0 Nariai ir 3 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Eva Smith

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #30 Prieš 14 metus »
-Man ir malonu. Na mano tėvai yra burtininkai ,bet iki gavimo laiško man nieko nepasakė. Kaip apmaudu.
Eva atsikando pyragaičio.
-Mmm... Kaip skanu ir tu paimk .Šeip aš esu vienturtė ir tuo džiaugiuosi ,nes visos mano draugės kurios turi brolį ar sesę knisa joms protą,-nusijuokia,-o gyvūnai ,taip turiu gyvūną ,bet jis paliktas namie. Tai yra Auksaspalvis retriveris ilgo plauko ir jo vardas Barnetas ,bet vadiname jį Barniu. O dabar tu pasakyk ar tavo tėvai irgi burtininkai ir ar turi brolį ar sesę ,taip pat gyvūną.
Eva vėl atsikando pyragaičio. Žavinga mergina. Tikėkimes su ją sutarsiu.

*

Ieva

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #31 Prieš 14 metus »
-Turiu sesę Adrianą,kuri nėra burtininkė.Aš grynakraujė,turiu voriukę Ši,ji labai labai miela.Pamatytum didelį tinklą,kurį ji sumezga!Oi,geras.Taigi...Mano mama Sofia,tėtis mano geriausias draugas.
Karmen gurkštelėjo sulčių,tuomet atsikando kepsnio.Kiek tu gali valgyti?
-Mano sesei devyneri,ji neklaužada,bet aš ją myliu.O kaip tau mūsų koledžas?Grifų Gūžta-maniau,kad pakliūsiu į Klastunyną ar Varno Nagą,bet dabar supratau,kad nenorėčiau.Čia nuostabu.
Karmen pažvelgė į Evą ir linksmai šyptelėjo.

*

Eva Smith

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #32 Prieš 14 metus »
-O kodėl tu pamanei ,kad pateksi būtent į Klastunyną ar Varno nagą? Ar tavo tėvai iš ten buvo?
Eva nusišypsojo merginai ir baigė valgyti pyragaitį. Po to paėmė kažkokias nežinomas sultis ir atsigėrė. Po penkių sekundžių jas įspjovė.
-Fui, kaip šlykštu. Kas tai?
Tai pasakiusi ji apžiūrėjo stiklinę lyg tikėdama ,kad ant jų bus parašyta kas tai yra. Eva numetė stiklinę į šoną ir tada pažvelgė į Karmen.
-Grifų Gūžta...Man ji tikrai patinka ,be to raudona mano mėgstama spalva ir herbas - liūtas ,o aš mėgstu juos. Geras sutapimas. Beje Grifų Gūžta yra narsuolių koledžas ,o aš tokia ir esu.
Eva nusišypsojo.

*

Ieva

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #33 Prieš 14 metus »
-Šaunu!-suriko Karmen.-Mano tėtis iš grifų gūžtos,mama varnanagė,o senelis klastuolis...Kažkas netgi bendro su Salazu Klastuoliu,kuris įkūrė Klastunyno koledžą!
Karmen prisimerkė į lubas,norėdama pamatyti,ar rudojji gražuolė neatsiuntė laiško.
-O tau patinka pamokos?Kuri įdomiausia?
Karmen pažiūrėjo į Evą,laukdama pašnekovės atsakymo.

*

Eva Smith

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #34 Prieš 14 metus »
-Na tiesa pasakius man nepatinka pamokos, bet jei noriu išmokti apie burtus ir kerus ar magija teks mokytis. Šeip iš visų labiausiai patiko kerėjimas ir herbalogija. Kerėjimas todėl ,kad per ją mokinames kerėti ,o herbalogija... Na man visada patiko augalai. Namie aš turiu sodą kur pilna augalų.
Eva nusišypso. Jeigu ji pavalgė gal norėtu eit kažkur pasivaikščioti? Reikėtų jos pačios paklausti ,o ne galvoti. Bet pirmiausiai dabaigsiu kalbėti apie pamokas. Eva pažvelgė į Karmen. Koks simpatiškas jos veidelis . Nusišypso jai.
-Na ,o tau kokios pamokos patinka? Beje nenorėtum kažkur nueiti dabar?

*

Ieva

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #35 Prieš 14 metus »
Karmen užbaigė gerti savo sultis.
-Žinoma,gal...prie ežero?Arba į bendrajį kambarį?
Karmen nusijuokė.
-Žinai,man visi nieko nuodai ir vaistai...Ateities būrimas-gal visi pusėtinas,tačiau praita pamoka,kai su paltais teko vilktis į mišką ir dar medituoti kažkokioje Ateities vietoje...Nu sorry,tikrai ne.O aš jau pavalgiau!Galime eiti kur nors...
Karmen nespėjus pabaigti sakinio,ant jos stalo pelėda numetė mažiuką vokiuką.
-Luktelėk!-paprašė merginos,ir atplėšė suglamžytą voką.
Citata
Mieloji Karmen,džiugu,kad tau puikiai sekasi.Mes,o ypač tėtis,šokinėja iš laimės,kad tu Grifų Gūžtoje.Miela,kad jau turi draugių.Mes su visais tave mylim.Dar viena pastaba-Adriana kątik neprisilietusi sudaužė vazą!Kaimynai išprotėjo,bet juk jie žiobarai. :DMylim tave begalo,šeima.
Karmen iškart atpažino kreivą mamos raštą.
-Čia mano tėvai,-paaiškino Evai ir prieš nosį atkišo laišką.

