0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Katherine Silverstone

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #390 Prieš 3 metus »
Dar stipriai neprabudusi rudaplaukė prisėdo prie grifų gūžtos stalo, kiek paraudusiu paakių nuo keleto valandų miego dėl knygų skaitymo rudaakė atsisėdo kuo arčiau prie mokinių, kad galėtu pritapti prie naujų mokinių ir neišsiskirti, nors jai buvo sunku. Nusižiovausi pirmakursė, padėjo alkūne ant stalo krašto ir su ranka atsirėmusi į žandą, kita ranką pagriebė naujo leidimo laikraštį prisimerkusi skaitė visas naujienas. Kaip noriu dar miegoti, tos kelios valandos man tikrai nepadėjo, kaip aš šiandien dirbsiu per pamokas? Pagrėbusi stiklinę vandens, klausėsi kaip grifai kalbėjo, bet kai klausėsi jos mintys nulėkė Nieko nesakyk, dar kai esi labai pavargusi aš dar pasakysiu kokia nesąmonę, ir galvos, kad man kažkas negerai Pirmakursė tik stengėsi nieko nekalbėti ir neatkreipti dėmesio į save.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #391 Prieš 3 metus »
Kaip ir visados visa šviečianti džiaugsmu Kristina sėdėjo prie grifų gūžtos stalo ir bendravo su mokiniais taip pat sėdėjo visai apsimiegojusi mergaitė su kuria Kristina norėjo pabendrauti.
- Sveika, tavęs čia nemačiau, aš Kristina, Kristina Granger, pirmakursė, o tu kaip manau irgi. Siūlau tau atsigerti kavos jeigu nori miego, nes man tai visados padeda atsibusti- nusišypsojusi tarė Kristina.
Vienoje rankoje grifiukė laikė knygą apie burtininkus, o kitoje rankoje laikė vištienos šlaunelę. Kaip skanu, tik nesuprantu kodėl į mane visi taip spokso juk viskas su manim gerai. Bet mergaitė nusprendė išsitraukti savąjį veidrodėlį ir pasižiūrėti kas ne taip. Veidrodėlyje ji buvo visa išsiterliojusi kokteiliu kurį gėrė prieš tai. Servetėlių nebebuvo likę todėl su kerais išbūrė servetėlę. Viskas, nebevalgysiu, o dabar tikiuosi negalvos apie mane burtininkai, kad aš kažkokia nesubrendusi ir nemoku valgyti..



*

Katherine Silverstone

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #392 Prieš 3 metus »
Kai tik prakalbo priešais ją sėdinti mokinė, rudaplaukė iškart išsitiesė ir savo ranką patraukė nuo stalo krašto ir nesupratusi kas įvyko, bandė išsisukti nuo padėties
- A amm, labas, malonu susipažinti, mano vardas Katerina Silverstone, turbūt mes nespėjome susipažinti per paskirstymo ceremonija. Ai, ačiū dėl patarimo. - mikčiodama prakalbo rudaplaukė
Kiek atsipalaidavusi pirmakursė tik suprato, kokia nesąmonę pasakė Po galais, dar pasirodysiu nemokanti kalbėti ir užlaikiusi nejaukia tylia, rudaakė pastebėjo kaip pirmakursė Kristina laikė savo rankoje knyga apie burtininkus, bet nesusitvardžiusi prabilo
- Ar tu skaitai knygas apie burtininkus? Nes mane tai labai domina, netgi tam turiu atskirus pergamentus užsirašiusi faktus. - Jau nebemikčiodama ištarė ir šyptelėjo žvelgdama.
Ar man reiktų pasakyti, kad ji išsipurvinusi kokteilių??
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Katherine Silverstone »

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #393 Prieš 3 metus »
- Taip! Tiesą sakant dievinu apie juos knygas. - Nusišypsojusi atsakė Kristina.
Pasivaliusi marmūzę Kristina gavo iš pelėdos siuntinį. Iš kur šita pelėda? Atidariusi siuntinį buvo laiškas:
Citata
Sveika gerbiamoji Kristina ir Katerina, aš sužinojau, kad esu jūsų pusbrolis, o jūs taip esate pusseseres, norėčiau su jumis susitikti uždraustajame miške ir aptarti vieną reikalą.
Jūsų pusbrolis.

