0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #45 Prieš 14 metus »
Mergaitė piktai trenkė prakąstą obuolį į stalą. Stipriai suspaudė savo mažame delne ir iš jo pradėjo sunktis sultys:
-Tai aišku, kad ne dėl sapno!
Bou perkreiptom lūpom pasižiūrėjo į visiškai sutraiškytą obuolį. Paėmusi servetėlę nusivalė rankas.
-Tashita neatsiliepia. Šauk kiek nori, tyla. Lyg neegzistuotų.
Pažiūrėjo į Kairi:
-Jei nori valgyk, aš ne alkana. Palauksiu.
Palingavo galva ir paėmė puodelį ramunėlių arbatos kuri buvo maloniai šilta. Smiliumi vedžiojo puodelio kraštus ir suėmusi abiem delnais papūtė gėrimą:
-Dėl to labiausiai ir nervinuosi. Ji tikrai būtų atsakiusi. Bent jau pasiaiškinusi.. Nuo Tashitos priklauso ką aš sapnuoju. Jei nenorės ta - nesapnuosiu ir aš.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #46 Prieš 14 metus »
Kairi šiek tek atsitraukė nuo įsiutusios draugės, tačiau ji tiesiog atrodė pasimetusi. Kairi atsisakė bet kokios idėjos ir toliau valgyti. Kai reikalas rimtas, skrandžio bėdos gali palaukti. Juk artimu metu ir to skrandžio gali nebelikti. Kairi parėmė smakrą rankomis ir susimąsčiusi žvelgė į vieną tašką. Kol Bou ramino savo nervus arbata, Himura kalbėjosi su Tora.
-Tashita negalėjo kažkur dingti, juk ji gyvena Bounitoje - tarė Kovotoja.
- Tačiau ji nesišneka su Bou. Kodėl? Ar tai turi kažkokią užslėptą reikšmę?

Tuo metu Kairi plaukus sukedeno lengvas vėjelis ir kažkur netoli nuskambėjo varpeliai. Himura pašoko,kaip įgelta ir įsitemusi apsidairė, tačiau viskas tekėjo savo vaga, o durys buvo uždarytos.
- Kas čia ką tik buvo? - sunerimusi paklausė Toros, tačiau ši tylėjo.
- Manau, kad tai buvo...Mei, - tyliai ir kažkaip nenoriai atsakė Tora.

Per Kairi kūną nubėgo šiurpuliukai ir ji atsisėdo vis dar baikščiai dairydamasi.
- Jeigu Mei kažkur čia..Ko jai reikia? Ir ar ištiesų čia buvo ji?
Lengvas juokas, vėjo šuoras, varpeliai, cinamono ir vanilės kvapas.. Viskas buvo kažkur aplink Himura ir ši užsimerkė. Vieną akimirką buvo tylu, jog nesigirdėjo net mokynių kalbų, žingsnių, indų barškėjimo, o kitą, prie pat ausies pasigirdo varpeliai ir švelnus balsas.
- Shana...
Ir kaip aidas pradingo sienose. Himura atsimerkė, o iš akies kampučio nuriedėjo ašara. Mergina iš įtampos net drebėjo.
- Kas tai buvo? - paklausė balsiai.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #47 Prieš 14 metus »
Bou garsiai šlerpė arbatą. Pakėlė akis į Kairi:
-M? Apie ką tu?
Ji prisimerkė:
-Nesakyk, kad ir tau kokios haliucinacijos...
Patraukė dar vieną gurkšnį arbatos ir prispaudė puodelį prie kaktos. Atrodė be galo keistai, bet Bounitai tai buvo nesvarbu. Ji visomis išgalėmis bandė netik sušildyti beveik neveikiančią galvą, bet ir susisiekti su Tashita.
Na kur gi tu... Neversk manęs nervintis be reikalo. Po to dar kas blogo atsitiks..
Mergaitė padėjo puodelį ant stalo ir įtariai pažvelgė į draugę:
-Kas nutiko?

