0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Chinatsu Ayiama

 • I kursas
 • *
 • 94
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Net ir beždžionės iškrenta iš medžio.
   Miranda griežtu žingsniu patraukė per pilies kiemą, apžvelgdama neabejotinai dailią Anglijos gamtą, dėl stiprios magijos ypatingai mėgstančią Hogvartso apylinkes. Senoji profesorė pravėrė antrojo šiltnamio duris ir mostelėjusi lazdele ėmė šalinti voratinklius ir visus kitus gyvių paliktus ženklus nuo šiltnamio. Gana greitai patalpa buvo sutvarkyta ir Herbologė lengvais lazdelės judesiais valdydama vazonėlius ir nedidelius maišelius išdėliojo visiems. Aišku, kaip ir dažniausiai, tą dieną turėjo būti individualus darbas, bet, visų pirma, reikėjo ilgai ir nuobodžiai tampytis su teorine dalimi.
   Miranda kiekvienam mokiniui padėjo po vazonėlį, kuriame žydėjo viena, maždaug dešimties centimetrų skersmens gėlė. Ji neturėjo kotų, lapų, tik žiedas, išaugęs tiesiai iš žemių. Nusprendusi maišelius su reikmenimis padėti vėliau profesorė juos sudėjo pas save ant stalo ir ėmė laukti mokinių, tvarkydama darbastalį. Po ilgo varpo dūžio į šiltnamį sugužėjo mokiniai ir McGonagall atsitiesusi atsistojo prieš mokinius.
 - Laba diena. Manęs dar nepažįstantiems prisistatysiu - esu Miranda McGonagall, jūsų Herbologijos profesorė, - trumpai tarstelėjo moteris. - Taigi nieko nelaukiant gal yra mokinių, kurie man galėtų pasakyti, kas per augalai yra vazonėliuose?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »

*

Melody

Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 4 metus »
  Šįryt žinodama, kad pirmoji pamoka bus Herbologija ir dar šiltnamiuose, mergina pasirūpino šiltu paltu ir šaliku. Kadangi visą naktį, dėl didelio mokinių skaičiaus jautėsi klaustrofobiškai, sunkiai miegojosi, antrakursė pabudo anksčiau nei įprasta. Nepapusryčiavusi, tik išgėrusi puodelį arbatos, į pamoką suskubo klastuolė.
  Atėjusi pirmoji, linktelėjo ir pasisveikino su profesore, tuomet "užėmė poziciją" prie vieno iš vazonėlių su gėle. Kiek apžiūrėjus priešais stovintį augalą mergina įsitikino, kad apie herbologija nenuraukia beveik nieko. Net nesistengdama iki pamokos pradžios ką nors veikti, tiesiog stovėjo ir žvelgė priešais save. Krūtinę maudė keistas kaltės jausmas, nuovargis ir noras grįžti namo. Tiesiog dabar viską mesti ir išvažiuoti su traukiniu į Škotiją. O galbūt ne ten, gal dabar daugiau prasmės teiktų Egipto aplankymas, ten kur Polas guli pabalęs ir laukia savo sesers.
  Čaižus ir niekuomet Melody nepatikęs skambučio garsas staigiai grąžino merginą į realybę, dabar niekas nieko nepakeis. Telieka būti ten kur esi ir bandyti ištverti dar nors vieną dieną mirtinai nesugraužus savęs dėl dalykų kurie aiškiai ne tavo nosiai. 

