0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #30 Prieš 14 metus »
Bou susikimšo likusį sausainį:
-Norėčiau, kad jie manimi rūpintūsi. Jie tik pabamba ant brolių kai jie ką nor sudaužo, o šiaip viską namuose savarankiškai tenka daryti. Žinai, kartą per savaitę padaro valgyti ir tai jeigu nepamiršta.
Ji nusišypsojo vaiduokliui ir vėl pažvelgė į Nicolę:
-Aš..-sustojo pagalvoti.-Grynakraujė. Žinai, gal toj Japonijoj viskas kitaip. Tiesiog neįsivaizduoju. Bet žinau, kad abiejų tėvai moka burti ir mokinosi kažkokiose burtų mokyklose. O tu?-pasiteiravo.
Mergaitė pasiėmė dar vieną sausainį ir vėl atsikandusi sukrizeno:
-O jie tikrai skanūs.

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #31 Prieš 14 metus »
Pamažu lėkštelė sausainių visai ištuštėjo.Nicole vieną po kito kimšo vis klausydama,ką šneka Bou.
-Na,aš taip pat Grynakraujė.Tiesą pasakius,nedaug ką žinau apie tėvus,ar jie baigė mokyklą,ar ne,šiaip tai mama su tėčiu man išvis nesakė,kad tokios mokyklos egzistuoja...Matyt neturėjo laiko.Kai gavau laišką,praėjo vos viena diena,nes aš gimusi rugpjūčio 29,bet pelėda tikriausiai sumaišė,ir laišką man atsiuntė diena vėliau.O iškart kitą dieną jau sėdau į King Kroso stoty į Ekspresą ir važiavau čia,į Hogvartsą...Per tą dieną spėjau sužinot,kad tėtis lankė Biobetonsą,nes vaikystėje gyveno Prancūzijoje,o mama...Nežinomas objektas.
Mergaitė pasikedeno plaukus ir pasiteiravo:
-O kada tavo gimimo diena?

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #32 Prieš 14 metus »
Mergaitė linksėjo galva:
-Gruodžio 31. Oi... kovo 6.
Ji sukrizeno:
-Netyčia ant liežuvio galo pasipainiojo kita data.
Turėtum būti atsargesnė.-pasigirdo Tashitos balsas jos galvoje.Na, aš netyčia. Beto nieko nenutiks, net jei ištariau tavo gimimo dieną.-atsakė Bou. Balsas galvoje tyliai prunkštelėjo. Aš tave tik perspėjau.

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #33 Prieš 14 metus »
Nicolei Bounita pasirodė kiek keistoka.Hm...Atrodo,kad ji su kažkuo kitu šnekėtusi...Ai,ką aš čia šneku,man juk irgi kartais būna taip,kad aš užsisvajoju ir galbūt atrodau šiektiek keistai...Mergaitė negalėjo nepažiūrėti į Klastunyno stalą,kuris tiesiog plyšo juoku ir pirštais rodė į vieną grifą,kuris savo dailiają uniformą apsipylė daržovių sriuba.Taip bespoksant į gretimo stalo mokinius,Nicolei greta lėkštės nuskriejo bandelė.Neabejotinai dovana iš "žaliukų".
-Maisto karas prasidės,-nepatenkintai suburbėjo Nic ir stvėrusi tą pačią bandelę atgalios sviedė į Klastuolių "būstinę".
-Aš su varške nemėgstu,-tyliai pridūrė.Suplota bandelė trenkėsi kažkokiam užsižiopsojusiam Klastūniečiui į galvą.
