0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arianne Cervera

  • I kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #45 Prieš 8 metus »
Šį kartą klastuolė atidžiai žiūrėjo kiekvieną į buteliuką krentantį lašą, todėl daugiau betvarkės nesukėlė. Arianne tvarkingai užkimšo abu buteliukus, juos atidžiai apžiūrėjo, ne iš tvarkingumo (beje, šio bruožo, ji neturėjo), bet iš smalsumo. Saulės spinduliai, krentantys pro milžiniškus šiltnamio langus, buteliukuose esančius nuodus privertė žėrėti. Arianne beproto dievino menkut menkiausias smulkmenas, tas ją beproto žavėjo. Ir vėl, žinoma, užsisvajojusi mergina taip praleido kokias dešimt minučių, kol galiausiai suvokė, kad dauguma bendraklasių įnikę į pergamento lapus. Na, bet aš ir kvėša. Arianne nusiėmė slibino odods pirštines ir pradėjo raustis savo chaotiškoje kuprinėje, ir po keletos akimirkų iš jos ištraukė kiek aplamdytą lapą. Tiks. Šiek tiek palyginsiu čia.. Šiek tiek štai čia.. Na va, visai kaip naujas - tarė klastuolė tvarkydama užsilenkusius pergamento kampus. Paėmus plunksną pradėjo keverzoti :
"Praktinio darbo aprašymas:
Darbo tikslas - išgauti nuodus iš Omnibulus Efxacsius
Pirmiausia reikėjo atsargiai, nepažeidžiant žiedo išrauti Omnibulus Efxacsius, mūvint storas slibino odos pirštines. Vėliau išmokti burtažodį Gaahvero , kuris nėra lengvas ir reikalauja pastangų, bei praktikos. Užbūrus Omnibulus Efxacsius, kuris akimirksiniu sudžiūsta, reikėjo greitai jį apversti, kad išsiskyrę nuodai galėtų lengvai subėgti į indą/buteliuką.

Arianne Cervera
I kursas
Klastūnynas"
---------------------------------------------------------------------
I write for the same reason I breathe - because if I didn’t, I would die.

*

Savannah Lasaga

Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #46 Prieš 8 metus »
Rin tyliai šniurkštelėjo ir bejėgiškai kriuktelėjo. Kas man blogai.
-Gaahvero!-sušnabždėjo mergaitė ir šyptelėjo. Iki pilnos laimės tetrūko buteliuko nuodų, sudžiūvusios gėlės palaikų ir rašinio. Juk čia nedaug, tiesa?-Gaahvero!
Lapeliai po truputėlį pradėjo plėstis, tad rudaplaukė vienos rankos pirštais trynė violetinę žymę, kita įsitvėrusi laikėsi augalo ir mąsliai stebėjo virsmą. Kol lapeliai vos vos išsiplėtė, praėjo marios laiko.
-Gaahvero!-augalėlio žiedlapėliai pasistūmėjo į priekį dar bent pora colių, tačiau Rin to pakako.Puiku.
Pagal profesorės nurodymus mergaitė apvertė augalą žiedu į viršų. Pradėjo sunkiai skverbtis ir lašėti drumzlinas skystis, tad švilpė laiku susiprato ir pakišo buteliuką po augalu. Atrodo, šis sunkiai leidosi išnaudojamas išskirtiniams nuodams išsunkti.
-Lašėk,-tyru, švelniu ir maloniu balsu nekantriai augalą paragino Rin.-Man reikia.
Pastebėjusi netoliese dar prie rovimo besikamuojančią mokinę, rudaplaukė perkėlė visus savo daiktus greta jos. "Monika Čiobris", bolavo užrašyta ant apsiausto pavardė.
-Sveika, aš Rin. Malonu,-šyptelėjo.

