0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
Nicole net nepastebėjo,kaip greta jos atsisėdo kita švilpukė.
-Labas,-susipratusi žvaliai atsakė.Tuomet gurkštelėjo oranžinės spalvos sulčių ir pridūrė:
-Malonu susipažinti,Bou,aš vardu Nicole.Tu čia jau seniai?
Mergaitė atsilošė,nugarą atrėmė į atlošą,ir dar sykį atsigėrė sulčių.Tiksliau,išmaukė visas likusias.Norėčiau dar...Su lig ta mintim stiklinė vėl prisipildė apelsinų sultimis.
-O!-iš nuostabos išsprūdo Nicolei.Bet kadangi jau žinojo,jog čia-burtų pasaulis ir burtų mokykla,vėl maloniai nusišypsojo pašnekovei.Iš pirmo žvilgsnio miela mergina.Truputį panaši į...Pala,į ką ji panaši...A,tiesa,į mano pusseserę Džesiką!Tikrai,tokia panaši...Nors labai norėjo "įsigilinti" į jos akis,pamaniusi,kad būtų nemandagu,vėl nusišypsojo,o jos žvilgsnis nukrypo prie Klastuolių stalo.Klastuoliai...Vienas išsiviepęs pirmakursis nusišaipė iš Nicolės.Tikrai,klastuoliai...Mergaitė vėl nurijo gerą gurkšnį sulčių.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
Bou palingavo galva:
-Na, jei sakyčiau, kad ilgai-meluočiau. Kad trumpai-vėl meluočiau.
Ji nusijuokė:
-Na jau šiek tiek esu apsigyvenusi. O tu?
Mergaitė pasekė Nicolės žvilgsnį:
-Pakankamai ilgai, kad jau būčiau susidūrusi su jais....-jos juodos akys prisimerkė.
Nejau žadi ką nors daryti?-pasigirdo Tashitos balsas galvoje. Ne. Ne laikas. Ir ne vieta. Nedarysiu nieko, kol nebus būtinybės.-atsakė Bou. Tashita tyliai numykė. Vėl pasisuko į Nicolę ir patraukė dar vieną gurkšnį.

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Nicole suraukė nosį tam berniūkščiui,tarsi norėdama parodyi,kad jis prie jos daugiau nebekiptų.
-Na,taip.O aš...Na,aš...Galiu pasakyti,kad esu šviežiai kepta naujokėlė.Ir tikrai nemeluočiau.Esu čia tik trečia diena...Dar nespėjau nei draugų,nei priešų susirasti,-Bet tikiuos,kad tu esi viena pirmųjų.-Nors mane tie Klastuoliai amžinai nervino.Jei ne Hogvartse,tai namuose.Pažinojau vieną berniūkštį.Kai pas dėdę viloje praleisdavau vasarą,greta mūsų namo gyveno toks berniukas metais už mane jaunesnis.Nuolatos jis mane erzindavo,lakstydavo ir šaipydavosi iš manęs.Bjaurybė mažas,vardu Deivydas...Tokio ištysusio veido,juodų kaip smala plaukų ir mažų siaurų akių...-ji net prisimerkė iš nepasitenkinimo.-Ech,bet ką aš apie save,geriau papasakok apie save ką nors:turi brolių,seserų araugintinių,kokie tavo tėvai ir panašiai...-mergaitė baigė gerti sultis.-Beto,ar matai čia šokoladinių sausainių?Niekur nerandu...

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
Bou pasivaipė:
-Jiems, kad tik įkąst.
Pažiūrėjo į puodelį ir nusistebėjau, kad jau pusę išgėrė:
-Turiu du brolius. Jiems... Daug metų. Tėvai tokie truputį kvaištelėję. Bet pora kaip tvora.
Užsivertė puodelį ir visai jį ištuštinusi priešais padėjo šokoladinius sausainius.
-O ką tu gali papasakoti apie savo šeimą?