Kristina paskaičiusi laišką visiškai nustebo.
- Katerina, mes esame pusseserės- nustebusi tarė Kristina.
Taip pat siuntinyje buvo paliktas žemėlapis nors nesuprato kodėl. Paskaičiusi laišką perdavė jį paskaityti Katerinai. Mokinė visados žinojo, kad turi pusbrolį, bet niekada jai neteko su juo susipažinti. Grifiukė baigė gerti savo kokteilį ir galvojo ką daryti toliau.



*

Katherine Silverstone

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #394 Prieš 3 metus »
Rudaplaukė nustebo, kad turi bendraminte, kuri irgi domisi žymiaisiais burtininkais, Katerina pagriebė kavos puodelį, tuo pačiu gurkšteldama kavos atskrido pelėda priešais mane sėdinčiai mergaitei. Laišką perskaičiusi Kristina, jos veido išraišką leido susimąstyti Ką ji ten tokio perskaitė? lyg sužinotu kažkokia svarbia naujieną, bet nespėjusi paklausti pradėjo sakyti Kristina, kad esam pusseserės Kaip tai įmanoma?! nepažinojau jokių giminaičių išskyrus tėvus, ir jie patys neprasitarė, kad turėčiau pusseserę.
Padėjusi kavos puodelį, Kristina padavė rudaplaukiai laišką, o ji tik perskaičiusi net nesuprato, kad ir turi pusbrolį. Ar aš išvis turėčiau patikėti tai, bet jei norėčiau sužinoti ar tai tiesą, reiktų eiti į uždraustąjį mišką.
-Taigi ar nori eiti kartu į uždraustajį mišką? -sumišusi tarė pirmakursė.
Ar jinai tikrai pasirašys eiti kartu į uždraustąjį mišką ir pažeisti taisykles? kiek abejodama, vėl skaitė ta patį laišką ir savo mintyse analizavo Ar tai tiesą? pirmakursė atkreipdavo į rašyseną, pergamentą ir kitus dalykus lyg būtu aukštesnio lygio detektyvė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Katherine Silverstone »

*

Neprisijungęs Ūlė Drąsuolė

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #395 Prieš 3 metus »
Ūlė atsisėdo prie stalo ir akimis ieško žmogaus su kuriuo galėtų pasikalbėti...šiandien jos pati pirma diena Hogvartse.  ???

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #396 Prieš 3 metus »
- Taip, turėsime eiti, nes man visai įdomu yra susipažinti su savo pusbroliu kurio nepažįstu. - Tarė Kristina.
Mokinė jau ruošėsi eiti kartu su Katerina į uždraustąjį mišką, bet pristojo vaiduoklis. Tas vaiduoklis pradėjo šnekinti Kristina ir klausinėti visokiausių kvailų klausimų, grifiukė prie to jau buvo pripratusi, bet dabar visiškai neturėjo tam laiko. Mokinė pasižiūrėjo į klastūnyno stalą kuris buvo daug toliau nei grifų gūžtos ir pamatė vaikiną kuris mojavo, buvo šviesiais plaukais ir keistai šypsojosi. Tuomet kaip koks vampyras savo greičiu pribėgo prie Katerinos ir Kristinos ir paliko dar vieną raštelį:
Citata
Labas, kaip matote man nesunku buvo atlėkti iki grifų gūžtos stalo, o dabar jūsų lauksiu prie uždrausto miško.
Kristina perskaičius metė raštelį šalin.
- Katerina, einame greičiau..
Bet ir keistuolis.. ne jaugi mano pusbrolis vampyras?



