0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Švilpynės stalas
« Prieš 14 metus »
Švilpyniukai sėdėjo prie savo geltonai-juodai puošto stalo vis pliurbdami apie bet ką. Pamažėle kramsnodami įvairias bandeles, mokiniai šypsojosi ir mojo vienas kitam, kviete prisėsti kartu ir pasvajoti abiem.
Toks storulis vaiduoklis, kuris linksmai tauškė su naujokais, buvo Švilpynės koledžo vaiduoklis. Tiesa, jo vardas taip ir neišsprūdo jam iš burnos, bet svarbu tai, jog šis suvaikėjęs vyras-dūšia puikiai atstojo gerą draugų kompaniją. Vienas du trys, o tu jau juokies. Nepasakyčiau, kad tai visai blogai. Kaip mano nuomone, tai gal ir miela.
Tataigi, kol švilpiukai būriavosi nenusakomais būriais, maistas irgi pamažėle mažėjo. Puikiai matydami Grabingąjį stalą (nes buvo visai jo šalia, bet, deja ir prie klastuolių) geltonieji žmogeliukai jautėsi visai saugiai. Čia Hogvartsas. Šeima.
Still no.

*

Dovis

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #1 Prieš 14 metus »
Po pamokų Neo atėjo pavalgyti. Jis buvo toks išalkęs, kad prisidėjo pilną lėkštę bulvių košės, dešrelių ir ėmė lėtai valgyti. Kąsnis po kasnio ir lėkštė liko visiškai tuščia. Neo apsidairė: visi buvo linksmi ir nė kiek nepavargę. Na, žinoma, juk ką tik prasidėjo mokslo metai. Reikia išsiplėpėti, kol dar galima pasišdykauti. Visi pirmakursiai buvo patenkinti patekę į Hogą, net tie, kurie sužinojo apie jį, kai tik gavo laiškus. Net tie, kuriems mokslai sekėsi sunkiai. Vis dl to juk čia Hogvartsas- burtų ir atradimo savęs mokyklą.
Netrukus jis atsikėlė ir nuėjo į savo kambarį.

*

Amanda Smeith

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #2 Prieš 14 metus »
Išalkusi po vaikščiojimų po pilį Amanda įejo į Didžiąją salę.
Įejusi nustebo. Salė buvo didesnė už betkokį matytą kambarį. Per salės vidurį nuo durų. Stovėjo keturi, dailūs , dideli . Vaikų gausiai nusėsti stalai. Žalias, Raudonas, Mėlynas ir geltonas stalai. Einasau kokie milžiniški tie stalai Net isižiojo. Durys ušsiverdamos stuktelėjo Amandai į nugarą ir ji suprato kad stovi ir nieko nedaro. O dauguma vaikų sutrikę spokso į ją.
Greit akimis susieškojus Švilpiukų stalo. Atsisėdo. Ir ėmė tirinėti ant stalo padėtą maistą. Pora valgių atrodė visai neskaniai. Prisikrovus labiausiai į akį kritusių ir labiausiai kvepiančio maisto į lekšte. Ir  ėmė visko ragauti. Atsigėrusi moliūgų sulčių, net apsiližė. Skanumėlis.. Ir dar kartą apsižvalgė aplink. Bei laukė kol kas nors prisės šalia paplepėt. Taip nieko ir nesulaukus Amanda nuskubėjo į daug žadantį koridorių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Amanda Smeith »

*

Tom Walfer

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #3 Prieš 14 metus »
Išalkęs Tomas nuėjo į didžiają salę.
-Oo-Tyliai ištarė o poto nusišypsojo. Geltonas , raudonas, mėlynas , žalias. Ir per vidurį kiek žinau Garbingasis stalas. Visi mokytojai. hm Mano Geltonas. Akimis susirado Geltoną ir nuėjo atsisėsti prie jo.
Ant stalo gulėjo daugybė gardžių valgių.
Atrodo skaniai. Tomas įsidėjo kas atrodė skaniausiai į lėkštę. Skanu.
Pavalgęs apsižvalgė į sėdinčius mokinius.  Poto pakilo nuo kėdės ir išėjo iš didžiosios salės.