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
Nicole nusišypsojo.Ir užkibk tu ant tokio malonaus žmogaus.Tada padėkojo už sausainius ir pasiėmusi vieną pradėjo jį apžiūrinėti iš visų pusių.Kas čia per šokoladiniai sausainiai,kad šokolado nesimato?Bet atsikandusi pajuto stiprų pieniško šokolado skonį.Tuomet pagalvojusi atsakė:
-Aš vienturtė,neturiu nei brolių,nei sesių,laimei,tėvų dar nespėjau prarasti.Mama...Na,visada už ją turiu atidirbti visus darbus,aš su tėčiu,tačiau negražiais žodžiais apšnekėti negaliu-mama visgi,pagimdė,užaugino,aprengė,pamaitino,ir į mokyklą išleido.Bet užtat turiu kalnus pusseserių.Iš tėčio pusės,-mergaitė pasiėmė dar vieną sausainuką ir krimstelėjo.
-Kokias pamokas ruošiesi lankyti?Tiksliau,kokias lankai?Ir jei jau spėjai susipažinti su profesoriais,kuris pats mieliausias,tavo nuomone?

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
Mergaitė pasiėmė dar vieną puodelį arbatos:
-Tiesą sakant, nedaug pamokų tebuvau. Bet būtų gerai lankyti kuo galima daugiau. Žinai, dėl savęs, koledžo ir taip toliau...-pamosavo ranka.
-O tu?-klausiamai pažvelgė.
Ji irgi pasiėmė sausainį ir atsikandusi  užsigėrė arbata.

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
-Tiesą pasakius,tėtis vis man į galvą kalė,kad lankyčiau visas pamokas,nes nežinia,kuo gali būti užaugęs,taip toliau ir panašiai...-Nicole nusižiovojo.-Atleisk,trumpai miegojau,negalėjau užmigt,svetima aplinka...Na,o pati planuoju...Nežinau,ar spėsiu lankyt visas pamokas.Bėda ta,kad Ateities būrimas beveik tuo pačiu metu kaip ir transfigūracija...Dar nebuvau nė vienoje iš šių pamokų,todėl neišmanau,kurią pasirinkti.Bet vis dėlto manau,kad Ateities būrimas nėra taip svarbu.Svarbesnė transfigūracija-nors labai panašu į kerėjimą ir apsigynimą nuo juodosios magijos...Uch,nenoriu perkrauti galvos tomis pamokomis,-mergaitė dar sykį nusižiovojo.Ji staiga žvilgsnį nukreipė į Grifų stalą.Vienas pamišėlis dainavo kažkokias serenadas gretimo stalo varnanagei.Klastuoliai,kaip visada,vaipėsi,šaipėsi,juk visi juos pažįsta...Prisivalgiau,jau soti...Aha,skrandis pilnas...Nekenčiu persivalgyti...Bet negalėdama atsispirti pagundai ji iš lėkštės pasiėmė dar vieną sausainį.Dabar pats metas būtų prasilakstyti...Pabegioti paežere...Ne,visgi geriau pirma išsisedėti ir palaukti,kol viskas susiviškins,o tada jau matysim...

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
Bou vėlei pabaigė puodelį ir padėjo jį ant stalo:
-Žinai, turėtum eiti miegoti. Vaikščioti užsimiegujusiai yra netik, kad dar didesnis nuovargis, bet ir pavojus vseikatai.
Palinko į priekį:
-Nežinai koks klastuolis gali laukti viršuje laiptų. O tada gali būti bac!
Mergaitė linktelėjo klastuolių pusėn:
-Iš jų tikėkis daug. Laaaabai daug.

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
Nicole palinksėjo galva.Tikrai labai daug , pradedant vietoj plaukų susiraizgiusiomis gyvatėmis ir baigiant nuo šalčio sustirusiomis rankomis.Deivydukas tai išmano...Kaži,kur jis dabar?Kitais metais tikiuosi pamatyt-visą mažą ir nusmurgusia nosimi...O nuo lūpų dar pienas nenudžiuvęs...Jei vasarą sutiksiu,taip ir pasakysiu.Mergaitė sukryžiavo rankas ant krūtinės ir vėlei atsilošė.Jos akys įsmigo į tolį-į nežinomą,neaiškų tašką.Ji negalėjo patikėti,kad reikia,tiksliau reikėjo palikti draugus,šeimą,ir visus kiemo bičiulius.Och,įdomu,kaip puskės mano laikosi.Džesika,Sarah,Kristina,Kim,Karmena...Uch...Kai tik pasėdėsiu čia ir išsiplepėsiu su Bou,tuoj varysiu į pelėdyną...Tiesa,net nenutuokiu,kur jis randasi...Teks paprašyt pagalbos.Nežinia,kodėl,bet Nicole net nusipurtė.
-Taigi...Ar tu jau susipažinai su Hogvartso apylinkėmis?Norėčiau nueiti į pelėdyną,bet net nenumanau,kur jis randasi...Ar galėsi palydėt?-pasiteiravo ir pastebėjo žėlė.Ilgai nedelsusi čiupo ir į lėkštę įsidėjo mažytį gabalėlį.Tiesa,paskui dar vieną mažytį,dar vieną,dar,kol galiausiai užbaigė visą lėkštę.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
Bou linktelėjo:
-Galiu tave palydėti.
Ji suvalgė dar vieną sausainį ir metė piktą žvilgsnį į klastuolius kurie kėlė neįpratai didelį triukšmą.
-Matyt kas nors vėl ką nors iškrėtė...

