0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 456
 • Taškai: 301
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #360 Prieš 2 savaites »
Deoiridh sutrikusi atsisuko į Sabriną. Argi ji pasakė kažką tokio juokingo? Mintyse pakartojo viską, ką spėjo pripliurpti, bet taip ir nesuprato, iš ko gi varnė kikena. Susiraukusi grifiukė ilgokai stebėjo vyresnę merginą ir svarstė, ar nereikėtų pasidomėti. Galiausiai nutarė nuleisti tai negirdomis - maža kaip ši vis dar sunkiai suprantama mergina reaguotų į tokį klausimą.
Ramus linktelėjimas taip pat nedaug ką paaiškino. Rudaplaukė ir toliau atidžiai stebėjo merginą, tačiau ir vėl nutarė patylėti - jau seniai buvo supratusi, kad toks variantas dažnai yra pats geriausias. Tuo labiau, kad būtent von Sjuard prie jos priėjo ir užkalbino, tad galbūt buvo galima tikėtis, kad jeigu nori bendrauti, pasakys dar ką nors.
Netrukus, Deoiridh nuostabai, ji taip ir padarė. Grifiukė jau buvo pasiruošusi tai nejaukiai tylai, kai nė viena iš sėdinčiųjų nežinos ką pasakyti, tačiau vis tiek kažkodėl sėdės šalia, kai Sabrina prakalbo. Į pasisakymą apie herbologijos praktiką Deoiridh tik silpnai šyptelėjo - bijojo plačiau kalbėti apie šią pamoką, nes su ja pernelyg glaudžiai buvo susijęs Matthew. Bet štai klausimas, kurį uždavė Varno Nago mokinė, buvo gerokai paprastesnis.
- Tiesą sakant, ne, - atsakė Deoiridh ir nesusilaikiusi nusijuokė. Labai norėjo papasakoti apie nuodų ir vaistų pamokas, kuriose teko darbuotis su Daniela - žmogumi, kurio tiesiog negalėjo pakęsti. Vis dėlto atrodė, kad tada Sabrina vėl pradės prikaišioti, kad ji, Deoiridh, yra labai nedraugiška ir pikta. Staiga ji kai ką prisiminė. - Yra tekę dirbti ir su Elliw. Pernai transfigūracijoje. O šiemet... Dirbau su viena klastuole, nors nežinau, ar tai galima pavadinti darbu.
Rudaplaukė nutilo. Kurį laiką nesakė nieko, tik nužvelgė tuščią stalą. Galiausiai susiprato, kad būtų mandagu paklausti Sabrinos, kokia jos praktikų patirtis. Jau žiojosi, tačiau tuo metu varnė uždavė naują klausimą.
- Turiu, - ramiai atsakė Deoiridh. Negalvodama pridūrė: - Auginu varlę, vardu Matth... Ar šis paukštis yra tavo vienintelis augintinis? - skubiai pridūrė ji, tačiau suprato, kad tikriausiai pasakė per daug: Sabrina ne kokia kvaiša, kad nesusiprastų, koks gali būti varlės vardas, kurio galūnę grifiukė staigiai nukando.

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • I kursas
 • *
 • 11
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • tikek savimi
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #361 Prieš 2 savaites »
labukas labai džiaugiuos kad patekau į grifų gūžtą tikiuosi visi sutarsim