*

Amanda Smeith

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #4 Prieš 14 metus »
Amanda užsimanė valgyti todel užėjo į
didžiają salę.
Atsisėdo prie švilpiukų stalo ir žiūrėjo kas gero šiandien. Maistas kaip visada
atrodėl stebėtinai skaniai. Amanda įsidėjo visko po truputį.
Nusišypsjo ir ėmė valgyti. Net pati nusistebėjo kaip išalko.
Didžiojoje salėje buvo labai šilta ir jauku. Amanda pavalgiusi įsipylė moliugų sulčių poto atsirėmė ir ėmė laukti berniuko su kuriuo buvo susitariusi čia susitikti.

*

Tom Walfer

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #5 Prieš 14 metus »
Atskubėjęs į didžiają salę nuėjo prie švilpynės stalo kur jo turėtų laukti
Amanda. Pamatęs Amanda nusišypsojo jai ir atsisėdo šalia.
-Sveika. Atleisk kad vėluoju šiektiek.-Nuleides akis atsiprašė.
-Šeip niekada neveluoju , netyčia taip gavosi.
-Tai, ką šendien gero veikei?-Pasidomėjo Amandos.
Poto įsipylė sulčių atsigėrė ir vėl atsisuko į mergaitę. Ji daili.
Nusišypsojo ir laukė ką ši atsakys.

*

Amanda Smeith

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #6 Prieš 14 metus »
Pagaliau atėjęs Tomas atsiprašė Am.
-O, ne nieko tokio.- Mostelėjo ranka Amanda. Jis geros širdies. Ir gražus.
-Aš šiandien.. Hm buvau keliose pamokose ir prie ežero pakrantės. Susitikti su drauge. - Nusišipsojo amanda.
-O ką tu gero veikei šiandien? - paklausė am.
Ir vėl atsigėre  moliugų sulčių.

*

Tom Walfer

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #7 Prieš 14 metus »
Tomas nusišypsojo iš mergaitės isisukinėjimu dėl vėlavimo.
-Tai jau.- Nusišypsojo.
-Aš šiandien daug kur buvau, pelėdyne, magiškujų gyvūnų pamokoje.
Poto hmm... Net nepamenu. Ka gero veikėte su drauge?- Tikiuso nepamanys kad kišuosi ne į savo reikalus. Nenoriu pasirodyti ikyrus.
-Jai nenori gali nepasakoti.-Skubiai pasakė Tomas.Visia jau nusišneku. Šita mergaitė verčia mane klausti vis kito klausimo. Ji įdomi kažkuo.

*

Amanda Smeith

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #8 Prieš 14 metus »
Am nusišypsojo, poto nusisuko nuo berniuko , atsisukusi atsakė.
-Šeip vaikščiojome kalbėjome. Pelėdyne mhmm.. O į kokį koledžą norėjai patekti?
Nemanau kad į švilpynę. Sako kad čia mokosi mulkaii. - Am nusijuokė.- Na bet ne visi - greit paaiškino.
atsigėrė moliugų sulčių, įsidėjo į lėkštę pyrago ir laukė ką atsakys Tomas.

*

Oresta

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #9 Prieš 14 metus »
Mergaitė įžengusi į didžiąją salę, nusišypsojo. Ten buvo tiek vaikų...
Gerai. Kur tas švilpynės stalas?.. Aha, štai kur. reikės įsiminti.
Mergaitė kuo greičiau nutripseno prie švilpiukų. Ir nieko nesakiusi atsisėdo stalo pakraštyje.

*

Tom Walfer

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #10 Prieš 14 metus »
Bekalbant su Amanda Tomas išgirdo kažka ateinant. Atsisuko ten sėdėjo
Mergaitė.
-Hm turbūt smagu buvo.-Nusišypsojo. - Aš norėjau patekti į varno nagą.
-Bet nepatekau, tiekto.- Nusijuokęs atsisuko į sėdinčia mergaite.
-Naujokė?- Paklausė atsisukdamas į Amandą.

