0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Moon Neol

  • I kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #270 Prieš 5 metus »
Kai Moon išgirdo, kad pateko į Grifų Gūžta, buvo labai nustebusi. Mergina net negalėjo paaiškinti to juntamo nustebimo. Ji negalėjo paaiškinti, ką jaučią, kadangi džiaugsmas, kurį patyrė maišėsi su nuostaba dėl gauto koledžo. Moon nedelsiant, sparčiu žingsniu, patraukė link Grifų Gūžtos stalo, prie kurio sėdėjo jau ne vienas pirmakursis. Jai buvo labai nedrąsu susipažinti su kitais koledžo nariais, nors šie ir atrodė draugiški, tad ji nusprendė pasiklausyti, apie ką kalba jie ir patylėti. Bet, deja, Moon nieko gero neišgirdo ir nusivylusi, kadangi tikėjosi išgirsti kažką įdomesnio įsistebeilijo į stalą. Kai ceremonija baigėsi, o direktorė nutilo ant stalo atsirado daugybė vaišių, kas labai išgąsdino naujokę, kadangi ši nesiklausė, kas vyksta aplinkui. Mergina vos nenukrito nuo suolo, ant kurio sėdėjo, pasijautė gėdingai ir nemaloniai, jai norėjosi grįžti namo, o maistas, esantis ant stalo, Moon visiškai negundė.

*

Neprisijungęs Mera Whirlwind

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #271 Prieš 5 metus »
Išgirdusi, kad pateko į Grifų Gūžtą, Mera šiek tiek nusivylė. Na taip, Grifų Gūžta - labai geras koledžas, tačiau ji norėjo patekti į Klastūnyną...net pati nežinojo, kodėl. Mera sutrikusi priėjo prie Grifų Gūžtos stalo, atsisėdo ir pasisveikino su naujaisiais draugais. Po kelių minučių pasirodė, jog grifiukai visai nieko, netgi labai malonūs vaikai; Mera pasijuto smagiau, pradėjo bendrauti gyviau.

*

Neprisijungęs Starlight Sunlight

  • I kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #272 Prieš 5 metus »
Kai Starlight pateko į Grifų gūštą ji su džiaugsmu nuėjo prie didžiojo stalo. Bet staiga Starlight užgožė viena keista mintis. Ji pagalvojo, kad su ja niekas nenorės draugauti ir bus atsiskyrelė. Bet netikėtai viena iš pirmakursių priėjo prie Starlight. Ji paklausė:
- Labas, tu Starlight, tiesa?
- Jo.
- Man pasakė, kad tu esi mano kambariokė.
- Einam, parodysiu kur tavo lova bus.
- Gerai.
- Palauk, o koks tavo vardas?
- Mano vardas Neol.
  Nuo to laiko mes tapom geriausios draugės ir turėjom daug nuotykių.

*

Neprisijungęs Kate Lumer

  • I kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #273 Prieš 5 metus »
Taigi labai esu laiminga, kad pakliuvau i grifo guzta. Cia labai linksmi bendrakursiai. Noreciau su jais susipazint labiau. Pacios pilies dar neistirinejau, bet ruosiuosi apziuret visus, visus kampelius. Labai laukiu pirmu pamoku. Tikiuosi, kad man viska paaiskins. Labai idomu kaip viskas vyks. Tikiuosi, kad man viskas seksis. Greit eisiu i Grifo Guztos bendraji kambari. Kiek zinau ten turi buti geros lovos ir grazus interjeras. Idomu su kokiomis mergaitemis pakliusim i bendra kambari. Asmeniskai man labiausiai patinka ispakuoti daiktus tada laukiu, nesalaukiu kada galesiu tuo uzsiimt, nes prisikroviau pilna lagamina daiktu (tik deja pamirsau nusipirk papuga :( ). Taigi viesiems linkiu didziausios sekmes ir gero mokslo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Kate Lumer »

*

Neprisijungęs Gabijola Karnilaitė

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #274 Prieš 5 metus »
Sveiki! Aš esu Gabija, nuo šiol priklausau Grifiukams! (GG2)
Mano pirmieji įspūdžiai apie šią burtininkų mokyklą yra neapsakomo tobulumo, tikiuosi ir metai tokie pat bus  :D
 Niekad negalvojau, kad tiek laiko užtruksiu bandydama apsipirkti pagal sąrašą... Bet man pavyko! O kelionė į Hogvartsą buvo kažkas wow! Pirmą kartą teko taip keliauti... Jausmas nerealus, tikiuosi neišmes iš mokyklos ir dar teks taip atvykti į šią šaunią mokyklą... @) Jūs irgi prisimenat, tą nejaukų jausmą, kai paskirstymo kepurė buvo uždėta jums ant galvų..?  :'( Tas momentas kai sėdi nežinioje ir svarstai kur paskirs... Bet aš visą laiką, kol ji buvo užmaukšlinta man ant galvos, kartojau Grifų Gūžtos koledžo pavadinimą... Na... Ir aš čia! paskyrė būtent ten kur ir norėjau! Tiesiog nuostabu! (GG2)


