0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Grifų Gūžtos stalas
« Prieš 14 metus »
Beveik paskutinis stalas, lygiuojantis su varnanagiais, stovėjo beveik pačiam gale, prie Didžiosios Salės durų. O kokiom spalvom išsiskyrė jis? Ogi ryškiai raudona ir auksine. Kažkas, atsinešęs koledžo herbą jį paklojo ant stalo, kad kiti, jau dabar sugrūdę galvas apžiūrinėtų šedevrą.
Taip pat kramsnodami, kas papuola, grifiukai žiovaudami ir tiesiog plepėdami tai skirstėsi, tai vėl būriavosi. Pro akis neprasprūdo ir Beveik Begalvis Nikis, kuris atsipūtęs pasakojo kažkokią įstoriją. Keista, bet jo klausytojai labai greitai keisdavosi. Matyt, ne tokia jau ta istorija ir įdomi. Nors jis, tiesą sakant, to kaip ir nepastebėjo.
Visi ėmė kvatoti iš kažkokio pokšto, kurį pasakė juodaplaukė mergaitė, o gal ir mergina. Kikendami, o kiti net springdami iš juoko jie stūmė laiką Didžiojoje Salėje, nes jau tuoj turėjo prasidėti pamokos. Kad ir kaip ten būtų, čia sėdėjo tie, kurie padėtų galvas už teisybę. Nors ir pompastiška, bet gal ir gerai.
Still no.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #1 Prieš 14 metus »
Miriana atėjo į Didžiają salę ir nupėdino link Grifų Gūžtos stalo. Prie jo nebuvo labai daug mokinių, tad grūstis neprireikė. Mergina atsisėdo ir į lėkštę įsidėjo keletą kotletukų, paskui įsimetė bulvikių. Visa tai sukramsnojusi, Miriana į ranką pasigriebė keletą saldainių.
- Mmm.. Na ir skonis,- negarsiai pasakė Miriana apsižiojusi saldainį.
Suvalgius "desertą" , prie jos priskrido vaiduoklis.
- Sveiki, Nikai,- pasisveikino Miriana, o Beveik Begalvis Nikas linktelėjo galvą. Tuomet Nkas nulėkė savo reikalais, o Miriana patogiau įsitaisė ir laukė kitų Grifukų.





*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #2 Prieš 14 metus »
Kairi įžengė į Didžiąją salę ir lėtai apsidairė. Ne todėl, kad nežinotų kur jos koledžo stalas, kur jau nematysi tų raudonos ir auksinės spalvų, tačiau ją domino kiti koledžų stalai ir žmonės prie jų. Deja, bet mokinių čia buvo mažai ir jų grifiukė nepažinojo. Pati sau gūžtelėdama pečiais nuslinko prie savojo stalo. Iš pat pradžių Kairi dairėsi po stalą, tada atsargiai ėmė ragauti kai kurių patiekalų, tačiau niekas nelindo į skrandį. Mergina piktai burbtelėjo, kad galėtų ir riešutų sviesto būti, kai jis jai tiesiog prieš akis išdygo. Puiku. Visgi čia ne taip jau ir blogai. Sugebėsiu išgyventi nusišypsojo ji ir su palengvėjimu ėmė kabinti riešutų sviestą. Staiga jai akies kraštelyje kažkas šmėkštelėjo ir ji atsisuko. Pasirodo čia jau kažkas sedėjo. Šiek tiek susidomėjusi Kairi apžiūrėjo kitą mergaitę,kuri akivaizdžiai buvo grifiukė.
- Labas,- tarė laižydama šaukštelį.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #3 Prieš 14 metus »
Miriana užsisvajojusi išgirdo, kad kažkas kažką pasakė. Kas čia buvo? Tuomet Miriana atsisuko į merginą - šimtu procentu Grifukę. Ką jinai man sakė? Mirsiu iš gėdos, jeigu neatsakysiu jai. O gal tiesiog pasisveikinti? Na, rekia bandyti laimę.
- Sveika,- pasisveikino ir linksmai nusišypsojo. - Aš Miriana Lendal,- prisistatė ir šyptelėjo.
Tikiuosi, kad pasakiau " į temą". Tuomet Miriana pasislinko link merginos, kad kitą kartą nepražiobsotų.


