0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Bella Cullen

  • II kursas
  • *
  • 34
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • nėra to blogo , kas neišeitų į gera
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #255 Prieš 5 metus »
Bella Cullen patekusi į grifų gūžtos koledžą , linksmai nuskuodė prie stalo, kuris triukšmingai pasitiko džiaugdamiesi. Bella susipažino su pirmakursiais kuriais mokysis karu. taip pat prie pirmakursių priėjo perfektas atsakingas už naujokus patekusius į koledžą.
Tyliai  suskambus varpeliui prakalbo mokyklos direktorius: " tegu vaišės prasideda". Ant stalo prisipildė galybė maisto, kad net akys raibsta . Bella Cullen paragavo dar nematytų patiekalų , kurių pavadinimų net nežinojo.  Pasibaigus  puotai , perfektas palydėjo į grifų gūžtos bendrąjį kambarį.

*

Neprisijungęs Miranda Danijelė

  • V kursas
  • *
  • 71
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Laba. Ką nors praleidau?
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #256 Prieš 5 metus »
-Taip, aš iš Londono.
Pastebėjusi, kad Fiadh daar keisčiau atsakė, Miranda susirūpinusi ėmė žiūrėti ir tyrinėti airės veidą. Ši atrodė liūdna ir susikrimtusi. Tikriausiai dėl tarsenos.
-Neliūdėk,-bandė paguosti.
-Mano pusseserė gyvena Airijoje. Žinok ji kalba lygiai taip kaip tu! Net negalvojau, kad yra daugiau tokių žmonių. Šiaip jos tėtis airis, tai jis žinok daar keisčiau taria. Gal norėtum pyragaičio nuotaikai pakelti?-pasiūlė, rodydama pirštu į lėkštę, prikrautą nuostabiųjų pyragėlių ir keksiukų.
-Arba blynų,-kalbėjo toliau, kraudamasi blynus lėkštėn, ir pildama uogienę ant jų.
-Juk skanu, tiesa?-viltingai paklausė airės. Miranda blynus kirto pasigardžiuodama. Net be stalo įrankių. Tiesiog rankomis ėmė ir dažė į uogienę. O kartais ir klevų sirupą ar grietinę. Baigusi jau norėjo nusilaižyti pirštus, bet pajutusi, kad geriau taip nedaryti, nusišluostė juos į servetėlę.
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #257 Prieš 5 metus »
- Man Londonas visada atrodė tarsi tolima svajonė, - liūdnai šyptelėjo Fiadh. - Esu ten buvusi tik vieną kartą. Ir tas kartas buvo šiandien.
Kurį laiką lininių plaukų savininkė svarstė, ar reikėtų ką nors atsakyti į patarimą neliūdėti. Tačiau ji meluoti, kad nėra liūdna, nenorėjo, o sakyti kažką kita būtų keista - net jai. Tad Fiadh ir vėl pasirinko tai, kas buvo gana nesunku. Patylėti.
- Aš net nežinau, kur mano pusbroliai ir pusseserės gyvena, - pratarė ji po kiek laiko. Mano mama labai nemėgsta bendrauti su savo dviem broliais. Dėl to jų net nepažįstu. O tėčio sesuo gyvena Afrikoje, nežinau, ar turi šeimą.
Mirandos pasiūlymas atrodė kaip draugiškumo ženklas. Fiadh visiškai nesijautė alkana, tačiau ji nutarė, kad jau pridarė bendrakursei vargo su savo keistumu ir nuotaikos kaitomis, tad sutiko paimti pyragaitį.
- Nesu didelė blynų mėgėja, bet pyragaitį paimsiu, - pratarė Fiadh ir paėmė šokoladinį nuostabiai atrodantį keksiuką. Žinoma, jį bevalgydama mergaitė gerokai išsitepė rankas. Jai pasirodė, kad Miranda norėjo nusilaižyti pirštus, tad nutarė, kad tai yra normalu. Fiadh būtent tai ir padarė, tad kai pamatė, kad Miranda vis tik tik šluostosi pirštus į servetėlę, gerokai susigėdo. Ji tirštai išraudo ir nežinojo, kur dabar dingti. Nežinodama, ką pasakyti, Fiadh tiesiog nusisuko nuo bendramokslės.

*

Neprisijungęs Maddi Crum

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #258 Prieš 5 metus »
Maddi nedrąsiai apžiūrinėjo žmones sėdinčius prie stalo. Laisvų vietų nesimatė. Staiga ji pamatė, kad kažkokia mergina jai moja ranka, o gal ir ne jai. Maddi apsisuko pažiūrėti ar už jos nėra žmogaus ar žmonių. Ne, nebuvo.
-Ei, ateik čia!-sušuko toji margina.
Maddi klausiamai pakėlė antakį ir pirštu parodė į save. O mergina tik linktelėjo.
Maddi priėjo prie merginos, šalia jos buvo laisva vieta.
-Sėsk,- maloniai tarė mergina.
Maddi nedrąsiai atsisėdo šalia jos.
-Kuo tu vardu?- paklausė mergina.
-Maddi Crum,- šyptelėjo.
-Malonu, aš Vienna Maid,- nusišypsojo ji.
-Nors vieną draugę turėsiu,- nusišypsojo Maddi.
-Na čia lengva susirasti draugų ir bendraminčių,- tarė Vienna.- Lauki pamokų?
-Labai,- nusišypsojau ir atsakiau.