*

Neprisijungęs Kamilė Linksmuolė

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #275 Prieš 5 metus »
Kai Moon išgirdo, kad pateko į Grifų Gūžta, buvo labai nustebusi. Mergina net negalėjo paaiškinti to juntamo nustebimo. Ji negalėjo paaiškinti, ką jaučią, kadangi džiaugsmas, kurį patyrė maišėsi su nuostaba dėl gauto koledžo. Moon nedelsiant, sparčiu žingsniu, patraukė link Grifų Gūžtos stalo, prie kurio sėdėjo jau ne vienas pirmakursis. Jai buvo labai nedrąsu susipažinti su kitais koledžo nariais, nors šie ir atrodė draugiški, tad ji nusprendė pasiklausyti, apie ką kalba jie ir patylėti. Bet, deja, Moon nieko gero neišgirdo ir nusivylusi, kadangi tikėjosi išgirsti kažką įdomesnio įsistebeilijo į stalą. Kai ceremonija baigėsi, o direktorė nutilo ant stalo atsirado daugybė vaišių, kas labai išgąsdino naujokę, kadangi ši nesiklausė, kas vyksta aplinkui. Mergina vos nenukrito nuo suolo, ant kurio sėdėjo, pasijautė gėdingai ir nemaloniai, jai norėjosi grįžti namo, o maistas, esantis ant stalo, Moon visiškai negundė. :laugh:

*

Neprisijungęs Ana Mažeikaitė

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #276 Prieš 5 metus »
Anai su kitais pirmakursiais einant į Didžiosios salės priekį, šurmulys salėje šiek tiek pritilo. Hogvartso mokiniai norėjo sužinoti, kokie bus naujieji jų koledžų draugai. Pirmakursiai vienas po kito ėjo užsidėti Paskirstymo kepurės, ir skambėjo "Švilpynė!" "Varno nagas!" "Grifo gūžta!" "Klastūnynas!" Beveik visi pirmakursiai buvo paskirstyti į koledžus, kai profesorė Makgonagal sušuko:
-Ana Mažeikaitė!
Ana nedrąsiai nuslinko iki kėdės su Paskirstymo kepure. Kai profesorė uždėjo Anai kepurę, ši kelias minutes dvejojo, tada neužtikrintai sušuko "Grifo gūžta!" Grifiukai pradėjo ploti Anai ir ši pirmą kartą Hogvartse nusišypsojo. Ji atsistojo nuo kėdės, nusiėmė kepurę, ir nuėjo prie stalo, ryškiai išpuošto raudona ir auksine spalvomis. Tada įsispraudė tarp dviejų kitų grifiukių pirmakursių ir nedrąsiai pasisveikino su kitais grifiukais. "Aš jau Hogvartse. Aš jau grifiukė!" mastė ji. Tada ji griebėsi valgyti. Ir valgė viską iš eilės: vištieną, kalakutieną, salotas, o vėliau sukišo didžiulį torto gabalą. Tai buvo laimingiausia diena jos gyvenime.  (GG2)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Ana Mažeikaitė »

*

Neprisijungęs Jennie Kim

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Hogvartsas jėga!
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #277 Prieš 5 metus »
wooooowww as naujoke tad prasau no hate on me!!!

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #278 Prieš 5 metus »
Hindu labai apsidžiaugė, kad pateko į Grifų Gūžtą. Ji atsisėdo prie stalo ir susipažino su kitais grifiukais. Hindu yra labai pareiginga ir kaip Hermiona visada paruošia namų darbus.

*

Neprisijungęs Hargvida Smurlė

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #279 Prieš 5 metus »
Įėjome į didžiają salę. Viduryje stovėjo daug stalų su baltomis it snaigės staltiesėmis. Visi susėdę prie savo gūžtų stalų vaišinosi vakariene ir šnekučiavosi. Daugelis labai džiaugėsi patekę į mūsų gūžtą, bet buvo ir tų kuriems nepatiko kepurės parinkta gūžta. Aš buvau labai laiminga patekusi pas grifus. Gaila, bet mano brolis Salvijus pateko į kitą gūžtą ir nebegalėjau tą vakarą būti su juo. Bet ir grifų gūžtoj susiradau daug draugų ir buvau labai linksma.