*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #4 Prieš 14 metus »
Juodaplaukė mergina, į kurią kreipėsi Kairi sutrikusi atsisuko į ją. Porą sekundžių tvyrojo tyla, tuomet ji pasisveikino, prisistatė ir pasislinko arčiau. Turbūt apie kažką mąstė... Na, jau vėlu. Pakabinusi dar vieną šaukštelį riešutų sviesto ištiesė indelį Mirianai ir nebyliai pasiūlė, tuo metu sakydama:
- Aš Kairi Himura. Malonu susipažinti. Matau čia ne tiek daug ir grifiukų yra. Na žinoma dar anksti spręsti, - tarė lyg ir pati sau užversdama galvą į lubas. Hmm..kaip anksčiau ji nepastebėjo kokios jos aukštos ir saulėtos,- bet vis gi, reikia pažinoti ir tuos kurie yra. - užbaigė mintį ir nusišypsojo.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #5 Prieš 14 metus »
- Man irgi malonu,- šyptelėjo Miriana.
Tada atsikando šokolado ir, iš girdusi Kairi mintį, pasakė:
- Tikra tiesa,- linktelėjo galvą.
Gal bandyti pratęsti su ja pokalbį? Na, reiktų sužinoti, kur ji gyvena, ir taip toliau...
- Kairi, iš kur tu?- pasiteiravo merginos, ir tikėjosi, kad atsakys į Mirianos klausimą.



*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #6 Prieš 14 metus »
Miriana nesusidomėjo riešutų svietu, bet įsidėjo į burną šokolado plytelę. Kairi dar kartą įsėmiai apžiūrėjo šalia sėdinčią mergaitę. Ilgi juodi,it derva plaukai, tamsios akys..tarsi jas būtų užtemdę audros debesys. Šiaip malonių bruožų ir charakterio. Likusi patenkinta savo nauja galbūt drauge, Kairi su malonumu atsakė į klausimą.
- Aš iš Londono. Mano mama anglė,o tėtis japonas. Nors ir gyvenu čia, labai daug žinau ir apie savo kitą gimtinę. Tiesą sakant tėtis daug laiko skyrė mano mokymams apie saulėtąją šalį. O dabar esu čia, Hogvartste. Tikiuosi laikas neprailgs. - Kairi dar niekam nepasakojo šitiek. Tiesą sakant ji apskritai mažai kam ką pasakojo, tačiau vis gi ji grifė,o grifai draugiški su visais.
- O kokia tavo istorija,m? - kreipėsi į Mirianą.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #7 Prieš 14 metus »
Miriana įdėmiai išklausė Kairi.
- Oho! Turbūt įdomu turėti gimines visai kitam pasaulio krašte... O mano istorija... Na... Esu iš Londono. Abu tėvai žuvę, tad gyvenu pas savo dėdę. Brolių bei seserų neturiu - esu vienturtė. Turbūt todėl patekau į šį koledžą, kad susirasčiau tikrų draugų,- šyptelėjo Miriana ir paragavo riešutų sviesto.
- Riešutų sviestas tikrai gardus,- apsilaižiusi lūpas nusijuokė.




« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Qrane Moris »

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #8 Prieš 14 metus »
- Ow.. Užjaučiu dėl tėvų.. O čia patekai, nes esi kitokia nei kiti. Tu išties ištverminga. Visą šį laiką buvai viena ir nepalūžai, tai drąsu. Tu verta būti čia. - Kairi nusišypsojo ir susimąstė. Kas būtų,jei ji neturėtų tėvų? Grifiukė negalėjo įsivaizduoti tokio fenomeno. Jei ne praeitis, nebūtų ateities, o tai reiškia nebūtų ir manęs. Tačiau Miriana yra. Bet kas gali pasakyta, kas sėdėtų šalia, jei ji būtų turėjusi tėvus? Nors dėdė išaugino malonią mergaitę. O ar aš esu maloni? Tiek minčių užplūdo raudonplaukę Kairi galvą, kad net kibirkštys iš akių pasipylė.
- O dievulėliau..- tyliai tarė. Pastačiusi indelį su riešutų sviestu ant stalo lėtai atsistojo.
- Man būtina pravėdinti galvą. Tikiuosi susitiksime vėliau. Jei ką, būsiu kažkur prie ežero.. arba Kiauliasody. - Kairi šyptelėjo, apsisuko ir lėtai, kaip tik galėjo ir leido fizika, išėjo. Visgi diena ne kaip visos...

*

Džonas Blekas

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #9 Prieš 14 metus »
Kai Džonas įėjo į Didžiąja Salę, jam nuo erdvės apsisuko galva - keturi ilgi koledžų stalai ir prie jų sėdi galybė mokinių... Džonas apsidairė ir pamatės auksinį liūtą iškarto pasuko jo pusėn. Pamatės keletą mokinių sėdinčių prie stalo, jis pasisveikino ir prisistatė :
- Labas, aš Džonas Blekas.
 Vos prisėdus iš stalo išlindo Begalvio Niko...galva. Nikas draugiškai nusikvatojo, pasilabino ir nulėkė link Didžiosios Salės durų. Džonas " pasivaišino " keletu labai skanių pyragaičių ir išgerės punšo atsisuko į juodaplaukę merginą... 

