1
4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Simuxas Kirvukas

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #225 Prieš 4 mėnesius »
Simuxas sustojo prie savojo koledžo stalo. Jis dar bebuvo atsigavęs nuo įspūdžių. Visą vaikystę svajojęs jis pagaliau Hogvartse. Tiek laiko klausėsi pasakojimų iš savo tėvų apie Hogvartsą, o dabar jis ir pats patirs nuotykių.
Simuxas atsisėdo prie mergaitės kuri pasirodė
labai gera nors jis jos ir nepažinojo, tačiau jos akys išdavė, kad ji gera.
- Sveikas, aš Džesika. Mokausi antame kurse.
- Sveika, mano vardas Simuxas. Ir aš esu pirmakursis gal galėtum man padėti suprasti visą magiškąjį pasaulį, nes aš nieko čia nepažystu.
- Dabar tu pažysti mane, greitai pažinsi visus mūsų koledžo narius, bei ne tik. Tau bus nesunku, sunku tik pradžioje. Nors matant tavo išblyškusį veidą atrodo, kad būtum ką nors pridirbęs. Ar tu kašką pridirbai?
Simuxas nusijuokė ir pasakė:
- Ne, nes dar neišmokau nieko magiškai pridirbti.
- Oj, tai nesunku, tačiau tikrai nepatartina.
Abu mokiniai nusišypsojo ir kibo į vaišes kurios buvo patiektos ant visų keturių stalų.
Simuxas galvojo, kaip jis pasieks įvairių apdovanojimų, susiras daug draugų ir išmoks magijos, tačiau tai bus rytoj. Šiandien didžiausias apdovanojimas yra toks kad jis pagaliau Hogvartse, bei savo antroje šeimoje, nes koledžas, kaip šeima. Jis yra brangus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Simuxas Kirvukas »

*

Neprisijungęs Sofija Orel

 • III kursas
 • *
 • 111
 • Taškai: 40
 • Lytis: Moteris
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #226 Prieš 4 mėnesius »
Švilpynės stalas pietų metu kaip paprastai buvo nukrautas visokiais gardėsiais, bet Sofija nevalgė. Ji sėdėjo atokiai nuo kitų mokinių, skaitė ir mokėsi pradžioje transfigūracijos, o vėliau nepatikėsite! Biologijos! Taip tos žiobariškos biologijos! Kaip tik vartė augalų transpiracijos ir fotosintezės temas. Mergaitė buvo burtininkė – taip, bet tai nereiškia, jog jai papraščiausiai neberūpėjo kiti mokslai. Sofija lazdele nubržė ovalą ir ore atsirado permatomas, gležnas pienės siluetas. Jis lengvai sklandė ore. Antrakursė nusišypsojo. Apžvelgė augalą ir ėmė kažką užsirašinėti. Tada vėl švelniai paėmė savo burtų lazdelę ir išbūrė dobilą, tokį patį kaip ramūnė. Valandėlę ji žiūrėjo į savo kūrinius, stebėdama kaip pamažu jie leidžia šaknis į stalo medieną.

*

Neprisijungęs Martin Grant

 • I kursas
 • *
 • 35
 • Taškai: 58
 • Lytis: Vyras
 • M
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #227 Prieš mėnesį »
Martin įėjęs į didžiąją salę neteko žado, nes vaizdas buvo neapsakomas. Ant papuoštų stalų buvo įvairiausio maisto, didžioji salė spindejo žvakių šviesoje, o lubos per kurias matėsi žvaigždės, Martin visai suglumimo, nes pasakojimuose apie dižiąją salė tėvai niekados apie tai neužsiminė. Žvalgydamasis į visas puses jis atsisėdo prie pirmakursių, kurie taip pat buvo pasimetę ir netekę žado. Kai jis stebėjo, kaip jo taurė pildosi obuolių sulčių. Šalia sėdinti mergaitė, jį sudomino.
-Koks tavo vardas?-paklausė susižavėjąs jos grožiu Martin'as
Martin jau žadėjo jos klaust dar vieno klausimo, nors ano ji net nespėjo atsakyti, bet staiga jį pakvietė senoji skrybelė. Link jos ėjo labai nedrąsiai, mažais žingsneliais.Atsisėdęs jis laukė labai ilgai, kekviena sekundė ėjo lyg minutė.
Švilpynė!-netikėtai sušuko skrybelė
Martin neapsakomai apsidžiaugė, nes švilpynėje mokėsi jo tėvai. Dėja, laimė tesėsi neilgai, nes prisiminė, kad jis nespėjo jos išklausyt ir su ja susipažinti. Jis laukė ir laukė kol ją pakvies ir kai skrybelė pasakė, kad ji patenka į švilpynę, Martin nieko nebetrūko iki pilnos laimės, nes žinojo, kad dabar su ja galės susipažinti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Martin Grant »
-_-