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
Viršum stalo nusklendė kelios pelėdos ir numetė mokiniams siuntinius.Daugiausia kliuvo Klastunynui.Deja,Nicole negavo net paprasto laiškelio.Įdomu,kodėl?Gal todėl,kad aš jiems neišsiunčiau jokio laiško?Ach,kokia aš kvailė...Juk pažįstu savo tėvus-nerūpestingi tinginiai...Mergaitė net išsižiojo,net nustebo,kad taip pagalvojo apie savo tėvus.Bet visi žinojo-kas tiesa,tas tiesa.Ir niekas prieš tiesą nepakovos.
-Tiesa,labai ačiū.Pati neturiu nė menkiausio supratimo apie šią pilį.Ir čia tiek daug vaikų...Ypač klastuolių...Kurie,kaip tu jau sakei,nežinia,ką padarys.O švipinukų čia taip mažai...-Nicole dar kartą apsižvalgė,tarsi tikėdamasi stebuklo.Tarsi manydama,kad pokšt,ir už stalo jau sėdi šimtas dvylika vaikų-nedidučių pirmakursių su geltona uniforma...
-O tu pažįsti iš čia nors vieną vaiką?Aš tai žinau tik Soport Agneu,kažkokią varnanagę,ir dar spėjau susipažinti su Klarisa Lobel,grifuke...Beje,kaip matau,vyriausi čia antrakursiai.Nėra vyresnių...-O tai reiškia-mažiau stumdymų,mažiau pasišaipymų ir pasivaipymų,daugiau mažiukų,kuriuos galima mušti ir daužyti...Oj,per daug įsijaučiau.Nicole pasižiūrėjo į lubas,tiksliau,į dangų-netoliese praplasnojo trys Karališkosios pelėdos.Hm,man reikia pelėdos,nejau kas kart bėgiosiu į pelėdyną ir skolinsiuos iš mokyklos nuosavo turto?O dar kai reikia išsiųst laiškus visoms pusseserėms,visiems dėdėms,tetoms,močiutėms,seneliams,ir mažiui Deiviui...Kaži,ar man užteks vienos.Tikriausiai prireiks kokių keturių...O ne,veikiau keturiolikos...Įdomu,man tėvai įdavė galeonų?Mergaitė pasiknisusi švarkelio kišenėj užčiuopė kelias monetas.Išsitraukė jas ir ėmė apžiūrinėti.Hm...Šešiasdešimt galeonų,keturiasdešimt du skiliai ir aštuoniolika knutų...Kaži,ar užteks įsigyti patikimai pelėdai...Rudaplaukė įsikišo monetas į negilią kišenėlę.Bent seneliai turėtų būt dosnesi.Gal paliko šiokį tokį palikimą banke...Nors jei reikėjo palikti šešerioms anūkėms...Ne,septynioms anūkėms...Apytiksliai,po dešimt galeonų.Vargingas turtas.Nicole atsiduso ir pasimuistė kėdėje.Ši buvo ne per didelė,bet kiek aukštoka.Tada atsisuko į Bou.Bou,Bou...Tu tokia panaši į Džesę,kurios Hoge nematau...