*

Agnė Šarauskytė

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #259 Prieš 5 metus »
Netrukus prie visų pirmakursių priėjo prefektas:
-Visi pirmakursiai sekite paskui mane. Palydesiu jus į bendrąjį kambarį.
Katy kartu su kitais pakilo nuo pilno vaišių stalo ir sekė prefektą.

*

Neprisijungęs Migle Bi

  • I kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • HARIS POTERIS - JĖGA
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #260 Prieš 5 metus »
Jai tai nebuvo naujiena. Apie viską pasakodavo tėvai, tačiau gavus laišką iš Hogvartso ji pasakė:
- Oho.
To ji nebuvo mačiusi. Tai buvo nuostabu.
- Jėga - sušuko ji.
Tėvai taipat labai nudžiugo. Sveikino savo dukrelę. Ji niekaip nesulaukė tos dienos kai atvyks į Hogvartsą. Apie jį ji žinojo viską, nes skaitė daug knygų.
Štai atėjo ta laukta diena. Ji atvyko į Hogvartsą. Įžengus ji pamatė daug Hogvartso mokinių ir mokytojų. Salėje ji išvydo keturis ilgus stalus, virš jų kabojo Hogvartso koledžų simboliai, o priekyje tai pat buvo ilgas stalas skirtas mokytojams ir direktoriui. Prasidėjus direktoriaus kalbai visi klausosi labai įdėmiai. Kepurė pradėjo skirstyti pirmakursis į koledžus. Miglė pateko į grifų gūžtą. (Miglė tai mokynė apie kurią pasakojama). Mokyklos prefektai nuvedė pirmakursius į kambarius ir paaiškino visas taisykles. Pirmakursius nustebino judantys laiptai ir kalbantys paveikslai, tačiau tai jų nesutrikdė. Buvo vėlu. Prefektai pasakė pirmakursiams eiti miegoti, nes pamokos prasideda anksti ryte.

*

Neprisijungęs Benita Citrincukrinė

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #261 Prieš 5 metus »
Sužinojau, kad patekau į Grifų Gūžtą ir labai nudžiugau. Priėjau ir pasisveikinau su visais mokiniais, visi labai malonūs, o maistas taip pat nuostabus ;D(GG2) (GG2), aš patekau į (GG2). Prie manęs staiga priėjo mergaitė:
-Labas aš Rouzė , o tu?
- Labas aš Benita, gal norėtum kartu grįžti į bendrajį kambarį- paklausiau.
- Ji  ;D džiaugsmingai atsakė taip norėčiau.
Aš radau draugę draugę draugę!

*

Neprisijungęs Migle Bi

  • I kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • HARIS POTERIS - JĖGA
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #262 Prieš 5 metus »
Išauso naujas rytas, tačiau Miglė vis dar miegojo. Ji jautėsi lyg namie. Lovos minkštos ir purios, didelės ir patogios, kambaryje net nebuvo knarkiančios mergaitės. Ji jautėsi laiminga, tačiau prefektai ją pažadino iš miegų. atsikėlusi nesuprato kas dedasi, tačiau po kelių akimirku ji suprato, kad išaušo nauja diena Hogvartse. Ji greitai apsirengė ir nuėjo pusričiauti. Draugės ji dar neturėjo, tačiau prie pusričiu stalo ji susipažino su Lile Venstos kilusia iš žiobarų šeimos. Miglei tai netrugdė. Miglei Lilė pasakojo apie save, kad ji laiško nesitikėjo, o Miglė jai atsakė, kad apie laiškus žinojo nuo vaikystės. Pasirodo Miglė ir jos naujoji draugė užsikalbėjo ir dar nebuvo pradėjusios valgit, o kaip tik tuo metu jau reikėjo eiti į pamokas, tad Miglė ir jos draugė Lilė liko nepusričiavusios

*

Neprisijungęs Migle Bi

  • I kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • HARIS POTERIS - JĖGA
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #263 Prieš 5 metus »
Pamokos neprajo labai skalandžiai, nes Miglė su naujeja drauge pavelavo į astronomijos pamoka. Astronomijos mokytoja buvo labai pikta. Vardu mis. Karmen. Ji pasakė štai taip:
- Nepakesiu tokio elgesio. Abiem iš grifų guštos atemu po du taškus. Kita karta nepasigailėsiu.
- Jos mum pridarys rūpeščių,- susimastė klasė.
Miglė ir Lilė į tai beveik nekreipė dėmesio. Jom buvo svarbiausia viena kita. Ir į tai jos žvelgė pro pirštus.
Po pamokų jos nusprendė apsižvalgyti pilyje. Visu pirma jos nuėjo apžiurėti judančių paveikslų. Su jais jos net pasikalbėjo. Tada nuėjo į varpinę ir pamatė kek valandų. Jos lėkė kiek kojos neša, deje nespėjo, nes sutiko pakėlėje prefekta su kuriuo nuėjo į kambarį. Jis joms taipat atėme po penkis taškus už slampinėjima tokiu vėlu metu.

