0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • V kursas
 • *
 • 792
 • Taškai: 20
 • 282 teleskopai (22-09-12)
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #510 Prieš 6 mėnesius »
Kažkoks nepažįstamas berniūkštis paėmė teleskopą. Tai gerokai išgąsdino, bet jis nebuvo bjauri mergiūkštė, tad Elliw nedrįso jo apkaltinti. Iš viso neįsivaizdavo, ką reikėtų daryti dabar. Žinoma, atgauti teleskopą, bet gal šis nepažįstamasis jį sutaisys? Liucija? viltingai pagalvojo klastuolė, tačiau ir vėl suklydo: tai nebuvo Liucija. Ak, kaip seniai Elliw nematė geriausios ir protingiausios mergaitės pasaulyje!..
Velsietė neprisiminė, kad tas berniukas būtų kažką šnekėjęs, bet su malonumu griebė teleskopą ir, suprantama, nepadėkojusi pastatė jį ant stalo. Darė tai kuo atsargiau, taigi prietaisas šį kartą nenukrito. Teleskopas stovėjo ant stalo.
- Kas tu? - pasidomėjo velsietė, kol dar nepamiršo, kad čia yra ne viena. Aplink berniuką kažkas skraidė, tačiau klastuolė nežinojo, kas tai, o netrukus neprisiminė, kad apie tai pagalvojo.
- Aš… - bandė atsakyti į užduotą klausimą Elliw, tačiau pamiršo, ką ketino sakyti. Kaip ir tai, kad klausimas buvo užduotas. Sutrikusi rudaplaukė spoksojo į nepažįstamą berniuką ir svarstė, ar jis negalėtų padėti surasti Liucijos, Sabrinos, Joanos trečiosios, Vėtratrūnės arba Sarah. - Gal žinai, kur yra geros mergaitės? - paklausė, bet tuo metu nepažįstamasis kažkur nulėkė. Tai gerokai sutrikdė velsietę. Laimei, ji netruko to pamiršti ir tiesiog pažvelgė į teleskopą. Jis vis dar buvo sveikas (o jeigu kada ir sudužo, tas faktas jau seniai buvo išnykęs iš mergaitės atminties). Vadinasi, viskas bus gerai. Žinoma, kiek liūdna, kad Liucija, Sabrina, Joana trečioji, Vėtratrūnė ir Sarah ir toliau yra dingusios, tačiau svarbiausias dalykas pasaulyje - teleskopas buvo visiškai saugus. Elliw pasijuto patenkinta.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs August Poterrr

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #511 Prieš 6 mėnesius »
Sveiki kaip jums sekasi? Ar turite draugų? Jai kas norėtumėte su manimi padraugauti tikrai priimsiu parašykite į asmeninį. Galėsime viską daryti kartu draugauti ir panašiai. Lauksiu atsakymų.

*

Neprisijungęs Džeimsas Peledinis

 • II kursas
 • *
 • 40
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Kai gyvenimas duoda citrina,mesk ja i umbridge
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #512 Prieš 6 mėnesius »
Džeimsui nubėgus į virtuvę teko sugalvoti ką ta mergina valgys. Vienintelis į galvą šovęs dalykas buvo Moliūgų pyragas su Moliūgų sultimis. Bet...jeigu jai tai nepatiks? pagalvojo vaikinas ir paėmė blynų su Džemu. Gryžęs rudaplaukis padėjo maistą ant stalo kur stovėjo teleskopas.
-valgyk, skanaus!
Su šiais žodžiais vaikinas pats griebė blyną su džemu ir suvalgė jį taip lyg nebūtų valgęs bent dešimt metų. Teleskopas vis dar stovėjo ant stalo ir nebuvo sudaužytas. Tai buvo be galo keista nes juk ji visada sudaužo teleskopus.
-Na ar skanu?
Nuryjas blyną tarė Vaikinas. Paukšteliai jau buvo bekrintąs antrakursis džiaugėsi jog taip ilgai jie išsilaikė. Tai reiškia kad jis tobulėjo. Pagalvojas kad reikia kažką pasakyti jis tarė:
-Kas ta Liucija?


He wasn't Voldemort's...
He wasn't Dumbledore's too..
He was lilly's...