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • VII kursas
 • *
 • 163
 • Taškai: 134
 • Mūsų pačių norai tampa demonais ir puola mus(Abba Poemen)
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #362 Prieš 2 savaites »
   Akies krašteliu, kol pirštai braukė per padraskytas vietas, pastebėjo, kaip Deoiridh susiraukia ir gana ilgą laiką ją stebi tarsi auksaakė būtų koks nors egzotinis gyvūnėlis, įkištas į narvą. Šitai vertė nervintis ir jaustis nepatogiai. Mažų mažiausiai nepatogiai. Būdama keleriais metais jaunesnė buvo pripratusi prie žmonių dėmesio, išskirtinė plaukų spalva visuomet traukdavo kitų dėmesį, tačiau dabar ji buvo normali. Bent tiek, kiek galėjo būti normali gyvųjų pasaulyje.
   Numojusi į tokį spoksojimą ranka ir visas neraminančias mintis palikus spėjimui, kad grifė taip spokso bandydama ją perprasti, giliai įkvėpė. Buvo įdomu sužinoti, ką galvoja rudaplaukė, tačiau ir smalsumą Sabrina paliko nuošalyje. Galbūt kada nors pasvarstys ar netgi gaus atsakymą.
   -Kodėl juokiesi?-lūpų kampučiai suformavo nedidelę šypseną, o auksinės akys nukrypo į mergaitę. Nelabai suprato, kas tokio juokingo buvo. Trys paprasti žodžiai, juoktis nebuvo iš ko, tačiau kažkas Deoiridh privertė pralinksmėti ir von Sjuard tai išties sudomino.
   -Kaip sekėsi? Ar nutiko kažkas, kas privertė jos taip nemėgti?-gintaro spalvos akys net sužibo iš smalsumo. Vylėsi pagaliau gausianti visus norimus atsakymus apie Elliw ir ją bei jų draugystę. Neįsivaizdavo, kas turėjo nutikti tarp jų, nors kartais užtenka tik keisto jausmo ir imi nekęsti žmogaus visa širdimi. Keista, bet įmanoma.
   -Kodėl ne? Ką jau pridirbot?-linksmesniu balso tonu paklausė gana plačiai nusišypsodama. Kol jos kalbėjosi, Fandangas, regis, išnaršė visą Didžiąją salę. Salę, kurioje buvo daugiau kartų nei galėjo įsivaizduoti. Marso sakalui čia turbūt išties patiko.
   -Var...-toks augintinio variantas von Sjuard nustebino, bet tai, ką mergaitė ištarė vėliau privertė suklusti,-Matt? Toks vardas? Primena profesoriaus Turner,-sukikeno, o tada atmintis iškėlė prisiminimą. Ne itin malonų.
   -Bet... Profesorius Turner irgi turi varlę... Ar... Tu savo varlę pavadinai jo garbei?-įtariai dėbtelėjo į rudaplaukę visai pamiršusi jai skirtą klausimą.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 456
 • Taškai: 301
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #363 Prieš 2 savaites »
Neaišku, ar Sabrina pastebėjo ilgoką spoksojimą, ar ne, tačiau nieko nesakė. Deoiridh toks variantas visai tiko, nes dabar nagrinėti, kiek jos pasitiki viena kita, visai neturėjo noro. Tiesą sakant, buvo pakankamai nejauku, kad grifiukė apsvarstytų variantą atsistoti ir išeiti ir tik kiek pagalvojusi nusprendė, kad gal nereikėtų šitaip praleidinėti progų pabendrauti. Tad teko likti prie stalo ir bandyti suprasti šitą merginą.
Žinoma, Sabrina nesuprato, kas čia tokio juokingo, kad Deoiridh anksčiau yra tekę dirbti poroje. Juk ji nematė, to, ką puikiai prisiminė grifiukė: kaip Elliw įdribo į įsivaizduojamą vandenį ir pradėjo panikuoti. Deja, šito labai atvirai nebuvo galima sakyti, mat von Sjuard tikriausiai ir vėl pultų ginti tos nelaimėlės. Nebesinorėjo daugiau pyktis ar ginčytis, tad reikėjo itin rimtai apgalvoti atsakymą.
- Ji mane tiesiog erzina, - galiausiai ištarė rudaplaukė. - Su ja yra labai sunku dirbti, nes kai tik kas nors atsitinka, ji puola kaltinti mane.
Deoiridh nutilo ir daugiau nieko nebesakė apie tą švilpę. Ir pati nežinojo, kodėl jos taip juodai negali pakęsti. Negi tai, kad ji kažkada susimovė, yra pakankama priežastis? Mergaitė to nežinojo ir įtarė, kad geriau šios temos neplėtoti. Deja, kita, kurią pasiūlė von Sjuard, nebuvo daug geresnė. Juk su Daniela Kravitz ji irgi nesutaria. Ar tai nebus proga prikišti, kad ji, Deoiridh, išties yra bjaurus žmogus, su kuriuo niekas nenori bendrauti?
- Per daug į galvas sudaužytų kiaušinių, kad pavadinčiau tai darbu, - pratarė grifiukė. Šiuo atsakymu buvo visai patenkinta - atrodė, kad jis yra pakankamai diplomatiškas, be to, netgi nemelagingas.
Nulydėjusi akimis Sabrinos paukštį Deoiridh išgirdo daug nemalonesnius žodžius. Aišku, varnė viską puikiai suprato ar bent jau įtarė. Prisidirbai - pati kalta.
- Na taip, mano varlės vardas yra Matt. O ką? - apsimetė nesupratusi užuominos Deoiridh. Deja, tada Sabrina viską pasakė tiesiai šviesiai. - Nežinojau, kad ir profesorius turi tokį augintinį. Ir kodėl tau atrodo, kad savąjį turėčiau pavadinti jo garbei?
Meluoti buvo labai nemalonu, tačiau kitos išeities čia nebuvo. Deoiridh nusuko akis į stalą ir pažadėjo sau daugiau į Sabriną neatsisukti - bent jau ne iki tol, kol kalba pasisuks prie kokių nors paprastesnių dalykų.

