0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Stogas
« Atsakymas #570 Prieš 1 metus »
Roma buvo viena iš tų, kuriuos Matthew būtų pavadinęs paprasčiausiais vaikais. Kiek jai buvo metų? Dvidešimt? Dvidešimt dveji? Bet kuriuo atveju, lyginant su juo, astronomė tebuvo mergaitė. Ko gero, tai buvo priežastis, kodėl jos elgesys gerokai stebino. Visų pirma, nelauktas ir neplanuotas užpuolimas. Kerai, žinoma, nebuvo labai pavojingi, tačiau vis tiek nebuvo smagu. O kam patiktų tapti kerų auka? Tik jau ne Matthew Turner, kuris nuo tų kerų nebūtų sugebėjęs apsiginti.
Vis dėlto gerokai labiau nustebinęs dalykas buvo jos šnekos apie nuodus. Matthew niekaip negalėjo suprasti, iš kur tokia jauna mergina turi tiek pykčio, kuris, atrodo, buvo nukreiptas prieš visą žmoniją. Neįsivaizdavo, ar reikėtų bandyti tą merginą kalbinti, ar viskas buvo pernelyg beviltiška.
- Ir ką gi jau nuodysi? - vis dėlto pasiteiravo ir sukikeno. Suprato, kad jeigu nebūtų ragavęs vyno, tas klausimas nebūtų buvęs ištartas, bet jau buvo per vėlu. Viltingai pažvelgė į Aurį ir Rafael - tikėjosi, kad draugai išgelbės nuo keistos situacijos su Roma Keit. Ši jauna profesorė buvo... Keista. Tai visiškai nepatiko, bet tiesiog neliko ką daryti. Negali numesti jos nuo stogo, kad ir kaip norėtųsi.
Deja, visai netrukus astronomė pareiškė mokanti groti. Aš pajuokavau! mintyse suklykė Turner, kažkodėl nusprendęs, kad Roma talento, švelniai tariant, nepademonstruos. Deja, jau buvo per vėlu. Iš nežinia kur (ak taip, magija pagalvojo Matthew) atsirado armonika, o visai netrukus pasigirdo klaikūs garsai. Turner nuomone, kolegė visiškai nemokėjo groti, bet garsiai to sakyti neketino. Ką ten gali žinoti, gal išgirdusi, kad kažkam nepatinka ši "muzika", išties nunuodys? Ne, taip rizikuoti negalima. Taigi Matthew įsitaisė patogiau ir apsimetė, kad klausosi muzikos.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Stogas
« Atsakymas #571 Prieš 1 metus »
  Roma iš tiesų grojo viską vienu metu. Ir garsas buvo tikrai klaikus. Bet ji pamatė, kad jis Matthew nepatiko. Tad nusišypsojo.
- Na patinka viskas vienu metu? - paklausė Matthew Roma vis dar šypsodamasi.
  Po to Roma išsirinkusi dainą pradėjo groti tik ją. Garsas buvo gražus ir tolygus. Tai buvo vienas Romai gražiausių kūrinių. Ji jį grojo kol pabaigė visą, o jis buvo netrumpas.
- O kaip dabar? - paklausė ji. Ir tada Roma prisiminė, kad neatsakė į ankščiau  užduotą klausimą.
- Ai be to tave. - tarė ji ir nusišypsojo. Tai atrodė taip juokinga, kad Roma negalėjo nustoti šypsotis.
  Romai greitai šita nesąmonė buvo jau gerokai pabodusi. Tad jai neliko nieko kito tik išeiti. Tad ji tai ir padarė. Tiesiog išėjo ir viskas. Pasigrožėsiu vaizdas kada kitą kartą. Galvojo ji.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Stogas
« Atsakymas #572 Prieš 1 metus »
Romos kandumas pradėjo kiek erzinti ir trikdyti. Matthew suprato, kad su šita jauna mergina geriau neprasidėti. Atrodė, kad ji kažkuria prasme yra netgi blogesnė už Glorią Clarke. Ta bent jau demonstruoja savo neapykantą atvirai mintyse sudejavo herbologas ir nenoromis pažvelgė į astronomę. Visai nenorėjo turėti su ja reikalų, tačiau ji, regis, savo auka išsirinko ne ką kitą, o būtent jį. Ir kodėl visada aš? liūdnai mintyse paklausė savęs profesorius, bet į klausimą neatsakė. Nenorėjo, kad jauniklė pradėtų jį žeminti, ir taip užteko problemų. Buvo apmaudu, kad draugiškas turėjęs būti pasisėdėjimas virto šita nesąmone. Nutaręs, kad daugiau tokių dalykų neorganizuos, Turner kilstelėjo antakius.
- Ir ką aš tau padariau, kad reikia mane užpulti? - nuoširdžiai nustebęs paklausė jis. Stengėsi būti draugiškas, jeigu tik sugebėtų, su mielu noru padėtų kolegoms. Deja, kažkodėl visi buvo labai jau priešiškai nusiteikę - beveik kaip mokiniai. Tai tiesiog siaubingai erzino, ir Matthew nutarė, kad laikas iš čia nešdintis. Nesvarbu, ką pagalvos kiti - daugiau žemintis nesinorėjo.
Nutaręs, kad Roma Keit galbūt groja ne taip ir blogai, Turner susikaupė ir atsistojo. Nė nepastebėjo, kada spėjo išgerti tokį didelį kiekį vyno, mat jautėsi tikrai nekaip. Nužvelgė kolegas, bet vaizdas šiek tiek liejosi akyse. Mandagiai linktelėjo naujokams - Armando ir Brittai. Atsisukęs į Rafael ir Aurį nusišypsojo ryžtingiau. Nė kiek neabejojo su šiais dviem kolegomis vakarėlį kada pakartosiantis, bet nepažįstamų, pasirodo, geriau nekviesti.
- Ką gi, dar susitiksime, - besipinančiu liežuviu sumurmėjo herbologas ir linkstančiomis kojomis paliko stogą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Stogas
« Atsakymas #573 Prieš 1 metus »
  Pagrojusi Roma pasijautė tikrai daug geriau.
- O kas sakė, kad aš tave puolu? - su tikra nuostaba paklausė jo astronomė išgirdusi jo užduotą klausimą.
  Kai Roma pagrojo suprato, kad čia ką veikti nebeturi. Visai nebeturi. O ir čia būti visai nesinorėjo. Tad ji nusprendė išeiti. Bet žinojo, kad dar gali išgirsti įdomių pokalbių. Bet nusprendė negaišti laiko. Yra daug svarbesnių reikalų. Galvojo ji žvelgdama į toli. Bet išeiti pirma nespėjo - ją aplenkė Matthew. Jis išėjo tad ir aš galiu. Nusprendė Roma. Ji dar laukė. Mat buvo gražu ir įdomu. Gal jie vis dėlto sugebės pasikalbėti apie ką nors įdomaus. Galvojo Roma jau atsisukusi į kolegas.
- Na tai ir aš jau eisiu, - tarė ji. Roma laukti nė nemanė. O kam? Tiesiog Roma išėjo sau ir viskas.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