*

Neprisijungęs Kate Lumer

  • I kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #280 Prieš 5 metus »
Taigi ji buvo labai laminga, kad pakliuvo į Grifo Gūžtą. Čia labai linksmi bendrakursiai. Kate norėtų su jais susipažinti labiau. Pats stalas Kate nuožiura atrodo puikiai. Tada visi laukė kol paskirstė kitus pirmakursius ir susipažino su kitais Grifo Gūžtos naujokais. Buvo įdomu klausytis direktorės kalbos. Taip pat ji mano, kad čia labai skanus maistas. "Tikriausiai namų elfai labai pasistengė" galvojo Kate. Jai pačiai labai gaila namų elfų, bet išdalies ji suprato, kad jie negali kitaip gyventi, nes tai yra jų gyvenimo paskirtis. Kai pasibaigė mokslo metų pradžios iškilmės ir visos vaišės Kate su kitais bendra kursiais nusekė paskui prefektus į bendrajį kambarį kur visi pradėjo pakuoti savo atsivežtus daiktus.

*

Neprisijungęs Megan Čeis

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #281 Prieš 5 metus »
Didžioji salė iš pradžių buvo baugi, bet graži. Todėl atsižavėti buvo neįmanoma. Ištarus Megan vardą ji bijojo ateiti prie paskirstymo kepurės ir ją užsidėti. Bet išdrįo ir nuėjo ramiai, bet vis bijojo, kad tik nepakliūtų į Klastūnyno koledžą. Aišku iš visos širdies gilumų ji norėjo patekti į Grifų Gūžtą ir staiga jai pavyko jos svajonė išsipildė. Visi Grifų Gužtos mokiniai džiūgavo, plojo, kad prie jų prisijungė mauja Grifų Gūžtos mokinė. Ji buvo apimta laimės, kad visi ją sveikiną. Kai visi buvo priskirti į savo koledžus. Prasidėjo vaišės ir pokalbiai. Visi taip norėjo apie ją sužinoti. buvo begalė klausimų: "Iš kokio miesto atvykai?", "Kuo tavo tėvai dirba?". Ir dar begalė kitokių. Buvo taip smagu, o vaišės pačios skaniausios. Pudingas, vištieną, o moliūgų sultys tieisog dieviškos. NIEKO SKANESNIO NESU GĖRUSI.

*

Neprisijungęs Min Jung

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš ne fėja, galiu palūžti, bet niekada nesustosiu
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #282 Prieš 5 metus »
Jung iėjus į salę iškart į akis krito Grifu gūštos stalas. Ji net nesitikėjo, kad prie stalo sedės tiek daug vaikų, bet ko kito ji galėjo tikėtis..? Mergina buvo labai susijaudinusi negalėjo nustovėti vietoje. Juk tai jos pirmoi vakarienė su Grifo gūšta. Tai nauji draugai, bei nauji nuotykiai! Bet dar neaišku ar kiti ją supras ir priims kaip sava.. ar ir vėl liks nuošalyje kaip žiobaru darželyje?

Jumg sukaupė visas savo jėgas ir patraukė link stalo, Radusi laisvą vietą atsisėdo stengdamasi nieko neužkliudyti ar neišverti, nes jai tai nutikdavo nuolat. Mergina jau norėjo pradėti valgyti, bet ją už klabino švelnaus veido bruožo mergina:
Min Tim

*

Neprisijungęs Daniela Defoe

  • VII kursas
  • *
  • 17
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • can you cha nge your whole life in a day?
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #283 Prieš 5 metus »
-Labas! Aš Daniela! Kuo tu vardu?- kupina entuziazmo Daniela Defoe užkalbino ką tik šalia prisėdusią juodaplaukią.
      Nedrąsiai pradėjusios pokalbį mergaitės šiek tiek atsipalaidavo ir kibo į vaišes. Daniela džiaugėsi patekusi į Grifų Gūžtą, nekantravo susipažinti su grifiukais. Mergaitės galvoje buvo tiek minčių, ji nekantravo išmokti naujų burtų, o apie mokymasi skraidyti ant šluotos svajojo nuo pat pirmųjų žingsnių!
      Patogiausia buvo pažindintis su šalia sėdinčiais vaikais, todėl išsiklausinėjusi vardų, stengėsi prisiminti kuo daugiau. Vaikai buvo iš įvairiausių šalių ir kultūrų, įgimtas Danielos smalsumas leido palaikyti gyvus pokalbius, netrukus grifiukai laisvai bendravo ir šurmuliavo. Išragavę kone visų patiekalų, jau nekantravo pamatyti bendruosius kambarius.

*

Neprisijungęs Atėna Light

  • I kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Gyvenimas, tai žaidimas.
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #284 Prieš 5 metus »
Atėna apžiūrėjo herba, pasiklausė Begalvio Niko pasakojimų ir puolė pažindintis su naujais vaikais. Labiausiai jai įsiminė dvynės Samanta ir Ema, bei jų pusbrolis Frenkas. Dvynės gimė žiobarų šeimoje, tėtis dirba mašinų remontuotoju, o mama bibliotekininkė. Abi jos labai linksmos ir draugiškos. Frenkio mama buvo ragana, tačiau dabar ji mirusi, su tėčiu retai susitnka. Vaikinas yra pašėlęs ir mėgsta badtytis po stebuklingąjį mišką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Atėna Light »