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

 • VII kursas
 • *
 • 620
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 4 metus »
Junko greitu žingsniu skubėjo į antrąjį šiltnamį, kuriame turėjo vykti Herbologijos pamoka. Per pirmą pamoką atėjo pavėlavusi, todėl šį kartą pasiskubino ateiti ankščiau - be tuo, taip pat galės pasiskaityti vadovėlį ir užsiimti patogesnę vietą darbui. Įėjusi į šiltnamį jau pamatė ten esant kitą klastuolę, todėl užsiėmė vietą keletas metrų nuo jos, ir tuomet pradėjo apžiūrinėti augalą priešais ją - ir suprato neturinti nė menkiausio supratimo, kas tai galėtų būti. Prabilus profesorei McGonagall, aišku, su klausimu "Kas čia per augalas?", mergina nežinojo ar verta spėti su tų kelių gėlių pavadinimais kuriuos žinojo, ar geriau laikyti užčiaupus burną. Ai, nors..
-Gal tai Kirarija?
Aišku, Junko žinojo, kad jos spėjimas bus neteisingas, bet koks skirtumas - daugumos kitų mokinių atsakymai irgi galimai bus neteisingi, todėl neturėjo jokios pagrindo bijoti sakyti neteisingą atsakymą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Junko Enoshima »
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Gabriel Lovegud

 • I kursas
 • *
 • 18
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 4 metus »
Gabriel anksti atsikėlė, dar kelias minutes pagulėjo ir netrukus pašoko iš lovos. Pradėjo žadinti aplinkui miegančius kambariokus. Po dviejų minučių berniukas jau buvo mokyklos uniformoje, o po penkių minučių jau buvo prie šiltnamio durų. Įėjęs pasisveikino su mokytoja ir nuskubėjo į savo vietą. Suskambėjo skambutis, kuris pranešė apie pamokos pradžią. Nutilus skambesiui pasigirdo dar garsesnis garsas. Tai mokytoja. Ji uždavė klausimą. Mintyse jaunasis burtininkas vis galvojo kuo ypatingas ir kodėl jis turi tik žiedą? Netrukus pakėlė ranką ir gavęs profesorės leidimą kalbėti prabilo:
-Spėju, kad tai vienas iš magiškųjų Anglijos augalų. Jis yra skirtingas iš kitų tuom, kad neturi nei lapų, nei spyglių. Turi tik didelį žiedą, kuris manau yra labai vertingas, per šio augalo sezoną, mat iš jo iškrenta daugybę žiedadulkių, kurios padeda gydyti nuo peršalimo.
Atsakęs berniukas nusišypsojo ir klausėsi ką mano kiti mokiniai, mat mokytoja atsakymo iš kart nesako.

*

Neprisijungęs Victoria Michaii

 • I kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Mėgstu magiją ir dainuoti :)
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 4 metus »
Šiandien nauja diena ir Victoria susiruošė į pirmą pamoką . Kai ji pasižiūrėjo į tvarkaraštį ir pamatė , kad pirma pamoka bus herbologija . Ji šiltai apsirengė ir nuėjo į šiltnamį kur vyks pirma pamoka šiandien . Atėjusi profesorė pasisveikino su visais ir sujudindama savo burtų lazdelę ji visiems padėjo po vazoną su gražią melyną gėlytę , kuri buvo 10 centimetrų. Victoria pasižiūrejusi į gelę pamatė , kad ji neturi lapų ir kotų , o juk visos gėlės turi ir kotus ir lapus . Kai subėgo visi mokiniai , ji emė ir paklause - Laba diena . Gal žinote kokia čia gėlė ? . Victoria pakėlė ranką ir atsakė :
- Tai žydroji gebenė , gėlė be kotų ir be lapų ir ji auga labai retai aplankomose vietose , ją galima rasti žaliuosiuose miškuose . Baigusi pasakoti Victoria nutilo ir atsiduso.

