0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 432
 • Taškai: 226
 • 237 teleskopai (22-01-09)
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #315 Prieš 3 savaites »
Elliw buvo visiškai tikra, kad ji čia yra viena. Kadangi nei Liucijos, nei Sabrinos, nei Joanos trečiosios nesimatė, taip tikrai ir buvo. Na, nebent kokios nors bjaurios mergiūkštės ir vėl nori gadinti gyvenimą, tačiau velsietė nepastebėjo ir jų. Šiuo faktu ji, žinoma, buvo patenkinta. Ar būtų patenkinta, jeigu tą faktą prisimintų. Vis tik jis jau seniai buvo išnykęs iš klastuolės atminties.
Taigi kai kažkas prabilo, velsietė baisiausiai persigando. Netruko pamiršti, kodėl taip nutiko, o vos po akimirkos iš atminties išnyko ir pati baimė. Elliw žiūrėjo į pirmą kartą gyvenime matomą mergaitę ir svarstė, kodėl į ją žiūri. Ar ji ką nors sakė. Ne, tikrai ne. Dėl šito klastuolė buvo visiškai tikra. O vis dėlto sakė. Ji sutaisė teleskopą!
- Ačiū! - sušuko Elliw ir net pašoko nuo žemės. Iš karto susverdėjo ir vos nesiplojo ant žemės ar teleskopo. Pastarąjį pagriebė į ranką ir atsisuko į tą malonią mergaitę. Deja, vis dar neįsivaizdavo, kas ji tokia yra, tačiau nutarė, kad klausti vardo būtų nemandagu: kas, jeigu ji jau prisistatė?
- Kuo tu vardu? - paklausė Elliw, pamiršusi ką tik priimtą nutarimą. Bespoksodama į mergaitę, nors neprisiminė, kodėl tai daro, pamatė už jos esantį kažkokį lapelį. Susidomėjusi patraukė jo link ir užkliudė tą, kuri, panašu, buvo gera mergaitė.
- Pasitrauk! - užriko velsietė pamiršusi, kad mergaitė ką tik sutaisė teleskopą. Jis vis dar buvo sveikas ir netgi neiškrito iš rankos.
Priėjusi prie lapelio klastuolė jį pakėlė ir nustebo: jis buvo visai tuščias. Sutrikusi velsietė žiūrėjo į popieriuką ir pakėlė akis. Jau buvo pamiršusi, kad netoliese yra kita mergaitė, tad ją pamačiusi kiek nustebo. Vis dėlto tai buvo proga atsikratyti tuo lapeliu.
- Imk! - sušuko Elliw atkišdama popieriuką nepažįstamajai. Ištiesusi ranką pastebėjo, kad kitoje pusėje kažkas yra, tad susidomėjo. - “Ten gyvena tas, kuris moko apie dangų.”
Tai buvo labai keisti žodžiai, kurie netruko išnykti iš velsietės atminties - kartu su lapeliu. Rudaplaukė atsisėdo prie stalo ir pastatė ant jo teleskopą. Taigi Elliw mąstė, o teleskopas stovėjo ant stalo.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • V kursas
 • *
 • 134
 • Taškai: 48
 • Pirmoji taisyklė - nėra jokių taisyklių
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #316 Prieš 3 savaites »
[Vėtrūnės Kristinos Džeinės de Leighi asmenybė]
                                     
     Išgirdus džiaugsmo kupiną šūksnį „Ačiū!“, Vėtrūnė suprato, jog, vis dėl to, jai pavyko sutaisyti tai, ką jos draugė (ak, ir kodėl ji taip vis ir neprisistato?), neseniai sulaužė. Šypsodamasi baltaplaukė suėmė merginai už rankos ir padėjo atsikelti.
     - Prašau, - džiaugdamasi, kad suteikė kažkam tiek džiaugsmo, ištarė Kristė. - Galėti padėti visada.
     De Leighi jau žiojosi klausti kaip ten dėl tos užuominos (vis dar nebuvo tikra kokius žodžius parinkti), tačiau mergina, kurios kažką sutvarkė Vėtrūnė, riktelėjo klausimą, kurį ankščiau tikėjosi išgirsti pati muzikantė.
     - Kaip sakiau, mane galėti vadinti Vėtra arba Trūne. O koks tavo vardas? - paskutinį sakinį panamietė iššaukė kiek garsiau, kad žaidimo kolegė atkreiptų dėmesį į jį. Ir, žinoma, kad atsakytų. Taičiau vietoj to, mergina pastūmė Kristiną į šalį, o pati nubėgusi kažkur tolyn ir po to sušuko, tikėtina - perskaitė, kitą užuominą.
     - Galėti pakartoti? - paprašė Kristė, nes ne iki galo įsisavino naujai išgirstus žodžius, tačiau „moko“ ir „dangus“ jai siejosi su astronomijos pamokomis, o šis žodis buvo tarptautinis, taigi Vėtrūnė jo ir nesistengė ištarti angliškai, sušuko ispaniškai:
     - Astronomía?
     O tuomet nusprendė, kad „gyvena“ gali reikšti profesoriaus kabinetą, tačiau to angliškai ji pasakyti nemokėjo...
Nėra nieko stipriau už norą gyventi