*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #397 Prieš 3 metus »
Cristal nustebo kaip greitai jos moliūgų sultys dingo iš stiklinės. Gera žinia ta, kad Hogvartse visko buvo be galo be krašto, o tai reiškė, kad prieš mergaitė vėl pūpsojo nauja stiklinė, su oranžinės spalvos gėrimu. Grifės gerklę vis dar kažkas dirgino ir nors mergaitė žinojo, kad tai tik jos galvoje, vis tiek kartkartėmis sukosčiodavo, tikėdamasi, kad Violeta nepamanys, kad ši vėl miršta.
Kaži ar bendrakoledžė labai apsidžiagtų jei vėl reiktų gelbėt žaliaakę, nes jau po pirmo karto ji atrodė geokai nuvargusi ir ne itin patenkinta.
- Na, šiandien puikiai atlikai praktiką, - su šypsena atsisuko ir pasakė brunetė, kai mergaitė papasakojo kur išmoko tokius stebuklus.
Ketvirtakursę vis dar kamavo tas kvailas jausmas, kad Violeta nenori būti su ja. Cristal nesijautė gerai, žinodama, kad atsitempė mergaitę čia per prievartą ir dar, nors ir neprašė, bet privertė ją gelbėti kvaišą grifę. Nežinodama kaip už tai atsiprašyti jaunesnės grifės žaliaakė stengėsi nuvyti tas mintis ir galvoti apie ką nors kitą, tačiau pati žinojo, kad tai neįmanoma.
- Klausyk, - pradėjo šnekėti stengdamasi nežiūrėti Violetai į akis. - Atsiprašau, kad čia tave atsitempiau, jei tu to nenorėjai. Ir kad reikėjo mane galbėti.
Jos galvoje atsiprašymas skambėjo kiek geriau, bet laiko atsuktuvo keturiolikmetė neturėjo, tad tik laukė kol Violeta ką nors pasakys.
my morning face:

*

Neprisijungęs Violeta Stephenson

  • VI kursas
  • *
  • 86
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #398 Prieš 3 metus »
Violeta nusišypsojo. Pagyrimus už ką nors gaudavo ne itin dažnai, todėl tai tik praskaidrino labiau dieną.
- Ačiū, - tarė padėkodama.
Stebėjo ją, kai Cristal stiklinė vėl prisipildė vėl sultys. Turėjo keistą norą, vyresnę mergaitę šį laiką, kol dar buvo kartu, stebėti. Tam jog neatsitiktų dar kažkas, mat mergina vis dar kosėjo. Violeta kartais būdavo pernelyg paslaugi ar net per daug rūpestinga. Išgirdusi atsiprašymą, kiek nustebo. Mat to mažiausiai visai tikėjosi.
- Viskas gerai, nereikia tau dėl nieko atsiprašyti, viską dariau savo noru tai tikrai, - nusišypsojo tikrai nuoširdžia šypsena, stengdamasi parodyti, jog nieko ji nevertė daryti. - Jei nepastebėjai, tai daugelis iš čia esančių tik žiūrėjo kaip tau trūko oro, tad nemanau, kad kas nors būtų atbėgęs į pagalbą, na gal bent vienas tai tikrai, nes čia žmonių nėra daug, - tarė patrūkčiodama pečiais. Pati nesuprato, kodėl taip išsiplėtė, bet kartais į kitus vaikus žiūrėdavo skeptiškai, dėl to ir manė, kad ne daug ateitų į pagalbą.

*

Neprisijungęs Bananas Trumpakojis

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Tiesiog būk savimi
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #399 Prieš 3 metus »
Vienuolikmetis bananas įėjo į didžiają salę. Jis labai apsidžiaugė, kad papuolė į Hogvartą, į geriausia burtų ir kerėjimų mokykla. Papult į šią mokyklą buvo jo svajonė. Jis nueina atsisėt prie grifų gūštos stalo. Jis galvoja, kaip susipažint su bendramoksliais. Jis sako:
-Sveiki ar jūs džiaugiatės papuole į grifų gūšta?- Ir po stalu išlįsta beveik begalvis Nikas. Pats draugiškiausias vaiduolis hogvartse. Juo labiausiai galima pasitikėt iš vaiduoklių. Jau baiginėjasi vakarienė ir eisim į grifų gūštos bendrą kambarį.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1030
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #400 Prieš 3 metus »
Alanas atsisėda prie stalo. Į lėkštę įsideda porą blynelių ir ima juos pjaustyti. Jis negali nustygti vietoja, žvalgosi po savo stalą, galvoja, kad reiktų ką nors užkalbinti. Tiesa pasakius stebisi, jog yra Grifų Gūžtoje, nes jo tėvai mokėsi Klastūnyne. Bet tai jam patiko, jis džiaugės čia patekęs. Paskui, mintys jį nuneša į kvidičo stadijoną. Jis įsivaizduoja, kaip skrieja ant šluotos ir žaidžia. Visada norėjo būti puolėju. Alanas tiek užsisvajoja, kad maistas jo lėkštėje atvėsta.