*

Neprisijungęs Lilė Macloud

 • I kursas
 • *
 • 11
 • Taškai:
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 4 metus »
Ah Lilė kiek įkabindama skubėjo link šiltnamio, nes šiek tiek per ilgai miegojo. Ir nespėjo susitvarkyt, net tam, kad pavalgyti ji negaišo laiko tiesiog pasiėmė vieną pyragaitį ir skuodė į šiltnamį, vos tik pradarė duris į ją sužiuro visa klasė, ji pasijautė nejaukiai. Nes ėjo pora minučių po skambučio. Taigi ji nedrąsiai pasisveikino su mokytoja ir atsistojo šalia savo koledžo bendrakursio Gabriel. Tyliai paklaususi kokia gi buvo užduotis pamąstė. Lilė isistebeilijo į keistą augalą kuris turėjo vieną vienitelį žiedą. Visaip ji sukiojo galvą, kas tai per gėlė, bet niekaip neprisiminė, gal ji buvo per daug išsiblaškiusi... Išgirdusi kitų mokinių atsakymus bandė kažką atkapstyti savo galvoje, bet nesisekė. Ji vis apžiūrinėjo gėlę ir mąstė, kodėl ji turi tik žiedą,  kam ji gali būti reikalinga. O gal tai paprasciausia dekoracinė gėlė. Tokios mintys tekilo jos galvoje, bet ši nedrįso pakelti rankos ir atsakinėti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Miranda McGonagall »

*

Neprisijungęs Agnietė Harpija

 • III kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Historia est magistra vitae - Cicero
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 4 metus »
Profesorei vėl prisistačius Agnietė pažvelgė į augalą. Žinoma, jis jai buvo nematytas. Iš kur ji gali žinoti visokius magiškus augalus, jei augo žiobarų šeimoj. Bet ji prisiminė, kaip močiutė, ją nuo vaikystės mokė lotynų kalbos. Jai patiko lotynų kalba. Vaikystėje, kai Agnietė nežinojo, kad yra ragana, ji svajojo tapto gydytoja, o gydytojas reikia lotynų kalbos. Dėl šios priežasties ji taip pamėgo šia kalbą. Bet ji jai pravertė ir magijos pasaulyje. Todėl pamėgino gudraut. Juk daug magiškų augalų pavadinimų yra kilę iš lotynų kalbos. Augalas buvo be koto, be stiebo, tik žiedas. Žiedas lotyniškai reiškia circulum, o be koto - sine malo. Agnietė pakėlė ranką. ,,Galbūt tai Sinemalo Circulas?" Ji net neįsivaizdavo ar toks augalo pavadinimas išvis egzistuoja. Bet juk verta pabandyti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Miranda McGonagall »

*

Prisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1301
 • Lytis: Vyras
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 4 metus »
Jaunasis grifiukas į sekančią herbologijos pamoką atvyko kiek su didesniu susidomėjimu, nes po pirmosios pamokos, tiksliau po pirmųjų namų darbų uždraustajame miške, jis susidarė nuomonę, jog ši pamoka gali būti ne tik apie kažkokius magiškus augalus, tačiau taip pat ir kupina nuotykių.
Keistas augalas, pamanė berniukas nužiūrinėdamas vazonėlyje esantį žiedą, kuriam net realiai suteikti pavadinimą iš pažiūros buvo pakankamai sunku. Stovėdamas tarp kitų mokinių nerimastingai linktelėjęs galvą sukinėjo savo antakio plaukelius tarp savo nykščio ir smiliaus. Dar kiek parymojęs ir sugalvojęs kažkokią nesąmonę, prasibrovė link dėstytojos, pro šalia esančius mokinius, gal kiek suerzindamas juos ir šovė nutaisydamas nekaltą šypseną: - Ar tai negalėtų būti kokia nors žemžiedė?

*

Neprisijungęs Cissy Black

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 4 metus »
Cissy išlėkė iš mokyklos iš karto po pusryčių ir nubėgo link šiltanamių, bet kai įžengė į jį jame jau buvo keletas mokinių. Cissy atsisėdo netoli mokytojos, kad kai ji aiškins kokią nors užduotį ji labiau matytų, kaip ką daryt. Bet kai atsisėdo ji priešais save pamatė gražų žiedą augantį tiesiai iš žemių, jis buvo didelis ir gana puošnus, o labiausiai patiko tai, kad jis buvo žalias, beje augalas  neturėjo nei koto, nei lapų. Prasidėjus pamokai profesorė paklausė, kas tai per augalas. Iš skirtingų mokinių pasigirdo skirtingi atsakymai, kai kurie atrodo gana įtikimi, kiti gal net kiek juokingi ir Cissy nusprendė, kad šiek tiek būt pasiskaičius apie augalus yra ne taip ir blogai. Galiausiai ji ilgai pagalvojus, prisiminė kažką panašaus skaičius, bet nebuvo tikra ar tai šis augalas, bet panašumo iš aprašymo turėjo tad ji pakėlė savo ranką ir tarė:
-Profesore, mano nuomone tai Tropaelum viride, arba kitaip vadinamas Žaliasis tropalis. Jis neturi lapų ir koto, todėl jo žiedynas visada būna žalias, kad pasigamintų energijos, beje jo žiedai yra dažnai naudojami vaistų gamybai, nes turi begalę naudingų medžiagų.
Cissy baigė šnekėti ir laukė kol ką pasakys profesorė ar kiti.