He always say that " I seem heartless because my heart died with her "..
Always♥️

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • V kursas
 • *
 • 792
 • Taškai: 20
 • 282 teleskopai (22-09-12)
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #513 Prieš 6 mėnesius »
Kol keistasis berniūkštis buvo dingęs, Elliw visiškai pamiršo apie jo egzistavimą. Nenuostabu, kad jam priėjus susiraukė ir nutarė, kad jis nori pavogti ar sudaužyti teleskopą. Vis tik jis nebuvo viena iš trijų bjaurių mergiūkščių, tad kol kas buvo galima ir pakentėti. Tiesa, teleskopą bet kuriuo atveju reikėjo saugoti, tad velsietė nejučia prisitraukė jį arčiau.
Nepažįstamasis, kurio Elliw gyvenime anksčiau nebuvo mačiusi, kažką pasakė, tačiau tai netruko išnykti iš atminties. Tiesa, jis dar ir valgė, tad mergaitė nutarė, kad trukdyti būtų nemandagu. Nusisukusi nuo to berniuko ji svarstė, ką reikėtų daryti dabar. Galbūt eiti į bendrąjį kambarį ir ten saugiai pasidėti teleskopą? Deja, Elliw neįsivaizdavo, kokiam koledžui priklauso, tad, suprantama, nežinojo, kur eiti. Laimei, kai tik tada jis prašneko, ir velsietės smegenys pasigavo vieną žodį.
- Liucija?! - nušvitusi atsisuko į nepažįstamąjį. - Tu žinai, kur ji?
Be galo patenkinta Elliw žiūrėjo į berniuką, tačiau netrukus pamiršo, dėl ko taip džiaugėsi. Nė kiek neabejojo, kad jis teleskopo nesutaisė, tad nebuvo ko čia džiaugtis. Tad velsietė priėmė vienintelį logišką sprendimą - nustojo būti patenkinta. Dabar jau kiek sutrikusi spoksojo į tą berniuką, mat buvo pamiršusi, kad prieš tai žvelgė į jį visai kitokiu žvilgsniu.
- Gal žinai, kur Liucija, Sabrina, Joana trečioji, Vėtratrūnė arba Sarah? - rimtu balsu paklausė visai pamiršusi, kad tas berniukas pats ką tik minėjo geriausią ir protingiausią mergaitę pasaulyje. Gal vis dėlto dar yra vilties drauges surasti?..
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Joe Rauzeris

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #514 Prieš 3 mėnesius »
Sveiki kaip visiems sekasi?

*

Neprisijungęs Joe Rauzeris

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #515 Prieš 3 mėnesius »
Labai nekantravau ir laukiau savo laiško iš hogwartso kiekvieną dieną svajodavou kaip ten mokisuos. Ir pagaliau atėjo ta diena kai gavau savo laišką. Skersiniame skersgatvyje nusipirkau visas reikalingas prekes (labai nustebau kad reikėjo net trijų juodu apsiaustu ) Vėliau atėjo diena kai prasidėjo skirstimas į koledžus labai nustebau kai patekau į grifų gužtą nes mano mama ir brolis mokėsi klastunyne. Tačiau nenuliudau nes manau ir čia grifų gūžtoje galima susirasti daug draugų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Joe Rauzeris »