-Slėpkis!-greit paliepė rudaplaukė Bounitai ir pati susmuko į kėdę pasislėpdama už atlošo.Staiga pagalvojusi,kad visai čia pat Garbingasis stalas,mergaitė žvilgtelėjo ir įsitikino,ar niekas nematė.Chu...Niekas nepastebėjo.Tuomet galvą atsuko į Bou ir džiugiai bei kartu kimiai paklausė:
-Ar tu niekada nesvajojai apie Hogvartsą?Ar niekad negalvojai,į kokį koledžą pateksi?O jei kart kartėmis pamąstydavai,-Nicole padarė trumpą pertraukėlę.-Koks koledžas būdavo tavo išsvajotas?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Nicole White »

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #34 Prieš 14 metus »
Pro Bou galvą praskrigo dviejų kumščių didžio obuolys ir garsiai ištiško atsitrenkęs į sieną. Piktai suriko:
-Idiotai jūs!
Ji užlindo už kėdės:
-Niekada negalvojau apie jokį koledžą. Aš visada plaukiu pasroviui. Taip sakant kas bus tas bus.
Į kėdės atlošą plojosi bandelė su kremu. Staiga ją persmelkė keistas bauginantis jausmas. Kas tai..?-iškarto paklausė Bou. Neįsivaizduoju. Bet atrodo, kad kažkas stipraus yra aplinkui.-atsakė Tashita. Atrodo, kad tai Tora.-konstatavo mergaitė. Tiesa. Tokią brutalią jėgą gali skleisti tik ji. Matyt jos kažkur netoliese ir bus pajutusios tave.-burbtelėjo Tash. Bou nusišypsojo:Norėjai pasakyti mus? Pajuto teigiamą atsakymą.
Į sidabrinę lėkštę plojosi gigantiškas ananasas ir išvertė joje buvusias salotas. Mergaitė krūptelėjo ir piktai nusiėmė salotos lapą kuris nukrito jai ant kojos.

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #35 Prieš 14 metus »
-Hm...-Nicole visiškai nebekreipė dėmėsio į klastuolius,atakuojančius jas įvairiais maisto produktais.-O...Na,žinau,gal mes nesame dar tokios artimos,bet...Pasakyk atvirai-ar tau patinka čia,Švilpynėje?Na,žmonės,aplinka,kambariai...Ar nesvajoji būtent dabar patekti į kitą koledžą?Nuo tos dienos,kai tėtis man papasakojo apie Paskirstymo kepurę ir koledžus,aš iškart panorau patekti į Grifų Gūžtą.Bet kai ta kepurė pasakė,jog aš-Švilpynėje...Tiesą pasakius,iškart nuliūdau,bet kai tik išgirdau tų švilpių balsus ir džiūgavimus,sveikinimus...Pajutau,kad man čia bus gera.
Mergaitę staiga apėmė neapsakomas jausmas-didžiulis sielvartas ir liūdesys.Ne,tikriausiai ji nemanė apie tai,kad pateko į žioplių,doruolių ir drovuolių koledžą,kaip dauug kas pasakytų-ji susijaudino tikriausiai dėl to,kad prisiminė tėtį.Prisiminė mamą,kaimynus,bičiulius ir draugus...Pirmą kartą per čia būvimą Hogvartse ji susimąstė apie šeimą ir pagalvojo-ji vieniša...Ji tokia vieniša,kokia niekados nebuvo-atskirta nuo visų artimų ir širdžiai mielų žmonių.
-O tu drąsi?-norėdama išsklaidyti tylą ir nuvyti nemalonias mintis kas į galvą šovė dar sykį paklausė.Tada atsilošė ir įsižiūrėjo į vieną tašką:niekas nebūtų suradęs,kur Nicoles žvilgsnis veda.Ir ji pati nežinojo,tiesiog žiūrėjo toli toli kaip ir buvo įpratusi.Man reiktu šioje mokykloje susirasti gerą ištikimą draugę.O gal...Gal tas jausmas...Mergaitė pasižiūrėjo į Bou.Gal tas jausmas,kuris neduoda man ramybės,reiškia...Kad man tiesiog reikia pastebėti tą draugę...Gal...Nicoles galvoje sukosi tiek minčių,kad būtų sunku jas visas išdėstyti rišliai.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #36 Prieš 14 metus »
Bou palingavo galva:
-Neperlabiausiai aš juos pažįstu. Dažniausiai slankioju aplinkui. Bet nesiskundžiu. Visgi ne koledže esmė. Galima ir su kitų koledžų atstovais bendrauti. Na gal tik ne su jais.-linktelėjo klastuolių pusėn.