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • VII kursas
 • *
 • 163
 • Taškai: 134
 • Mūsų pačių norai tampa demonais ir puola mus(Abba Poemen)
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #364 Prieš 2 savaites »
   Mažas žingsnelis žengtas ir visai nesvarbu, kad šis savo dydžiu prilygo Marso sakalo nagui. Įsielektrinusi, įtampą kelianti ir nemaloni atmosfera pamažu slūgo, tik gerai apmąstyti savo žodžius ir tai, ką vertėtų pasilaikyti sau, visgi reikėjo. Mergaitės vis dar nebuvo draugės, tad viską papasakoti ir atsiverti galimybė taip pat neegzistavo. Regis, šitai suprato ir Deoiridh.
   -Ak,-sukikeno supratusi, kodėl grifė taip nemėgsta mažosios švilpės. Laimei, tokia neįtikėtina patirtimi galėjo pasigirti ir Sabrina. Dėl Elliw nelaimių buvo apkaltinta buvo ir ji, nors kelis kartus prie šios nė piršteliu neprisilietė. Visgi kitus kartus kalta išties buvo ji.
   -Jei tave tai paguos - ji ir mane buvo apkaltinusi ir netgi kelis kartus,-beveik linksmai nusišypsojo pataršydama ilgus, rudus plaukus. Nepaklusnus maža sruogelė prilipo prie apatinės lūpos ir von Sjuard teko nemažai įdėti pastangų, kad šią patrauktų, mat, vienas plaukelis it aštunkojis su savo čiuptuvais prilipo ir nors tu ką nori. Laimei, šį trūktelėjus problema išsisprendė. O ką? Kartais lengviausias kelias ir yra geriausias.
   -Per daug į galvas sudaužytų kiaušinių?-pakartojo bandydama įsisavinti informaciją ir teisingai ją apdoroti. Nebuvo pastebėjusi, kad kas nors per pamokas kam nors į galvą kiaušinius mėtytų, nors ne visose pamokose ir lankėsi, ir ne visus namų darbus darė (tik šito Sorenui visai nebūtina žinoti).
   -Kas laimi?-vyptelėjo supratusi, kad konkretumo nesulauks. Ką gi, tuomet jo ir nereikia, tiks ir toks atsakymas.
   Kelis ratus apskridęs aplink Didžiąją salę ir išnaršęs šią dar vieną kartą Fandangas grakščiai nutūpė ant rudaplaukės peties. Nusprendęs palenkti mergaitę į savo pusę paukštis pasikedeno plunksnas ir kryptelėjęs galvą pakėlė vieną koją nagučiais žaviai pamūsuodamas, stovėdamas ant vienos kojos it balerina.
   -Pasipūtėlis.
   -1-0 mano naudai.
   Apsimesdama, kad nepastebi tai, ką išdarinėja Marso sakalas, susimąstė apie grifės augintinį. Keistas sutapimas, bet gyvenime jų neretai pasitaiko.
   -Nes...-bandydama prisiminti, ką tiksliai anąkart sakė Deoiridh, kiek rauktelėjo antakius,-jis geras koledžo vadovas ir... Stengiasi, kad jo pamokos būtų įdomios... Ir... jis... Daugiau nebeprisimenu, ką sakei,-gūžtelėjo pečiais.