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #48 Prieš 14 metus »
Kairi lėtaio atsisuko į Bou ir jau žiojosi sakyti, tačiau nė vienas garsas neišėjo iš burnos.
- Po velniais, kas čia vyksta? - jau ėmė piktintis Kairi, tačiau Tora tylėjo lygiai taip pat.
Himura pabandė dar kartą kažką pasakyti, tačiau kaip kamštis gerklėje - nieko.. Nustojusi bandyti, mergina užsičiaupė ir susimąstė. Ką visa tai galėtų reikšti? Kodėl ta moteris nenori,kad aš šnekėčiau? Kodėl ji į mane kreipėsi svetimu vardu? Ar ji vis dar čia? Ar ji mane mato? O gal tai tik vaizduotė? Haliucinacijos? Nuo maisto? Nesąmonė kažkokia... Kvailos mintys į galvą lenda, vieni klausimai - jokių atsakymų. Ir Tora su manim nebešneka. Himura žiūrėjo tai šen, tai ten, bandydama surikiuoti savo mintis, tačiau jos kaip šmaukštas lakstė, jog net pamatyti nespėdavai. Staiga akys užkliuvo už kažkokio oro virpesio už Bounitos. Kairi įsmeigė žvilgsnį bandydama suprasti ką mato, tačiau su šiuo ketinimu vaizdas išnyko. Mergina pasitrynė akis. Gal aš vis dėlto neišsimiegojau?.
- Klausyk, - tarė švilpei ir net pati nustebo, kaip garsas išėjo iš burnos. Sekundę patylėjusi ėmė berti žodžius, kol vėl nedingo kalbėjimo dovana.
- Čia dedasi kažkas keisto. Ir ne tau vienai. Nesuprantu iš kur girdžiu tuos garsus, kas mane persekioja jau ne pirmos dienos. Kas keisčiausia, jog tai ką girdžiu mane ramina. Ramina mano dvasią. O protas nežmoniškai bijo. Atrodo, kad mane kažkas per pusę plešia. Manau, kad reikėtų atsiskirti nuo kūno ir galbūt suprasiu kas vyksta.
Ir vėl palikti kūną.. Visai kaip vakar...
- Kamuoja tuštuma, - lyg tarp kitko pasakė Kairi žvelgdama į stiklinę sklidiną vandens.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #49 Prieš 14 metus »
Bounita žiūrėjo į Kairi lyg į nelabai logiškai mąstančią būtybę. Ji kilstelėjo antakį matant, kad draugei neina šnekėti. Visdar žiūrėdama priešais ji patraukė gurkšnelį arbatos:
-Kokius garsus? Tu nieko neminėjai apie garsus.
Mergaitė palinko į priekį:
-Jeigu paliksi kūną gali baigtis nepergeriausiai. Tashita neatsako. Taigi niekas nesugebės tavęs apginti jeigu kas užpuls. O vienuolikametė - ne siena. Tavo vietoje sėdėčiau čia ir neieškočiau problemų kažkur viduje. Jos turi būti išorėje,-staiga ji sustingo.
Pabraižė savo baltą skruostą ir numykė:
-Lyg būčiau kalbėjusi ne aš...
Tada pakėlė akis į Kairi:
-Dabar negali niekur keliauti. Darosi per daug pavojinga. O jeigu kas nors apie visa šitai sužinos...-Bou apsidairė.- Geruoju nesibaigs.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #50 Prieš 14 metus »
-Bou, visa tai darosi jau nebe juokinga. Apie garsus niekada nešnekėjau, nes jie manęs labai nejaudino. Ot bėda, kai kažkur išgirsti ... - čia garsas užstrigo ir Kairi užsikosėjo. - Matai,net normaliai šnekėti nebegaliu. Man reikia, MUMS reikia, išsiaiškinti kas čia vyksta. Ir gerai, kad Tashitos nėra, dar sumanytų mane nudurti, kol dvasia keliaus po pasaulį. Juk aplink mus viena velniava. Nė dienos ramios nėra. O kaip dar knyga? Akuma? Nėra tiesiog laiko sėdėti ir laukti. Reikia veikti ir tiesą pasakius dabar.
Kairi rimtai žiūrėjo Bounitai į akis.
- Aš turiu sprendimą, tačiau jis labai rizikingas... - staiga pasigirdo Tora. Himura nusuko akis nuo kolegos.
- Bet kokios idėjos jau pirmas žingsnis link sprendimo. Pasakok.
Kelias minutes Kairi klausėsi Toros, tuomet pakėlė akis į švilpę ir kažko sunerimusi ėmė kramtyti lūpą.
- Klausyk, tai tu su manim? - iš pradžių paklausė mergina. Ji nepaliks manęs vienos, juk žino, kad vis tiek imsiuos savo...

