0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
Kairi iš pradžių nepastebėjo prisėdusios grifiukės, tačiau pasisveikinimas privertė ją atsisukti. Himura maloniai nustebo.
- Miriana! Kaip smagu tave matyti šį nuostabų ryta, - pasisveikino Kairi mosteldama į lubas, kur žydrą dangų dabino vienintelis šviesulys - saulė. - Sakyk, kaip miegojai? - pasiteiravo atsikąsdama obuolio.
- Beje, blynai čia iš ties kažkokie nepaprasti. Pirštus apsilaižyti galima. Tik žinoma tai nehigieniška.. - burbtelėjo Kairi ir šyptelėjusi nustvėrė braškę ir Mirianos lėkštės. - Kaip gerai, kad per daug to neimu į galvą, - pridūrė ir nusijuokė.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
- Tiesiog nuostabiai,- pasakė Miriana.
Išgirdusi, jog ir Kairi patinka blynai, pritariamai linktelėjo.
- Man vienas iš mažiausių kriterijų maistui, kad būtų higieniška. Aišku, tai yra svarbu, bet skonis... - šyptelėjo.
- Kairi, mėgsti valgyti jūros gėrybes? Na, kad ir aštunkojai, dumbliai, krevetės?.. Manęs tai nelabai žavi,- šyptelėjo, ir nusuko žvilgsnį į Garbingajį stalą.
Po kurio laiko, prie Mirianos priskrido pelėda.
- Sveikutė, Herme. Ką man čia atnešei?.. - Miriana išsitraukė laiškelį ir įsidėjo į kišenę, o Hermei davė keletą sausainukų. Tiksliau, jų trupinių.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Himura susimąstė.
- Hmm..Jūrų gėrybės? Kad nežinau.. Regis dar niekada nevalgiau, bet tiesą sakant ir nenorėčiau. Atrodo ne itin skaniai,- tarė ir susiraukė. Nekeliančias apetito mintis ji nukreipė į pelėdžiuką Shin, kuris įkyriai ūkavo. Kairi piktai atsiduso ir davė jam sausainį. Šis patenkintas nutilo. Mergaitė pastebėjo pas Mirianą taip pat atskridusią pelėdą. Ši atnešė laišką, tačiau grifiukė nesiruošė jo skaityti.
- Neskaitysi? - pasmalsavo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė David Lockwood »

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
- Ne. Nenoriu, kadangi dabar gera nuotaika, o jeigu parašė ką nors... Negero? Nenoriu dėl to gadinti savo visos dienos. Tiesiog dėl to,- atsakė merginai.
Miriana nusuko žvilgsnį į savo pelėdą Hermę.
- Mergyt, imk dar trupinių, ir skrisk į pelėdyną,- sutrupinusi sausainuką ir davusi pelėdai pasakė Miriana.
Pelėda su pasigardžiavimu juos sukramsnojo, išskietė sparnus ir nuskrido.
- Kairi, kur tavo svajonių šalis? Kur norėtum nukeliauti... Ir su kuo?- draugiškai paklausė Miriana.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
Kairi nulydėjo akimis pelėdą ir susimąstė. Svajonių šalis?... Žiūrėdama į sieną mergina galvojo, tačiau mintys nesirikiavo. Norėčiau būti su tuo ką myliu... Kaname-senpai... Bet kur gerai... Tora-chan.. Bet kur gerai... Kairi net nepastebėjo,kad švelniai kramsnoja piršto pagalvėlę, kol nepradėjo bėgti kraujas.
- O, - nustebo ji, žiūrėdama į kraujo srovelę tekančia pirštu, - visai nenorėjau, - tyliai tarė, lyg pati savęs atsiprašinėtų. Nulaižiusi kraują, Kairi atsisuko į Mirianą.
- Tiesą pasakius nežinau. Visur gerai, kol esi su mylimu žmogumi, tarė ji ir nusišypsojo.
- O tu, Miriana?