*

Neprisijungęs Lukizmundas Lukizmo

 • I kursas
 • *
 • 2
 • Taškai: 14
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #365 Prieš 1 savaitę »
Lukizmundas perėjo paskirstymą ir labai laimingas prisėdo prie Grifo Gūžtos stalo šalia savo pažįstamos draugės. Lukizmo labai džiaugėsi, kad atėjo įstojo į naują koledžą.Lukizmundas kalbėjosi su koledžo nariais, valgė vakarienę, juokavo ir svarbiausia- draugavo su savo naujais koledžo draugais. Lukizmo klausėsi kaip kitus naujakursius skirsto Paskirstymo kepurė. Lukizmundas labai labai labai labai labai labai labai skaniai valgė vištieną. Jo skaniausias patiekalas buvo magiškieji cepelinai ir koldūnai. Lukizmo mėgstamiasias gėrimas buvo magiškosios įvairių skonių sultys. Kai vaišės dingo Lukizmundas Lukizmo atsistojo ir su draugais išėjo į bendrajį kambarį. Lukizmo ėjo atsisėsti prie židinio.

*

Neprisijungęs Luna Kenksmingoji

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #366 Prieš 1 savaitę »
Luna, nedrąsiai įžengė į didžiąją salę, kai surado Grifų Gūžtos stalą nedrąsiai prisėdo ant kėdės. O nuo maisto gausos jai net galva apsisuko. Prieš ją sedėjo burys berniukų, o šalia jų ir kelios mergaitės.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 456
 • Taškai: 301
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #367 Prieš 1 savaitę »
Keista, tačiau šį kartą Sabrinos kikenimas nebuvo nemalonus. Deoiridh pamąsčiusi nutarė, kad jis, ko gero, nebuvo nei užgaulus, nei pašiepiantis. Tai kažkodėl buvo labai smagu, tad ji visai patenkinta atsisuko į Varno Nago mokinę. Pamažu pradėjo tikėti, kad ji nėra tokia jau pasipūtusi ir šalta. Na, ar bent jau norėjo tikėti.
Labai knietėjo paklausti, kas gi Elliw yra negerai, mat buvo akivaizdu, kad kažkas buvo. Vis tik dar labiau norėjosi šitą temą iš viso užbaigti, tad Deoiridh tik gūžtelėjo pečiais ir nieko nebesakė. Jos visai nestebino, kad ta keistuolė apkaltino ir Sabriną. Ji tikriausiai kaltino visus ir viską. Išskyrus galbūt nebent teleskopus.
- Na taip, - trumpai tarstelėjo Deoiridh bandydama suprasti, kaip varnė reaguoja į žinią apie kiaušinius. Ar ji ir vėl nepraleis progos pamoralizuoti, kad taip elgtis nederėtų? Ak, ji taip akivaizdžiai nepažįsta tos pasipūtėlės Danielos Kravitz! Mergaitė jau nusiteikė naujai priekaištų bangai, tačiau sulaukė tik klausimo. Labai keisto klausimo, kuris tarsi pakišo mintį, kad Sabrina priekaištauti net neketina.
- Labai norėčiau pasakyti, kad aš, deja, nesu tuo tikra, - kiek pagalvojusi atsakė grifiukė. Tiesą sakant, net neskaičiavo visų tų kiaušinių, tačiau ne tai dabar buvo svarbiausia. Mergaitė daug labiau vertino tai, kad von Sjuard iš jos nesityčioja ir tarsi nepriekaištauja. Pakėlusi į akis Deoiridh norėjo padėkoti, tačiau tuo metu į save ir vėl atkreipė dėmesį paukštis.
Ilgokai užsitęsusi tyla leido pasigrožėti sparnuočiu, tačiau greitai teko galvoti, ką daryti toliau. Tokia gera Sabrinos atmintis Deoiridh visiškai nepatiko. Rudaplaukė pradėjo galvoti, kaip suktis iš padėties.
- Na taip, tas tiesa, - galiausiai pratarė ji. - Profesorius Turner yra geras koledžo vadovas. Tačiau vis tiek nesuprantu, kodėl turėčiau savo varlę vadinti jo vardu. Mano varlė yra net ne Matthew, Matt. Be to, ji yra mergaitė.
Šį kartą bent buvo galima pasidžiaugti bent jau tuo, kad Deoiridh nemelavo: Matthew (varlė) iš tiesų buvo mergaitė. Vis dėlto kažkaip reikėjo nukreipti pokalbį nuo varlių, Matthew ir kitų pavojingų temų.
- O kuo vardu tavo augintinis? - nieko gudresnio nesugalvojusi paklausė grifiukė.