  • V kursas
  • *
  • 180
  • Taškai: 19
Ats: Stogas
« Atsakymas #574 Prieš 2 mėnesius »
Pamokos visiškai užkniso Atheną. Ji nebenorėjo eiti į žiobarotyrą ar ateities būrimą. Magijos istorija, transfigūracija, astronomija, magiškų gyvūnų priežiūra, herbologija ir nuodai ir vaistai, taip pat darėsi nuobodžios pamokos. Tik kerėjimas su apsigynimu nuo juodosio magijos gelbėjo situaciją, tačiau vis tiek merginai niekas nebepatiko. Ji pavargo ir norėjo pailsėti, bet negalėjo, nes kurso kartoti vėl negalės. O jei ji praleis vieną pamoką, tada vėl praleidinės daug, nes paprasčiausiai nebegalės susivaldyti nuo nuobodžių pamokų praleidimo... Tad būten todėl ji ir keliavo į savo mėgstamiausią poilsio vietą - stogą. Nuo ten buvo galima matyti visą Hogvartsą ir jo apylinkes, tiesiog buvo galimai jaustis laisvai ir nieko nevaržomai. Tiesa, ten atėjus Athenos laukė nemaloni šypsena - kažkokia jaunesnė už ją mergaitė sėdėjo ant stogo būtent toje vietoje, kur sėdėdavo O'Connor pavardės savininkė. Šiaip, rudaplaukė gal ir nebūtų pykusi, gal būtų išėjusi, tačiau šiandien ji buvo beprotiškai pavargus ir pikta, tad nesusilaikė.
- Eii, čia yra mano vieta, tad būtų malonu, jog išeitum, - kiek mandagesne forma pabandė išvaryti jaunesnę merginą iš čia.

