0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Narcisa

Prie baro
« Prieš 14 metus »
„Kiauro Katilo“ baras nebuvo kuo nors išskirtinis ar pritraukiantis daug dėmesio. Rudos spalvos stalviršis pavalytas, tačiau tobulos tvarkos nebuvo turbūt nuo paties baro įkūrimo. Apversti stovėjo ir kabėjo stiklai, bokalai ir stiklinės, buvo išrikiuoti gėrimai, galėjai sužinoti meniu ir ko nors užsisakyti. Kadangi bare lankydavosi ne tik žmonės, be varvančių naminių sriubų ir mėsos pyragų buvo net laumėms patinkančių žalių kepenų. Kainoraštis buvo parašytas didžiosiomis raidėmis, kaina nurodyta romėniškais skaitmenimis. Jei tik norisi ir yra nuotaikos, galima pasikalbėti su barmenu, žinančiu nemažai magijos pasaulio paskalų, teorijų ir naujienų, išgirstų iš lankytojų, kurios kartais pralenkdavo net „Magijos Žinių“ žurnalistų skleidžiamus paistalus.

Į užeiga iš skersgatvio atėjo Narcisa apsisiautusi nauja žeme besivelkančia mantija. Ji irzliai nužvelgė užeigą ir nuėjo prie baro.
-Stiklinę vyno,- paprašė barmeno šaltu balsu ir ėmė laukti, kol atneš gėrimą.

Papildyta: [time]Spalio 28, 2009, 03:51:07 pm[/time]
Pagaliau barmenas atnešė Cisei taurę su kokčiai raudonu gėrimu. Mergina užsigalvojusi pateliuskavo vyna taurėje, įkvėpė jo ir ... Jau norėjo gerti, bet jei pasirodė kažkas keisto tame vyno kvape. Ji jau rimčiau pauostė gėrimą.
- Ei, barmene, tu mane nunuodyt nori ar ką?- piktai tarė jam ir pakėlė akis nuo taurės.
Barmenas buvo pasimetęs ir tylėjo. Tiesiog neturėjo ką pasakyti.
Narcisa prunkštelėjo.
- Vynas sugedęs. O kas būna, kai maumedžių vynas sugenda?- paklausė nelaukdama atsakymo,- jis tampa nuodingu,- šaltai paaiškino.
"...kaip džiaugiuosi, kad per nuodų ir vaistų pamokas klausiau mokytojo..." pagalvojo.
-Nevisprotis,- pakankamai garsiai sumurmėjo stodamasi,- žinosiu kur nereikia lankytis,- piktai tarė ir įsižeidusi išėjo iš užeigos užsimetusi gobtuvą, kad žiobarai taip nevėpsotų į veidą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »

*

Maiklas Judrinis

Re: Prie baro
« Atsakymas #1 Prieš 14 metus »
-Šalalala hei hei!šalalalala lala....-įeidamas dainuodamas staigiai nutilo Maiklas-kun čia dabar?
Maiklas pamate šalimais stovinį kaip užburta sustingdymo kerais padaveja.
-Aaaatsiprašau....gal aš ne laiku....ee bet norečiau vvynno...maumedžio vyno,Tare išsigandes Maiklas ir spjove į atsarguma-tiesiog atneškite man vyno po galais!
Padejejas parode Maiklui labai negrąžų gestą
-Na čia tai viršųne!Viskas!-sušuko Maiklas ūžsimoves savo skrybele-na viskas,nuo šiol tik "Trys šluotos' >:( >:(