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
- Visuomet svajoju nukeliauti į Graikiją. Tai buvo mūsų visos šeimos svajonė. Tačiau, to jau padaryti nebepavyks. Nors, tiesą tu tikrai sakai - tinka bet kur, svarbu, kad tik su mylimu žmogumi,- pasakė Miriana ir nuleido akis.
Siek tikslo, ir tau pavyks - tarė balsas Mirianos galvoje.
- Maniau, tavęs atsikračiau, tačiau - klydau,- Miriana nusuko žvilgsnį į Garbingajį stalą, o paskui, į dureles už jo.
- Kaip manai, kas ten galėtų būti? - parodžiusi pirštu į duris paklausė Grifukės.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
Kairi žiūrėjo į žaizdą ir viena ausimi klausėsi Mirianos. Kol ji pasakojo apie Graikiją, Himura mąstė. Kaip aš tai sugebėjau? Ar tai dėl Toros? Kraujas.... Kairi užvertė galvą į lubas ir atsiduso. Kada paskutinį kartą aš verkiau? Gyvenimas jau nebetoks... Nusukusi akis į duris už Garbingojo stalo, kur rodė Miriana, mergina gūžtelėjo pečiais.
- Net neįsivaizduoju. Gal ten koks poilsio kambarėlis? Ar susirinkimų...
Tuomet atsisuko į grifiukė ir nužvelgė skvarbiu žvilgsniu.
- Sakyk, koks tavo prisiminimas pats liūdniausias? - paklausė vėl užversdama galvą į žydrą dangų.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
- Na... Nežinau. Turbūt tėvų žūtis. Nors, nemanau, jog tai tiesa. Nemanau, jog mano tėvai žuvę,- pasakė Miriana ir nusuko žvilgsnį į Varnanagių stalą. Ten dauguma mokinių kalbėjosi, rodė, kaip moka burti.
- Na, turbūt pamanysi, jog nusišneku, tačiau man taip neatrodo. Jaučiu, kad bent vienas iš jų yra gyvas. Ir tai pradėjau jausti prieš penkerius metus. Ir dar kai kas... Nors apie tai geriau papasakosiu bendrajame kambaryje. Nenoriu čia, kur gali klausytis kiti mokiniai,- atsakė Miriana.
- O tavo?.. Tėvo mirtis?

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
Kairi rimtai žiūrėjo į Mirianą. Visi turime bėdų, vienokių ar kitų. Kada pasaulis spėjo pasikeisti? Kada jis tapo žiaurus mums? Kairi šyptelėjo.
- Mano tėvas nemiręs, nežinau kur nugirdai. Abu mano tėvai gyvi ir sveiki, - tarė ir nusuko akis. Nebuvo labai malonu. - Kai žiūrėjau mirčiai į akis ir mačiau jose liūdesį..štai kas, - tarė jau liūdnai žiūrėdama į savo nagus. Dailus manikiūras jos nedžiugino. Nusprendusi nepasiduoti liūdesiui, Himura atmetė plaukus ir nusišypsojo.
- Tačiau kodėl mes čia apie liūdnus dalykus! Geriau pataukšti apie ką smagaus, - linksmai tarė ir užsivertė puodelį sunkos.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
- Ak, atleisk, neturėjau patikėti gandais,- nusivylusi pasakė Miriana.
- Na, tiesa sakai, reikia apie linksmus dalykus. Gal varom kur pasilinksmint? Na, kad ir į miegamajį, pagalvių mūšį surengiam?- linksmai paklausė Miriana grifukės.
Tikiuosi, jog ji nesupros to iš blogos pusės. Nors tai ir vaikiškas užsiėmimas, tačiau linksmas, ir tinka pagerinti nuotaiką. Visada. Nors tikrai, be reikalo patikėjau gandais. Reikėjo pačiai pasiklausti Kairi. Ot, tie veltėdžiai. Miriana atsisuko į Kairi ir laukė jos atsakymo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Qrane Moris »