*

Neprisijungęs Lilith Morgenstern

  • II kursas
  • *
  • 52
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Stogas
« Atsakymas #575 Prieš 2 mėnesius »
  Darganotas ir debesyse paskendęs dangus žavėjo Lilith. Mergaitei atrodė, kad už tų debesų slypėjo kažkas neatrasto, ypatingo, tačiau tamsiaplaukė dar nenutuokė, kas ten galėjo būti. Ji suprato, kad ten tikriausiai nesislėpė demonai ar kokios nors kitos magiškos būtybės, tad norėdama išsiaiškinti tai, ko plika akimi dažniausiai nepastebėdavo, pirmakursė vakarus šioje mokykloje leisdavo prilipusi prie Varno Nago bendrojo kambario lango, pro kurį žvelgė į tą žydrynę ir vis vylėsi išvysti tai, kas slypėjo viršuje. Tačiau šiandien mergaitė nusprendė, kad Varno Nago kambaryje yra per daug triukšmo. Taip, galbūt skambėjo kvailai, bet Lilith trūkdavo tylos, pabuvimo su savimi, tokios savotiškos meditacijos. Taigi pirmakursė nusprendė, kad šį vakarą praleis kažkur kitur, kur nėra tiek daug mokinių, profesoriai neburba vis po nosim, o ir kiti mokyklos darbuotojai nesimaišo po kojom. Morgenstern ilgai slampinėjo koridoriais, mat niekaip nesuprato, kur galėtų atrasti tikrai tylią ir gražią vietelę, kur galėtų stebėti dangų, mėgautis tyla ir retkarčiais praskrendančių pelėdų ūbaujimais. Lilith net spėjo susimąstyt, kad ir jai pačiai reiktų kokio augintinio, tačiau jo įsigyti burtų ir kerėjimo mokykloje ji negalėjo, o ir vogti gyvūnėlio iš magiškųjų gyvūnų priežiūros kabineto vienuolikmetė nenorėjo. Susimąstė, kad jai reiktų kokio nors katino, slampinėjančio paskui ją kiaurą parą, o gal ir kokio peliuko, puikiai telpančio jos kuprinėje. Tačiau šiandien mergaitė gyvūnėlio tikrai negaus, taigi, beliko mėgautis tyla, ramybe ir vienatve. Būtent tuomet varnai į galvą šovė mintis, kad reiktų nusigauti ant stogo ir ten praleisti keletą valandų. Nusprendusi, kad ši idėja yra geriausia, ką ji galėjo sugalvoti, Morgenstern patraukė link stogo, o atsidūrusi ten priėjo prie krašto, patogiau įsitaisė ir susisuko į mantiją. Kojomis tabaluodama ore, vienuolikmetė ir toliau mąstė apie reikalingą augintinį ir visai pamiršo, kad čia atvyko paspoksoti į dangaus debesis ir greitu metu pasirodysiančias žvaigždes, bet laiko tam prisiminti ir nebuvo, mat už mergaitės nugaros pasigirdo balsas, aiškiai priekaištaujantis Lilith.
  - Nežinojau, kad stogas priklauso kažkokiai Hogvartso moksleivei, - susinervinusi atsakė Morgenstern, tačiau neatsisuko. Niekas nesutrukdys tylos ir ramybės vakarui.
“Sand keeps secrets better than mud.”