*

Varlius

Re: Prie baro
« Atsakymas #2 Prieš 14 metus »
Kažkur tamsiuose, naktinėse Londono gatvėse neapšviestose žibintais, prabėgo juodas šešėlis. Kažkur kažkoks valkataujantis šuo, o gal ir visa gauja pabandė užpulti ją, didžiulę juodą katę. Deja ta katytė pasirodė ne iš kelmo spirta ir valkatoms teko pabrukus uodegas sprukt. Neaiškų ar kasnors matė tokį neįprasta vaizdą Londone, kaip juoda pantera sliūkinanti į savo tikslą. Nors net ir matė, turbūt nepatikėjo. Gal tai buvo tiesiog šuo? Gal tik šešėlių žaismas tamsoje? O ir koks pagaliau skirtumas. Ir štai, liko paskutinė gatvė, Sanguinary sustojo prie paskutinio posūkio į apšviestą gatvę, kurioje intensyvus judėjimas vyko net tokią audringą naktį. Vieną akimirką dar stovėjo pantera, o po akimirkos jau buvo žmogus, suaugęs vyras. Na.. o dabar laikas keliaut į barą, kol lauksiu priešininkės galima ir išgert bus, o tuo pat metu ir pamąstyt. Taigi magiškųjų gyvūnų profesorius patraukė Londono gatve ir priėjęs barą pavadinimu "Kiauras Katilas" pasuko į jį. Šiandien lankytojų nebuvo, tik jis vienas. Gal ir neblogai.. Jis priėjo prie baro ir užsisakė alaus, tiesa barmenas po paskutinio jo ir kolegių apsilankymo jo nelabai mėgo, bet ką jau padarysi. Taigi Sangu ėmė gurkšnot alų ir laukė priešininkės. Nagi pamąstykim ką žinom apie dabartinę varžovę. Visų pirma tai jauna mergina. Antra, kiek suprantu vietinė buvus varno nago mokinė, bet iš pažiūros nepavojinga, nors kaip paskutinis nuotykis parodė žudyt ji gali. Trečia, dėsto astronomiją. Tad tikrai silpnesnė nei Dorota, Mija, Xantoria ankstesnės mano varžovės čia Hogvartse. Ties tuo ir galim baigt dosjė. Kaip patirtis rodo, geriausia užklupt netikėtai ir keliais taikliais smūgiais nuginkluot.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Sanguinary Black »

*

Neprisijungęs Mija SouthWest

  • ***
  • 91
  • Lytis: Moteris
Re: Prie baro
« Atsakymas #3 Prieš 14 metus »
Mija sutrepsėjo tarpduryje. Jos galvoje vis dar sukosi snaigės. Taip norėjosi pavasario, o sniegas vis krito ir krito. Už ką?
Labai lėtai ir labai santūriai Mija užsiropštė ant jai per aukštos baro kėdės. Ji buvo visai kitame baro kampe. Kitame nuo kampo prie durų, kur buvo sutūpę keli nesubrendeliai ir vienas kažkoks toks, plačiais pečiais.
-Man ko nors, kas kvepia įpilk, vyruti, -kreipėsi ji į barmeną, panašų į nedaaugusį trečiakursį.
Užsikėlusi koją ant kojos Mija pabandė išsidžiovinti savo plaukus, bet bereikšmis jų kedenimas pirštais, iš šalies atrodė labiau juokingas, nei naudingas.
Gavusi savo stiklinę su violetiniu skystimu ji godžiai gurkštelėjo ir pasiremė rankomis galvą. Primerkusi akis bandė dažiebti, kas sėdi kitame baro gale.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Prie baro
« Atsakymas #4 Prieš 14 metus »
Į Londoną atkeliavo viena asmenybė. Ne, tikrai ne Robert Pattinson, ar Kristen Stewart. Tai ne įžimybė. Tiesiog paprasta asmenybė - profesorė Qrane Moris, dėstanti astronomiją Hogvartso mokykloje.
Profesorė įėjo į barą ir apsižvalgė. Netoliese ji pamatė savo priešininką Sanguinary. Jis gurkšnojo alų. Qrane priėjo prie jo ir tarė:
- Laabas, -nutęsė.
Tuomet pažvelgė jam į akis. Jos niekuom neišsiskyrė iš kitų.
- Žinai, galėjai ir man nupirkt ko nors išgert. Būtum buvęs gan mandaugus...  Ir būtum džentelmeniškas. - pavartė akis astronomikė.
Moteris atsirėmė ranka į sieną ir laukė, kol vyriškis arba nupirks jai ko nors išgerti, arba pradės dvikovą. Žinoma, jis turėtų pirmenybę užleisti jai. Nors iš jo gali tikėtis bet ko...


