1
5

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijus Adrielis Lorijanas

  • VII kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • O kartais tiesiog norisi šypsotis lietui.
Ats: Apskritas staliukas prie lango
« Atsakymas #225 Prieš mėnesį »
Ką gi, tikriausiai kvaila buvo tikėtis, kad Amazonę numaldys vienas kitas mandagesnis žodelis ir knyga rankose. Elijui to būtų visiškai pakakę. Merginai kurį laiką tiriamai jį apžiūrinėjant prireikė valios pastangų nesusigūžti - ir dar daugiau, kai toji prabilo. Kaži kodėl pasijautė kaip namų darbų neatnešęs trečiakursis prieš griežtą mokytoją. Ir kad būtų žinojęs, kaip mažai prašovė.
 - Aš... eee... Aš... Savaime aišku skaičiau, bet... eee,- nuleido akis. Taip ir toliau - neteks ne tik kad savigarbos, bet ir darbo vietos.- Turiu keletą klausimų, susijusių su Magiškų gyvūnų priežiūros disciplina ir...aaa... Pagalvojau, kad esate kompetetinga į juos atsakyti,- galiausiai užbaigė, tarsi pasiaiškinimą įsmeigdamas žvilgsnį į narvą, kuriame tupėjo ne per daug draugingai nusiteikęs padaras, kaip dabar žinojo, audrapaukštis. Mintyse Elijus vardijo negausias keiksmažodžių atsargas - kai rinkosi šitą darbą, jam net į galvą netoptelėjo, kad turės būti tiek paslaugus pardavėjas, tiek kompetetingas ekspertas, tiek atsakingas pasiuntinukas ir galiausiai - reklaminis berniukas.
Stebuklas, kaip dar netapo tamsiai raudonos spalvos - matyt, nuo žvarbos užtirpstantys skruostai kartais atsiperka. Giliai įkvėpė. Gal dar ne visai viskas prarasta. Galų gale, koks skirtumas - net jeigu visą laiką žavioji (to negalėjo nepripažinti - kad ir atrodė pavojinga, jauna moteris buvo tiek akiai dailių bruožų, tiek graži savo griežtumu) Amazonė ir prasėdės lyg išskaptuota iš ledo, tai tebus vienkartinis dalykinis pokalbis. Ir nieko daugiau.
 - Malonu susipažinti,- pamėgino nusišypsoti tuo pačiu svarstydamas, kaip jai netinka toks vardas. Melijandra asociavosi su švelnia, miela didžiaake būtybe, spinduliuojančia šilumą ir jaukumą. Net pats žodis skambėjo minkštai - o priešais sėdinčioji išoriškai nepasižymėjo nei viena iš šitų ypatybių. Daug labiau patiko jo netyčiom išgalvota Amazonės pravardė. Atsikrenkštęs Elijus užmetė akį į sąrašą. Praleido pirmuosius banaliausius: Ar dažnai lankotės knygyne, ar tenkina asortimentas, ar tinka aptarnavimo kokybė - prie jų sugrįš vėliau. Stabtelėjo ties šeštu.
 - Iš esmės nieko įdomaus nepasakysiu - standartiniai kliento nuomonės klausimai, šiais laikais neišvengiami ir burtininkų pasaulyje,- atsiprašydamas šyptelėjo, bet į merginą žiūrėti nerizikavo.-  Taigi, kaip manote, ar žmonės pakankamai išmano apie magiškuosius gyvūnus? Ar didesnis tokių knygų asortimentas padėtų burtininkų bendruomenei geriau juos pažinti?- užrašas lapelyje teklausė respondento nuomonės apie šios disciplinos knygų asortimentą - ar jis pakankamas. Tačiau suvokė, kad jei nenori gauti į ausį visos kavinės akivaizdoje, turi pasistengti sugalvoti bent kelis prasmingesnius. Vaikinas labai stengėsi nenudelbti akių - prieidamas prie skaitančios panelės tikrai nesitikėjo, jog viskas baigsis sukant smegenis, kaip banalius ir žiobariškus marketingo klausimus paversti kažkuo tinkamesniu tokiai Amazonei. O ir būti priverstam taip nejaukiai muistytis buvo gerokas kirtis per ir taip ne aukščiausią pasitikėjimą savimi. Savigarbą taipogi.

 

  • Hogvartsas.LT © 2007-2019