*

Neprisijungęs Vilkolakis Svajoklis

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #368 Prieš 1 savaitę »
Kai buvo paskirtas į koledžą Vilkolakis palengvėjusia širdimi atsisėdo prie stalo. Kaip smagu kalbėtis su kitais pirmakursiais nemastant apie namų darbus! Prisipildžiums lėkštėms ir taurėms Vilkolakis noriai puolė visko ragauti. Šis kiaulienos kepsnys tobulas! O keptos bulvės tokios skanios! Vilkolakiui apžiųrėjus visus stalus jam pasirodė, kad Klastunyno vaikai patys nemaloniausi. Jis susidomėjes pradėjo apžiūrinėti Garbingajį stalą prie kurio sėdėjo mokytojai. Įdomu, kurie ves pamokas man? Kai mokiniai pradėjo stotis Vilkolakis pamanė, kad irgi jau gali stotis nenusižengdamas manadgumui. Kokios pamokos bus rytoj? Vilkolakis užlipo laiptais iki Grifo Gūžtos kambario ir sudribo krėsle.

*

Neprisijungęs Vilkolakis Svajoklis

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #369 Prieš 1 savaitę »
Išsimiegojes Svajoklis nupėdino į didžiają salę ir susiradęs vietą pačiame stalo kampe ėmė dairytis ką išsirinkti pusryčiams. Pamatęs lietinius su bananais įsidėjo ir ėmė valgyti. Tuo metu atvyko paštas. Pelėda jam ant blynų numetė laikraštį. Vilkolakis susidomėjes ėmė skaityti.Aha, magijos ministerija ir vėl privirė košės... O čia įdomu. Pabaigęs pusryčius jis neiškišdamas nosies nuėjo į bendrajį kambarį toliau skaityti. Puiku, visi lauke, o aš vienas vėsiai skaitau. Pasirodo lauke buvo ne visi. Baigęs laikraštį jis pratesė prenumeratą dar trims mėnesiams ir nuėjo išsiūsti. Grįžes pradėjo skaityti vadovėlius ir nepastebėjo kaip pralekė laikas.Jau reikia pietauti. Nusileides laiptais jis įsimaišė į vaikų skubančių pietauti minią. Vos klestelėjo į vietą stalo kampe ėmė dairytis ką paėmus pietums. Pamatęs makaronus ir bolognese padažą  įsidėjo ir ėmė valgyti.