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Arwen Evenstar »

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #51 Prieš 14 metus »
Bou sėdėjo nejudėdama. Ji tyliai stebėjo Kairi ir suprato, kad ji kalbasi su Tora. Pasijutusi gan nejaukiai nusuko veidą į garbingąjį stalą. Salė buvo beveik tuščia. Prakalbus antrakursei, atsisuko ir žvelgė rimtu veidu:
-Tai aišku, kad su tavim. Man ir taip jau riesta. O ir tau pagalbos reikia tiek pat kiek ir man. Dėstyk ką sugalvojot.
Tada atsilošė ir paėmė kitą obuolį. Šį kartą jo nereiškė, o ir sutraiškytasis buvo dingęs.
Viskas vis labiau komplikuojasi... Tashita... Tu, savanaude, velnio išpera.. Ji prisimerkė. Pakėlė galvą į Kairi ir kilstelėjo antakius laukdama.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #52 Prieš 14 metus »
Kairi linktelėjo galva ir pradėjo dėstyti planą:
- Vadinasi taip. Teorija tokia: Tora gali užimti mano kūną ir jį valdyti, o mano sielą išleisti. Tai gana pavojinga, nes teks atskirti mus abi, kaip atskiras asmenybes, tačiau mano kūnas būtų saugomas, o mano siela galės paklaidžioti po neišaiškinta vietas. Viskas skamba maždaug taip. Kas vyksta ten tarp mūsų su Tora neitin svarbu, tačiau tavo palaikimas man būtinas. Visgi baisu.. - tarė ir šyptelėjo.
Himura irgi paėmė į rankas obuolį ir pavartė, tačiau žvilgsnį vis traukė ta paprasta stiklinė pilna vandens. Tas skaidrumas, tyrumas ir tyla.. Kairi atsikando obuolio ir atsisuko į kolegą.
- Taigi planas kol kas toks. Nieko ypatingo, tačiau gal sužinosime ką nors svarbaus. Tikiuosi susidurti su mane persekiojančia šmėkla, jei ji leisis taip pavadinama. Visgi visi įvykiai veda prie vieno ir labai svarbaus. Gal mūsų laikas tikrai pasibaigė.
Grifė atsikando obuolio žiūrėdama savo rudomis akimis į kolegą ir kreivai šyptelėjo. Aš pasiruošusi viskam. Net jei ateis laikas mirti, aš vis tiek su ja kovosiu iki paskutinio gyvybės lašo. Aš tam ruošiausi. Mes tam ruošėmės...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Kairi Himura »