*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 432
 • Taškai: 226
 • 237 teleskopai (22-01-09)
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #317 Prieš 3 savaites »
Tai buvo gera mergaitė, ji Elliw tikrai patiko. Bjaurios mergiūkštės teleskopų netaiso. Ne, jos juos tik daužo! Vadinasi, šita mergaitė, kad ir kas ji tokia buvo, turėjo teisę ir galimybę įstrigti velsietės atmintyje.
- Vėtratrūnė? - kiek nustebusi paklausė Elliw, tačiau jautėsi patenkinta. Panašu, kad ji susirado naują draugę! Tai, kad ji klausė, koks yra pačios Elliw vardas, pastaroji visiškai pamiršo, tad, žinoma, ir neprisistatė.
Neįsivaizdavo, kodėl naujoji draugė dar kažką sako, tad nereagavo. Daug svarbiau buvo pasidžiaugti tuo, kad teleskopas sveikas, šalia yra gera mergaitė (Liucija, žinoma, ir toliau buvo geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje). Vis dėlto žodis, kažkuo primenantis teleskopus, sugebėjo pasiekti velsietės smegenis.
- Mano teleskopas! - baisiausiai apsidžiaugė ji ir pagriebė prietaisą nuo stalo. Buvo galima pamanyti, kad pastebėjo jį čia tik dabar. Neprisiminė, ko čia atėjo, tad vienintelis logiškas veiksmas būtų eiti kur nors kitur. Kur nors, kur jos apsilankymo tikslas būtų aiškesnis nei čia (kad ir kur ji dabar buvo).
Laikydama teleskopą rankose Elliw pabandė atsistoti, bet užkliuvusi už suolo plojosi ant žemės.
- AUČ! - nuaidėjo per visą salę. Gerai, kad klastuolė buvo pamiršusi apie kitą mergaitę, mat tikriausiai būtų susirūpinusi jos ausų būgneliais. Dabar buvo galima galvoti tik apie tai, kad teleskopas greičiausiai ir vėl nukentėjo. Vis dėlto trakštelėjimo nesigirdėjo (arba Elliw jo neprisiminė), tad galbūt teleskopas liko sveikas? Galbūt - šito velsietė tikrai nežinojo.
Šiaip ne taip atsistojusi ji bandė prisiminti, ką ketino daryti dabar. Tai, deja, buvo pernelyg sudėtinga, o visai netrukus mergaitė pamiršo ir tai, kad bandė kažką prisiminti. Tai šiek tiek trikdė, bet faktas, kad ji sutrikusi, atmintyje ilgai neišsilaikė, tad Elliw tiesiog nustojo būti sutrikusi. Pakėlė teleskopą nuo grindų ir net nebandydama prisiminti, kur eina, patraukė išėjimo iš salės link.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Hermona Link

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai: 10
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #318 Prieš 3 savaites »
Hermona atėjo prie Švilpynės stalo. ji norėjo susipažinti su Švilpynės nariais. Pasakė mūsų koledžo spalvos labai gražios. Ji pridėjo bet ir Varno nago neatsilieka.  Dar ji pasakė tuoj kalbės direktorius Albas Dumbldoras.

*

Neprisijungęs Ajara Terumo

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nepasiduok
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #319 Prieš 1 savaitę »
 (ŠV2)Atsisėdusi prie stalo nenusimanau, kad patekau į švilpynę manau, kad tai bus nuostabūs metai švilpynėje (ŠV2)
Ajara Terumo