0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Aleksas82

Ats: Labai nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #90 Prieš 4 metus »
Aleksas buvo labai pasiilgęs tokių pasišnekėjimų su broliu. Visa baimė varniui pasakius apie vilkolakius, kurią vyresnėlis jautė visus metus dingo ir dabar buvo tik ramybė. Aišku apie tai reikėjo pasakyti ir Camillai, bet dėl jos vaikinas tokio jaudulio ar baimės nejuto. Mergina jį būtų priėmus tokį koks jis yra. Juk jie abu patyrė tiek nuotykiu ir net gi apturėjo bendrą areštą.
-Millai pasakysiu kai mes vėl susitiksim. Esu įsitikinęs, kad ji mane suprast,-šypsodamasis kalbėjo Aleksas, bet temai vėl grįžus prie žaizdų, šypsena nuo veido dingo.
-Gerai, jai taip nori tada abu nueisim į ligoninės sparną. Vienas ten tikrai neisiu. Juk žinai kaip neapkenčiu ligoninių.
Tikriausiai Aleksas vienas net nebūtų pasiekęs tikslo. Nuėjęs pusę kelio jis pasijaustu "gerai" ir grįžtu atgal į bendruosius kambarius. Su broliu vaikiui nebebūtų kur bėgti ir šis būtų priverstas užsukti pas Madam Pomfri.

*

Angelina Presley

Ats: Labai nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #91 Prieš 4 metus »
Iš tiesų berniukas nekartą buvo pasvajojęs apie tikrus, gerys draugus, ar net mergaitę, kuriuos jaunasis klastuolis saugotų labiau už save. Bet svajonės lieka svajonėmis ir tegul niekas jų nesužino. Gal tai kadanors ir išsipildys. Vaikinukas trumpam nuleido galvą į savo rankų pirštus, kurie barškino į stalą, ir trumpai užsisvajojo. Šis bandė įsivaizduoti mergaitę, kuriam ji patiktų, bet šis dalykas jam nesisekė gerai, kadangi berniùkştis suprato, kad turbūt nei vienai iš visų jo bendraamžių šis nepatiktų ar kažkuo neįtiktų. Tada Julian pradėjo įsivaizduoti nuotykius, kurie įvyktu kartu su draugais, jeigu jis tokių susirastų. Areštai kartu, kas jaunajam klastuoliui yra jau įprasta, tik areśtus jis atlieka vienas, netikėtos situacijos, kad ir kovos prieš kokius trolius ar kitus burtininkus ar net paprastas pasisėdėjimas/pasistovėjimas ir pasikalbėjimas kartu. Visa tai ir daugiau brunetui atrodė tikrai smagu ir gal net kiek neįmanoma.
 Kalbai vėl gryžus prie brolio žaizdų berniūkštis pakėlė galvą ī brolį ir tarė:
- Brolau, žinoma, kad su tavim nueisiu pas Madam Pomfri. Bent tada nebekęsi tokio skausmo.
Berniukas menkas šyptelėjo.

*

Aleksas82

Ats: Labai nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #92 Prieš 4 metus »
Aleksas nebeturėjo kur bėgti. Vaikinas iš lėto ir su didžiulu skausmu pakilo nuo suolo, bet greitai sustingo.
-Brolau? - net neatsisukdamas kreipėsi į brolį,-man prieš tai dar reikėjo surasti knygą apie magiškuosius padarus, o tiksliau vilkolakius. Noriu sužinoti viską,-tai taręs berniukštis nuslinko "Labai nereikalingų knygų" lenyna. Buvo galima tikėtis, kad tarp jos bus panašios knygos į jam reikiamas. Aišku, šansų buvo mažai. Juk iš pat pradžių atėjęs berniukas jau permetė akimis visas prie jo buvusias lentynas. Nieko nepešęs Aleksas patraukė bibliotekos išėjimo link. Dabar berniuko laukė nemalonus apsilankymas ligoninės sparne. Vaikis ėjo taip lėtai kaip nėra dar ėjęs gyvenime. Tai buvo panašu į tip top žingsnelius sulėtintoje versijoje, bet kol Aleksas negavo pastabų iš brolio, tol viskas yra gerai.


