0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Mardelina Triušytė

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #225 Prieš 5 metus »
-Grifų Gūžta!- sušunka paskirstimo kepurė.
Grifų Gūžtos mokiniai atsistojo ir pasitiko Mardelina plojimais. Mardelina nedrąsiai nulipa nuo kedės ir žengia prie bendrojo stalo. Daug kas pasitiko ją šiltai. Buvo tikrai nuostabu. mardelinai tai buvo pirmas kartas magijos pasaulyje. Anksčiau net nenuvokė, jog tai egzistuoja. Na ji dažnai sapnuodavau magija. Bet kai pagaliau tai mato savo akimis nerealus jausmas,kur tik pažiūri magija! Štai jau visi susėdo prie savo koledžų stalų. Metas valgyti...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Mardelina triušytė »

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #226 Prieš 5 metus »
"Fiadh o'Ceallachain!" nuskambėjo garsus šūksnis. Lininių plaukų mergaitė iš Šiaurės Airijos nedrąsiai patraukė paskirstymo kepurės link. Jai buvo labai baisu. Jau kelionėje į mokyklą mergaitę išgąsdino keli vyresni mokiniai. O pačioje mokykloje viskas buvo dar baisiau.
Drebėdama Fiadh užsidėjo kepurę. Kurį laiką nieko neįvyko, tad mergaitė pamanė, kad įvyko kokia klaida ar apgavystė ir jai teks važiuoti namo. Tačiau po kurio laiko, kuris Fiadh atrodė kaip amžinybė, ji išgirdo ploną balselį, kažką šnekantį į ausį. Mergaitė pabandė susikaupti ir išgirsti, ką gi jai sako kepurė, kai ši staigiai per visą salę sušuko, kad šiaurės airė pateko į Grifų Gūžtą.
Linkstančiomis kojomis Fiadh nuslinko iki savo koledžo stalo. Arčiausiai sėdintys mokiniai nusišypsojo, tačiau naujokė pamanė, kad jie iš jos šaiposi, tad pasitraukė toliau nuo jų.

*

Neprisijungęs Miranda Danijelė

  • V kursas
  • *
  • 71
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Laba. Ką nors praleidau?
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #227 Prieš 5 metus »
Miranda bijojo. Labai. Tokioj gausybėje žmonių būti nebuvo malonu. Bet kaip ji nustebo, kai užsidėjusi kepurę, ir išgirdusi jos drąsą giriantį balselį, kad buvo paskirta į Grifų Gūžtą! Kažkas neįtikėtino. Mergaitė, kuri labai bijojo, pateko į geriausią ir drąsiausią koledžą! Ir draugiškiausią, kaip greitai pastebėjo. Atrodė, kiekvienas grifas nuoširdžiai džiaugėsi, kad Miranda papuolė pas juos. Tad ir ji pati nusprendė ne taip labai bijoti, ir leisti sau būti laiminga. Šypsodamasi ji sveikinosi su visais, juokėsi, ir valgė labai skanų maistą.
-Už Grifų Gūžtą!,-sušuko iškėlusi stiklinę sulčių.
-Už mus!
Geltonplaukė buvo labai laiminga. Atrodė, niekada tokia nebuvo. Ar nebus. Tas džiaugsmas, užvaldęs ją tomis laimingomis akimirkomis... Buvo gera tarp žmonių, kurie tave gerbia, myli ir priima.
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #228 Prieš 5 metus »
Fiadh nebuvo paskutinė, patekusi į Grifų Gūžtą. Paskui ją prie stalo atėjo ir kita mergaitė. Žinoma, mergina iš Šiaurės Airijos neišgirdo jos vardo. Ji buvo pernelyg išsigandusi, kad suvoktų ką nors, kas vyksta aplinkui. Tačiau vėliau priėjusi mergaitė atrodė linksma ir draugiška. Ar bent jau ji buvo nusiteikusi greitai įsilieti į koledžą. Su tokiomis mintimis Fiadh sėdėjo ir liūdnai žvelgė į savo lėkštę. Ji žinojo, kad nė už ką neišdrįs užkalbinti tos mergaitės, kad ir kaip norėjosi. Jeigu ji norėtų, ji pati man ką nors pasakytų svarstė lininių plaukų savininkė. Tačiau ji nekreipia į mane nė mažiausio dėmesio. Vadinasi, jai neįdomu. Su tokiomis ne pačiomis šviesiausiomis mintimis pasėdėjusi geras kelias minutes Fiadh sunkiai atsiduso. Ir galiausiai išdrįso atsisukti į mergaitę, kuri vėliausiai priėjo prie Grifų gūžtos stalo. Fiadh nebuvo pripratusi bendrauti, dėl to nežinojo, ką sakyti. Ji spoksojo į mergaitę kokią pusę minutės, kol galiausiai išspaudė:
- Labas... Mano vardas Fiadh o'Ceallachain. Kuo tu vardu?