*

Varlius

Re: Prie baro
« Atsakymas #5 Prieš 14 metus »
Ir štai po laaabai ilgo laukimo trukusio gal porą-trejetą valandų (lauke jau ėmė švist rytas) ir Sanguinary spėjus išgert šešis ar septynis bokalus alaus (jei ne daugiau), pasirodė ji, kaip moterims įprasta madingai pavėlavus. Ir ne, tai nebuvo pasimatymas, tai turėjo būt dvikova. Arba jos parodija, nes magiškų gyvūnų profesorius pats jautėsi kaip gyvūnas, truputi neblaivas. Kadangi ji jau pasirodė, laikas stotis ir kovot Profesorius pakilo nuo kėdės ir iškart vos nepasitiesė, laimei baras už kurio galima nusitvert buvo čia pat. Hmm.. He.. Rodos teks kautis kitaip.. Gerai jog mokiniai nemato..
-Labas. O štai ir jūs panelę. Ir beje, jūs dar laaabiau nemandagi nei aš ir pavėlavot ir net neatsiprašėt, o dar reikalaujat išgert. Už ką jums taip gerai? Mes čia muštis susirinkom, beje. Taad pasiruoškit, aš puolu!
Vyras sudaužė butelį stovėjusi šalia, smūgiu į barą. Ne.. ne tai, čia ne žiobarų kautynės.. O tada metė kažkur per petį, vos vėl nenugriūdamas. Šiaip taip išlaikęs lygsvara jis susirado lazdelę kuli gulėjo kišenėj. Ir šiaip ne taip nukreipė į priešininkę.
-Hamehamehaaa! - Kai nieko neįvyko, vyras susimastęs lazdele pasikasė pakaušį. - Dublis number two. Ducklifors!
Į astronomijos profesorę arba, bet kur kitur į ką buvo nukreipta Sanguinary lazdelė nuskrido vos permatomas baltas dūmelis.
-Aš ne kaltas, aplinka kalta!
Po šių itin daug pastangų išsilaikyt ant kojų kainavusių veiksmų vyras atsirėmė į barą dėl stabilesnės stovėsenos ir gurkštelėjo dar gurkšnį alaus iš bokalo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Sanguinary Black »

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Prie baro
« Atsakymas #6 Prieš 14 metus »
Na ir kas, kad pavėlavau. Dėl jo aš turėjau pareiti, nusiprausti ir persirengti.
- Žinai, gerbiamasisi, dėl jūsų aš turėjau pavėluoti. Tad užsičiaupkit.
Tačiau vyriškis neužsičiaupė. Visų pirma jis vaizdavo supersajaną, stengdamasis paleisti stipriają jo bangą. Visų laimei, jam nepavyko. Dublis numeris du. Ką dabar sugalvojo?
- Ducklifors ,- pasigirdo iš vyriškio lūpų.
Ką? Ir vėl? Per abi dvikovas tas pats.
- Protego,- apsigynė nuo kerų paprasčiausiu būdu.
Tiek, kiek ji turėjo laiko, ji galvojo, kokiais kerais pulti.
- Incarcerous,- ištarė profesorė.

