1
5

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Prisijungęs Camille Cornet

• II kursas
  • *
  • 203
  • Taškai: 29
  • Lytis: Moteris
  • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Atsisėdus šalia Emma klastuolė nusišypsojo. Kai draugė uždavė paskutinį klausimą Camilla susiraukė, bet atsakė į varnanagės klausimą:
- Net nežinau,- mergina atsiduso,- nusiunčiau seneliai laišką, kad neatvažiuosiu, bet negaliu ją palikti su mano gimdytojais.
Pirmakursė dar kart atsiduso. Prisiminimai vėl puolė mergina. Kaukas. Senelės siluetas gulintis ant žemės ir ji su tamsi suknele ir visa kraujuota. Per skruostą nubėgo viena ašarą. Milla norėdama tai paslėpti nuo draugės ją greit nusivalė, bet ašarų neįmanomą paslėpti. Juodaplaukė palietė Shade ranką ir jei nusišypsojo. Staiga mergina pajautė nemalonų kvapą. Dega? kas? mėlynakė atsisuko ir pamatė Aleksą kuris rūko. Cornet iš pradžių sutriko, bet nieko nepasakė tik pasižiūrėjo ir užvertė akis. Mokinė jau priprato. Namie pas ją rūkė tai nieko nuostabaus, todėl ji tiesiog toliau grožėjosi vaizdu, bet kaip į tai sureaguos jos draugė.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Emma Shade

• II kursas
  • *
  • 84
  • Taškai: 22
  • Tyliai skriek ramaus ežero paviršiumi.
Tai kur Camille leis vasarą? Su kuo?Norėčiau pasiūlyti jai vasaroti pas mane. Tik neaišku, kaip tėvai sureaguos: keistai žiūri net į žiobariškos kilmės burtininkus. O kaip jos senelė? Emma net nespėjo atsidusti nuo tokio klausimų srauto, užplūdusio jos mintis, kai spėjo pamatyti draugės skruostu nusiritančią ašarą. Klastuolė iškart ją nusibraukė ir palietė varnanagės ranką. Būtent tai mergaitę sujaudino. Pirmakursė įkvėpė oro, ruošdamasi pasiūlyti savo pagalbą... ir sustingo. Kas čia dabar?
Nosį pasiekė iki skausmo įkyrėjęs ir nepageidaujamas kvapas. Tai dusino. Ir negalėjo jo pakęsti. Akies krašteliu Emma pamatė, kad Milla į tai nekreipia dėmesio. Varnanagė sulaikė kvėpavimą, tačiau nieko gero iš to neišėjo: ,,smarvė" nedingo. Neapsikentusi mergaitė atsisuko ir apstulbo: nesitikėjo, kad toks jaunas žmogus, kaip Aleksas rūko ir net neatsiklausia. Nesusimąsto, kad kitiems tai gali nepatikti.
-Aleksai, ar galėtum... užgesinti tą... daiktą? Prašau?
Gal jis neišgirdo mano murmėjimo? Po kelių sekundžių Emma atsistojo, išsitraukė lazdelę ir pakartojo garsiau, leisdama, kad balse pasigirstų draugiškumo ir liūdnumo gaidelės:
-Aleksai, atsiprašau iš karto, bet jei neužgesinsi to... daikto, aš jį užgesinsiu... ir turbūt tave kartu.
Savyje varnanagė nejautė jokio pykčio, tik liūdesį, stengėsi, kad jis ir atsispindėtų veide.
,,All we have to decide is what to do with the time that is given to us."-J. R. R. Tolkien

*

Neprisijungęs Aleksas Gilbert

• II kursas
  • *
  • 153
  • Taškai: 48
  • Lytis: Vyras
Cigaretė jau buvo beveik surūkyta, kaip iš šono pasigirdo Emmos kaltinimai ir grasinimai. Taip pat išsotraukęs saviškę Aleksas puikiai žodis žodin prisiminė Turner areštą ir visus burtažodžius, kurie buvo nukreipti į jį. Jai tai gali Turner, galiu ir aš Mintyse sau ištarė vaikis ir nukreipė saviškę lazdelę į Emmą.
-Accio lazdelę, - ištarė vaikinas ir jo rankose jau buvo Shade lazdelė, - kitą kart negrasink, o daryk. Grasint galim visi, o padaryt mažuma.
Tai pasakęs Aleksas numetė nuoruką ir ją primygo bsavo sportbačiais. Uždekt žolės čia nesinorėjo. Rudaplaukis įsimetė Emmos lazdelę į savo apsiausto kišenę ir išsitraukė dar vieną cigaretę.
-Rūkysit? - šį kart Gilbert pasiūlė ir merginoms, bet buvo tikėtina, kad nei viena ne ims. Po šitiek laiko taro Alekso pirštų smilko dar vienas velnio pagaliukas. Po truputį Gilbert grįžinėjo prie senų manierų.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Aleksas Gilbert »
SLYTHERIN!