*

Neprisijungęs Arianne Cervera

 • I kursas
 • *
 • 48
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 4 metus »
Arianne buvo praleidusi pirmąją herbologijos pamoką, ir dėl to save beproto graužė, todėl sau pasižadėjo, kad šiukštu daugiau nepraleis nė vienos pamokos. Dar šiek tiek apsnūdus ji ižengė į šiltnamį, kuris buvo kitoks nei ji įsivaizdavo : jis buvo erdvus, mirlžiniškais plačiais stiklais stoguose, šiltnamio viduje buvo daug žalumos, ir keistai kvepėjo cinamonu, bei citrina. Klastuolei patiko nauji potyriai. Mergina atsistojo priešais stalą, ir įdėmiai klausėsi mokytojos. Arianne pamanė pakliuvus į rimtą bėda, tačiau kai mokytoja prisitatė dar kartelį, pamanė, jog nėra pirmoji, pamiršusi atvykti į pirmąją pamoką. Profesorei uždavus klausimą, mergina stengėsi gerai apžiūrėti augalą. Ji jau buvo kažkur jį mačiusi, tik niekaip nesuprato kur.
- Galbūt tai Leontopodium, žiobarams žinoma kaip Liūtpėdė.
Mergina, pasigailėjo išsižiojusi, nes žinojo, kad rytais jos galva būna tuuščia molinė puodynė.
---------------------------------------------------------------------
I write for the same reason I breathe - because if I didn’t, I would die.

*

Neprisijungęs Adrian Mike

 • I kursas
 • *
 • 13
 • Taškai:
 • Šis tekstas buvo uždraustas M.M vardu
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 4 metus »
Adrian kartu su visais nuėjo iki Herbologijos kabineto. Visi luktelėjo mokytojos prie kabineto kelias minutes kol atrakins kabinetą. Visi stovėjo susigūže prie kabineto. Mokytojai atėjus visi dar labiau susigrūdo prie durų. Atrakinus vaikinai nebuvo dželtenmenai ir nepraleido merginų. Na bet Adrian buvo išauklėtas gerų manierų ir praleido.

Visi suėjo prie didžiojo darbastalio kuris buvo padarytas iš žiobarams bei burtininkams gerai žinomo akacijos medžio žievės stalo. Adrian pagalvojo, kad tikrai ten nebuvo stalas ten buvo sustatytos mugės kojelės nudažytos medžio laku. Ir priklijuotos žievės ant kurių buvo už dėtas dar didesnis sluoksnis lako. Ant kojelių buvo sudėtos lygiai tokios pačios lentos kurios yra ir bibliotekos skyriaus lentynų medis. Jis suprato, kad šis darbastalis nebuvo jau toks "specifilizuotas" kaip pasirodė kitiems pirmakursiams.