*

Angelina Presley

Ats: Labai nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #93 Prieš 4 metus »
Vaikinukas atsidūsta ir pasilenkęs prie žemiausios knygų lentynos nupučia dulkes nuo taip smarkei apdulkėjusių knygų viršelių. Viršeliai buvo tokie apdulkėjen, kad net neina perskaityti. Radęs tinkamą knygą jaunasis klastuolis iškart ją pagriebė apsidžiaugęs. Su knyga rankuose jis greitu žingsniu priėjo prie brolio.
- Radau. - Tarė Julian pažvelgdamas į brolį. Tiesa. Prieš tai gavęs hogvartco bibliotekininkės leidimą jis pasiėmė knygą su savimi. Pamatęs kaip sunku Aleksui yra eiti Julian sunkiai atsiduso. Berniūkštis atsargei paėmė brolio ranką ir permėtė sau per petį, kad Aleksas turėtų atramą ir jam pasidarytų lengviau eiti.
- Labai skauda? - Paklausė Julian nužvelgdamas dvynį brolį lėtai, kartu su broliu žingsniuodamas sparno link.


*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #94 Prieš 4 metus »
Į Delfės galvą ateidavo visokių kvailų minčių. Dažniausia - kad paskirstymo kepurė suklydo. Delfė  šventai tikėjo, kad yra klastuolė, o ne švilpė. Ji ne tik linksma ir bendrauti mėgstanti asmenybė, bet ir įžūli bei išdykusi mergina. O pagal Hogvartso istoriją, Švilpynėje mokosi tik geručiai...
Delfė įėjo į biblioteką. Per jūras su vampyrais.... Hogvartso istorija... perskaičiau tūkstantį kartų... Staiga švilpės akį patraukė apdulkėjusi knygų lentyną. Šiaip, mergina nustebo, kad iš vis pamatė lentyną. Delfė atsistojo ir patraukė šalia knygnų lentynos.
Knygos buvo senos, keistoku šriftu rašytos. Matėsi, jog niekam nereikalingos ir paliktos skaudžiai likimo valiai. Delfė paėmė vieną storą knygą. Patys žinote ko gyvenimas... Įdomiai atrodo. Švilpė atsisėdo ant šaltų grindų prie nereikalingų knygų lentynos ir ėmė skaityti.
Tomas Marvolas Ridlis gimė žiobarui Tomui Ridliui ir burtininkei Meropei Gont... Augo prieglaudoje.... Delfė įsijautė į skaitymą, kad net nepastebėjo, kad  atėjo nepažįstamas vaikinas.
-Kas tu? - mandagiai paklausė švilpė. - Tu iš Švilpynės?

