0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Freya October Granger

 • I kursas
 • *
 • 2
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #345 Prieš 2 mėnesius »
-Grifų Gūžta!- sušuko kepurė ir visi pradėjo ploti.
Freya negalėjo tuo patikėti. Tėtis tik Freyai gavus laišką iš Hogvartso Burtų ir Kerėjimo Mokyklos vis šnekėdavo, jog kepurė atsižvelgia į tavo norus ir pats kiekvieną akimirką gyrėsi, jog pats mokėsi grifų gūžtoje. Taigi buvo nenuostabu, kodėl ir Freya October Granger taip pat labai norėjo tapti grifuke.
Nušokusi nuo kėdės, Freya nužingsniavo prie Grifų Gūžtos stalo. Mergina jautėsi nuostabiai...
Paskirstimo kepurė dar sušaukė kelis vardus, ir ilgieji Didžiosios salės stalai užsipildė įvairiausiais patiekalais. Tiek patiekalų, Freya nebuvo mačiusi net per Kalėdas ar jos gimtadienį. Merginai prireikė kelių minučių, kol suprato, jog viskas kas vyksta yra tiesa ir suprato, jog tai bus geriausi mokslo metai jos gyvenime.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Freya October Granger »

*

Neprisijungęs Emma Coper

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #346 Prieš 2 mėnesius »
Paskirstymo kepurė apsisprendė Emma Coper prikilauso narsuolių koledžui, tai Grifų Gūžta. Naujoji gryfiukė atrodė labai laiminga, tačiau nujautusi kas jos laukia paskirstytmo ceremonijoje. Viskas įvyko taip kaip ir norėjau, kas gali atsistikti geriau nei papulti į Albo Dumbuldoro koledžą. Mergeaitei atsisėdus prie stalo kiti Grifų Gūžtos nariai atrodė patenkinti ir net pati mergina negalėjo suprasti ką jos koledžo nariai žino apie ją. Galbūt jie žino, tai ko nežino net ji pati. Likusią ceremoniją mergina buvo labai susimasčiusi, tačau prasidėjus vakarienei, ant stalo atsiradusios gėrybės prasklaidė merginos mintis. Viskas bus gerai čia juk Hogvartsas, visi  pradeda taip kaip ir aš. Net ir tie į, kurios aš lygiuojuosi. Mergina suprato jai reikia susirasti draugų.

*

Neprisijungęs Gvendolina Šepard

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Visos durys turi raktą
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #347 Prieš mėnesį »
Gvendolina, atsistojusi priėjo prie stalo. Visi šaukė prieiti. Atsisėdo tarp dviejų berniukų, vienas buvo Maiklas, o kitas Eliotas. Buvo labai nedrąsu visiems grifiukams, ypač, nes Gvendolinos tėvas buvo juodasis burtininkas. Bet Eliotas pajuokavo, kad ji galėtų mus nužudyti vien žvilgsniu. Visi nutilo tik pradėjo juoktis Eliotas, Maiklas ir Gvendolina. Taip ir pradėjo šnekėtis, užsimezgė draugystė.
g

*

Neprisijungęs Esmeralda Aukso Gija

 • I kursas
 • *
 • 33
 • Taškai: 9
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #348 Prieš mėnesį »
Esmeraldai uždėjo paskirstymo kepurę. Kepurė kažką sau pamurmėjo apie protą bei drąsą ir kaip kepurei visai nebūdinga - šyptelėjo. Šypsnis truko vos akimirką, bet tai buvo pakankamai ilgai, kad dauguma pastebėtų šią keistą ir neįprastą miną kepurės veide. Profesoriai susižvalgė, o vaikai apsimetė nepastebintys šio išskirtinio kepurės poelgio, mat jie giliai širdyse manė, kad jiem visiems kepurė šypsodavosi. Taigi, kol profesoriai mąstė, kas gi čia įvyko, o Esmeralda nekantriai laukė, kepurė iškilmingai pranešė GRIFŲ GŪŽTA! Visas grifiukų stalas nuaidėjo plojimais. Esmeraldos viduje sproginėjo tūkstantčiai fejerverkų, jai norėjosi iš džiaugsmo garsiai spygauti, šokinėti ir ploti rankomis sau pačiai, bet suprato, kad viešumoje, tai nebūtų priimtina ir atrodytų kvailokai, todėl mergaitė susitvardė ir tiesiog laiminga nušuoliavo prie savo būsimų draugų su kuriais tikėjosi patirti daug nuotykių su gera pabaiga.