*

Neprisijungęs Ana Miler

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Hogvartsas- mano antrieji namai!
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #229 Prieš 5 metus »


Salė buvo pilna žmonių, tačiau Ana nesijaudino, įskyrus tai kai reikėjo užsidėti paskirstymo kepurė. Tada Anos galvoje skambėjo tik trys žodžiai ,,Prašau, Grifų Gūžta!’’. Ir tada kepurė pranešė:
-Grifų Gūžta!
Ana stryktelėjo! Tai buvo pati laimingiausia Anos akimirka! Ji apie tai svajojo jau daugelį metų.
A.M+

*

Neprisijungęs Miranda Danijelė

  • V kursas
  • *
  • 71
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Laba. Ką nors praleidau?
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #230 Prieš 5 metus »
Miranda buvo labai laiminga. Tik vėliau pastebėjo, kad šalia jos sėdinti mergaitė - visai nieko nevalgo, ir atrodo nejaučia tos geros atmosferos, taip patikusios Danijelei. Dabar net pati jautėsi sutrikusi, nežinojo ką daryti. Ką daryti, kai šalia tavęs esančiam žmogui depresija, ir jis nereaguoja į aplink esančius dalykus? Tikrai neaišku. Gera nuotaika dingo lyg jos nė nebūtų buvę. Miranda pajuto į ją įsmeigtas mergaitės lininiais plaukais žvilgsnį, ir nusprendė elgtis kaip niekur nieko. Tai yra, bandyti įsikišti gerklėn lėkštėje esantį maistą, kuriam apetito nebebuvo.  Išgirdusi šalimaos sėdinčios mergaitės žodžius, Mira lengvai atsidūsėjo, pasisukusi pažvelgė bendrakursei į akis.
-Ma... Malonu susipažinti, Fiadh,-bande šyptelėti.
-Aš... Mano vardas Miranda Danijelė. Tau vienuolika metų?-paklausė iškaisdama, nes ir taip buvo aišku, kad vienuolika.
-Kada tavo gimtadienis?-pabandė laimę.
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #231 Prieš 5 metus »
- Malonu, - labai tyliai pratarė Fiadh. Vėliau sekę klausimai mergaitę kiek sutrikdė. Ar tai yra svarbu, kai bendrauji? pasvarstė ji, tačiau vis dėlto kaip galėdama mandagiau atsakė:
- Aha, vienuolika. Neseniai suėjo, mano gimtadienis vasarą.
Fiadh nutilo ir nežinojo, ką reikėtų sakyti. Visų pirma, jos šeimoje gimtadieniai nebuvo svarbūs, tad ji nė nebuvo visiškai tikra, kurią tiksliai dieną šį šventė yra. Būtent dėl šios priežasties Fiadh tikėjosi, kad Mirandai užteks tokio nekonkretaus atsakymo.
Mergaitė įsidėjo į lėkštę porą keptų bulvių, tačiau jų nevalgė. Tik po kurio laiko ji pagalvojo, kad, ko gero, pasirodė nemandagi, nepasidomėdama niekuo apie Mirandą. Tad ji nedrąsiai, tarsi atsiprašydama paklausė:
- O kada tavo gimtadienis?
Aplinkui, atrodė, padidėjo šurmulys, tačiau Fiadh tuo nesidžiaugė. Nepaisant to, kad bandė kalbėtis su nauja klasės drauge, šiaurės airė apie nieką kita nesvajojo, tik apie tai, kaip ji susiriečia į kamuoliuką kambario kampe ir jos niekas nemato.