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

  • VII kursas
  • *
  • 624
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #47 Prieš 8 metus »
Pamačiusi, kaip prasiskleidė ir šiek tiek ištįso gėlės žiedas, klastuolė staigiai apvertė gėlę virš buteliuko nuodams tikėdamasi, kad pavyko. Tačiau iš žiedo išlašėjo tik keli lašeliai, o ne bent jau pusę buteliuko nuodų kaip priklauso. Na ir nesiseka. Vėl atsukus gėlę į jos pradinę poziciją pakartojo prieš tai atliktą procedūrą - nusiramino, persiskaitė vadovėlį, ir giliai įkvėpusi ir iškvėpusi kuo tiksliau vėl išbandė burtažodį ant šaknų.
-Gaahvero!
Pamačiusi, kaip dar labiau ištįsta žiedas, Junko vos spėjo apversti gėlę virš pasiruoštų buteliukų - tuoj pat iš žiedo ritmiškai pradėjo varvėti reikalingi nuodai. Kuo daugiau nuodų užpildė buteliukas, tuo labiau vyto ir džiuvo gėlė, skleisdama stiprų kvapą. Buteliukui užsipildžius apie du trečdalius, gėlė galutinai sudžiuvo, nebeduodama jokio skysčio. Tvirtai užkimšusi buteliuką Junko pasidėjo jį šiek tiek tolėliau ir pradėjo tvarkyti savo sukuistą darbo vietą, pasidėdama atgal pirštines, vazoną ir nusivalydama nuo darbo likusias žemes.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Aretha Leverett

  • I kursas
  • *
  • 149
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Be so good they can't ignore you
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #48 Prieš 8 metus »
Vieni mokiniai vis dar dirbo ties augalu bandydami išspausti kiekvieną lašelį nuodų, kiti jau pabaigę darbo aprašymą sėdėjo be darbo tinginiaudami. Kad ir kaip nemėgo rašyti tokių dalykų, Aretha susikaupė ir pradėjo rašyti. Vieną pargamento lapelį sugadino su klaida parašydama augalo pavadinimą, ant kito netyčia išliejo rašalo ir taip pat išsirašalavo kairės rankos pirštus, kadangi buvo kairiarankė. Visa tai privertė mergaitę suirsti, pasiėmus naują lapelį pradėjo rašyti iš naujo.
Pamokos tikslas - iš augalo pavadinimu Omnibulus Efxacsius išgauti nuodus.
Darbą pradėjau išklausiusi mokytojos aiškinimą ir vadovėlyje perskaičiusi pamokos temą. Iš pradžių pasipraktikavau su burtažodžiu Gaahvero. Kai galiausiai pavyko jį sklandžiai tarti, užsimoviau apsaugines pirštines ir pradėjau darbą. Staigiu judesiu iš vazonėlio ištraukiau gėlę ir pagal mokytojos nurodymus apvertusi ją užkerėjau. Iš pailgėjusį žiedlapių sulašinau nuodus į buteliuką ir jį užkimšau. Baigusi susitvarkiau darbo vietą.
Aretha Leverett, I kursas, Klastūnynas.

Galiausiai baigusi aprašymą mergaitė nunešė jį, bei sudžiūvusią gėlę su pripildytu buteliuku profesorei ant stalo ir grįžo į savo vietą atsipūsdama nuo darbo ir įsisukdama į mantiją, kurią dar pamokos pradžioje pasidėjo ant suolo.
Stars like her are more than just light. Touch her and you'll blister. Love her and you'll burn.