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

 • I kursas
 • *
 • 26
 • Taškai: 89
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #349 Prieš 3 savaites »
Mulungu labai jaudinosi. Traukinyje niekur nematė Ashtono, tad visos kelionės metu galvojo, kad kažką ne taip suprato. Galbūt berniukas, kurį afrikietis laikė naujuoju draugu, visai nesimokys Hogvartse? Laimei, pakeliui į pilį Mulungu jį pamatė. Buvo labai dėl to patenkintas. Nežinojo, kaip jam ką nors pasakyti (iš jaudulio rankos taip drebėjo, kad net lapuke surašytų žodžių nesugebėjo perskaityti), tad nesiartino. Tik tikėjosi, kad pavyks pasišnekėti vėliau. Kaip nors.
Hogvartso pilis būsimą grifiuką labai išgąsdino. Ji buvo milžiniška - tokio dydžio pastato jis gyvenime nebuvo matęs. Be to, viduje buvo gerokai tamsiau negu bet kur, kur Mulungu buvo buvęs. Atrodė, kad namuose net ir naktį daugiau šviesos - tikriausiai dėl to, kad galima puikiai orientuotis pagal žvaigždes.
Tiesa, verta pastebėti, kad didžioji salė Mulungu visai patiko. Jis girdėjo, kaip aplinkui šnekasi kiti mokiniai. Nieko nesuprato, tačiau iš balsų buvo galima spėti, kad ir jiems patalpa padarė įspūdį. Atsidūręs netoliese Ashtono Mulungu plačiai išsišiepė, tačiau nieko nesakė. Jie tikrai dar pasišnekės.
Afrikietis gerai nesuprato, kas dabar turėjo įvykti. Labiausiai norėjosi atsisėsti prie vieno iš stalų, tačiau visi kiti su juo atėję mokiniai liko stovėti, tad ir Mulungu neišsišoko. Deja, jautėsi gerokai pavargęs ir sutrikęs. Jau planavo, ką parašys laiške tėčiui.
Kažkokia moteris pradėjo kažką garsiai šaukti. Juodaodis buvo visiškai sutrikęs, tačiau pastebėjo, kad iš jų būrio vis išeidavo kuris nors vaikas. Ir, Mulungu nuostabai, užsidėdavo kažkokią nutriušusią... Kaip toks daiktas vadinasi? Afrikietis neįsivaizdavo. Aš tikrai prie to daikto nesiliesiu! su siaubu pagalvojo vaikas, kai atėjo Ashtono eilė. Mulungu žiūrėjo, kaip jo draugas dedasi tą baisų daiktą ir po kažkiek laiko atsistoja. Afrikietis nusipurtė. Ir, deja, dar po kelių mokinių jis išgirdo savo vardą. Išgąstingai apsižvalgęs prisiartino prie Paskirstymo kepurės. Gyvenime nebuvo dėvėjęs nieko ant galvos, tad dabar buvo labai nemalonu. Kai moteris uždėjo kepurę ant galvos, jis sudrebėjo. Ką man dabar daryti? sutrikęs galvojo berniukas. Staiga išgirdo garsų šūksnį:
- Grifų Gūžta!
Kad ir ką tai reikštų... Vis dėlto prisiminė, kad tuos žodžius kepurė jau buvo sušukusi (pala. Kepurė kažką sušuko?). Galbūt tai vieno iš stalų pavadinimas? Nepaisant to, kad visai nemokėjo kalbos, Mulungu buvo protingas vaikas ir susiprato, kad išgirdę pavadinimą naujokai eina prie vieno ar kito stalo. Tad įtarė kad ir ta "grifų gūžta" yra vieno iš stalų pavadinimas. Tik kurio? Deja, pernelyg jaudindamasis berniukas neatkreipė į tai dėmesio. Dabar nužvelgė stalus ir pamatė, kad vienas iš jų džiūgauja ir ploja. Galbūt tas? Mulungu nebuvo tikras, tačiau pamatė, kad ir Ashtonas yra prie to paties stalo, tad kuo ramiau patraukė ten. Atsisėdęs dar kartą nužvelgė stalą ir apsidžiaugė: kol kas viskas sekasi lyg ir neblogai.