*

Neprisijungęs Martin Grant

  • VII kursas
  • *
  • 252
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • R
Ats: Nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #95 Prieš 4 metus »
Martin'as, kaip ir visada buvo savo kambarėlyje, skaitė savo knygą apie žiobarus, nes per pirmąjį kursą atrado savo mylimiausią dalyką -žiobatyrą. Berniukas suprato, kad ji jam kelia didžiausią susižavėjimą, nes yra apie žmones su visai kita gyvenimo kasdienybe. Knyga ėjo į pabaigą, tad švilpis nusprendė eiti į biblioteką ir paieškoti naujos, dar neskaitytos knygos. Atėjęs į biblioteką jis vaikščiojo po skyrius ir niekaip nerado jį traukiančios knygos. Bet staiga pamatė lentyną, kuri buvo labai apdulkėjusi.Aš dar nesu matęs šių lentynų. O kas ten sėdi? Berniukas net nepastebėjo, kad kažkas sėdi šalia tų lentynų. Iš smalsumo nuėjo prie mokinio, bet pasirodo ten buvo mergaitė, kuri buvo panaši į klastuolę.
-Labas, aš Martin iš švilpynės. O koks tavo vardas? Tu iš Klastūnyno?-paklausė švilpis tikėdamasis, kad ten bus ne klastuolė, nors buvo labai panašį i juos. Tuo pačiu metu jis buvo laimingas ir liūdnas, nes pagaliau turi dar vieną šansą susirasri draugę, bet ir nuliudęs, nes jis manė, kad ji klastuolė.Gal pagaliau turėsiu pirmąją draugę, bet jei ji klastuolė viskas bus kaip ir seniau. Galvodamas Martin'as save ir vėl iš vidaus žudė, tad tarė:
-O tau patinka skaityti knygas? Koks tavo mėgstamiausias dalykas dėstomas Hogvartse? 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Martin Grant »
“Sometimes you need to be alone. Not to be lonely, but to enjoy your free time being yourself.”

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #96 Prieš 4 metus »
Vaikinas paklausė keisto klausimo ir Delfė susinervino. Bet vis dėlto šyptelėjo.
- Pasižvalgyk po Švilpynės bendrąjį  kambarį. Aš Delfė Digori. Iš Švilpynės.
Delfė atsistojo.
- Rekomenduoju šitą knygą. Nuostabi tiesiog!  O knygas aš mėgstu. Mano mėgstamiausia pamoka yra magiškų gyvūnų priežiūra, nes galima pabendrauja su gyvūnais ir..... Supranti.
Delfė šiltu žvilgsniu pažiūrėjo į Martin'ą  ir paklausė:
- O kokia tavo?
Delfė pagaliau pasijuto laiminga. Gal pagaliau susirasiu nors vieną draugą? Jei jis Švilpynės, tuo geriau...
Staiga Delfė linksmai žvilgtelėjo į jį.
- O kodėl manei, kad aš klastuolė? Aš panaši?
Švilpė norėjo Martin'ui papasakoti kaip jaučiasi, kad giliai širdyje jaučia, kad yra klastuolė. Bet bijojo.   Jie ką tik susipažino ir Delfė nežinojo ar gali juo pasitikėti. Gal ir gali, bet buvo labai baisu.

*

Neprisijungęs Martin Grant

  • VII kursas
  • *
  • 252
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • R
Ats: Nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #97 Prieš 4 metus »
Kai mergaitė pasakė, kad ji švilpė, Martin'ui tuo metu lyg akmuo nuo širdies nuriedėjo.
-Labai gražus vardas! O apie ką ši knyga?- paklausė berniukas, bet neužilgo Delfė jo paklausė klausimo, tad jis vėl tarė:
-Mano mėgstamiausias dalykas dėstomas Hogvartse- žiobatyra. Na ji mums leidžia suprasti kitų žmonių gyvenimo kadienybę taip pat leidžia lyginti burtininkus ir žiobaris ir leidžia suprasti, kurie yra labiau pažengę. Na magiškų gyvūnų priežiūra ir visai nieko, bet man žiobariški gyvūnai patinka labiau.-nusišypsojęs atsakė į jos klaisimą ir sunerimo, kad perdaug šneka. Jis pagalvojo kaip visada blogiausias puses.Tai dabar ji nebenorės su manimi draugauti, nes per daug taršku. Jį patį buvo pradeję nervinti jo toks ištisas kalbejimas. Jis nežinojo kodėl tiek kalba, tai tikriausiai buvo dėl vienatvės.
-Na aš maniau, kad tu klastuolė, nes visada tik juos ir sutinku, o man jie nelabai patinka. Ne tu visiškai nepanaši į juos, tu labai panaši į švilpius, beto tavo labai gražus balsas. O kodėl klausi?
-pasiteiravo Martin'as ir laukė jos atsakymų...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Martin Grant »
“Sometimes you need to be alone. Not to be lonely, but to enjoy your free time being yourself.”