*

Neprisijungęs Arianne Cervera

  • I kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #49 Prieš 8 metus »
Arianne paskutinį kartą peržvelgė savo aprašymą. Niekam tikęs, sakyčiau. Bet neturiu ką daugiau parašyt. Klastuolė dar kartą apžvelgė šiltnamį, kuriame buvo begalės augalų ir begalės mokinių. Kai kurie iš jų dar vargo su nuodai, kiti jau atsipūtę spoksojo pro langus į nuostabiai saulėtą dangų. Dėl viso pikto, mergina šiek tiek apžiūrėjo nuodų buteliukus, prieš nešdama juos profesorei. Po keletos minučių, Arianne pasijautė užtikrintai ir pajudėjo mokytojos stalo link, vienoje rankoje laikydama du šiek tiek kvailokai atrodančius buteliukus, o kitoje - aplamdytas lapas. Viską tvarkingai sudėjo ant mokytojos stalo, ir pakėlus akis nerūpestingai nusišypsojo. Ji vylėsi, kad po kiek laiko, mokytojai Hogvartse pradės ją mėgti. Apsisukus, mergina tyliai nuslinko atgal į savo darbo vietą. Burtų lazdelę, slibino odos pirštines ir išsimėčiusiu pergamento lapus ji sugrūdo atgal į kuprinę, o nuodų prisigėrusias servetėles išmetė. Ramiai pabaigus darbą, Arianne ir toliau galėjo laisvai spoksoti į ją supančius objektus.
---------------------------------------------------------------------
I write for the same reason I breathe - because if I didn’t, I would die.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #50 Prieš 8 metus »
 Kol Monika vargo su gėle kiti jau treniravosi burtus. Šalia dirbančiai Adirai burtažodis neblogai sekėsi, o Monika net nebuvo spėjusi išsitraukti lazdelės. Mergaitė minutėlę žiūrėjo kaip Adira mosikuoja lazdele, tada įgrūdo savąją rankelę į apsiausto kišenę ir išsitraukė šeivamedžio lazdelę.
 -Na pabandykime... - sumurmėjo ir kaip tik tuo metu išgirdo nepažįstamą mergaitės balsą. Varna nukreipė žvilgsnį balso link.
 -Labas. - burbtelėjo. -Monika. Na maloniau negu knisinėti šitą augalą... - trumpai šyptelėjo Rin ir pradėjo mosikuoti lazdele.
-Gavero! Pala ne...  - atsikrenkštė. -Gahvero?! Ne, ir ne taip..! GaahverO! - gargaliavo panosėje. - Gaahvero! Kažkas tokio... - aptarinėjo kiekvieną bandymą pati su savimi pirmakursė...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Monika Čiobris »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

  • VII kursas
  • *
  • 624
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #51 Prieš 8 metus »
Susitvarkiusi darbo vietą, Junko išsitraukė pergamento skiautę ir pradėjo galvoti, ką čia dabar rašyti darbo aprašyme. Reiktų atsiversti vadovėlį, nes net užmiršau tos gėlės pavadinimą. Nors net neįsiminiau jo per visą pamoką, heh.. Mintyse prisiminusi tikslią darbo eigą sudėliojo ją į sakinius ir pradėjo rašyti.
Citata
Pamokos uždavinys - užbūrus Omnibulus Efxacsius šaknis iš šio augalo žiedo išgauti nuodus.
Darbą pradėjau mokydamasi Gaahvero burtažodį, kas pasirodė sudėtinga užduotis, užėmusi gerą dalį laiko. Paskui pradėjau dirbti su pačiu augalu, iš pradžių apkasdama jį aplink ir bandydama atskirti nuo vazonėlio lengvesniam išrovimui. Nors Omnibulus Efxacsius ir po tokio dalyko lengvai nepasidavė, galiausia pavyko jį išrauti, ir šiek tiek apvaliusi augalo šaknis, pradėjau ruoštis burti. Manau, būčiau ją iš pačio pirmo karto lengvai užbūrusi ir išgavus visus reikiamus nuodus, bet taip neįvyko, nes pamiršau taip ilgai mokintąsį burtažodį, o iš naujo bandžius pakartoti būrimo procesą nuodus išgavau tik du kartus užburdama šaknis. Apvertusi gėlę iš jos žiedo pradėjo lašėti reikalingi nuodai, o pats augalas sunyko.
Junko Enoshima, I kursas, Klastūnynas
Pabaigusi rašyti mergina atsiduso iš džiaugsmo, kad atliko visas pamokos užduotis, ir nuėjus iki mokytojos stalo paliko ten sudžiuvusią gėlė, užkimštą nuodų buteliuką ir savo aprašytą darbo eigą.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Savannah Lasaga

Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #52 Prieš 8 metus »
Rin susirūpinusi žvilgtelėjo į sunkiai besisunkiančius nuodus. Aha, taip ir žinojau, kad nepasiduosi, augaliuk. Tam paruošiau ekstra planą. Dar kelis kartus bakstelėjusi į augalą ir sumurmėjusi "Gaahvero", švilpiukė lengviau atsikvėpė ir šyptelėjo, kai nuodai pradėjo sunktis didesnėmis dozėmis ir greičiau, nors dar ne visai. Iš vienos rankos augalėlį perimdama į kitą, mergaitė įdėmiai stebėjo, ar keičiasi augalo išvaizda, ir iš tiesų, gėlės žiedlapiai pradėjo apsitraukti suvytusiu šydu ir po truputį traukėsi, raukšlėjosi ir mažėjo. Aha, puiku. Lyg dabar teprisiminusi šalia stovinčią mergaitę, rudaplaukė pirštais pasitrynė savo violetinė dėmelę ant skruosto, lyg norėdama ją imti ir nutrinti. Rin pasistiebė, nes buvo žema, tokio pat ūgio, kokio yra aukštas šešiametis.
-Kas pas tave naujo?-švelniu, tyru ir maloniu balsu pasiteiravo mergaitė, pasiruošusi išklausyti ir padėti, kuo galės, nors netikėjo, kad gali.-Pas mane nieko įdomaus. Tas pats per tą patį.
Dar kažkiek pakračiusi augalėlį, žiūrėjo, kaip jis nusikankinęs sunkia nuodus tol, kol gali.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #53 Prieš 8 metus »
 -Ggaaaahhvveerroo! - nutęsė Monika. -Gahvejero! Na ir vėl ne taip! - pyktelėjo, bet bandė toliau. -Gaahvero. Gaahvero..! Gaahvero! GAAHVERO! Gaahvero! Pagaliau! - pasidžiaugė pirmakursė pagaliau teisingai ištarusi burtažodį.
 Varna išėmė iš vazonėlio jau išrautą augalą ir iškėlė maždaug iki savo nosies aukščio.
-Gaahvero - tvirtai tarė ir staigiai apvertė gėlę, bet pastebėjusi, kad ji niekuo nepasikeitė, apsigalvojo ir dar staigiau atvertė ją atgal... Vėl iškėlė augalą iki nosies aukštybių ir įsitikinusi, kad blogai užbūrė pirmą kartą, burtažodį pakartojo dar kart.
-Gaahvero! - dar tvirčiau negu pirmą kart ištarė pirmakursė ir pagriebė šalia stovėjusį buteliuką. Apversta gėlė ėmė keistai pulsuoti. „Tikriausiai nuodai sunkiasi į lapų galus...“ - susimąstė. Nepastebimai užvertusi akis vėl išgirdo, dabar jau žinomą Rin balsą.
 -Eee, naujo? Tik tai, kad bijau... Bijau, kad šita kempininė gėlė tuoj susprogs lyg atominė bomba ir geriausiu atveju aptaškys savo nuodais viską aplinkui. Na, o blogiausiu atveju nušluos nuo žemės paviršiaus šį ir bent jau du gretimus šiltnamius! - sukrizeno Monika Švilpiukei.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Monika Čiobris »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Adira Floris

  • VI kursas
  • *
  • 305
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • :)
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #54 Prieš 8 metus »
Ir... kažkas įvyko ne taip. Adira kantriai laukė, kol bėgs nuodai į stiklinį buteliuką, bet viskas, kas nutiko, buvo bėgantis pilkas skystis iš tų vietų, kur nukrito lapeliai. „Kas čia vyksta? Ar man numažins taškus?“ jos galvoje bėgiojo mintys, mergaitė net paraudonavo nuo savo jų. „Tikriausiai mano darbas bus prasčiausias iš visų“ nusiminusi pasakė sau mintyse ir žvilgtelėjo į toliau esančius mokinius, kurie laimingi dirbo savo darbą. Bet ji pastebėjo ir vieną mergaitę, kuri irgi buvo išsigandusi nė mažiau nei Adira. Tik buvo skirtumas, tai kitai mergaitei viskas sekėsi, o varniukei... Iš jos augalo bėgo pilkas skystis, kuris tikriausiai irgi yra savaip nuodingas.
Adira susikaupė ir vėl ištarė Gaahvero, tik jau daug garsiau ir ramiau vienu metu. Iš lieknų šakų pradėjo varvėti juodas skystis, o pilkasis po truputį nustojo. „Puiku!“