*

Eva Smith

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #36 Prieš 14 metus »
-Mmm... Tavo sesutė busima burtininkė, bet kol čia atvyks teks jai palaukt.
Eva atsistojo ir perlipo suolą ant kurio sedėjo.
-Man taip pat nepatinka ateities būrimas. Nesuprantu kam jis skirtas ,tiesiog laiko gaišimas.
Kur eiti? Prie ežero ar į bendrajį Grifų Gūžtos kambarį? Na geriau prie ežero. Juk vis dėl to ten aš nebuvau.
-Gal prie ežero vis dėlto ? Gerai?

*

Ieva

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #37 Prieš 14 metus »
-Nuostabu!-Karmen į voką įkišo laišką.
-Sykį prie tiltelio susiriejome su tokia bjauria ragana Vanessa,-ėmė pasakoti Karmen.
Eikit sau,su Eva mes ištikro artimai susidraugavome.Man ji patinka-draugiška,drąsi,miela,drovi-viskas viename!

-Karmen žvaliai atsistojo.
-Einam!Prie pat ežero kranto!

*

Jane Wess

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #38 Prieš 14 metus »
Jan tik pravėrusi duris buvo nublokšta atgal kažkokių mergaičių.
-Varnos- piktai burbtelėjusi pėdino į didžiają salę. Nuotaika buvo prasta o dabar dar prastesnė.. Pagalvojo Jane.
Net nesižvalgiusi į didžiosios salės puošmenis Jan piktai klestelėjo į laisvą vietą prie grifų gūžtos stalo. Jan įsipilusi sulčių ir įsidėjusi kažkokios košės į lėkštę ,
paėmė šakute ir pradėjo valgyti. Tik paragavusi košės iškart ją įspjovė atgal.
-Dieve kas čia - sušnabždėjo sau. Išgėrusi visą puodelį moliugų sulčių mergina išėjo iš didžiosios salės pažiurėjusi į klastuolių stalą.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #39 Prieš 14 metus »
Miriana atėjo į didžiają salę ir automatikškai, nesidairydama nutipeno prie didingojo Grifų gūžtos stalo. Jis buvo nukrautas įvairias valgiais - vaisiais, saldainiais, kepsniais ir daug daug, - labai sunku išvardinti. Miriana atsisėdo į vietelę, kurioje jau įprato sėdėti. Į lėkštutę įsikrovė savo mėgstamų blynų, o paskui įsidėjo braškių uogienės. Apsilaižiusi, ėmė valgyti su pasigardžiavimu. Pavalgiusi, mergina norėjo įsipilti paukų punčo, tačiau jo čia nebuvo. Velniava. Taip užsimaniau pasukų punčo. Teks varyt į "Tris šluotas".  Eidama ten Mirianos žvilgsnis užkliuvo Varnanagių stalą.
- Įdomu, kodėl tas Varnis taip ir nebepasirodė? Gal susirgo kokia varniams būdinga liga?.. - Prunkštelėjo Miriana ir toliau kerėblino į "Tris Šluotas".
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Miriana Lendal »

*

Hermiona

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #40 Prieš 14 metus »
  Hermiona nedrasiai pravėrė Didžiosios salės duris.
-Hmmm... Tikriausiai čia,- burbtelėjo ji ir nutipeno tolyn.
  Susiradusi Grifų gūžtos stalą atsisėdo pačiame jo gale. Mama su tėčiu užkurs tikrą pirtį kai sužinos, kad patekau į Grižų gūžtą,- galvojo Hermiona.
-Uch...-atsidudo ji, greitai pavalgė,- Hmmm... Manau šitas patiks Nestliukui,- tarė ji pasiėmė vištos kulšį ir nutipeno į savo miegamajį.

*

Dipsis

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #41 Prieš 14 metus »
Lu įėjo į salę.Taip džiaugdamasi kad yra Hogvartse,mergaitė vos ne strikinėdama nušoliavo iki savo koledžo stalo,pamačiusi kiek daug maisto ji išputė akis.Atsisėdusi pasiemė kažkokį pyragą ir jai nežinomą skysti kuris buvo panašus į limonadą ji pradėjo valgyti vos ne paspringdama.Staiga palėda pradėjo skristi link jos.Kas čia per?.Atsitupusi prie jos ji atkišo kojeles.
-Ooo.. tėvų pelėda.-sumurmėjo ir atrišo raištelį.Atviniojusi ištiesė pergamentą.
Citata
Sveika meilute,su tėvu mes gyvename gerai.Labai džiaugiames kad pakliuvai į Grifų gūžta! Jei gerai baigsi mokslus nupirksime ir tau pelėda,jei kas atsitiks būtinai rašyk mums!
Su meile tavo mama
Lu nusišypsojo,įsidėjusi raštelį į kišenę ji baigė valgyti ir išbėgo rašyti atsakymo.