*

• II kursas
  • *
  • 203
Mergina pamačiusi, kad Emma nuėjo prie Alekso ji irgi atsistojo prie kalvos krašto. Atsidususi klastuolė nužvelgė draugus. Staiga pirmakursiai užsisuko galva ir ji pradėjo judėti į visas puses. Kojos ją tempė prie kalvos krašto ir jau po sekundės juodaplaukė nusirito nuo kalvos. Šiandien Camilla jautėsi labai silpnai, bet tai galėjo būti nuo vaistų. Atsidurtus jau apačioje ji nuskynė keliąs gėles ir vėl sunkiai užkilo ant kalno. Pamačiusi, kad Aleksas turi varnanagės lazdelę ji net nenustebo. Vienas draugas pas ją išsišokėlis, o ji gyveno namie ten kur rūkė ir neprižiūrėjo ją. Ko jai nustebti. Visa purvina ir su susivėlusiais plaukais klastuolė tarė:
- Na nereikia pyktis,- Milla atrodė kaip girta,- mes juk draugai...
Ir vėl neišlaikius lygsvaro ji nusirito, bet supratusi, kad tai nenormalu kelis kartus mergina sau stipriai trenkė per žandus galvodama, kad tai padės. Po minutėlės galva jau ne taip sukosi. Todėl užlipusi tvirtai ant kalvos ji ištarė burtažodį:
- Accio lazdelę, - rankose buvo dvi draugų lazdelės,- žinot nors esate man geriausi draugai, bet jūs tikrai labai skiriatės.
Nusijuokė mokinė ir vėl tarė:
- Aleksai jeigu nori rūkyti tai tavo pasirinkimas tiesiog vasara nusipirk elektrines cigaretės.
Vėl išleidus draugui dūmų klastuolei užsisuko galvą, bet rodė, kad viskas gerai. Čia nuo vaistų...
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Emma Shade

• II kursas
  • *
  • 84
Emma nenustebo, kai Aleksas atėmė iš jos lazdelę. Taip ir maniau, kad iš jo visko galima tikėtis. Varnanagė taip darė, norėdama parodyti, kad šis įprotis nėra geras. Visgi tu nieko nemoki. Dvikovoje iš tavęs nieko neliktų. Mintyse save keikė mergaitė.
Tačiau varnanagės dėmesį patraukė Millos išvaizda. Ji buvo purvina ir vaikščiojo svyrinėdama. Galbūt jai jau reikia grįžti į ligoninę. Rudaplaukė pasuko prie draugės, tačiau Aleksui per petį metė:
-Elektroninės cigaretės dar labiau kenkia.
Emma nutilo, leisdama suprasti, kad diskusija šia tema baigta.
- Milla, jei nori, galėtumei vasarą atvykti pas mane. Štai ką norėjau pasakyti, kol dar nebuvo Alekso.- Varnanagė priekaištingai pasižiūrėjo į berniuką,- Emma pasisuko į draugę ir suraukė antakius,-Ar tau ne laikas grįžti? Matau, kad prastai jautiesi. Tačiau kol mudviem negrąžinai lazdelių...
Rudaplaukė nuėjo prie Alekso, jau laikančio rankoje kitą cigaretę ir ištiesė ranką:
-Draugai?
Galvoje kirbėjo mintis, kad jis visa tai nuleis juokais arba kaip nors įžeis. Vis dėlto mes iš to pačio koledžo. Bet iš jo visko galima tikėtis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Emma Shade »
,,All we have to decide is what to do with the time that is given to us."-J. R. R. Tolkien