*

Varlius

Re: Prie baro
« Atsakymas #7 Prieš 14 metus »
Laimei ar deja, bet astronomijos profesorės iš lazdelės paleistos virvės surišo Sanguinary kojas ir liemenį. Rankų surišimo kažkokiu būdų pavyko išvengt. Gal tik todėl jog vyras baisingai mostagavo savo letenom, lazdele tarsi diriguodamas kiekvieną Qranes ištartą žodį.
-Lets dance baby. Gal ir tu prisijungsi?
Magiškųjų gyvūnų profesorius pradėjo suktis aplink savo ašį ir staiga nosim plojosi į žemę. Auš.. Skaudėjo.. Turbūt nosytę nusibalnojau.. Kažkas turės atsakyt..
-Taip nesąžininga, tu man nosį sulaužei. - Ištarė, tokiu tonu tarsi piktas vaikas. - Aš skusios ir išvis, kodėl nieks neiškvietė žiobarų policijos ar bent aurorų? Barmene, apsauga kviesk tu kvailas daikte! Ir apskritai, dabar aš piktas.
Tada tarsi prisiminęs kur yra ir ką daro, dar vis sėdėdamas ant žemės vyras apžiūrėjo savo lazdelę, ją patrynė tarsi valydamas purvą ir kai šios galiukas atsisuko į varžovę, ištarė:
-Prirodio yxtramentus. Ajajajai, ups netyčia išsprūdo, kas dabar bus? Nereikėjo manęs griaut, dabar pažiūrėsim kaip ji jausis be savo vidaus organų. Turėtų būt nekoks vaizdelis, gal tada kas nors iškvies aurorus?
Qrane apgaubė ryškiai oranžinis švytėjimas, kuris po truputi geso. Jei girtam meistrui ,Sanguinary Black pasiseks, jo varžovę ištiks skausminga mirtis, panaikinus visus jos vidaus organus.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Prie baro
« Atsakymas #8 Prieš 14 metus »
Profesorė atsipalaidavusi žvelgė į nosį susitrnkusį berniuką.
- Ach, vargšelis. Gal tave pas mamytę nuvesti? Tau nosytę sutvarkys,- "rūpestingu" balsu pragydo "gailiestingoji" profesorė.
Sanguinary, kaip suprato profesorė, puikiai mokėjo ir transfigūraciją. Jis paleido kerus, kurie turėjo panaikinti astronomikės organus. Kadangi Qrane's reaakcija nėra nustabiausia pasaulyje, kerai pataikė į ją, ir ji neteko savo organų, tačiau greit sužiaupčiojo, pargriuvusi ant žemės:
- Finite Incantatem,- šie kerai nutraukė žiauriūjų kerų veikimą.
Šiek tiek atsidususi, kelias sekundes pragulėjusi ant žemės, profesorė atsistojo. Būk žiauri. Žiauri!
- Steleus.- tuomet, ilgai nelaukus, paleido antruosius kerus. - Vermiculus.
Jeigu man pavyktų, tuomet rezultatas būtų stulbinantis. Tokį padarą reiktų nuvešti į zoologijos sodą...