*

Neprisijungęs Luna Ambel

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Visi paukščiai moka šokti
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #228 Prieš mėnesį »
Luna atžingsniavo į didžiąją salę. Ji buvo nustebusi pamačiusi paskirstimo kepurę. Negalėdama patikėti savo akimis, kad ji bus paskirta į koledžą. Kai ant jos buvo uždėta paskirstimo kepurė ji nekantravo sužinoti kokiam koledžui priklausys. Tai buvo Švilpynė. Mergaitė buvo labai laiminga, kad priklauso būtent šitam koledžų. Naujokė nekantravo susipažinti su savo koledžo draugias. Bet pirmiausia jai buvo įdomu sužinoti kur bus paskirti kiti vaikai. Daugelis vaikų  buvo paskirti į Grifu gūžtą. Bet Švilpynė tikrai neatsiliko. Kai visi mokiniai buvo paskirti, prieš akis pasiklojo pilnas stalas vaišiu. Raganaitė kaip ir visi mokinei norėjo pavalgyti. Pavalgius laikas ieškoti draugų juk nesinori būti vienai.     

*

Neprisijungęs Aris Poltas

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #229 Prieš 3 savaites »
Aris Poltas labai laukė ir jaudinosi įeidamas į didžiąja salę.Jis norėjo sužinoti kaip atrodė didžioji salė.  Ir jis iėjo. Vauuu. Kitų žodžių galvoje nebuvo. Priekyje laukė paskirstymo kepurė. Prieš Arį ejo mažesnis už jį berniukas. Matėsi, kad irgi jaudinasi, nes ištisai trynė savo apsiausto rankovę.
- Varno nagas! - sušuko Paskirstymo kepurė; - Kitas!
Kitas tai Aris Poltas. Aris nurijo seilę ir kiek įmanoma drąsesniu žingsniu žengė pirmyn. Ant galvos uždėtos kepurės jausmas nebuvo malonus. Jinai kraipėsi, trynė ant galvos esančius plaukus kol pasakė:
- Švilpynė!
Užliejo ir nuostaba ir džiaugsmas. Švilpynė. Nuostabu, pagalvojo Aris.