*

• II kursas
  • *
  • 153
Gilbert jau buvo pabodę nieko neveikti. Jis puikiai matė kas vyksta su Milla, bet nenorėjo jai rodyti per daug dėmesio. Pats vaikinukas dėmesio susilaukti iš kitų nemėgo, todėl pamanė, kad taip yra ir su Camilla. Įsimetęs cigaretes atgal į kišenę Aleksas dar kartą atsisuko į mergaites. Panašu, kad Cami situacija buvo pablogėjusi.
-Tau metas grįžti į ligoninę,-griežtai tarė jis ir,-na, o man metas eit atgal į miegamajį. Adios amigo,-dar ištarė šis nulipdamas nuo kalvos. Aleksui su dviems priekaištaujančioms mergiotėms nebuvo ką veikti. Staiga atsiminęs, kad jo lazdelė liko pas klastuolę, Aleksas garsiai nusikeikė. Dabar jau beveik įveikus pusę kalvos vėl reikėjo kopti į viršų.
-Milla,-kreipėsi į mergaitę,-atiduok mano lazdelę ir aš dingstu, o tu taip pat eini su manimi ir Emma iki ligoninės sparno. Ir jokių ne,-kaip koks griežtas tėvelis įsakę mergaitei.
SLYTHERIN!

*

• II kursas
  • *
  • 203
Mergaitė žiūrėjo į draugus. Viskas atrodė labai blankiai. Klastuolė negalėjo atsakyti ne į vieną klausimą. Ausyse skambėjo varnanagų balsai. Camilla žiūrėjo į juos kaip į ateivius nieko nesuprasdama. Kai draugai nutilo pirmakursė padėjo ant žemės draugų lazdeles ir pasakė:
- Žinau, kad man reikia į ligoninės sparną, bet... bet...- vienuolikmetė pažvelgė į mišką, o po to į Emma,- bet man reikia nueiti.
Mokinė atsistojo ir svyruodama nuėjo į pilį ji nežinojo ar ją seka draugai ar ne, bet žinojo, kad jei reikia nueiti iki ligoninės. Staiga akyse pasirodė žvaigždutės. Gal madam Pomfri sumaišė vaistus?pagalvojo Milla ir nukrito ant žolės. Juodaplaukė pajuto skausmą ir akyse patamsėjo.
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Emma Shade

• II kursas
  • *
  • 84
Rudaplaukė matė, kad klastuolė labai prastai jaučiasi ir kad jai reikia pagalbos. Mergaitei nepatiko tai, kad Aleksas į Millą kreipiasi lyg jai nieko nebūtų. Ar jis aklas? Ar tiesiog bando apsimesti, kad nemato draugės ?
Camilei nusileidus nuo kalvos Emma pastvėrė savo lazdelę ir pradėjo leistis. Varnanagė žiūrėjo sau po kojomis, tad nepastebėjo, kad Milla nukrito. Pakėlusi galvą rudaplaukė akimirkai sustingo ir nuskuodė prie draugės. Ši buvo užsimerkusi ir nereagavo į aplinką. Varnanagė atsiklaupė prie Camillos. Pakelti? Kaip? Rankomis? Ar burtais? O gal bandyti atgaivinti?
Vis dėlto Emma nusprendė pasišaukti pagalbon draugą:
-Ateik, Aleksai, padėsi man ją kaip nors nunešti iki ligoninės sparno! Gal burtais, o gal ir ne...
Po to tylomis sau tarė:
-Tikiuosi...

*

• II kursas
  • *
  • 153
Aleksas taip pat pagriebė savo burtų lazdelę ir pėdino šiek tiek atsilikęs nuo mergaičių. Jo mėlynos akys buvo nukreiptos į žemę, kol galiausiai jas pakelti privertė Emmos balsas. Varnius greitai atsidūrė prie Millos ir pažvelgė jai į užmerktas akis:
-Camilla? Girdi mane? - susirūpinęs paklausė varnius ir švelniai pliaukštelėjo jai į žandą. Nebebuvo ko laukti. Dabar pat Aleksas turėjo greitai mąstyti ką daryti su drauge.
Burtai? Ne, burtai čia nepadės, o Millos kūną nešdami su jais rizikuosim ir savo sveikata. Gilbert greitai pakėlė Cami kūną nuotakos stiliumi ir bėgte nubėgo iki pilies. Pora kartų vaikinas taip pat suklupo, bet nekreipė į tai dėmesio. Dabar svarbiausia buvo Milla, o ne jo suknista sveikata.
SLYTHERIN!

• Hogvartsas.LT © 2007-2019