*

Neprisijungęs Athena OConnor

  • V kursas
  • *
  • 180
  • Taškai: 19
Ats: Stogas
« Atsakymas #576 Prieš 2 mėnesius »
Athena buvo labai nepatenkinta. Kodėl tokią prastą dieną dar ir jos mėgstamiausia vieta Hogvartse buvo užimta? Vienintelė vieta, kurioje ji galėdavo pabūti su savimi ir vienintelė vieta, kurioje nieko nebūdavo. Tačiau dabar lyg iš po žemių čia išniro kažkokia maža mergaitė. Iš viso ji greičiausiai buvo nauja arba pirmakursė, kadangi niekas apart O'Connor pavardės nešiotojos čia dažnai nesilankydavo. O jei ir lankydavosi, tai žinojo, kad čia tos vienintelė vieta. Jos vieta, kurioje laiką leisdavo tik ji.
- Na, šiaip čia niekas be manęs nesilanko ir nesėdi, tad taip, čia mano vieta, - pasakė susiraukdama klastūnyno koledžo atstovė. Ji šiandien visai neturėjo nuotaikos laukti ar užleisti savo poilsio vietą. Jai reikėjo pailsėti ir pabūti pačiai su savimi. Vienai, be ko nors kito, o čia pasirodė esanti kažkokia maža mergaitė, kuri netgi nenori išeiti ir užleisti rudaplaukei jos vietos. Vietos, kur smaragdinių akių savininkė jausdavosi gerai, jausdavosi ramiai ir pati savimi.

*

Neprisijungęs Lilith Morgenstern

  • II kursas
  • *
  • 52
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Stogas
« Atsakymas #577 Prieš 2 mėnesius »
  Mergaitę užknisdavo žmonės, įsivaizduojantys, kad žino kažką geriau už kitus. Gi taip niekuomet nebuvo! Tačiau šįkart Lilitą erzino ne tik tai, mat už jos stovinti mergina aiškiai nesuprato, kad ji pati veržiasi į Morgenstern asmeninę erdvę, pažeidžia pirmakursės laisves ir teises. Vaikų namuose kalėjime tamsiaplaukė skaitė įvairiausius veikalus, mokančius etiško ir pagarbaus elgesio. Žinoma, ji tai darė ne visai savo noru, tačiau tokioje vietoje bet kokia knyga jau buvo tolygu lobiui. Deja, iš tokio tipo knygų mergaitė išsinešė ne ką daugiau nei kelis prabangesnius žodžius savam žodyne.
  - Klausyk, apsiramink, - burbtelėjo vienuolikmetė ir nė nesivargino pažvelgti į merginą. - Hogvartso teritorijos atviros visiems burtininkams, ant šio stogo gali sėdėti bet kas. Jeigu tau taip reikia asmeninės erdvės tai mauk iš šitos mokyklos ir užsidaryk savo žiobariškam kambary, - įsiplieskė mergaitė. Ją iš tikro erzino netoliese atsiradusi dama, tad nusprendė pasukti galvą ir įvertinti merginos būvį. Šioji nepasirodė prastai, nes šviesiai rudi plaukai ir ganėtinai dailūs veido bruožai tiko net ir baisaus vidinio būvio asmenybei, pavyzdžiui, šiai klastuolei.
  - Aš tai nesitrauksiu. Tai dink arba... dink. Ir netrukdyk man popietės, - bandė užbaigti kalbą su aiškiai vyresne moksleive, tačiau širdy nujautė, kad viskas taip lengvai nesibaigs.
“Sand keeps secrets better than mud.”

*

Neprisijungęs Athena OConnor

  • V kursas
  • *
  • 180
  • Taškai: 19
Ats: Stogas
« Atsakymas #578 Prieš 2 mėnesius »
Klastuolė nesuprato, kodėl gi yra taip sunku pasitraukti į kitą stogo kampą arba išeiti? Juk ta mergaitė čia jau buvo anksčiau ir kodėl jai to nepakako? Kodėl ir Hogvartse mergina nebegalėjo daryti to, ką norėjo daryt? Juk ant stogo daug vietos ir ta pirmakursė ar kelintakursė galėtų pereiti į kitą stogo vietą. Tačiau būtent šis stogo kampas, buvo kampas, ant kurio visada ilsėdavosi O'Connor pavardės savininkė.
- Taip, stogas atviras visiems, tačiau šitoje stogo vietoje sėdžiu aš. Kažkur yra išraižyti mano inicialai, tad paprasčiausiai galėtum pasitraukti ir išeiti į kitą stogo kampą, - pasakė rudaplaukė griežtu balso tonu. - O pati kas? Grynakraujė burtininkė? Nepanašu, - tarė Athena. Jai ir taip nepatiko mintis, jog ji vis tik yra žiobariško kraujo, tačiau kitiems klastuoliams to niekada neminėjo. Tad iš kur šita mergaitė žinojo, o gal tik mėgino įžeisti?
- Nesitrauksi, vadinasi padarysime taip, jog pasitrauktum, - ištarė smaragdinių akių savininkė išsitraukdama lazdelę iš savo apsiausto kišenės.