Kažkoks kietas daiktas vėl išsitaškė netoli nuo mergaitės galvos:
-Na ir kvailiai...
Išgirdusi klausimą ji sukluso:
-Drąsi.. Na tikrai nesu bailė,-šyptelėjo- Jeigu reikia tikrai galiu stipriai pasispardyti ir puikiai apsiginti.
Tashita patenkinta niūniavo Bou galvoje.
-O tu?-paklausė meiliai sumirksėdama, pati matyt to net nejausdama.

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #37 Prieš 14 metus »
Nicole nusišypsojo:
-Na,kaip suprasi žodžio drąsa reikšmę...Ar drąsa,tai,kad nebijai atsiskaityti eilėraščio visos klasės akivaizdoje,užkalbinti kito vaiko koridoriuje,ar tai,kad nebijai nueiti vienas tamsią gūdžią naktį į Uždraustajį mišką ir ten kautis su kokiais baisiais padarais...-mergaitė gurkštelėjo sulčių ir pasikasė pakaušį.Atrodė taip,kad geriau galvotusi.
-Tiesą pasakius,manau,kad esu pakankamai drąsi abiejomis prasmėmis.Žinoma,nesu drąsuolė superherojė,-Nic pasitempė kaip tikra didvyrė,atstatė krūtinę,patempė lūpą ir pakėlė galvą-tokius žmones ji nuolat matydavo žiobarų komiksuose.Tuomet pačiai suėmė juokas ir ji pradėjo tyliai krizenti.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #38 Prieš 14 metus »
Bou taip pat sukrizeno:
-Tu tikrai neatrodai baili.
Ji kilstelėjo galvą ir apsižvalgė:
-Atrodo karas baigėsi. Niekas nebesimėto. Oooo... Klastūniečius prigavo kažkoks didelis padaras, turėjau omeny mokinys. Gal koks prefektas...
Mergaitė žvilgtelėjo į Nicolę:
-Ar tau nereikėjo nueiti į pelėdyną?

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #39 Prieš 14 metus »
Mergaitė klausėsi ir po truputį gurkšnojo sultis.Išgirdusi,kad Bou paminėjo pelėdyną,vos nepaspringo vienu didžiuliu gurkšniu.
-Visai pamiršau,-tarė padėdama stiklinę ant stalo.-Dėkui,kad priminei.Netrukus pamoka...O gal ir ne...Jau visai susimaišiau...-Nicole nusišypsojo didžiule plačia šypsena.Tuomet pažvelgė į Klastunyno stalą.Kažkoks išstypęs jaunuolis purtė vieną Klastuolį pagriebęs už apykaklės.Šis nekaltai žiūrėjo ir,tikriausiai,meldė atleidimo.
-Taip jiems ir reikia,-tvirtai pasakė ir apžvelgusi didžiulį stalą,nukrauta maistu,kad net nesimatė jo spalvos,atsistojo.
-Ačiū,kad sutikai mane palydėti.Tikiuos palauksi,kol ten parašysiu trumpą laiškelį tėtčiui.
Nicole pasitikrino,ar švarkelio kišenėje turi plunksną ir pergamento lapelį.Atsarga gėdos nedaro.-prisiminė ji kadaise tėtčio pasakytus žodžius.
-Parašysiu,kad patekau į Švilpynę ir man viskas gerai,lankau pamokas,uždirbau tris taškus savo koledžui...Pala,juk jie negauna jokios telegramos,nusakančios,kur pateko jų vaikas ar ne?-pasiteiravo ir dar sykį apsidairė-aplink vienas po kito mokinukai skirstėsi iš salės.Tačiau tai ir pasakė,kad neverta laukti atsakymo.Mergina jo taip ir nesulaukusi lėtai ėmė sėlinti link durų.Švilpukės išėjo iš Didžiosios salės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Nicole White »

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #40 Prieš 14 metus »
Bou linksmai pašoko:
-Su malonumu. Visgi neturėčiau ką veikti.
