelove...*......*..lovelovelo.*
*.. lovelovelovelovelove...*....*...lovelovelo.*
.*..lovelovelovelovelove...*..*...lovelovelo...*
..*...lovelovelovelovelove..*...lovelovelo...*
...*....lovelovelolovelovelovelovelovelo...*
.....*....lovelovelovelovelovelovelov...*
........*....lovelovelovelovelovel

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš 8 metus »
Kasiopėja, padėdama vienam ar kitam mokiniui, kilstelėjo galvą į mėnulį, tuomet į savo rankinį laikroduką ir suplojusi rankomis, atsisuko prieš visą klasę.
-Taigi, manau tuo baigsime šią pamoką,-garbanė nusišypsojo mokiniams, pagaliau jiems baigus mosuoti lazdelėmis ir rėkauti burtą.-Kiekvienas dirbęs gauna po penkis taškus,-profesorė vėl blykstelėjo nuoširdžia šypsena. -Rutulius suneškit man atgal, patalus žinot kur dėt,žKasiopėja tik dar kartą suplojo rankomis ir atsidususi dar kartą žvilgtelėjo į laikroduką.-Geros nakties,-nusijuokė ji ir palaukusi kol paskutinis mokinys nulips saugiai žemyn nuo stogo, profesorė surinko užsilikusius ledus ir pagalves, burtais pakėlė čiužinius, taip pat pakėlė ir dėžę su rutuliais ir pati nukurnėjo žemyn, savo klasės link.