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
Bounita pradėjo suptis ant kėdės:
-Na.... Būsi tu, Kairi Himura, keletas klastuolių. Visgi, kas jų nepažysta.
Aršiai pasižiūrėjo į klastuolių stalą.
-Gal daug neperkėlė. Žinai, dundulių kokių. Gal išmetė. Visko šiais laikais būna,-palingavo šviesia plauke galva.
Bou paleido stalo kraštą ir besėdėdama ant kėdės pradėjo balansuoti ant dviejų jos kojų. Tada pakėlė akis į Nicolę:
-Ar tu sakei iš kur tu, ar aš neprisimenu?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė David Lockwood »

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
Mergaitė stebėjo,kaip kita švilpė supasi ant kėdės.Ji užsisvajojo,ir akimirkai net neišgirdo,ko Bou paklausė,bet poto nedelsiant atsakė pusbalsiu:
-Nesakiau.Taigi,aš iš Liverpulio.Nors gimiau Vokietijoje,tėvai mane atsivežė į Angliją.Tiksliau,tėtis.Su mama jis buvo išsiskyręs ir ji jam paliko auginti mane,bet kai tėtis išvažiavo į Angliją,jie vėl susitiko,ir tėtis su ja vėl užsimanė draugauti...-Nicole pamosavo ranka,tarsi norėdama parodyti,kad šitoks gyvenimas nuobodus.
- O tu?Matau,kad turi kažkokios kitos šalies buožų...Gal rytų...-mergaitė prisimerkė,bet niekaip negalėjo suprasti,ar taip yra iš tiesų.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
Bou garsiai plojo kėdę ant grindų:
-Japoniškas kraujas. Parsitempė į Angliją kai buvau visai maža. Po to seneliai bandė parsitempti atgal, kad nesugadintų manęs angliškomis nesamonėmis. Ir poto taip ir tąsė iš Japonijos į Angliją.
Mergaitė pasirėmė ant stalo:
-Tikriausiai buvo nelabai malonu, kai tėvai nusprendė išsiskirti..?
Žiūrėdama į Nicolę Bounita pasiėmė sausainį ir nukando kraštelį. Staiga ją persmelkė keistas jausmas. Lyg kažkas senai lauktas būtų netoliese. Kažkas toks pažįstamas... Negali būti...-pasigirdo Tashitos balsas. Kas tai buvo?-iškarto paklausė Bou. Atrodo tai... Bou prisimerkė. Tai buvo taip panašu į T...-pradėjo bet Tashita ją pertraukė.Torą. Mergaitė mintyse linktelėjo. Tu tikra, kad tai buvo ji?-iškarto pasiteiravo. Jos jėgą galimą atpažinti ir už tūkstančio kilometrų. Ji spinduliuoja energija.-atsakė būtybė. Jeigu yra Tora... Vadinasi yra ir Kairi..-samprotavo Bou. Aišku, kaip dieną.-šyptelėjo Tashita Bounitos veide.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Bounita Taion »

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
Nicole pasižiūrėjo į Bounitą ir suprato,kodėl jai taip atrodė.Tuomet mergaitė atsirėmė alūne į stalą ir pasirėmė galvą.
-Na,man buvo šešeri kai tėtis pasakė,kad persikraustysim į kitą miestą.Be abejo,man buvo šokas.Tais pačiais metais jie ir išsiskyrė.Tėtis supyko,kad turi dirbti visus darbus už ją...Ir jų nuomonės nesutapo ar kažkas panašaus.Mama išėjo ir pasakė,kad išvažiuoja į kitą miestą...Po savaitės mudu su tėčiu  išvažiavome į Liverpulį.Jis pasakė,kad laikinai apsistosim žiobarų viešbutyje,kol jis susiras normalų butą.Ir beieškodamas sutiko mamą...Jos atsiprašė ir vėl gyvanom kartu...O nuo to laiko aš dirbu visus darbus,kurių nenorėjo dirbt tėtis.Bet aš nesuprantu tų suaugusiųjų-juk gali naudotis magija!Aš dar nedidutė,dar negaliu,nemoku ją panaudoti kaip reikia...-Nicole atsiduso ir pakrypavo pečiais.Pro jų stalą greitai prasklendė Storulis Vienuolis,Švilpynės vaiduoklis.
-Labai malonu,kad jūs patekote į Švilpynę,būkite pasveikintos!-ėmė tauškėti prilėkęs prie mergaičių.Nic vis linksėjo galva ir nedrąsiai šypsojosi vaiduokliui.Pagaliau jis,palinkėjęs sėkmės,nulėkė prie kitų mokinių.
-Tau pasisekė,kad turi gerus tėvus,kurie tavimi rūpinasi,-pasakė ir nė nepajuto,kaip stvėrėsi už sulčių stiklins ir vėl ėmė gurkšnoti,šį sykį,pomidorų sultis.-Beje,gal ir nemandagu klausti,ir net nemanyk,kad man tai labai svarbu,tiesiog įdomu...Tu grynakraujė?