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • VII kursas
 • *
 • 163
 • Taškai: 134
 • Mūsų pačių norai tampa demonais ir puola mus(Abba Poemen)
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #370 Prieš 1 savaitę »
   -Tada turėtum pasirūpinti didesnėmis kiaušinių atsargomis,-draugiškai mirktelėjo plačiai išsiviepdama. Kažkoks jausmas viduje tarsi liepė ginti ją, Deoiridh, o ne tą, kuriai ši traiškė į galvą kiaušinius. Galbūt kalta buvo grifė taip nepasitikinti žmonėmis ir juos užsipuolanti tarsi ji - dievo baiminga mergaitė, o visi aplinkiniai - velnio išperos. Nuo tokios minties norėjosi išsišiepti dar labiau, tik Sabrina iš paskutiniųjų stengėsi šypsotis kuo kukliau ir draugiškiau.
   Gavusi trumpą, bet gana aiškų paaiškinimą apie varlės vardą ir netgi lytį von Sjuard akimirksniu atmetė teoriją, kad naktinės klajūnės gyvūnas kaip nors susijęs su profesoriumi Turner. Galbūt būtų svarsčiusi, jei bent lytis sutaptų, tačiau dabar...
   -Gerai, gerai,-iškėlusi rankas, kaip pasidavimo ženklą blausiai šyptelėjo,-tavo varlė Matt, ji mergaitė ir niekaip nesusijusi su profesoriumi Turner,-kaip kokia papūga viską pakartojo užtikrindama grifę, kad daugiau nesies jos augintinio su nevykėliu vyriškiu.
   -Fandangas,-galiausiai dirstelėjo į savo augintinį, šiam po pristatymo iškilmingai nusilenkus ir išleidus gana tylų, bet savotiškai gražų riksmą.
   -Tu gana dažnai vaikštinėji po pilį...-ir vėl sugrįžusi prie savo pašnekovės kryptelėjo galvą,-teko kada būti pagautai profesoriaus arba sprukti?-žaismingai kilstelėjo vieną antakį tarsi mesdama iššūkį.
   Nuojauta kuždėjo, kad šalia sėdinti mergaitė gana drąsi, juk ne kiekvienas drįstų vidury nakties išsliūkinti iš koledžo miegamųjų ir slampinėti po pilį, ypač, kai Grifų Gūžtai vadovauja toks puikus profesorius. Galbūt šis ir nebūtų labai supykęs, tačiau apie kitus koledžų vadovus šitai pasakyti būtų gana sunku.

*

Neprisijungęs Grace Tandel

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I watch anime uwu
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #371 Prieš 4 dienas »
Grace priėjo prie stalo. Ji nieko nepažinojo, kaip ir kiti čia esantys. Ji atsisėdo tolėliau nuo kitų "Grifų Gūžtos" narių. Dabar jie bus ne šiaip atskiri komandos nariai, bet visa koledžo komanda. Tad ji pasiėmė desertą, pasitaisė plaukus, tyliai atsiduso ir drąsiai pradėjo pasakoti kitiems apie savo emocijas patekusi į "Grifų Gūžtą". Ji taip pat paminėjo, kad jos dėdė buvo vienas geriausių burtininkų nuo tada kai pateko į šį koledžą. Visi su malonumu klausėsi jos pasakojimo. Grace bepasakojant susirinko daugiau nei pusė "Grifų Gūžtos" narių. Visi buvo sudominti jos pasakojimu, o jai baigus, visi buvo sužavėti tiek jos šeima, tiek ja pačia ir jos patirtimi. Grace visada norėjo pasidalinti savo gyvenimu su kitais, tad jai tai buvo puiki proga. Kiti įsitaisė jaukiau ir pradėjo kalbėtis tarpusavyje. Pirmakursiai buvo drovūs, bet po Grace draugiško pirmojo pokalbio, buvo daug smagiau bendrauti vieni su kitais. Jie dalinosi patirtimi, buvo ir juoko. Ore tvyrojo nuostabios emocijos. Čia prasidėjo pirmosios draugystės. Visi mėgavosi maistu ir buvimu kartu. Po kelių valandų bendravimo: vieni išėjo į kambarius išsikrauti daiktų, kiti pasivaikščioti po parką, o buvo ir tokių kurie jautėsi pavargę tad nuėjo miegoti. Šis vakaras buvo "Grifų Gūžtos" pradžia į tolimesnius nuotykius šiame koledže.

*

Neprisijungęs Heida Jan

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #372 Prieš 4 dienas »
Heida atėjo į didžiąją salę ir pasijuto nelabai jaukiai. Jai pasidarė baugu, kad ji čia nesusiras draugų ir nepritaps. Bet po kurio laiko prie Heidos priėjo viena mergaitė ir paklausė "ar pasiklydai?".Heida truputį sutriko ir pasakė, kad ne. Tada mergaitė pamatė, kad Heida sutrikus ir nuramino ją bei pasakė "Nori būti draugėmis?". Ir Heida nusiraminusi pasakė, kad taip. Mergaitės nusipažino su kitais ir su aplinka.