*

Neprisijungęs Victoria Siegel

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #264 Prieš 5 metus »
Victoria išgirdusi paskirstymo kepurės verdiktą, kad vis gi papuolė į grifų gūžtą, be abejo, apsidžiaugė, kadangi jos abi sesės ir brolis taipogi grifukai. Pribėgusi prie grifukų didžiulo stalo, pirmiausiai sulaukė sveikinimų iš šeimos narių, o tada jau ir visi kiti pirmakursiai vienas kita sveikino su didžiule šypsena veide.
Visi sedėjo, dalinosi savo įspūdžiais kelionės metu link mokyklos. Staiga, profesoriui mostelėjus burtų lazdele, pasidengė pilnas stalas įvairių vaišių. Visi nustebę ir alkani, nesigėdidami pradėjo smagūriauti. Visi pavalgę, bet neišsikalbėję, buvo nutraukti, ir liepti judėti paskui grifo gūžtos vyriausiąjį. Žinoma, visi ėjo per mokyklą, link savo kambarių, išsižioję, nustebę ir laimingi.

*

Neprisijungęs Lara Croft

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #265 Prieš 5 metus »
Sveiki. Aš esu Lara iš grynakraujų šeimos. Labai džiaugiusi, kad čia patekau. Tikiuosi su visais sutarsiu.

*

Neprisijungęs Mistika Mistikaitė

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #266 Prieš 5 metus »
Sveiki,
Aš esu Mistika Mistikaitė. Patekau į Grifų Gūžtą ir labai labai nudžiugau, nes apie tai ir svajojau. Tikiuosi čia susirasiu puikių draugų!!! (GG2)

*

Neprisijungęs Adelaine Bruzzo

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #267 Prieš 5 metus »
Atėjus į Didžiają salę ir atsisėdau priekyje. Susipažinau su nauja mergina. Negrynakraujė, o maišyto kraujo, tačiau tai man netrugdo. Susipažinau su kitais šalia sėdinčiais koledžo draugais. Visi labai malonūs, draugiški. Manau man čia patiks. :D (GG2)

*

Neprisijungęs Salvija Tyraupenė

  • I kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #268 Prieš 5 metus »
Salvija Tyraupenė atsisėdo nedrąsiai prie Grifų Gūžtos stalo ir pradėjo svajoti apie naujus mokslo metų nuotykius. *manau bus sunku pagalvojo ji. Ji matė kaip moksleiviai kalbėjo vieni su kitais. Staiga prie jos priėjo gana draugiška mergina vardu- Ugnius Drakas Pautas Erkinis. Salvijai šis vardas pasirodė keistas, nes tai buvo mergaitė berniuko vardu. Jos abi susibendravo irtapo labai geros draugės. Staiga merginos pasiėmė po mėsos kukulį ir pradėjo valgyt. Buvo labai skanu, tad mergaitės pasiėmė po dar vieną. Negana to jos smagiai šnekučiavosi apie keistą vardo kilmę, bei skanius kukulius. Praleidusios gerai vakarą merginos nuėjo į savo miegamuosius ir trumpam išsiskyrė... Salvija ilgai dar begalvojo apie draugės keistą, bei magišką vardo kilmę
 (GG2)

*

Neprisijungęs Miranda Danijelė

  • V kursas
  • *
  • 71
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Laba. Ką nors praleidau?
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #269 Prieš 5 metus »
Kažin ko Miranda Fiadh pasakymus praleido tylomis. Nieko nesakė. Bet nenusistebėjo, kad Afrikoje airės giminaičiai. O gal jos tėtis afrikietis. Kažkaip atsidūręs Airijoje. Niekad negali žinoti, kaip ten su tais giminystės ryšiais yra. Pačios Mirandos giminės nesimokė Hogvartse. Kaip tikriausiai ir šiaurietės airės. Na gerai, pusseserė mokėsi. Bet jau buvo baigusi, ir prasibandžiusi save Londono Magijos ministerijoje, išvyko į Airiją. Dažnai grįžta atgal į Angliją, bet airišką akcentą pasigavo. Be to, ji buvo tamsiaodė, kaip iš kokių havajų ar karibų. O iš tikrųjų ne. Tiesiog teta pavažinėjo po svečias šalis, ir parsivežė vyrą.
Fiadh nusisukus, Miranda nenorėjo trukdyti. Negerai iš lat pirmos pažinties minutės atsibosti žmogui, tad pasiėmysi vandens ėmė gurkšnoti.
Lightning makes no sound until it strikes.