*

Luis May

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #42 Prieš 14 metus »
   Luis nuėjo per salę prie Grifų Gūžtos stalo. Linksmai apsižvalgė - naujokai nedrąsiai pažindinosi, senbuviai išsiilgę vieni kitų kalbasi. Luis atsisėdusi pažvelgė į stalą - veršienos žlėgtainiai. Fuu... Pažvelgusi į kitą stalo pusę pamatė moliūgų pyragą ir pamanė: Niam niam... Pažvelgė į pamokį tvarkaraštį ir pamatė, kad kita pamoka - transfigūracija. Ham.... Įdomu, ar bus sunkesnė nei vakar? Jei ne - gerai, jei taip - blogai... Bet kaip keista - Hogvartse mokytojai serga labai retai. Reiks išsiaiškint.... Ji vėl paniro į pyrago skonių pasaulį... Tada atskrido pelėdos, begalė pelėdų, ir viena pasileido link Luis. Luis pažvelgė į siuntėjo pavardę. O... Mama..., sumurmėjo. Praplėšusi voką perskaitė:
       
Citata
Sveika, Luis,
              Kaip pirmoji diena mokykloje? Į kokį koledžą esi paskirta? Ar jau turi draugių? Patiko profesoriai ir jų vestos pamokos? Laukiu atsakymo,
                                            Myliu,
                                                  Mama
 
Ji pamatė kitą, mergaitę, plėšiančią voką. Na, laikas ir man susirasti draugių, ryžtingai nusprendė. Bet mergaitė pakilo nuo stalo ir, matyt, išbėgo atsakyti į laišką. Pavalgiusi Luis atsiduso ir nuėjo į transfigūraciją.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Luis May »

*

Neprisijungęs Rosa Fabes

  • VI kursas
  • *
  • 190
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #43 Prieš 14 metus »
Po keletų pamokų Rosa taaip buvo išalkusi kad net vilką prarytų.. Atsisėdo šalia Luis ir galvojo ką galėtų užvalgyti. Akys raibo nuo maisto... Greit pasiėmė vištos kojelę ir pradėjo valgyti. Dar dar dar... Atsigėrė. Bet pagalvojusi kalną darbų sudevajo. Iš kažkur gauti tą tą ir tą... Rosa greit pavalgė ir nubėgo į grifų gūžtą daryti namų darbų..

[[Qr: ilgink]]

Papildyta: Prieš 14 metus

Po keletų pamokų Rosa taaip buvo išalkusi kad net vilką prarytų.. Atsisėdo šalia Luis ir galvojo ką galėtų užvalgyti. Akys raibo nuo maisto... Greit pasiėmė vištos kojelę ir pradėjo valgyti. Dar dar dar... Atsigėrė. Bet pagalvojusi kalną darbų sudejavo. Vos tik atėjau ir prasideda - susiraukusi suvalgė kojelę ir piktai nužvelgė mokytojų stalą. -Tiesiog komedija... Iš kur gaut tą kvailą.. - pagalvojo nepabaigus sakinį. Rosa kumštelėjo kažkokiai grifūkštei. Paskui mirktelėjo Izabelei. Dar pasimėgavo arbata ir nubėgo į bendrajį kambarį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Rosa Kaia Koul »

*

Luis May

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #44 Prieš 14 metus »
  Luis įžengė į Didžiąją salę ir jau negalvodama atsisėdo prie Grifų Gūžtos stalo. Dabar jau priklausau drąsiesiems grifams, laiminga pagalvojo ir nusišypsojo vienai užsisvajojusiai margaitei, taip pat pirmakursei. Pažvelgė į stalą. Morkų apkepas... Fuu... O, vištos sparneliai! Luis pagriebė vieną. Niam niam... Apsižvalgiusi Luis pamatė - atskrenda pelėdos! Viena pasileido link Luis. O, parašė sesės! nudžiugo Luis. Ten buvo parašyta:
   
 
Citata
Luis, 
  Ačiū, kad parašei! Tiesą sakant, mes visai nenuliūdom kai neparašei - tiek pamokų! Dabar, kai jūs ten, tėvai vis dažniau pasakoja apie Hogvartsą, taigi dabar TIKRAI tau pavydime. Dėl to apsigynimo nuo juodosios magijos mokytojo - tai SIAUBINGA!!! Kaip jis galėjo?! Laibai liūdna dėl tavo kambariokės mamos mirties, tikrai. Sekasi gerai, bet mokytojai tikrai nuobodūs ir nervina. Na, iki.
                                         Tavo Dvynukės Žana ir Faustina.

    Luis nusijuokė ir įsikišo laišką į kišenę. Pavalgiusi nuėjo į pamoką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Luis May »