*

Varlius

Re: Prie baro
« Atsakymas #9 Prieš 14 metus »
Neaišku kiek dar vyras būtų sau sėdėjęs ant grindų ir vaizdavęs idiotą, bet į Sanguinary žiebė kerai ir žinoma pradėjo veikt, tad jis pradėjo baisingai čiaudėt. Neaišku ar taip buvo numatyta programoje ar suveikė kažkoks nepaaiškinamas nenumatytas poveikis, bet magiškųjų gyvūnų profesorius akimirksniu išblaivėjo. Mjo... Atrodau apgailėtinai, o ir visas šitas jovalas kuriam esu ir kuris aplipęs mane nieko gero nežada.. Po akimirkos jis pamatė jog į jį lekia dar vieni kerai. Hmm.. situacija ne iš gerųjų.. galėčiau nublokuot, bet beveik niekada nenaudoju gynybinių kerų.. Po akimirkos jis sumąstė ką daryt. Tikiuosi suveiks.. Jis savo mintimis išsikvietė keistą gyvūną pavadinta dimensijų persekiotoju. Jis savo išvaizda priminė didžiulį driežą, savo ūgiu siekdinti suaugusiam aukštam žmogui iki juosmens. Jis pats nebuvo ilgas, bet jo uodega siekė gerus pora metrų ir užsibaigė smailiu trišakiu. Per jo visą kūną ėjo dvi eilės stambių dyglių. Pats jis buvo violetinės spalvos su keliom švytinčiom žaliai dėmėm ir akim.
Ir visgi magiškųjų gyvūnų profesoriui pavyko, nepaprastai retas gyvūnas jo paklausė. Staiga erdvė šalia vyro nušvito ryškiai balta šviesa ir šalia jo atsirado persekiotojas. Dar po akimirkos erdvė vėl nušvito ir Qranes paleisti kerai patekę į dimensijų vartus pranyko. Sekantis veiksmas kurį atliko gyvūnas kol Sanguinary mąstė kaip panaikint čiaudulį buvo nuodingų garų iškvėpimas į astronomijos profesorę. Hmm.. laikas panaudot be žodžius kerus, nes kitaip nelaimėsiu šios dvikovos net ir pasikvietęs į pagalba savo dimensijų sutvėrimą.. Nors tai ir buvo sunku padaryt be perstojo čiaudint, bet sanguinary mintyse ištarė. Finite Incantatem ir jo čiaudulys praėjo.
-Atleisk jog to nepadariau anksčiau, bet noriu jūs supažindint su gyvūnų kurį visai neseniai, per paskutines atostogas man pavyko prisijaukint. Šitas gražuolis - vyras patapšnojo per gyvūno nugarą - pavadintas dimensijų persekiotoju. Na, o dabar užteks kalbų, dar bus progų susipažint su juo. Expelliarmus; Sectumsempra;Paradiolux;
Į profesorę paskui nuodų debesį nuskrido dar ir pluoštas kerų: tarpusavį persipynę raudonas ir juodas žaibai, bet nedidelis raudonas rutuliukas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Sanguinary Black »

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Prie baro
« Atsakymas #10 Prieš 14 metus »
Profesorė ironiškai sukikeno puse lūpų. Deja, astronomikė nusiminė, jog ji nepasiekė savo rezultato - čiaudinčio slieko. Na, nieko. Gal dar kartą pavyks. Qrane stovėjo, it musę kandus. Išgirdusi priešininko pirmuosius kerus, ji nebenulaikė lazdelės, kadangi ši skriejo ant grindų. Išgirdusi ir kitus, garsiai sušuko bare buvusiai miniai - dviem žmonėms.
- Matot, ką jis daro? Užsipuolė vargšę moteriškę. Bejėgę moteriškę,- sušuko.
Ji tikėjosi, jog žmonės profesorei padės. Vienas vyriškis jau bandė traukti lazdelę, tačiau nepamatė, ar ištraukė. Moterį nudiegė baisus skausmas. Skausmas perėjo per jos veidą. Atrodė, jog žaizda atsirado ant veido. Ji ėmė greičiau kvėpuoti iš įniršio. Aš jį nukankinsiu, sudraskysiu, pakarsiu! Jis dar atsiims. Šūdžius neraliuotas! Tačiau likimas ir vėl nuo jos nusisuko. Dar vieni Sanguinary kerai sukėlė sprogimą. Netoli profesorės krito daiktai: lėkštės, stiklinės ir kitoks mėšlas. Per sprogimo sukeltus dūmus profesorė nematė beveik nieko, tačiau atkakliai ji atsigulusi ieškojo savo lazdelės. Kai dūmai nuslūgo, lazdelę ji pamatė visai netoli baro kėdės. Ją sugriebus, astronomikė atsirėmusi į kėdę pabandė atsistoti. Iš kelių bandymų jai pavyko, nors kojos vis dar drebėjo.
- Aracus mexaret, Conjunctivitis, Expulso.