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #10 Prieš 14 metus »
- Gerai, iki Kairi,- atsisveikino su Grifuke ir šyptelėjo.
Tuomet pasirodė šviesiaplaukis vaikinas. Kai jis prisistatė, Miriana atsakė tuo pačiu.
- Sveikas, Džonai. Aš esu Miriana Lendal, ir, kaip matai, taip pat Grifukė,- nusijuokė ir įsipylė Pasukų Punčo.
- Labai skanus gėrimas,- pasigardžiuodama tarė Miriana. - O tu mėgsti Pasukų Punčą?- paklausė vaikino. Tuomet Miriana susimąstė ir pasakė:
- Iki, susimatysim vėliau, turiu lėkti,- tarstelėjo ir išbėgo iš Didžiosios salės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Miriana Lendal »

*

Džonas Blekas

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #11 Prieš 14 metus »
- Iki Miriana, Tespėjo ištarti Džonas. Miriana Lendal, pakartojo mintyse. Atsigėręs Pasukų Punšo atsisuko į Klastunyno stalą. Nepastebėjo nė menkiausio draugiškumo ženklo - visi piktais žvilgsniais varstė Džoną ir jis nusisuko. Pasiėmęs kelis pyragaičius lėtai nucipeno Dižiosios Salės durų link. Beeinant pamatė Kruvinąjį Baroną, tačiau neišdryso pasisveikinti - jo apsiaustas buvo aptaškytas kažkokiu sidabriniu skysčiu. Įdėmiau pasižiūrėjęs į apsiaustą, suprato, kad tai... kraujas! Iškart tai suvokęs spruko iš Didžiosios Salės.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #12 Prieš 14 metus »
Miriana lėtu žingsniu atpėdino į Didžiają salę, ir pasuko Grifų Gūžtos koledžo stalo link. Kaip retai pasitako, mokinių daug nebuvo, tačiau prie kitų koledžo stalų buvo taip pat. Miriana atsisėdo ant savo įprastinės vietos, pasiėmė lėkštę ir apsidairė, ką į ją įsidėti. Prie sriubos ji pamatė lėkštę su blynais, širdelių formos. Blynai.. Širdelinai vafliai... Mano patys mėgiamiausi. Būtinai turiu jų įsidėti, kadangi paskui jų gali kaip ir... nebelikti. Tik įdomu, ar yra kur nors braškių? Miriana apsidairė aplink, ieškodama braškių. Tolokai nuo merginos buvo indelis su trintomis braškėmis. Kaip tik man jų ir reikia. Pabandysiu burtažodį. Gal vis dėl to pavyks? Miriana išsitraukė lazdelę, nukreipė į indą su trintomis braškėmis ir tarė:
- Accio indą su braškėmis,- tarė miriana, ir po kelių sekundžių prie jos atskriejo indelis su taip trokštamomis braškėmis. Įsidėjusi braškių bei blynų, Miriana juos su pasigardžiavimu suvalgė. Tuomet atsistojo ir nutipeno link koledžo.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #13 Prieš 14 metus »
Kairi įžengė į Didžiąją salę ir patraukė prie savo stalo. Mokinių buvo ne per daugiausia, todėl mergina galėjo netrukdoma pavalgyti. Atsisėdusi įsipylė moliūgų sunkos ir pasiėmė bandelę. Kažkieno paliktas laikraštis gulėjo visai šalia, tad grifiukė jį atsivertė ir ėmė skaityti. Po antros bandelės priešais ją nutūpė Shin su siuntiniu.
- O tu greitas, - tarė ir atidavė jam likučius. Pelėdžiukas patenkintas suūkė ir ėmė lesti, o Himura apžiūrėjo siuntinį. Tai akivaizdžiai buvo nuo mamos. Jos dailią rašyseną atpažintų iš tūkstančio. Grifiukė pasidėjo paketą šalia ir prisipylė dar vieną stiklinę sunkos.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #14 Prieš 14 metus »
Miriana atėjo į Didžiają salę. Prisėdusi prie Grifų Gūžtos stalo, Miriana prisislinko prie Kairi.
- Sveika,- pasisveikino.
Tuomet, laukdama merginos atsakymo, Miriana susirado blynus bei braškes, ir įsidėjo į lėkštę.
- Mmm... Skanūs tie blynai. Ypač su braškėmis,- pasigardžiuodama tarė Miriana.
Greit sukrimtusi blynus, Miriana įsipylė vynuogių sulčių. Šiandien jai kažkaip nesinorėjo Pasukų Punčo.