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #98 Prieš 4 metus »
- Ši knyga apie Voldemortą,  - su pasididžiavimu tarė Delfė. Buvo kažkaip garbinga tarti jo vardą, kažkaip, tada ji jautėsi suaugusi. - Na, visa jo praeitis.
Pasakojant Martin'ui apie tai, kaip, kodėl jam patinka žiobarotyra, Delfė vis bandė įterpti kažką, bet švilpis neleido. Nuo jo kalbos Delfė plačiai nusišypsojo. Ji pati buvo ne mažesnė pleputė, tad suprato, jog su Martin'u turi kažką bendro.
- A, taip žiobarotyra man irgi patinka. Tu žiobarų kraujo, maišyto, ar grynakraujis esi? Aš tai grynakraujė. Matai, dėl to ir labai domiuosi žiobarais. Aš iš burtininkų šeimos, tad nelabai daug ką ir žinau apie juos. Tik man jie atrodo žavingi, - plačiau nusišypsojo švilpė. Vis dėl to, nors žinojo, kad Martin'as irgi daug kalba, Delfė pajuto lyg pyktį ant savęs, už savo tauškėjimą.
Tada vaikinas paklausė dar vieno klausimo. Delfė susimąstė. Ar sakyti tiesą?
- Ačiū už pagyrimą. O dėl Klastūnyno... Matai, aš niekada netikėjau, kad pakliūsiu čia, į švilpynę. Manau, kad švilpynėje mokosi tik geručiai, kurie niekada nenusižengtų mokyklos taisyklėms. O aš... Kitokia. Žinoma gera, draugiška. Bet lyg ir per daug drąsi, bei kiek įžūloka.  Bet šiaip viskas gerai.
Švilpė jautėsi išpausta lyg kempinė, ir nors išsipasakojo viską ką jautė, šiek tiek bijojo. Kokį įspūdį jis dabar apie mane susidarys? Ką?

*

Neprisijungęs Martin Grant

  • VII kursas
  • *
  • 252
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • R
Ats: Nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #99 Prieš 4 metus »
-Na gaila, esu jau skaitęs. Nelabai buvo įdomį, nes iš Hario Poterio knygų beveik viską apie jį žinojau. -  su šypsena veide pasakė Martin'as nors manė, kad ji įsižeis, bet vistiek šypsavosi dirbtinai. Ji užsiminė apie žiobarus, kad jei taip pat jie patinka, todėl jis įžvelgė bendro ir pradėjo galvoti, kad jie bus geri draugai.
-Aš grynakaujis. Kaip ir tu esu jais vien dėlto susižavejės, kad beveik nieko nežinau. Na jei kalbam apie dalykus. Tai koks tavo nemėgstamiausias? Mano tai ateities būrimas, nes aš manau, kad ten yra tik išgalvotos nesamonės ir nuspėti ateitį yra neįmano.-berniukas nutilo, nes pajuto, kad ir vėl žymiai perdaug kalbėjo. Ji papasakojo, kad mano, kad yra klastuolė, bet ji jam neatrodė nei įžūlį, nei kažkiek panaši į juos.
-Na man tu visiškai nepanaši į juos, tik tokia pat šneki kaip aš. Bet aš ir vėl šneku, atsiprašau dėl tokių nesamonių tauškėjimo. O tu pagalvoji, kad Hogvartsas yra ne ta vieta kur tu nori mokytis?- vėl paklausė švilpis ir laukė jos atsakymo...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Martin Grant »
“Sometimes you need to be alone. Not to be lonely, but to enjoy your free time being yourself.”