*

Neprisijungęs Amber Autumn

 • I kursas
 • *
 • 5
 • Taškai: 10
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #230 Prieš 2 savaites »
Prieš įeinant į salę, Amber jautėsi lyg nesavame kailyje: tai vis už kažko užkliūdavo, tai netyčia užmindavo kitiems ant batų. Juk nežinia kas laukė jos už tų durų. Vieni kalbėjo jog reikės nugalėti trolį, kiti - jog reikės išgerti tam tikro eliksyro ir susikauti su haliucinacijos pagalba matomomis pabaisomis, o treti tikėjosi atlikti kokį nors lengvą testą ir sėsti prie valgiais prisipildančių stalų. Bet teisybę jie sužinojo tik įėjus į Didžiąją salę. Pirmas susidaręs įspūdis mergaitei buvo toks, kad ji niekada savo gyvenime nematė tokios milžiniškos salės. Iš nuostabos, rodos, net kylęs jaudulys netikėtai pradingo, bet deja vėl atsirado vos būrys pirmakursių sustojo priešais profesorių stalo. O sužinojusi, kad reikės tik užsidėti kepurę Amber apsidžiaugė lyg gavusi didelį gabalą torto. Nereikėjo jai klausytis ką tauškėjo kiti mokiniai, juk tikrai profesoriai neleistų nukentėti mokiniams per pirmą mokslo metų dieną.
Amber pagalvojo ar jai nepasivaideno, ką tik pasakė jos pavardę! Ji tikrai nesitikėjo, kad ją pakvies vieną iš pimųjų užsidėti tą skrybėlę, bet prisiminusi jog jos pavardė prasideda iš A raidės Amber nedrąsiai nužingsniavo link profesorės kuri laikė skrybėlę. Kai jau galvos apdangalas buvo uždėtas mergaitė pradėjo save raminti, kad ir taip ir taip pakliūs į gerą koledžą: dar joks šeimos narys nebuvo patekęs į Klastūnyną, tad tikimybė jog ji ten pateks labai maža.
-Švilpynė!- sušuko kepurė reikšmingą žodį tiek Amber, tiek prie Švilpynės stalo sėdinties mokiniams. Pašokusi nuo kėdės ji nusiėmė skrybėlę, bei atidavusi ją profesorei, nužingsniavo link savo koledžo stalo kur atsisėdo prie kitų mokinių.

*

Neprisijungęs Aeron Desiderio Shaughnessy Hemker

 • I kursas
 • *
 • 21
 • Taškai: 32
 • Gyvenimas per trumpas gyventi ramiai
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #231 Prieš 1 savaitę »
  Hogvartsą juodaplaukis pasiekė nepatenkintas. Vidury kelio pradėjęs durniuoti telefonas privertė Aeroną atsisakyti muzikos klausymo ir tiesiog stebėti pro traukinio langą, kaip lietaus lašai barbena į šį. Tik lietus sugebėjo nuraminti būsimą pirmakursį. Hogvartsas šiam dabar rūpėjo mažiausiai. Tai jam tebuvo proga pasprukti iš to bepročių lizdo, vadinamo namais. Apsižvalgė paauglys tik patekęs į didžiąją salę. Čia stovėjo penki stalai. Keturi vertikaliai ir vienas horizontaliai priešais. Prie kiekvieno iš šalia esančių stalų vaikinas pastebėjo uniformą vilkinčius mokinius. Raudona, geltona, mėlyna ir žalia. Klounai pamąstė vaikis ir nuėjo arčiau garbingojo stalo. Jis neįsivaizdavo, kad greit ir jam pačiam teks dėvėti panašią uniformą. Išgirdęs kaip kažkokia moterėlė kviečia kiekvieną mokinį atsisėsti ant kėdės ir užsidėti kepurę, Aeronas nustebo. Šitai pensininkei ne laikas namie anūkams kojines megzt ką? Švilptelėjo, jam visiškai nerūpėjo ką pamanys šalia esantys bendraamžiai. Kol laukė savo eilės, rudų akių savininkas nuobodžiaudamas apžiūrinėjo savo telefoną. Gal bent šioje prakeiktoje mokykloje jo samsungas veiks. Deja, šis jau buvo išsijungęs ir niekaip nenorėjo įsijungti. Išgirdęs, kad jau kviečiami mokiniai iš H raidės, Aeronas teikėsi atkreipti į moterėlę dėmesį vėl. Buvo didelė tikimybė, kad jį pakvies šia pavarde, kad ir kaip jis jos nekentė. Tačiau praėjo H raidė, o berniokas vis dar stovėjo eilėje. Tik po dvidešimties ar daugiau minučių, kol tas odinis gabalas šūkaliojo koledžų pavadinimus -  grifų gūžtą, švilpynę, varno nagą ir klastūnyną, o mokiniai nubėgdavo prie vieno ar kito stalo, atėjo ir Shaughnessy eilė. Atsisėdęs ant kėdės, Desiderijus pajuto kaip jam ant galvos uždedama ta kepurė. Tikėjosi, kad jam bus kaip ir kitiems - sušuks kažkokią tą nesąmonę ir vaikinas nueis prie stalo, nuo kurio girdisi plojimai ir šūkaliojimai.
  - O tu sudėtingas vaikine. - Tarė kepurė. Ką čia paistai? - Puikiai pritaptum klastūnyne, matau tave kaip ambicingą, tikslų siekiantį žmogų. Tačiau esi drąsus ir sąžiningas su žmonėmis, tad galėtum būti ir grifų gūžtoje. Varno nage tau irgi atsirastų vietos, esi protingas ir kūrybingas. Švilpynė tau irgi tiktų, kantrumo ir ištikimybės tau netrūksta. Kur tave paskirti, ką? Na, tebūnie. ŠVILPYNĖ! - Baigė savo monologą paskirstymo kepurė. Pavartęs akis, švilpis nuėjo prie savo koledžo stalo ir atsisėdo į laisvą vietą. Maistui pasirodžius, jį kiek pastumdė lėkštėje, šiek tiek suvalgė ir nuėjo paskui prefektus į bendrąjį kambarį.
Tu duona, aš tavo sviestas