*

Varlius

Re: Prie baro
« Atsakymas #11 Prieš 14 metus »
Pagaliau magiškųjų gyvūnų profesoriui pavyko išsipainiot iš jį supančiojusių virvių ir jis atsistojo. Vyras mate, jog jo paleisti kerai pataikė į tikslą, arba beveik pataikė. Pro sprogimo garsą ir aplinkinį triukšmą, jis neiškart išgirdo priešininkės tariamus burtažodžius, bet laimei į pirmuosius kaulų pradanginimo sureagavo jo dimensijų persekiotojas, pasiųsdamas juos į kitą dimensiją. Antrieji apakinimo burtažodis žinoma pataikė į tikslą ir žinoma Sanguinary apakino. Ir vėl tamsoj, gerai jog aš pripratęs prie tokių sąlygų. Regėjimą pataisysiu vėliau, šiaip ar taip pro dūmus ir taip nieko nesimato.. Treti paskutiniai paleisti kerai sprogo, kažkur vyrui už nugaros. Nors teisybės dėlei reiktų pasakyt jog jie vos neišvertė vyro iš kojų. Bet pagaliau atėjo ir jo eilė paruošti dar vieną ataką. Profesoriaus dimensijų persekiotojas pradingo ir po akimirkos atsirado Qranei už nugaros pražiojąs nasrus ir pasiruošęs iškvėpt dar vieną debesų nuodingų garų. Tuo tarpu vyras nors nieko ir nematydamas, bet vistiek gana neblogai orientavosi aplink pagal klausą. Tad jis paleido kerus į priešininkę.
-Langlock; Stupefy; - ir pabaigė jis tikrai grėsmingai - Avada Kedavra.
Dar po akimirkos ir pagal mintimis pasiųstą komandą dimensijų persekiotojas iškvėpė nuodingą debesį garų. Šachas ir matas brangioji, nors taip nesinorėtų jog tu mirtum...

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Prie baro
« Atsakymas #12 Prieš 14 metus »
Profesorė, kaip visad, kai paleidžia kerus, stoviniavo atsirėmusi ranka į sieną. Galėjai pamanyti, jog ji dėl viso to nesirūpina. Kas taip mano - klysta. Moters viduje kunkuliavo pyktis. Jis tiesiok virte verdė iš pykčio. Pirmieji Sanguinary kerai pataikė į profesorę. Negaliu aš kalbėt. Jabaduba, Jabaduba. Negaliu nė mąstyt. Jabaduba, Jabaduba. Ach, koks geras tas gyvenimas. Jis tiesiog nuostabus. Užsičiaupk, durne tu. Gyvenimas tikrai nėra nuostabus. Bent jau šią akimirką. Visu pirma, tu esi dvikovoje. Visų antra - tau liežuvis priklijuotas, tad negali kalbėti. Visų trečia - tavo priešininkas į tave paleido stingdymo kerus. Vis dar manai, jog gyvenimas nuostabus? Na, pasistenk, QQ! QQ tugali, tavo p... Echem. Na. Jeigu pavyks, tu būsi šaunuolė. Joa, patikėjau. Man pavyks. Ach, kokie mes entuziastingi! Finite Incantatem. Finite Incantatem Finite Incantatem! Pagaliau liežuvis ir vėl galėjo atlikti savo tikrają paskirtį. Ne, tikrai ne laižiaką. Antrieji Sangu kerai buvo stingdymo.
- Protego,- spėjo ištarti profesorė.
Kerai sėkmingai atsimušė ir niekam nepadarė žalos. Turbūt niekam nepadarė žalos. Na, o patys paskutinieji kerai buvo Avada.
- Tai ką, dabar jau mane nužudyti rengiesi? Kad niekam nieko neprasitarčiau? Kiaulė tu paskutinis. Paršas bekonas ar gaidys. Kinkas drebinantis šliužas, - piktai Qrane plūdo priešininką.
Nesupraskite, kad Qrane visada tokia. Ne ne ne. Tik kartais jai išsiveržia pyktis. Kai kas nors ją labai sunervina. Pavyzdžiui kaip dabar - Sanguinary.
- Protego!- garsiai sušuko Qrane.
Ginybiniams kerams buvo sunku atsilaikyti prieš Avadas. Ypač - nuo stipraus priešininko. Laimei (ar kažkieno nelaimei), protego kerai atsilaikė, ir nužudymo kerai buvo "nukenksminti".
- Arresto Momentum,- tarė profesorė.
Trumpai pagalvojusi, dar tarė:
- Fiendfyre, Petrificus Totalus.
Profesorė atsiremė į sieną ir pamažu ėmė grožėtis vaizdu.