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #100 Prieš 4 metus »
Delfė mandagiai klausėsi Martin'o. Taip, mandagiai. Nė nepertraukė ir klausėsi. Vaikinui prašnekus apie ateities būrimą, Delfė kiek išsigando. Ateities būrimas jai labai patiko, bet jai pasakys tiesą, kas bus? Tad švilpė tik ištarė:
- Aišku. Na, aš nemėgstamiausių neturiu. Man visi dalykai atrodo vienodai svarbūs. Jie visi pravers gyvenime.
Bet vos Martin'ui pradėjus kalbėti apie tikrai rimtus dalykus, Delfė surimtėjo.
- Na, dėl tauškėjimo neatsiprašinėk. Aš pati sugebu iškalbėti tiek daug... Tad čia ne yda. O dėl Hogvartso... Nežinau. Man čia patinka. Biobetonse mokytis nenoriu, ten vienos fyfos. O drumštrangai labai triukšmauja, aš su triukšmu nedraugauju. Bet kartais lyg....maža mintis. Nors iš tikro, čia vieta - kur noriu mokytis.
Delfė šiltai į jį pažvelgė, persimetė palaidus geltonus plaukus ir paklausė:
- Gal turi kokią knygą apie žiobarus? Aš beveik visas perskaičiau. Gal skaitei "Žiobarų įdomybės ir paslaptys"? Jei ne, galiu paskolinti, nuostabi knyga..., - švilpė taip įsijautė, kad vos baigusi tauškėti, su atsiprašymu pažvelgė į švilpį ir paraudonavusi tarė:
- Atleisk, tikrai per daug šneku.

*

Neprisijungęs Martin Grant

  • VII kursas
  • *
  • 252
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • R
Ats: Nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #101 Prieš 4 metus »
Na jis šiek tiek nustebo, kad jai visi dalykai patinka ir pradėjo mąstyti, kad tai gal jis pats turėjo būti ne švilpis, nes jam Hogvartse daug kas nepatiko ir širdyje norėtų būti ne burtininkas, o paprastas žiobaras, bet taip pat suprato, kad tai nepriežastis būti ne švilpiu.Iš vis, iš kur tokios mintys, tai tikriausiai žiobariškų knygų kaltė.Susiginčijo pats su savimi ir visiškai tylėjo, kas jam buvo neįprasta, tad tarė:
-Tau gerai, kad visi dalykai patinka, na o aš nežinau taip pat ar Hogvartsas nepatinka ar ne, gal taip atrodo, kad per daug skaitau knygų apie žiobarus.
Neilgai trukus švilpė vėl jo paklausė , tad jis vėl tarė:
-Na dabar kaip tik skaičiau knygą ,,Žiobarai yra nieko neprastesni už burtininkus" Šioje knygoje yra lyginami patiekalai, darbai ir kiti to pobūdžio dalykai. Dar neskaičiau, tad tikrai norėčiau paskaityti, o dar kaip tik ieškojau naujos knygos.-prisiminė, kad per daug šneka, tad nutilo ir vėl tarė:
-Aš taip pat atsiprašau dėl tokio šnekėjimo.- supykęs ant savęs nutilo ir laukė Delfės atsakymo...

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Martin Grant »
“Sometimes you need to be alone. Not to be lonely, but to enjoy your free time being yourself.”

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #102 Prieš 4 metus »
- O, gal galėtum kokį kartą paskolinti savo knygą? Būtų smagu perskaityti. O savo knygą irgi galėsiu paskolinti. Ten rašomos visokios žiobarų paslaptys. Įdomi knyga ten.
Švilpinukė lėtai nusisuko ir perbraukė pirštais dulkinas knygas. Merginos akys užkliuvo už dviejų tamsiai žalių knygų. Delfė paėmė knygas. Vieną atkišo Martin'ui.
- Palaikyk.
Auksinėmis raidėmis sužibėjo knygos pavadinimas "Žiobarų gyvenimas. Viskas apie juos."
- Įdomiai atrodo. Esi skaitęs?
Delfė įdėmiai atvertė knygą. Dulkių buvo tiek daug, kad mergina paskendo dulkių debesėlyje. Keistu šriftu buvo parašyta. Švilpė akimis greit permetė puslapį. Žiobarai turi telefoną. Tai toks prietaisas, su kuriuo galima paskambinti, fotografuoti.
- Na, informacija žinoma. Bet vis tiek pasiimsiu. Labai įdomiai atrodo.
Delfė pažvelgė į švilpį jūros mėlynumo akimis ir šyptelėjo.
- Paklausiu vieno dalyko... Žinai testralius? Ar matai juos?