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #55 Prieš 8 metus »
Gėlė pagaliau pasidavė, ir Melisa galėjo lengviau atsikvėpti. O ne, dar turiu ją užburti ir staigiai apversti... Varniukė, laikydama augalą rankoje, pradėjo ieškoti savo burtų lazdelės. Šaunuolė. Juk tikrai negalėjai tokiais dalykais pasirūpinti prieš išraudama tą nelemtą gėlę. Melisa, tu genijus! Mergaitė paniškai nusijuokė, nes lazdelės niekur aplink nebuvo matyti. Tuomet pastebėjo ją nukritusią ant grindų. Puiku, kaip aš dabar ją paimsiu su nuodingu augalu rankoje? Varnanagė nusprendė, kad gėlę padėti ant stalo ar dar kur nors būtų pavojinga, tad su augalu vienoje rankoje ji atsargiai pritūpė ir laisvąja ranka bandė pačiupti lazdelę. Kadangi buvo su odine ir dar didoka pirštine, Melisa užtruko ilgiau nei tikėjosi. Galiausiai jai pavyko ir net į stalą nesusitrenkdama galvos varniukė sėkmimgai atsistojo. Na ką, laukia linksmoji dalis.
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #56 Prieš 8 metus »
 Gėlė pašėlo dar stipriau pulsuoti ir dabar Monika jau ne juokais sunerimo, kad ji tikrai susprogs. Mergaitė įsikando savo lazdelę dantimis ir suėmė augalą abiem rankom. Iš kempingėlės, kaip ją spėjo praminti Varna, išskrido vos girdimas į šnypštimą girdimas garsas ir ši baigusi pulsuoti suglebo.
 „Ar su ja kažkas negerai?“ - kiek sudvejojo pirmakursė, bet laimei iš augalo lapo išsisunkė menkas nuodų lašelis. Išsisunkė ir pakibo lapo smaigalyje.
 -Krisk, krisk..! - sušnypštė. Nuodų lašelis nė neketino kristi į buteliuką, tad kiek pyktelėjusi Monika pakratė kempingėlę..
 -Nagi! - suraukusi antakius sušnypštė dar kartą.
 Vėl pakratyta gėlė pagaliau paleido nuodų lašelį. Tas grakščiai nukritęs ant stiklinio buteliuko dugno pramušė visus ledus. Kaip mat iš augalo išriedėjo dar vienas tamsus nuodų lašas, o po jo ir dar vienas...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Monika Čiobris »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Chinatsu Ayiama

  • I kursas
  • *
  • 94
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Net ir beždžionės iškrenta iš medžio.
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #57 Prieš 8 metus »
   Miranda vaikštinėjo po klasę kyšteldama nosį visur pasižiūrėti, kaip sekasi vaikams išgauti nuodus iš tos gėlės. Kiekvienas lašas buvo brangus, bet už nesėkmes tyaškų nenuėmė - visgi tai buvo pirmas mokinių kartas dirbant su tokiomis gėlėmis. Išvis galbūt tai kai kuriems buvo pirmas kartas, kada jie kišo nagus prie šių brangių augalų. Aišku, jeigu kuris nors būtų augalą numarinęs be ištrauktų nuodų, taškai išbyrėtų iš jų koledžo labai greitai. Taip pat greitai, kaip ir subėgo per kelias mokymosi savaites.
 - Gerai, pamoka baigta! Visi dirbusieji gaus taškus atitinkamai nuo to, kiek padarė ir kaip jiems sekėsi! O dabar visi gaunate po Omnibulus Efxacsius. Jie yra naudingi ne tik nuodams, tad turėsite prižiūrėti šiuos augalus - laistyti, išnešti į lauką pakvėpuoti ir panašiai. Kitą pamoką atsineškite augalus, toliau dirbsime su jais. Geros dienos, - moteris išdalino visiems po vazonėlį su tais augalais ir leido eiti suskambus varpui visiems mokiniams iš šiltnamio.