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

 • VII kursas
 • *
 • 6
 • Taškai: 10
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #516 Prieš mėnesį »
  Walgunas įėjo į didžiąją salę. Ne vienas, žinoma. Kartu žingsniavo kiti mokiniai, kurių gyvenimas Hogvartse dar tik prasidėjo. Gyvenimas čia prasidėjo ir Walgunui. Turbūt visi jaudinosi. Tas pats jausmas užliejo ir Walguną. Kur aš pateksiu? Kur? Labai tikiuosi, kad ne į Klastūnyną. Apie jį jau visokių gandų spėjau išgirsti. Žinoma nežinau kas tiesa. Pagalvojo vienuolikmetis ir apsidairė. Salė jį tikrai žavėjo. Žavėjo ir visa pilis. Jis negalėjo nuspręsti kas labiau. Pilis buvo didelė, didinga. Ją apžiūrėti iš išorės laiko jis tikrai turėjo. Juk teko plaukti valtele. Walgunas mieliau būtų pasirinkęs plaukti paprastai. Jis buvo geras plaukikas ir tai jam išties patiko. Ypač plaukimas krauliu. Dabar to nedarė, nes buvo tamsu. Salė, kurioje jis dabar buvo jį taip pat labai žavėjo. Lubos, kabančios žvakės, stalai, kurie dabar kažkodėl buvo tušti. Visa kita...
  Tačiau dabar apie tai mąstyti nebuvo laiko, nes jis žinojo, kad greitai visgi prireiks užsimaukšlinti paskirstymo kepurę ir sužinoti savo koledžą. Vardai skambėjo vienas po kito. Berniukas su nekantrumu laukė savo eilės. Ir su nerimu, žinoma. Laimei, ilgai laukti nereikėjo, nes vos po kelių minučių Walgunas išgirdo savąjį vardą. Buvo likę vos keli mokiniai. Nors kiti jį stebėjo jau sėdėdami, bet jam vis tiek buvo ramiau. Nors ir nežinojo kodėl, bet tai, kad prieš save matė mažiau mokinių ramino. Walgunas atsisėdo ant medinės kėdės ir greitai ant savo galvos pajuto kepurę.
- Nagi, nagi, nagi. Ir ką gi turime šioje galvoje? - tarė kepurė ir padarė pauzę. - Tu tikrai narsus bei draugiškas. Tiktum Grifų Gūžtai. Bet tu taip pat ir sąžiningas. Labai. Todėl tiktum ir Švilpynei. Hmmm. Na ir kur tave paskirsti? - dar pridėjo kepurė ir susimąstė. - Žinau! Žinau! Žinau! Grifų Gūžta!
  Berniukas džiaugėsi, kad pateko ne į Klastūnyną. Visi kiti koledžai jam tiko. O Walgunas labiausiai ir norėjo patekti į Grifų Gūžtą. Jis su plačia šypsena veide nuėjo prie Grifų Gūžtos stalo. Įsitaisęs jis stebėjo likusių mokinių paskirstymą. Po to ant stalų tiesiog iš oro atsirado vaišės, o tai tikrai nustebino ką tik naujai iškeptą grifą. Jis su didžiuliu malonumu valgė, nes per kelionę tikrai išalko. O tos kelios šokoladinės varlės, kurias sušlamštė traukinyje negelbėjo, todėl dabar jau visiškai atsipalaidavęs pradėjo valgyti. Maistas tikrai buvo skanus, o tai buvo gana keista, nes maistui Walgunas buvo gana išrankus. Na, greičiau ne Walgunas, o jo organizmas, nes maistą, kuriame nebuvo nė vienos skanios detalės jis iškart išvemdavo. O tai berniukui nepatiko, bet nebuvo ką daryti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Walgunas Levinsas »

*

Neprisijungęs Patricija Simoneti

 • VI kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #517 Prieš 2 savaites »
Patricija užsiraukusi sėdėjo prie Grifiukų stalo. Jai visai nepatiko, kad dabar turės gyventi pagal kažkokį mokyklos grafiką. Užsispyrėlė norėjo užsiimti kuo kitu. Magija tiesą pasakius ypatingai nedomino.
Juk jos laukė gražus ir senas miestas. Londonas. Po kurį norėjo pasivaikščioti ir apžiūrėti. Norėjo susirasti kokią kavinukę arti namų. Kur galėtų sėdėti ir ruošti pamokas. Bet ne... Buvo atgrūsta į šitą užkampy. Gerai jau, graži ir įspūdinga mokykla. Nieko nepasakysi. Vien jau biblioteka ko verta. Senos statulos ir paveikslai. Ir ežeras merginai patiko. Bet vis tiek mintyse šiaušėsi, nes taip buvo pratusi. Sėdėjo ant kėdės, ir maišė kažkokį troškinį savo lėkštėje. O pagalvojus, kad rytoj anksti reikės keltis pasidarė dar bjauriau nusiteikusi. Na, jei praleisiu kelias pamokas dangus nenukris. Nutarė ir pagaliau įsidėjo šaukštą troškinio burnon. Skanu. Labai geras maistas. Pliusas šitam užkampiui. Dar pridėjo mintyse.