*

Neprisijungęs Ashton Hughes

 • I kursas
 • *
 • 21
 • Taškai: 93
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #350 Prieš 2 savaites »
 Hogvartsas buvo nuostabus. Valtelėmis atplaukę pirmakursiai patraukė link naktyje paslaptingai atrodančios pilies. Apie paskirstymą į koledžus neturėjo tiek kantrybės išgauti informacijos, nes tėvas dažniausiai atrėždavo, kad jis, kaip ir visi Hughes šeimos nariai pateks į Grifų Gūžtą, o motina pakeisdavo temą, lyg tai būtų kokios nors uždraustos žinios, kurių niekam nevalia žinoti. O Etano pamiršo paklausti, tačiau tikėjosi, jog jis ir papuls į Švilpynę. Ten turbūt tiktų.
 Moras sukurkė kišenėje, o voras, pajutęs nakties vėsą, pagaliau prabudo. Pirmakursiai įžengė į pilį, kuri atrodė tokia milžiniška, jog visas pasitikėjimas savimi spėjo sumenkti ir priversti pasijusti skruzde girioje. Buvo šiek tiek baugu, tačiau priminė sau, kad nieko blogo nenutiks ir su kitais įžengė į Didžiąją salę. Skraidančios žvakės, keturi stalai - tuojau pat pamatė Grifų Gūžtos, prie kurio sėdėjo mokiniai su raudonai auksiniais kaklaraščiais, kokius matė turint mamą ir tėtį senose nuotraukose.
 Būsimo pirmakursio dėmesį patraukė garbingiausioje vietoje stovinti kėdė su senutėle kepure, turbūt senesne už visas tas, kurias savo spintoje laiko senelė. Kodėl jie taip išaukština kažkokią kepurę? Ashtonas susiraukė, bet tuomet kepurė pradėjo dainuoti ir viskas paaiškėjo. Taip! Grifų Gūžta! Aš ten pateksiu!
 Kepurei baigus dainą, pavaduotoja pradėjo kviesti mokinius pagal pavardę. Kadangi H buvo abėcėlės pradžioje, ilgai laukti nereikėjo. Išdidžiai, norėdamas sužinoti savo koledžą (kuris neabejotinai bus Grifų Gūžta), Ashas, kaip ir kiti mokiniai, atsisėdo ant rudos kėdės. Ant galvos jam uždėjo didelę kepurę, kuri buvo gerokai per didelė ir uždengė akis. Kaip man nustatys tą koledžą?- pagalvojo ir netrukus krūptelėjo išgirdęs balsą. Nesuprato ar jį girdi kiti, ar balsas galvoje, ar sklinda iš pačios kepurės ir tik jam atrodo, jog viskas vyksta galvoje.
 - Matau, nepaleidi voro ir varlės... Gyvūnėliai... Lyg Švilpynė,- Ashtonas sustingo ir jei kas būtų matęs kiauriai per kepurę, išsigando.- Tačiau neturi kantrybės, tad ten netiktum,- berniukui iškart palengvėjo.- Matau, kai kur labai nori...- Hughes mintyse pastoviai kartojo ,,noriu į Grifų Gūžtą".- Gerai, gerai, užtenka.
Sekundė, skyrusi paskutinius kepurės žodžius jam ir koledžo paskelbimą atrodė labai ilga ir dramatiška.
 - GRIFŲ GŪŽTA!- kepurė sušuko turbūt garsiau net už Mulungu, jis ją greitai pasiėmė ir kiek nuo šviesų svaigstančia galva, tiesiu taikymu nuėjo link Grifų Gūžtos stalo, prie kurio sėdėjo visi grifai. Jie pasitiko naująjį koledžo narį labai šiltai ir džiaugsmingai, tad grifas pasijuto lyg radęs naują šeimą. Didžiuodamasis savo koledžu ir pasiryžęs dėl jo viską padaryti, laukė ir sveikino kitus grifiukus, iš kurių vienas buvo anksčiau sutiktas Mulungu.
If you stand for nothing, what’ll you fall for?- A.Ham "Hamilton"