Ji pažvelgė į klastūniečių pusę ir prukštelėjo:
-Na kai kuriems tikrai nesiseka. Turiu omeny, jį turėjo gerai pakratyti,-baktelėjo pirštu į kito stalo pusę. Na aš abejoju, ar jie ką nors gauna. Nemanau, kad čia kam nors įdomu. Pusė tėvų taip ir tenori savo vaikais atsikratyti, arba vaikai nori dingti iš namų,-gūžtelėjo pečiais.
Mergaitė pasivaikščiodama ir besižvalgydama ėjo pro stalus. Dvi pelėdos uokaudamos praskrido keli centimetrai nuo jos galvos ir sušiaušė tvarkingai sušukuotus auksinius plaukus. Bou delnais juos sulyginu ir pranyko už durų kartu su Nicole.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #41 Prieš 14 metus »
Bounita greitu žingsniu įėjo į Didžiąją salę. Tiesiu statymu patraukė link Švilpynės. Nė nesidairiusi kas dedasi aplinkui, klestelėjo ant kėdės ir nervingai pasitaisė juodą skarelę dengusią kaklą.  Mergaitė pasiėmė lėkštę ir įsidėjo mažą vištienos suktinuką. Šakutė pagnaibė jo kraštą. Kodėl Tashita norėjo mane nužudyti..? Įsidėjo bulvių košės ir šakute pakabino mažą kąsnelį.
Čia tik sapnas...
Nurijusi gabalėlį vištienos suspaudė lūpas.
Tashita? Kur tu!
Greitomis pabaigė vištieną ir pastūmė lėkštę toliau.
Atsiliepk. Man jau darosi neramu...
Paėmė stiklinę apelsinų sulčiu, ir nė nesiraukydama dėl jų rūgštumo išgėrė vos ne vienu mauku. Paėmė obuolį ir apžiūrėjo jį. Ryškiai raudonas, spindintis, viskas atsispindi plonoje žievelėje. Atsikando obuolio ir parėmusi galvą ant delno, nieko nematančiu žvilgsniu žvalgėsi po salę. Atrodo ji nė nemirksėjo. Keletas mokinukų keistai pasižiūrėjo į ją, bet mergaitė nekreipė dėmesio ir toliau žvelgė į tolį.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #42 Prieš 14 metus »
Į Didžiąją  salę įėjo Kairi. Akys tiesiog akimirksniu susirado Bou ir grifė lengva eisena patraukė prie Švilpynės stalo.
- Labas rytas, - pasisveikino ir atsisėdo priešais. Nieko daugiau nelaukdama Himura į lėkštę įsidėjo dvi bandeles ir prisitraukė stiklinę sulčių. Garbė elfams, kurie tai gamina. Aš tiesiog išbadėjusi! Kairi per daug nesirūpindama keista kolegos išraiška ir visišku ignoravimu, ėmėsi kimšti šokoladinę bandelę. Vos neužpringusi sulėtino tempą ir po pirmos porcijos ir stiklinės apelsinų sulčių (pačios mėgstamiausios) pagaliau pažvelgė į Bounitą.
- Kas nutiko? Ko tokia susiraukusi? Blogai miegojai gal?
Himura nusprendusi,kad savo pareigą atliko pasidomėdama drauge, ėmėsi kitos bandelės. Šiek tiek atsipūtusi ir su jau puspilniu skrandžiu, mergina trumpai apsižvalgė. Prie stalo sėdėjo dar keli mokyniai, o salėje išvis buvo vos pora.Turbūt jau po pusryčių.. Įdomu, kiek valandų? Pastaruoju metu mane tai mažiausiai jaudina... Atsigėrusi šį kartą greipfruitų sulčių, grifė pažvelgė į kolegą. Ši vis dar nereagavo ir Kairi susirūpino.
- Klausyk, tau tikrai viskas gerai? Atrodai kažkaip keistai...