*

Oresta

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #11 Prieš 14 metus »
Bevalgydama neaiškios kilmės patiekalą, mergaitė apsiterliojo savo apsiaustą, ir kaip visada pati savęs nesutramdė.
- Och tu rupūže. Kas man darosi šiandien? - sušuko, kad net salė nuskambėjo. Oresta girdėjo aplinkinių juoką, todėl pati prisidėjo, ir pradėjo juoktis iš savo, turbūt kasdieninės nelaimės.
Kas per nesąmonės?

Mergaitė atsistojo, ir nusprendė, nueiti į biblioteką, paskaityti, o vėliau išsiplauti savo dėmės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Oresta »

*

Rose Wiliage

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #12 Prieš 14 metus »
Rose žvalgydamasi įtipeno į didžiulę klasę. Žinoma ji to ir siekė įeiti į didžiają salę.
Ji pamatė kad prie vieno stalo sėdi vien mokytojai, antro-tik žaliai apsirengę žmonės, trečio- tik raudoni, ketvirto- mėlyni na o ant penkto sėdėjo keli pažystami iš to pačio koledžo. Todėl ji ir nuėjo prie geltonų stalo.
Godžiai nužvelgė visus valgius buvusius ant stalo ir nutarė pirmiausia sukramsnoti vižtienos. O vėliau suvalgė pudingo ir dingo iš salės...

*

Nicole White

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #13 Prieš 14 metus »
Plačiai atsivėrė Didžiosios salės durys.Taip,pro jas įsiaudrinusi įlėkė ne kas kitas kaip Nicole.Pasidabinusi kukliu sidabro vėriniu ji skubiu žingsniu nuėjo prie Švilpynės stalo.Ooo,kokia aš išalkus,mielai užkrimščiau kokį sumuštinį ar sriubos lėkštę...Nesvarbu net ką.Dabar mano pilvelis taip smarkiai gurgia...Susiradusi laisvą kėdę(nors laisvų kėdžių buvo pilna)mergaitė patogiai įsitaisė.Nagi nagi,nuo ko čia pradėjus?Hm...Gal paragausiu Raudoniojo slibino mėsos.Nepažįstamas skonis...Nicole įsidėjo nemažą mėsos gabalą į paauksuotą lėkštę sidabriniais kraštais ir pagriebusi šakutė ėmėsi doroti.Deja,mėsa atrodė baisiai kieta ir nė įgnybti jos negalėjai.Kas per...Įniršusi švilpukė patraukė lėkštę ir pasičiupo greta esančią.Tuomet drąsiai čiupo pudingą ir įsidėjo didžiulę porciją.Noriu valgyt...Pagaliau Nicole prikimšo pilną skrandį.Mielai ko nors atsigerčiau...Ji pasiėmė stiklinę stovinčią prie pat lėkštės,tačiau stiklinė buvo tuščia.
-Ach,tu,marš prisipilk sulčių arba pasukų punšo,antraip...-mergaitė pamąstė.-Suskaldysiu į šukes!
Nežinia,ar stiklinė išsigando,ar taip ir turėjo būti-netrukus visa buvo prisipildžiusi apelsinų sulčių.Uch...Negaliu suprasti,kodėl tiek mažai Švilpynės mokinių?Žaliaakė nužvelgė Klastunyno ir Grifų Gūžtos stalus.Paskutinį kartą sunkiai atsiduso.O gal ir lengvai-ką čia žinosi,ar mergaitės pilvas jau buvo laimingas,ar vis dar nepatenkintas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Nicole White »

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #14 Prieš 14 metus »
Bounita tyliai praverė Didžiosios salės duris ir visa sustirusi nuėjo prie Švilpynės stalo. Pamačiusi kitą švilpę linksmai pasisveikino:
-Sveika.
Ji klestelėjo šalia ir pasiėmė didžiulį puodelį su karšta arbata.
-Varge, visi čia kaip iš po maro...
Patraukė mažą gurkšnį:
-Aš Bou,-nusišypsojo.- Koks tavo vardas?
Mergaitė vėlei atsigėrė arbatos ir apžiūrinėjo švilpės veido bruožus.