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #53 Prieš 14 metus »
-Pala pala...
Bou pasitrynė akis:
-Leisti Torai valdyti tavo kūną? Ji negalės būti Hogvartse. Ją iškarto pastebės
Mergaitė pabaigė obuolį ir padėjo ant lėktutės krašto. Šis akimirksniu dingo.
-Aš tave palaikau. Bet tai skamba šiek tiek... Per sunkiai. Aš tokių dalykų neišmanau, daug nepadėsiu...
Užtat aš išmanau.
Bou įsitempė kaip styga. Jos kvėpavimas sutankėjo, širdis pradėjo daužytis.
T..?
Ne. Gali nesivarginti, jos čia nėra.
Mergaitė įsikabino į kėdės kraštus, jos akys pilnos siaubo šaudė į visas puses.
Kas tu?!
Nepažįsti tu manes, Bounita Taion. Bet man užtenka to, kad aš pažįstu tave.
Bou sėdėjo visa pabalusi. Ji užsidengė ausis.
Ko tau reikia?
Man? Nieko. Tiesiog noriu padėti.
Man nereikia tavo pagalbos.-suaimanavo mergaitė.
O dar ir kaip reikia. Jūs pražūsit, ir paliksit kitus likimo valiai to nė nežinodamos.
Sėdėjo visa drebėdama, suspaustomis lūpomis, kurios taip pat išbalo dėl per didelio spaudimo ir kraujo negavimo.
Kas tu toks?-vėl sušnypštė Bou.
Bet atsako nesulaukė.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #54 Prieš 14 metus »
Kairi susirūpinusi ir surauktu veidu stebėjo bąlantį Bou veidą. Joje kažkas vyko ir turbūt ne pats maloniausias pašnekesys.
- Bou..? - atsargiai paklausė, tačiau ji neišgirdo.
Himura nežinojo ką daryti, todėl tiesiog sėdėjo ir spoksojo į draugę. Jokių naujų minčių...
- Kairi, Bou viduje svetimkūnis, - pasigirdo Toros balsas.
- Kas toks? - negalėjo suvokti grifė, žvelgdama į savo kolegę.
- Kažkas nepastebėtas pateko į ją. Ji gali mirti, - tvirtu ir ramiu balsu toliau kalbėjo Kovotoja.
- Ar tai Akuma? - kumščius sugniaužė grifė ir stengėsi pažvelgti į Taion vidų.
- Ne, berniūkštis negali pakliūti į Hogvartstą. Tačiau tas svetimkūnis turi tokią pat griaunamąją galią. Garantuoju, kad būtent Akuma jį ir pasiuntė. Reikia kažką daryti...
- Bet...ką?

Tuo metu Bou žvilgsnis tarsi nurimo, tarsi ji grįžo į šią realybę ir Kairi paėmė jos ranką.
- Kas buvo, Bou? Ką girdėjai? Tora sako, kad tavyje kažkoks blogis. Tu gerai jautiesi?
Himura buvo nejuokais sunerimusi. Vienas reikalas planuoti kovą, kitas - kuomet susiduri su tuo netikėtai.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #55 Prieš 14 metus »
Bounita vos laikėsi ant kėdės:
-Tashitos nėra...-jos balsas lūžinėjo.-Kažkas kitas užėmė jos vietą....Kažkas, besisakantis, kad nori mums padėti...
Mergaitė susiėmė už kaklo, vos nenuplėšdama skarelės. Pradėjusi sunkiai kosėti įsikabino į stalo kraštą, kad nenugriūtų.
-Kai tas padaras kalbėjo...Atrodė, kad mane uždusins....Kažkokia jėga..-mergaitė vėl dusliai sukosėjo.-spaudė plaučius ir kaulus...
Pakėlusi baltą veidą į Kairi, papurtė galvą ir sunkiai ištarė:
-Eikim iš čia.. Likę mokiniai jau spėjo atkreipti dėmesį.. O jei priskres irgi bus blogai...