*

Varlius

Re: Prie baro
« Atsakymas #13 Prieš 14 metus »
Sanguinary kerai ir vėl nieko labai įspūdingo nepadarė, arba buvo panaikinti arba atmušti. Ką gi.. neblogai sakyčiau, bet laikas baigt šita kovą.. Tiesa sakant vyras nekreipė absoliučiai jokio dėmesio į priešininkės tiradas ir įžeidinėjimus.
-Žinoma noriu, bet šiaip tą padaryt reiktų subtilesniais būdais.
Nespėjus vyrui nieko pasakyt į jį pasipylė kerai. Iš pradžių vyrą bandė sulėtint, bet vos tik šie kerai pataikė į magiškųjų gyvūnų profesorių, jo dimensijų persekiotojas juos deaktyvavo jį vėl pagreitindamas. Kaip aš džiaugiuosi savo nauju augintiniu, jo sugebėjimai nepaprastai vertingi.. Antrieji kerai nieko labai nepadarė, tiesiog nepataikė. O va pragaro ugnis buvo kažkas tokio. Gerai jo ši ugnis buvo lieta, nors ir viską savo kely griovė, tad vyras į save nukreipęs lazdelę ir ištaręs Finite Incantatem panaikino neregą.
-Taip įspūdingi kerai, nieko neprikiši. Galėčiau juos panaikint, bet neapsimoka. Galės tą magijos ministerija sutvarkyt. Mondyal Dlo.
Staiga iš baro sienų, lubų ir net grindų nepaprastai stipriom srovėm pradėjo veržtis vanduo. Įdomumo dėlei verta pastebėt jog pragaro ugnies jis net nebandė užgesint, ši ir toliau sėkmingai degė po vandeniu. O vanduo vis veržėsi ir veržėsi viską aplink griaudamas, po truputi ir nenumaldomai tvindydamas barą, kol viskas jo viduje galutinai paskęs.
-Skęsk, brangioji, o aš turiu kitų planų šiam vakarui. Jei išplauksi dar susitiksim Hogvartse, jei ne tada pragare.
Sanguinary užlipo savo augintiniui, dimensijų persekiotojui ant nugaros ir po eilinio blyksnio išsiteleportavo iš baro, palikdamas jį tvint toliau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Sanguinary Qinzu »

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Prie baro
« Atsakymas #14 Prieš 14 metus »
Profesorė ramiai, kaip visad (na, dažniausiai), stebėjo vyriškį. Vis dėl to, koks jis gražus... simpatiškas. Baik jau, Qrane! Taigi jis kėsinosi tave nužudyti! Bet vis tiek... jis toooks mielas...
- Ach, ačiū. Koks tu mielas,- ironiškai šyptelėjo.
Nors gal ji šyptelėjo ir be ironijos. Jos balse to tikrai nesijautė, tačiau, kad būtų ramiau, ji įsitikino, jog ironijos nebuvo. Staiga visą barą pamažu tvindė vanduo.
- Tu manai, jog užliedamas visą barą ir pasprukdamas pasirodysi kietas? Išradinga, bet man neįdomu,- sumurmėjo profesorė.
Astronomikė mažais žingsneliais ėjo link išėjimo.
- Panele! Jūs turėsite atlyginti žalą!- sušuko barmenas.
- Stupefy,- pasakė profesorė.
Barmenas sustingo ir nugriuvo ant šlapių grindų.
- Adjos amigos,- atsisveikino astronomikė ir išėjo iš baro.