Himura padėjo stiklinę ir palinko prie Bou. Akys atrodė lyg stiklinės, o žvilgsnis kažkoks tuščias, kažkur į kitą pasaulį nukreiptas. Kairi pamosavo ranka priešais mergaitės veidą ir atsilošė.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #43 Prieš 14 metus »
Bou sureagavo tik kai Kairi pamosavo ranka priešais. Mergaitė krūptelėjo ir sumirksėjusi pasisuko į draugę:
-O, sveika.-burbtelėjo.
Praėjus ilgam laiko tarpui atsikando obuolio:
-Miegojau pakankamai gerai. Bent jau taip atrodo. Tiesiog įvyko kažkas...Netokio.
Ji vėl susimąstė ir jeigu nebūtų laikiusi delno po smakru, jos galvelė su trenksmu būtų plojusis ant stalo. Atrodo šaltas vėjas perpūtė kiaurai. Nusipurčiusi Bou pradėjo kalbėti greitakalbe:
-Šiąnakt sapnavau Tashitą. Buvome kažkokiame kambaryje, jis visas buvo raudonas, bet tai ne esmė. Ji pasakė, kad mes neegzistuojame, kad mus nori ir reikia sunaikinti. Atrodė visa pavargusi, lyg kokias dvi savaites nebūtų miegojusi. Bet nesistebiu, jai daugiau negu tūkstantis metų, neatrodysi pirmos jaunystės. Nors ji mirė būdama dvidešimt trejų, taigi jos astralinis kūnas vis dar labai jaunas, bet siela jau sena,-jai pristigo oro.
Tris kartus giliai įkvėpusi ji tęsė:
-Tada pasakė, kad burtininkų pasaulyje tokie kaip mes neegzistuojame. Gal tą jau sakiau. Tada pasakė, kad mus reikia sunaikinti, ar dar kažką tokio. Tada paėmė durklą ir norėjo mane užmuš, bet aš pabudau.
Inercijos pagauta ir sunkiai šnopavo begaudydama orą ir tankiai mirksėjo.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #44 Prieš 14 metus »
Kuomet Bou atsigavo, Kairi lengviau atsipūtė. Nuo stalo dar prigriebė porą sausainių ir su malonumu sukramsnojo. Kol kolega pasakojo savo naktinius košmarus, Himura įdėmiai klausėsi, nors akys ir buvo nukreiptos į šalį, o burna užkimšta jau bananu. Kai Bounita papasakojo visą sapną, grifė kurį laiką tylėjo ir galvojo.
- Žinai, sunku pasakyti, ar šis sapnas ką nors reiškia. Nors pripažįstu, kad šiek tiek kraupokas. Visos šitos teorijos.. Tačiau tu nesijaudink, nemanau, kad Tashita galėtų tave nuskriausti. Jūs tiek daug kartu išgyvenote, tapote viena vienuma, - čia Kairi nutilo, - na taip, kažkokia visuma. Todėl nereikia nerimauti, manau, kad viskas bus gerai. Tu valgei omletą? Skaniai atrodo, gal paragauti?..
Himura į lėkštę įsidėjo omleto su daržovėmis ir toliau, be jokio sunkumo ant širdies, ėmėsi antro pusryčių etapo.
- Štai aš šiandien miegojau nuostabiai. Nieko nesapnavau, niekas netrukdė. O dušas išvis atgaivino. Rūbai dabar levandom kvepia: švarūs, nauji, tiesiog atgaiva. Tokia naujai gimusi aš dar niekada nesijaučiau. Toks jausmas, kad kalnus nuverst galėčiau, nors dėl to abejoju...
Kairi tiesiog akimirksniu sukirto omletą ir jau tiesė šakutę antrai porcijai, kai staiga sustingo.
- Juk tu ne dėl sapno nerimauji, tiesa? Kažkas tave kankina labiau.
Grifė atsisėdo į vietą, padėjo lėkštę į šalį ir palinko prie kolegos, pasiruošusi išklausyti.