*

Neprisijungęs Miranda Danijelė

  • V kursas
  • *
  • 71
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Laba. Ką nors praleidau?
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #232 Prieš 5 metus »
Laimei, Fiadh atsakė į klausimus. Abu, nors į pirmąjį net nevertėjo. Vienuolika. Du vienetukai. Vienetukas taip pat - pirmas kursas. Dvi šviesiaplaukės mergaitės, bijančios viena kitos ir nežinančios kaip elgtis buvo pirmakursės. Grifų Gūžtoje. Žymiausiame ir tikriausiai geriausiame koledže Hogvartse. O taip. Šis koledžas buvo garsus. Garsėjo drąsa. Bet Miranda šią akimirką visai nesijautė drąsi. Net nenumanė, ką sakyti. Fiadh įsidėjus bulvių, Danijelė pasekė jos pavyzdžiu. Įskaitant ir jų nevalgymą. Išgirdusi klausimą, pirmakursė padėjo ant stalo kumštyje suspaustą šakutę, ir atsakė:
-Pavasarį.
Nieko tikslaus.
-Ge... Gegužę. Gegužės vienuoliktą suėjo vienuolika,-supratusi žodžių skambesį, Mira šyptelėjo.
-Skamba... Skamba smagiai, tiesa?
Naujoji „draugė“ atrodė kaip nesava.
-Ar tau viskas gerai?-paklausė, dėdama ranką ant kaktos. Atitraukusi bandė suprasti, yra tenperatūros ar ne.
-Gal vandens?-pasiūlė.
-Atvėsins.
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #233 Prieš 5 metus »
Gegužės vienuolikta. Kaip smagu yra turėti savo datą pagalvojo Fiadh. Ji niekada nebuvo apie tai susimąsčiusi. Tačiau kadangi bene pirmas klausimas buvo apie gimtadienį, ko gero, normaliems vaikams tai yra svarbu. Kažin kodėl?
- Ar tu kažkaip pamini savo gimtadienį? - nedrąsiai paklausė Fiadh, mąstydama, kad jeigu vaikai juos švenčia, tai klausimas yra be galo keistas. - Bet juk dvylika sueis irgi gegužės vienuoliktą, ar ne? Ne dvyliktą?
Fiadh bandė pajuokauti, tačiau jai atrodė, kad Miranda liks nieko nesupratusi.
- Man viskas ge... - pradėjo Fiadh, tačiau tada naujoji klasės draugė uždėjo ranką šiaurės airei ant kaktos. Nelįsk!!! mintyse suklykė šviesiaplaukė. Tačiau ji nespėjo nieko pasakyti, kai Miranda atitraukė ranką. Laimei. Kai pasiūlė vandens, Fiadh sutriko.
Ar aš atrodau nesveika? susimąstė ji. O gal taip ir yra?
- Ačiū, - labai tyliai sumurmėjo ji, net nebuvo tikra, ar Miranda ją išgirdo.
Vis dėlto Fiadh pajuto, kad su šia mergaite galima bandyti kalbėtis. Ne kalbėtis. Tačiau bandyti kalbėtis. Tad po kurio laiko ji paklausė:
- Kokios pamokos labiausiai lauki?