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #401 Prieš 3 metus »
Violeta nuoširdžiai šypsojosi, tačiau Cristal nebuvo šimtu procentų įtikinta, kad mėlynplaukė sako tai ką tikrai galvoja. Brunetė atsakė jaunesnei grifei šypsena, bet tuoj pat vėl nunarino galvą, mat ėmė rimčiau svarstyti Violetos žodžius. Nužvelgusi salę pamatė keletą į save įsmeigtų akių, kurios tarsi norėjo, kad Cristal vėl kažkuo paspringtų, kad galėtų paspoksoti. Didžiojoje salėje jos draugų ar pažįstamų nebuvo, tad žaliaakė sutiko su faktu, kad jai turbūt niekas nebūtų padėjęs. Gal nebent koks vaiduoklis, bet jų čia nebuvo ir jie yra paprasčiausias oras. Staiga keturiolikmetė ėmė svarstyti ar jos draugai, būdami Violetos situacijoje, būtų pasielgę panašiai. Įsivaizduoti tai buvo per daug skausminga, tad Cristal nusprendė išsklaidyti tarp mergaičių įsitvyrojusią labai nejaukią tylą.
- Amm, tai ką mėgsti veikti? - grifė pati pasibjaurėjo savo tokiu durnu klausimu, todėl greit pasitaisė. - Na, turiu omenyje kokių turi hobių ir panašiai?
Keturiolikmetė grifė tikėjosi, kad jos balse Violeta neįžvelgs nusivylimo ir nuoskaudos, nors tai puikiai buvo matyti vien jau iš Cristal žvilgsnio.
my morning face:

*

Neprisijungęs Cheryl Jones

  • I kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #402 Prieš 3 metus »
Grifų gūžta, galbūt tai buvo Lilės koledžas, bet velnio savyje ji tikrai turėjo. Mergaitė su savo keista pavarde atsisėdo šalia kitų ir valgė savo pirmąjį maistą Hogvartse. Buvo smagu, o ypač bendrauti su bendrakursiais. Pavalgiusi ji, atsistojo ir išėjo iš didžiosios salės.

*

Neprisijungęs Vesstina Bleah

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Gyvenk dabartimi
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #403 Prieš 3 metus »
Sveiki, štai ir ji, juodaplaukė, vidutinio ūgio mergaite prisijungusi į Grifu Gūžtos koledžą. Ji jau prisėdo prie kitų šio koledžo mokinių kurie sėdėjo ir valgė prie Grifu Gūžtos stalo. Mokinė labai norėjo su visais susipažinti ir palikti jiems gerą pirmąjį įspūdį. Papasakojo truputi apie save ir pripažino, kad jos tėvai labai norėjo, kad patektų į Grifų Gūžtą mat abu yra iš šio nuostabaus koledžo. Taip pat ji yra iš labai kilnios Bleah šeimos, kuri yra labai kilminga ir daug padariusi. Taip pat papasakojo, kad jau spėjo susipažinti su keliais burtininkais ir raganomis Hogvartso eksprese. Bei paminėjo, kad jei labai patinka Hogvartso ekspresas ir kelionė tikrai neprailgo. Ji labai džiaugiasi čia atvykusi ir jaučiasi labai laiminga.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Vesstina Bleah »
vs

*

Neprisijungęs Violeta Stephenson

  • VI kursas
  • *
  • 86
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #404 Prieš 3 metus »
Sulaukusi klausimo, mergaitei teko gerai pasvarstyti. Nors ir nebuvo apie ką ir galvoti, kai jau žinojo atsakymą. Taip pat, tai buvo vienas iš visai gerų būdų nukreipti temą į ką nors geresnio. Kad ir gavus tokį klausimą.
- Na, dažniausiai laiką leidžiu su Šeila, mano augintinė, šermuonėlis, - nusišypsojo nedidele šypsenėle. - rašau dienoraštį, skaitau knygas... Ir... - nustojo kalbėti. Mat suprato, kad jau nebeturi ką pasakyti. Tikrai turi daug pomėgių..., tarė sau mintyse. Vos girdimai atsiduso. - Ir jau kaip matei lankausi ligoninės sparne kai kada ir viskas... Nesu kažkuo įdomi tai tikrai, - sukikeno kiek nervingu juoku. Kaip visad šiek tiek bijojo ką nors nuo savęs atbaidyti, šiuo atveju Cristal.
- O ką tu mėgsti veikti? - kone paskubom paklausė.