Aplink stalą suėjo visi mokiniai. Eidami jau buvo drąsesni nei praeitą pamoką. Bet pasikeitimų buvo na arba tai tiesiog kerai kurių jis pats nežinojo bet manė jog tai naują. Sueidami ėjo visiškai tas pačias vietas. Jog profesorė sakė eiti vis kitas. Bet ji nepastebėjo, to kad visi stovėjo lygiai taip pat kaip ir praeitą pamoką. Stalas buvo tuščias bet profesoriai nei nepasakius pirmiems žodžiams ji iškarto išsitraukė savo lazdelę ir ištarė Winggardium leviosa ir vazonai su žemėmis ir žiedu. Vis pašnibždomis arba savo galvose aptarinėjo ir mąstė kas tai? Kaip? Kodėl? Iš kur? Kam? Ir viską kas šovė į galvą kokie klausimai. Adrian nežinojo ir pasijautė prastai, nes norėjo būti mokiniu kurį atsimintų kaip vieną geriausiųjų mokinių. Jis sau prižadėjo pasibaigus pamokai nueisiu į biblioteką ir pažiūrėsiu kas per augalas.

Pamokai pasibaigus išklausius viską apie šią rūšį ir visas 100000 teorijų. Bei 100000 prižadėtų praktinių darbų ir pasakius mokytojai neviltį plūdančui  žodžiui PAMOKĄ BAIGIAME Adrian dar kartą pažiūrėjusį į augalą. Jis nusišypsojo ir nukeliavo į biblioteką labiau pasidomėti augalu. Po sunkios bei labai įdomios pamokos. Jam užplūdo geros emocijos ir labai geri jausmai apie tai, kad jis hogvarste ir, kad jis turi galimybe mokytis Hogvarste grifų gūžtos koledže....

[[Miranda: man bemaž gaila tavo posto, bet... pamoka dar NESIBAIGĖ ir viskas vyksta liepiant profesorei, mokinys negali nieko atlikinėti. Taisyk.]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Miranda McGonagall »
Geriau protingas priešas, negu kvailas draugas...

*

Neprisijungęs Jane Helpinger

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 4 metus »
Velniai griebtų! Tik ne aš.. Prašau, Profesore, nejaugi iš mano veido nesimato,kad jeigu manęs paklausite Jūs tik beviltiškai, visiškai ir visam laikui sukirsite mane prieš visą klasę, kurioje panašu net ir dulkės žino koks šio kvailo ir keisto augalo pavadinimas.
Mintys ūžusios Jane galvoje pritilo tik tuomet kai Profesorė pasisuko į greta jos sėdinčią žavią juodaplaukę garbanė ir jai pakartojus klausimą ji išgirdo atsakymą, kuris ją patenkino, tačiau Jane tik dar labiau išgasdino. Pavadinimas, kurį ištarė bendraklasė jai buvo toks sudėtingas, kad ji jo nesugebėjo nei įsiminti nei pakartoti.
Viešpatėliau, man atrodo šį vakarą aš skirsiu mokytis herbologijai..
Ji buvo įsitikinusi, kad nusprendė teisingai, mat žinojo kaip brangiai jos mamai, kainavo galimybė išleisti ją į burtų ir kerėjimo mokyklą. Jeigu Jane nepasisektų ir iš mokyklos ji būtų išmesta ar tiesiog nesugebėtų joje mokytis, motina nesugebėtų jos leisti į net į paprastą- Žiobarų mokyklą dar bent artimiausius dvejus metus.
Iškart pamokai pasibaigus Jane nuskubėjo prie Profesorės stalo. Ant jo gulėjo kelios herbologijos knygos. Akivaizdžiai sudėtingesnės, bet ir plačiau dėstančios apie šį mokslą. Apsidairiusi ar niekas nemato ji pasiėmė du vadovėlius, žinodama, kad Profesorė neprieštaraus, ir įsidėjusi į kuprinę nuskubėjo į kitą pamoką, vis dar galvodama, kiek daug jai reikės išmokti, kad nors kiek pasivytų draugus, kurie nuo mažumės regėjo visus šiuos ypatingus augalus, apie kuriuos Jane augdama Žiobarų namuose negalėjo nė pasvajoti..