*

Neprisijungęs Miranda Danijelė

  • V kursas
  • *
  • 71
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Laba. Ką nors praleidau?
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #234 Prieš 5 metus »
Miranda labai nustebo:
-Na, taip, paminiu. Susirenka šeima, gaunu dovanų, valgome skanų tortą. O tu nešventi savojo?-paklausė, nors atsakymą nujautė. Vasara... Gal nepasakė dienos, nes nežino?
-Fiadh, o tu žinai, kas yra gimtadienis? Tai yra diena, kada tu gimsti. Kiekvienais metais, tą pačią dieną kada tu gimei, tu pamini, kiek metų praėjo nuo tavo gimimo. Ir taip,-nusijuokė.
-Švęsiu vėlgi vienuoliktą dieną. Diena nesikeičia. Nebent oras,-veidas apniuko, kaip saulę užtemdęs debesis. Pastarąjį kartą oras buvo išties bjaurus. Toks bjaurus, kad nusinešė gimtadienio kaltininkės tėčio gyvybę. Miranda papurtė galvą, norėdama nusikratyti slogučio. Nebenorėjo kalbėtis apie gimtadienius. Laimei, Fiadh pakeitė temą.
-Ammm... Tikriausiai transfigūracijos. Ten taip įdome turėtų būti! O tu?
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #235 Prieš 5 metus »
Kaip ji sužinojo? Kaip??? pasibaisėjusi pagalvojo Fiadh. Tiesą sakant, tiksliai nežinodama, kada jos gimtadienis ir jo niekada nešvęsdama, mergaitė negalvojo, kad jis yra svarbus. Tačiau kadangi vos ne pirmas Mirandos klausimas buvo apie tai, ko gero, kitiems tai yra svarbu. Tokiu atveju Fiadh tikrai nenorėjo parodyti, kad nežino tokio dalyko. Tad mergaitė įtemptai mąstė, ką jai daryti.
- Ne, nešvenčiu, - po kiek laiko nedrąsiai pasakė grifiukė, nutarusi pasakyti bent dalį tiesos. O gal ir visą - tuo momentu Fiadh ir pati to dar nežinojo. - Mano mamai tai niekada neatrodė didelė šventė. Dėl to nieko ir neorganizuojam. Ir gyvenime nesu gavusi dovanų. Tiesą sakant, apie tai girdžiu pirmą kartą. Mes dovanas gauname per Kalėdas.
Fiadh suprato, kad, ko gero, atrodo labai keista. Iki atvykimo į Hogvartsą ji su niekuo nebendravo, tik du kartus per metus susitikdavo su pusseserėmis. Tad ji nežinojo, kas yra normalu, o kas ne. Tačiau Mirandos tonas lyg ir rodė, kad su ja - Fiadh - yra kažkas ne taip.
Pamačiusi liūdną mergaitės veidą Fiadh nežinojo, ar reikia ką nors sakyti, ar ne. Dėl to ji tiesiog nukreipė temą - taip buvo lengviau.
- Net nežinau, - atsakė ji į klausimą. - Galbūt kerėjimo. Tačiau man atrodo, kad visos pamokos yra įdomios, kuriose naudojami burtai.
Fiadh nutilo ir stojo tyla, kuri mergaitei pasirodė labai nejauki. Tad po kurio laiko ji vėl paklausė:
- O tavo tėvai burtininkai?
Fiadh neįsivaizdavo, ar toks klausimas yra tinkamas beveik nepažįstamam žmogui, tačiau mergaitė dar tik mokėsi bendrauti, tad tikėjosi, kad Miranda neįsižeis.

