0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Prisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1796
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #585 Prieš mėnesį »
Už ką jam šitas vaikigalis ant galvos nukrito? Kodėl jis Grifas? Galėtų būt kokiam kitam koledže. O dabar jau beveik buvo tikras milijonu procentų, kad turės su juo problemų ir kadangi Grifų Gūžtai Auris vis dar vadovavo turės tas bėdas spręsti.
Didžiulė arogancija, žiobarų ar žiobarų kilmės žmonėms įskiepyta neapykanta. Vargeli, bus smagu... Labai buvo įdomu kas gi tas didysis tėtušis, kuriam šitas vaikis ketino skųstis. Vaje, o jeigu dėl Deklano elgesio reiks su juo susitikti? Ta idėja neviliojo. Gal mama normalesnė bus? Bet greičiausiai ne jeigu jau gyvena su tuo didžiuoju šeimos tėvu.
- Teks mokytis. Niekur nesidėsi. - Tepasakė Senkleris. Deja puikiai suprasdamas, kad ir pats neturės kur dėtis ir kad greičiausiai šitas Senkleris dar pridarys jam staigmenėlių.
- Iki. - Kuo draugiškiausiai pasakė, kai tasai nudrožė nuo stalo. Auris irgi atsikėlė ir užsigalvojęs apie šiuometinius vargus patraukė lauk iš salės. Juk dar išvis neraukė apie ką bus pirmoji jo pamoka. Klaikus apsileidimas, kai mokykloje išdirbi jau tiek metų.

*

Neprisijungęs Willow Ivy de Mae

  • I kursas
  • *
  • 20
  • Taškai: 18
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #586 Prieš 2 savaites »
Willow Ivy paskirstymas

Willow Ivy pagaliau pateko čia. Sulaukti laiško ir čia patekti - ji taip to laukė! Mergaitė dairėsi į visas puses, stebėjosi ir jau buvo užmezgusi draugystę su Melvinu. Willow nekantriai laukė paskirstymo, nors tikrai žinojo, kad pateks į Grifų gūžtą. Taip, ten kur tėvas… Na ir mama. Willow Ivy jau garsiai rėkė ant berniuko kuris manė, kad Klastūnynas - geriausias namas.
- Na tu ir kvailys! Tai aišku, kad Grifų gūžta geriau!
Merginą taip pat viliojo maisto kvapai. Stalai buvo nukrauti įvairiausiais valgiais pradedant vištiena ir baigiant paprasčiausiomis salotomis. Willow Ivy dairėsi į visas puses ir pavydžiai žiūrėjo į Grifų gūžtos stalą. Kad tik ten patekčiau, kad tik ten!
Visų pirma Rolas French pateko į Švilpynę. Tada Asya Orlov pateko į Varnanagę. Mokinių eilutė sparčiai mažėjo ir atėjo Willow Ivy eilė. Mergaitė drąsiai nužingsniavo prie rudos kaip uosiai kepurės. Vos tik tais kepurė palietė jos kaštoninius plaukus, mergaitė pateko į Grifų gūžta.
- Na to ir reikėjo tikėtis! - rėkė Grifiukams kurie mojo jai ir spaudė rankas. Dar prieš prasidedant puotai, Grifiukė  jau susirado dvi drauges.
Puota buvo nuostabi! Visi valgė ir kelias minutes girdėjosi tik čepsėjimo garsai. Willow valgė vištiena, gėrė moliūgų sunką. Desertui valgė morengus ir šokoladinį tortą. Mergaitė jautėsi nuostabiai, kaip žuvis vandeny. Ji su visais draugavo ir mojavo Varniukams.
Willow jautėsi nuostabiai ir dar kartą tyliai pakartojo:
- Už tėvą… Na ir už mamą…
Rain makes me feel less alone. All rain is, is a cloud- falling apart, and pouring its shattered pieces down on top of you. It makes me feel good to know I'm not the only thing that falls apart . It makes me feel better to know other things in nature can shatter.