*

Neprisijungęs Svajoklis Coelum

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 4 metus »
Svajoklis apžiūrinėjo žiedą ir bandė prisiminti ar yra jį kažkur matęs. Herbologija niekad nebuvo stiprioji jo pusė, bet jam patiko šio dalyko mokytis. Jis pasukinėjo vazonėlį rankose, bet žiedas iš visų pusių atrodė toks pat, nei koto, nei lapo, tik žiedas. Kvapo irgi jokio neskleidė, bent jau berniukui taip atrodė. Pamokoje sėdintys moksleiviai jau pradėjo spėlioti šios gėlės pavadinimą, Svajoklis atidžiai klausėsi, bet nieko nebuvo girdėjęs apie tokius augulus. Staiga prisiminė kažkada knygoje matytą paveiksliuką su tokiu (arba labai panašiu augalu) ir pakėlė ranką į viršų:
- Man atrodo, kad tai magnum circulum. Šis augalas naudojamas medicinoje žaizdoms gydyti, nudegimams. Paprastai tariant, šio žiedo sultys numalšina skausmą. Ir nors šis augalas labai traukia akį, jo sultis galima naudoti tik gyvūnams gydyti. Sultis galima išgauti nuskinant žiedlapį ir naudojant slibino odos pirštines jį sutraiškant, per didelis kiekis sulčių gali sukelti alergiją. Žiedas kvapo neturi, žydi visus metus. Augalą atrado profesorius Viridas jau šešioliktame amžiuje, Austrijos kalnuose, prie milžinų gyvenviečių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Svajoklis Coelum »

*

Neprisijungęs Aišan Deliria

 • I kursas
 • *
 • 17
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 4 metus »
Nekenčiu Valentino dienos, nekenčiu tų širdučių ir apgailėtinų meilės prisipažinimų, nekenčiu, net raudonos spalvos kuri šią dieną priverčia mano akis vemti Aišan žiūrėdama į priešais save padėtą keistą augalą tiksliau žiedą burbėjo sau po nosim. Kaip ir kaip bebūtų keista, bet Aišan Deliria nekentė šios šventės, o dar herbologija pirma pamoka. Ši dieną tiesiog fantastiška, kad net norisi nueit į Uždraustąjį Mišką ir leistis sudraskomai ten esančių padarų Jaunoji ragana tyliai sukikeno iš savo minčių sulaukdama kelių kitų mokinių žvilgsnių, bet perliejusi juo lediniu žvilgsnių savo smaragdines akis sugrąžino į šį žiedą. Man tas augalas matytas, ar tik ne puseserės knygoje apie gydančius augalus buvau užmačius šią gėlę? mergina trumpam užsimerkė mintyse perversdama savo žinias ir ieškodama informacijos. Aš manau tai gali būt Sauliagėlė Aišan pamanė ir atsimerkė. Iškėlė ranką ir gavus profesorės leidimą išbėrė savo atsakymą.
We've all got both LIGHT and DARK inside of us. What matters is the part we choose to act on, that's who we really are
                                   -Sirius Black


*

Justina2010

Ats: II pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 4 metus »
Pirma pamoka Herbologija prisiminus tai nuskubu į pamoką . Pasisveikinu su mokytoja ir ant stalo nusimetu knygas .  Herbologija niekad nebuvo mano stiprioji pusė bet pamoka man patiko .  Pažvelgiau augalą stovintį ant stalo . Vartydama knnygas ieškojau jos pavadinimo  magnum circulum ne panašu bet ne toliau vartaliojau knyga bet nieko neradau . Meldžiaus kad manęs nepaklaustų . - Uhh kas čia per velnias - sušnibšdau sau po nosim .  Pamoka ėjo į gala mokytoja mokytoja išpasakojo kažin kiek apie šį augalą . Dar kelios minutės ir tai baigsis kita pamoka laukia lengvesnė. Pamoka baigėsi nuskubėjau prie profesorės stalo lėtai klausinėjau ji man viską paaiškino   - Supratau Ačiū jums mokytoja ir viso gero - Šypteldama tariau  profesoriai išęjau.

[[Miranda: pamoka baigsis tada, kai pasakysiu. Postai rašomi 3 asmeniu (žr. forumo taisykles). Taisyk.]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Miranda McGonagall »