*

Neprisijungęs Martin Grant

  • VII kursas
  • *
  • 252
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • R
Ats: Nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #103 Prieš 4 metus »
Martin'as žvalgėsi ir laukė ką jam pasakys graži švilpė. Jos ilgi šviesus plaukai buvo tikriausiai ilgiausi plaukai kada nors matyti Martin'o trumpame, bet neprastame gyvenime.
-Žinoma, kad galiu. Tik bus daug vargo išsirinkiti.-su šypsena veide pasakė Martin'as ir vėl tarė:
-Kai grįšim į švilpių kambarėlį išsirinksim, gerai?
Martin'as žiūrėjo ką darė Delfė ir net nustebo koks dulkių sluoksnis buvo ant tų knygų, nes ant jos piršto buvo kalnas dulkių.Ji duoda tokią nešvarę knygą, tikiuosi, kad bent gera bus. Su nedideliu džiaugsmu veide paėmė ir laikė Martin'as tą seną knygą, nors  jis visiškai nenorėjo išsimurzinti. Knyga buvo kaip tik apie žiobarus ir Delfė nusprendė ją pasiimti.
-Tai jau nebereiks knygos, kaip matau?-pasakė Martin'as ir gan nusivylė, kad ji turi knygą, o jis ne, bet tikėjosi, kad ras su nauja draugr knygą. Jis žvalgėsi po knygų lentynas ir išgirdo, kad mergaitė užsiminė apie jam nežinomą dalyką, padarą...
-Nežinau, kas tai?-Atsakė švilpis ir su dideliu susidomėjimu laukė ką pasakys šviesiaplaukė mergaitė ir vėl tarė:
-Tikiuosi, kad tai nėra svarbus dalykas ir neatrodau kvailas,kad nežinau kas tie testraliai. Jis su nekantrumu laukė kol švilpė apie juos papasakos ir visai pamiršo apie piktį, kuris buvo kilęs.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Martin Grant »
“Sometimes you need to be alone. Not to be lonely, but to enjoy your free time being yourself.”

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Nereikalingų knygų skyrius
« Atsakymas #104 Prieš 4 metus »
Delfė stebėdama, kaip Martin'as paima knygą, metė į jį priekaištingą žvilgsnį, sakantį "Neišsipurvinsi, nesvaik".
- Reiks, - nusišypsojo ji. - Pasiimsiu šitą, ir Švilpynės bendrajame kambaryje, tikiuosi paskolinsi savo.
Vėliau, Martin"as atsakė į švilpės klausimą.
- Ne, ne.. Neatrodai kvailas. Testraliai magiški gyvūnai. Nesuprasti. Žmonės jų nemėgsta. Bet man asmeniškai, maži testraliukai yra be galo mieli.
Delfė ranka persimetė susivėlusius savo plaukus. Ne, nebegaliu. Vieną dieną aš juos tikrai nusikirpsiu. Lenda į akis, neleidžia bendrauti su žmonėmis....
- Matai, juos gali matyti tik žmonės, kurie yra matę mirtį. Bet aš nemanau, kad tai gera pokalbių tema.
Delfė vėl įsižiūrėjo į Martin'ą.
- Šaltoka... Gal šioje lentynėlėje rastumėme kažkokių įdomių knygų?