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
Kairi nusijuokė.
- Pagalvių mūšis? Skambiai smagiai. Na kodėl ir nepabandžius kartą gyvenime,  -tarė ji ir sukrizeno. Išgėrusi visą moliūgų sunką pasiėmė krepšį, siuntinį ir atsistojo.
- Manau tai geresnis užsiėmimas, nei pasinėrimas į depresiją, tiesa? - uždavė retorinį klausimą ir kaip draugiškumo ženklą ištiesė ranką, kad ši galėtų ja pasinaudoti atsistojant.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
- Tai jau tikrai,- nusišypsojusi atsakė Miriana.
Tuomet, iš mandagumo, įsikibo į Kairi ir lengviau atsistojo.
- Pagalvių mūšį paskutinį kartą žaidžiau su pusbroliu. Senokai. Kai abu buvom dar maži vaikai,- prisiminimuose paskendusi kalbėjo Miriana, išeidama iš Didžiosios salės. Na, pasirodo, kad Kairi labai miela mergina, nors prieš tai taip nemaniau. Pasirodo, kad suklydau. Nors ji visuomet atrodė labai miela, tik neturėjome laiko taip... Atsiskleisti.

*

Ieva

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
Šalia Kairi sėdinti Karmen valgė jau trečią mėsos kukulį.Viską ji užsigėrė Braškių sultymis.Jos lėkštėje puikavosi ir daugybė salotų,kurios suteikia energijos.
,,Visai mielos meginos''-pagalvojo Karmen į burną kišdama didžiulį kąsnį ''Mėlynojo Vilko''.,,Tik nežinau,ar jos manęs neatstums,mat nesu visiems priimtina.Mano kiek keistas charakteris.Aš greitai užsiplieskiu,jei ne mano teisybė.Kaikuriems sunku bendrauti su manimi,mat aš...keista.Žiobarų pasaulyje aš su tėvais buvome vieninteliai burtininkai,sesė buvo ne ragana.Išties keista.Visdėlto pamėginsiu mergaites užkalbinti"-nutarė Karmen ir kąsnį nurijo užsigėrusi sultymis.
-Sveikos,panelės!Kaip laikotės?Aš Karmen Border,o  kas jūs?

*

Eva Smith

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
Eva kaip tik vaikščiojo po didžiąją salę ir žvalgėsi. Jai visada patiko nematytus kambarius ,sales ar dar ką nors apžiūrinėti. Prieš išvykstant mama sakė ,kad Hogvartsas jai patiks ir ji buvo teisi. Eva pasuko prie Grifų Gūžtos stalo kur jau sedėjo panelė. Atėjusi atsisėdo šalia jos ir paimė pyragaitį. Na jei  jau atvykau į šitą milžinišką mokyklą turiu susirasti draugų. Po to atsisuko į panelę ir tarė.
-Sveika aš Eva Smith. Katik atvykau į Hogvartsą. Manau ,kad jis puikus ,o tu?
Manau ,kad jis puikus? Kokia čia nesamonę pasakiau, taip kalba darželinukai ,o ne aš. Eva nusuko žvilgsnį nuo Karmen ir pradėjo žiūrėti pro langą laukdama atsakymo.

*

Ieva

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
-Aš Karmen Border,malonu man susipažinti,-pasisveikino Karmen.-Eva,gražus vardas.Taigi...-mergaitė gurkštelėjo pasukų punšo.
-Eva,kokia tavo istorija?Ta prasme,kaip gyvenai iki Hogvartso,turi sesių,brolių,gyvūnų...
Karmen labai plačiai nusišypsojo Evai.O,miela mergina!Nemaniau,kad Hogvartse yra tokių!
Karmen vos susivaldė neprunkštelėjusi.
-Čia ne iš tavęs,-dėl viso pikto pasakė mergaitei.