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #56 Prieš 14 metus »
- Abejoju ar jis nori mums padėti, - tarė Tora ir Kairi suraukė kaktą.
- Teisingai sakai, reikia iš čia eiti. Jei tektų virsti Tora, geriau tai daryti kai niekas nemato, - pritarė kolegei grifė ir atsistojo.
- Siūlau eiti į lauką. Oras rodos neprastas, saulė šiek tiek šviečia. Susikursim laužą ir pakalbėsim..
Kairi nugriebė dar vieną obuolį.
- Ką mums daryti dėl Bou svečio?- kreipėsi į Kovotoją grifė.
- Dar nežinau. Šiaip su juo turėjo susitvarkyti Tashita, tačiau jei jai nepavyko, vadinasi turim tikrai rimtų problemų.
- Ar galim dabar jai kaip nors padėti? - pasidomėjo susirūpinusi draugė. Kairi žiūrėjo į Bou: jos šviesius plaukus, skaidrias akis, tvirtą ir bebaimią sielą ir žavėjosi tuo ką mato.
- Juk mes negalime leisti,kad ją kas nors nuskriaustų...
Tora atsiduso ir regis apkabino merginą iš vidaus. Himura užsimerkė ir šyptelėjo.
- Einam Bou, turim sutvarkyti šitą reikalą. Ir kuo greičiau.
Kairi užsimetė atsineštą striukę, paėmė krepšį ir mostelėjo galva link išėjimo.

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #57 Prieš 14 metus »
Bou po truputį atgavo kvapą. Ji tvirtai atsitiesė ir atrodo nusipurtė nuo neesamo šalčio.
Kad ir kas tu bebūtum, daug nesitikėk.
Atrodo pajuto šyptelėjimą, bet tuo nebuvo visiškai tikra. Suspaudusi pirštais kelius, kad tiek nedrebėtų lėtai atsistojo. Išsitiesusi visu ūgiu sunkiai nurijo seiles ir pasisuko į Kairi:
-Lauke turėtų truputį prablaivėti protas.
Mergaitė patraukė durų link. Žingsniai buvo sunkūs, o kojos linko. Pamačiusi kelių aplinkui sėdėjusių mokinių žvilgsnius gūžtelėjo pečiais ir lyg pati sau pasakė:
-Astmos priepuolis... Visko būna.
Išeinant iš salės jos žingsniai jau buvo tvirti, nors viduje plyšo iš skausmo į dvi dalis.

*

Jazminuteaa

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #58 Prieš 13 metus »
Kol dar diena nepasibaigė Auksė pasiskubino valgyti. Ilgai tupėdama ant laiptų , surado kelią. Kas čia žino Hogvarstsą jeigu tu čia būni vos tik kelias dienas?
Taigi nenukrypkim nuo temos. Tupėdama ant laiptų ji vis mąstė, mąstė ir mąstėė. Buvo užlipusi ant velniai žino laiptų ir pakliuvo pirmam aukšte. Kaip buvo smagu kai teko laukti ir kviestis laiptus ,kad jis tave pasiimtu. Vuolia! Net spėjo ji išalkti ot vargšė..
Kaip skaniai čia atrodo.. Vištiena, morkų sultys, pyragėliai, bulvės jau buvo šalia jos. Sultys skanesnės negu visada, vištiena sultingesnė, pyragėliai... Netilpo į pilvą!
- Nu tuoj palauk suvalgysiu tave! – sušuko ji kai liko paskutinis pyragėlis. Pilvas išsipūtė. Atrodė, kad jis sprogs. Pralaimėjusi kovą su pyragėliu ir iškeikdama savo pilvo didumą pasitraukė nuo stalo. Na ir ji po žiobariukas dingo.

*

Saulės Spindulėlis

Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #59 Prieš 13 metus »
  Bela greitai pribėgo prie savo koledžo stalo ir prisikrovė valgyti. Net nevalgyti, o ryti! Supratusi, kad visų akys nukreiptos į ją ji visiems labai garsiai sušuko:
  -Labas visiems,-kaip durnelė(labai atsiprašau už tokį žodį) surėkė ji.
   Tuomet toliau pradėjo kimšti. Paskui netyčia atsisuko į duris. Pro jas žengė jos gražuolis Edvard'as. Vos tik jį pamačiusi ji prarasdavo sąmonę. Jis buvo nepaprasto grožio. Bela, kvėpuok, kvėpuok... Jis tiesiog tau labai patin....