*

Neprisijungęs Miranda Danijelė

  • V kursas
  • *
  • 71
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Laba. Ką nors praleidau?
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #236 Prieš 5 metus »
Kaip keista būtų nešvęsti gimtadienių! Ir negauti dovanų per juos! Nesuprantu, kaip Fia išgyvena taip. Nors kai niekad nesi gavęs, tai nelabai ir svarbu būna, kas vyksta kitur. Tradicijos yra tradicijos, o dėl skonio nesiginčijama,- nusprendė Miranda.
-Taip, mano... Mano abu tėvai buvo burtininkai,-Danijelė nusišypsojo, bet jos širdelę ėmė graužti tėčio ilgesys. Tų linksmų akimirkų, kai jie žaisdavo sniego karą, arba dar ką nors darydavo, kas būdavo linksma ir gera. Dabar Miros skruostais riedėjo ašaros. Ji verkė. Bet nenorėdama pasirodyti silpna, ji jas nusibraukė, ir uždavė sekantį klausimą, kuris jai rūpėjo.
-Tu.. Žinai, tu.. Tu sakei, kad tavo mamai gimtadieniai neatrodė didelė šventė. Tu gyveni su mama?-šis dalykas tikrai rūpėjo. Juk gal rado naują draugę, kuri irgi yra netekusi tėčio!
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #237 Prieš 5 metus »
- Tavo tėvai buvo burtininkai? - nesupratusi paklausė Fiadh. Kaip galima nebebūti burtininku, jeigu juo esi? pagalvojo mergaitė. Tačiau ji pastebėjo, kad Mirandos šypseną greit pakeitė ašaros, tad į mintis atėjo suvokimas.
- Ak, - tepratarė Fiadh, nes nežinojo, ką sakyti. Pačios šiaurės airės namie niekas neguosdavo. Dėl to ji nė nežinojo, kas tai yra. Tačiau Miranda jai padėjo: ji tiesiog nusišluostė ašaras, kas leido Fiadh daugiau nieko ir nesakyti. Normalus žmogus ką nors juk pasakytų, ar ne? liūdnai paklausė savęs Fiadh ir sunkiai atsiduso. Po kiek laiko ji pratarė:
- Atsiprašau, nenorėjau įskaudinti.
Pačiai mergaitei tai nuskambėjo šiek tiek apgailėtinai, bet ji nežinojo, ką dar galėtų pasakyti. Laimei, Miranda išgelbėjo padėtį pati užduodama klausimą.
- Aš gyvenu su mama ir tėčiu. Tėtis yra žiobaras, - Fiadh pagalvojo, kad Miranda būtent dėl šios priežasties uždavė klausimą, tad iš karto pateikė atsakymą. - Tačiau taip susiklostė, kad tėčio nuomonė šeimoje nelabai vyrauja. Tai yra, jis gal ir švęstų gimtadienį, jeigu žmonės tą daro. Tačiau mamai tai neįdomu, tad ir jis to nedaro.
Būtinai reikės paklausti, ar jis mėgsta švęsti! pažadėjo sau Fiadh. Ji labai norėjo tęsti pokalbį, tačiau buvo be galo sunku. Galiausiai ji paklausė:
- O tu turi brolių arba seserų?

*

Neprisijungęs Lily Margaret

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #238 Prieš 5 metus »
Viskas buvo taip kaip isivaizdavau, ilgiausi stalai, pilni vaišių, pažvelgusi aukštyn kabėjo užburtos -žvakės, begiojo vaiduokliai, visi buvo sugryžę iš po vasaros atostogų, pasakojo ką patyrė per vasara, juokėsi.
O man tai buvo pirmieji mokslo metai Hogwartse. Stovėjau eilėj ir laukiau, kol išgirsiu savo vardą ir man paskirs koledžą. Prakaitavo delnai, labai jaudinausi, tačiau tikėjau savimi, kad papulsiu į Grifų Gūžtą.
Išgirdusi jį, kūnas staigiai pajudėjo eiti link kepurės, o mintys buvo kažkur kitur, svarbiausi žodžiai, kuriuos norėjau išgirsti tai buvo:
-Lily Margaret, tu patekai į Grifų Gužtą! 
Visi pradėjo ploti, šypsojaus savo plačia šypsena, galvojau, kad širdis iššoks iš krutinės. Ėjau link stalo visa laiminga, kupina emocijų, kurias buvo labai sunku paaiškinti, jaučiausi pakylėta.
 (GG2) (GG2) (GG2) (GG2) (GG2) (GG2) (GG2)

*

Neprisijungęs Maja Patvel

  • Burtininkė
  • ***
  • 138
  • Lytis: Moteris
  • Viską galima įveikti su svajonėmis!
Ats: Grifų Gūžtos stalas
« Atsakymas #239 Prieš 5 metus »
Kartu su visais pirmakursiais patekau į didžiąją salę. Buvau sužavėta. Tokios didelės salės dar nebuvau mačiusi. Ten sėdėjo ir plepėjsi daugybė mokinių ir mokytojų, viskas buvo išpuošta.
 Ir štai pranešė, kad tuoj bus paskirstymas į koledžus. Labai jaudinausi. Troškau papulti į grifų gūžtą. Nors mano tėvai buvo grifukai, visi manė, kad aš pateksiu į švilpynę.
 Įsitempusi klausiau kaip skirstomi kiti mokiniai. Tada paskelbė:
-Maja Patvel!- nutirpusiom kojom nuėjau ir užsidėjau paskirstymo kepurę. Sėdėjau ilgokai. Laukiau. Na ir pagaliau:
- Grifų gūšta!- Buvau be galo laiminga. Ir aidint plojimams nuėjau prie grifų gūštos stalo.
Sunku būti savimi, kai nežinai kas esi