*

Neprisijungęs Pepper Patterson

 • I kursas
 • *
 • 9
 • Taškai: 10
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #373 Prieš 2 dienas »
Pepper nedrąsiai įėjo pro Didžiosios salės duris ir nužvelgė visą salę. Čia buvo labai erdvu, stovėjo keturi dideli koledžų stalai, o prie jų rinkosi mokiniai. Ji akimis surado ,,Grifų Gūžtos'' stalą ir atsisėdo ant kėdės. Jai buvo nedrąsu, bet ji norėjo kuo greičiau su visais susidraugauti. Čia buvo šilta ir jauku, ant stalo buvo padėta įvairių užkandžių. Ji pasiėmė pyragaitį, nes labai mėgo saldumynus. Sukramsnojusi desertą, ji ėmė bendrauti su kitais Grifukais. Visi buvo labai draugiški ir jie linksmai šnekučiavosi. Ji buvo patenkinta, kad pateko į ,,Grifų Gūžtą'' ir dalinosi savo emocijomis. Jiems besikalbant praskrido vaiduoklis. Tai buvo Beveik Begalvis Nikas. Ji net nesuspėjo su juo pasisveikinti, nes jis pralėkė kaip viesulas.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 456
 • Taškai: 301
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #374 Prieš 2 dienas »
Deoiridh nesuprato, ar Sabrina iš jos šaiposi, ar ne, tad sutrikusi spoksojo į merginą ir nieko nesakė. Ši mokinė vis dar buvo visiškai nesuprantama. Kartais atrodė, kad ji yra geras žmogus, kuriuo turėtų būti galima pasitikėti. Tačiau jau kitą akimirką ji vis padarydavo ką nors, kas priversdavo Deoiridh vėl suabejoti tokia nuomone. Kol kas šis klausimas tikrai buvo neatsakytas. Rudaplaukė bandė atsakyti į šypseną, tačiau sekėsi gana sunkiai, tad galiausiai tiesiog įsmeigė akis į stalą - šis bent jau teikėsi dviprasmiškai nesišypsoti. Tiesą sakant, stalai iš viso nesišypso, tad į juos žiūrėti yra gerokai paprasčiau.
Išgirdusi naujus Sabrinos žodžius Deoiridh vėl pakėlė akis į ją. Demonstratyvus parodymas, kad mergina tiki jos žodžiais, šiek tiek žeidė grifiukę. Visų pirma, ji įsitikino, kad Varno Nago atstovė ir toliau manys, kad varlės vardas netgi labai siejasi su profesoriumi Turner. Be to, argi būtina taip akivaizdžiai šaipytis? Rudaplaukė pajuto liūdesį, mat dabar svarstyklės linko į pusę, pasakančią, kad Sabrina geriau nepasitikėti. Netgi ramiai ištartas paukščio vardas nieko nekeitė. Deoiridh kelias akimirkas žiūrėjo į marso sakalą, tačiau ir toliau nieko nesakė: jau seniai buvo pasidarę aišku, kad von Sjuard yra gudri ir sumani mergina, tad iš tono gali suprasti bet kokią būseną. O kamuojančio liūdesio parodyti visai nesinorėjo.
- Ne taip ir dažnai, - bandė teisintis Deoiridh supratusi, kad dabar tylėti nepavyks. Į varnanagę akių nepakėlė, tad tikėjosi, kad ji visko nesupras. Šis melas nebuvo malonus, tačiau mergaitė negalėjo pasakyti visos tiesos. - Ne, nesu netgi mačiusi jokio profesoriaus, tarsi jie visi miegotų ir niekas nesirūpintų, ar po koridorius nesitrina mokiniai.
Norėjosi dar kažko paklausti, bet staiga Deoiridh suprato norinti pabūti viena: visa šita įtampa, kurią kėlė bendravimas su Sabrina, ją gerokai nuvargino. Galbūt netgi pavyks užmigti? Nelabai žinodama, kaip mandagiai išeiti, ypač kai nesinorėjo pasirodyti, kad sprunka, Deoiridh tiesiog pakėlė akis į von Sjuard ir nelabai užtikrintai pratarė:
- Jaučiuosi pavargusi. Manau, keliausiu į miegamąjį. Labanakt.
Dar kartą pažvelgusi į Fandangą ji atsistojo ir neskubėdama išžingsniavo iš didžiosios salės.