*

Neprisijungęs Migladesa Gronway

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #232 Prieš 1 savaitę »
Migladesa džiaugėsi patekusi į Švilpynių koledžia, nors labiau norėjo į Grifų guštą, nes ten mokėsi jos brolis. Eidama link savo koledžo stalo ji šiek tiek jaudinosi, bet ją visi priėmė labai šiltai. Ji plojo ir sveikino kitus pirmokus prisijungusius. Migladesa per šią šventę įgyjo daug pažįstamų. Ji visiems patiko. Ji jautėsi laiminga ir su smalsumu laukė tolimesnių įvykių. (ŠV2) (ŠV2)

*

Neprisijungęs Kajus Langfordas

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Šokoladinis miau pienas geriausias
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #233 Prieš 2 dienas »
Pirmąją dieną Hogvartse Džonatanas Kajus Langfordas nelabai drąsiai žengė į salę kartu su būriu kitų mokinių, sudarančių vieną šurmuliuojančią bangą. Iš pradžių per kitų galvas sunkiai įžiūrėjo, kas vyksta aplink - užfiksavo tik faktą, jog salės viduje mokinių buvo dar daugiau.
Jam bebandant ką nors suprasti, kadangi arba prieš tai niekas neinformavo, kas šioje salėje vyks, arba jis buvo tiesiog per daug užmaršus, visa salė nuščiuvo ir mokinius pradėjo kviesti pavardėmis. Berniukas bandė pasistiebęs pamatyti, kur, bet tik girdėjo miglotus keistų pavadinimų šūkčiojimus ir nueinančius vaikus, kai kuriuos sutrikusius, kitus labai laimingus.
Po kelių minučių berniukas išgirdo ir savo vardą.
- Kajus Džonatanas Langfordas!
Jo galvoje šmėstelėjo mintis: kaip nuostabu, jog pakvietė pilnu vardu, ne vien nemėgstamu  - Kajaus. Berniukas skubriu žingsniu nuėjo į priekį. Pamatęs, kiek susidomėjusių veidų iš salės jį stebi, vos vos susigūžė ir greitai užsimaukšlino paskirstymo kepurę.
- Švilpynė! - vos spėjus ją užsidėti pasigirdo balsas ir Džonatanas krūptelėjo iš netikėtumo, kadangi daugumai kitų mokinių tekdavo šiek tiek palaukti nuosprendžio. Virpančiais pirštais berniukas nusiėmė kepurę ir nužingsniavo link jam plojančių, besišypsančių veidų.
Kažkuris pakvietė jį prisėsti šalia. Džonatanas linktelėjo, bandydamas išspausti šypseną, tačiau vos po kelių sumušimų delnais su kitais švilpyniukais, atmosfera išsyk pasirodė daug smagesnė ir ta šypsena atsirado pati savaime. Jau pačią pirmą dieną Langfordas jautėsi radęs savo vietą.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019