*

Neprisijungęs Lilith Morgenstern

  • II kursas
  • *
  • 52
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Stogas
« Atsakymas #579 Prieš 2 mėnesius »
  Ši situacija pirmakursę vis labiau erzino. Mergaitė netvėrė pykčiu, nes nesuprato, kaip galima dėl tokio menkniekio užsipulti kitą žmogų. Nesitraukti nuo stogo dabar buvo tik principo reikalas, mat, visgi Lilith tikrai nebuvo kažkuo prastesnė už šią išpuikusią klastuolę.
  - Aš net neturėjau omeny to, kad tu žiobariško kraujo! Tiesiog namuose turi savo kambarį, kuris ir yra tavo vienos teritorija. Čia - mokykla. Čia yra skatinamas dalinimasis. Nors būtent stogas tiesiog yra mokyklos teritorijos dalis. Ne tu pirma ir ne tu paskutinė čia rodais, - burbėjo sau po nosim. Ta mergina buvo tikra neišmanelė! Ak, o Lilith tik troško ramybės vakaro ten, kur galėtų paspoksot į dangų... Net vaikų namuose kalėjime tokia galimybė retkarčiais atsirasdavo...
  - Ką? - mergaitė nesusilaikė neaktelėjusi. Tai, kad aiškiai vyresnė už ją moksleivė išsitraukė savo burtų lazdelę, nežadėjo nieko gero. Lilith nuoširdžiai išsigando, tačiau bandė to neparodyti. - Tai, kad dabar naudosi burtus prieš mane, tik parodo, kad nieko nesugebi. Aš jaunesnė. Net jėgos nelygios! - čiauškėjo ir vylėsi, kad atkalbės klastuolę nuo jos veiksmų. - Ir aš stoviu aš stogo krašto! Vienas mano žingsnis ir būsi laikoma žudike, - išspjovė paskutinius žodžius ir tuo pat metu išsitraukė ir savąją lazdelę, kurią visuomet tampydavosi su savimi. Nors varnai kol kas ir nesisekė burti, Morgenstern vylėsi, kad kažką per kerėjimo pamokas spėjo išmokti.
“Sand keeps secrets better than mud.”

*

Neprisijungęs Athena OConnor

  • V kursas
  • *
  • 180
  • Taškai: 19
Ats: Stogas
« Atsakymas #580 Prieš 2 mėnesius »
Rudaplaukė nesuprato, kodėl jaunesni mokiniai iš savęs vaizduodavo nežinia ką. Jie visi neklausė vyresnių kursų atstovų. Athena klausydavo vyresnių kursų mokinių. Na, bent jau dažniausiai klausydavo.
- Ne, būtent tai ir turėjai omenyje, nes minėjai būtent žiobarišką kambarį. Taip, mokykla skatina dalijimąsi, bet tau būtų paprasta pasitraukti ir nueiti į kitą vietą ant stogo, taip draugiškai pasidalintume, - ištarė O'Connor pavardės nešiotoja pavartydama akis. Jai atsibodo visa šita situacija, nes pasitraukti juk būtų taip paprasta.
- Nieko nesugebu? - paklausė dar labiau susiraukdama. - Kerėjimas iš visų pamokų man sekasi geriausiai, - pasakė visiškai rimtu tonu. Na, tai buvo tiesa, tačiau ji praleido kelias kerėjimo pamokas, bet burdavo kambaryje - ieškojo tinkamiausių kerų Bretui kankinti.
- Vienas tavo žingsnis ir tu būsi laikoma savižude. Kas galėtų pamanyti, jog tave nužudė nieko blogo niekam nepadariusi mergaitė? - ištarė O'Connor šeimos jauniausioji atstovė. Niekas nebūtų patikėjęs, jog ji kažką nužudė vien todėl, kad praeitais metai ją paliko antriems metams.