0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Hayley Hall

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Jei gyvenimas tau duoda citriną, pasidaryk limonadą.
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #195 Prieš 5 metus »
Hayley atsisėdo prie savo stalo. Ji buvo truputį nuliūdusi, nes labai norėjo į Grifų Gūžtą. Juk jos geriausias draugas - tėtis mokėsi Grifų Gūžtoje.
Mergaitė tikrai nesitikėjo, kad pateks į Švilpynę. Visgi jos nusiminusi veido mina tikrai nesužavės mažųjų švilpiukų, todėl, nors ir labai sunkiai išspaudė šypseną prieš ją sėdėjusiam vaikinukui. Švilpiukas pakėlė galvą ir nužvelgė Hayley. Žinoma, mergaitė susigėdo ir vėl nuleido galvą. "Geriau eisiu paskaitysiu ką įdomesnio neigu čia sėdėsiu ir visiems gadinsiu nuotaiką". Hayley atsistojo ir nuėjo į kambarį.

*

Neprisijungęs Milana Burtagelė

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #196 Prieš 5 metus »
priėjo prie stalo ir ėmė ieškoti laisvos vietos.staiga ją pakvietė žmogysta . atsisėdo ir pradėjo su ja bendrauti. rado bendrų požymių.

*

Neprisijungęs Arily Difitz

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Be yourself
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #197 Prieš 5 metus »
Kaila ėjo iš paskaitos, kai išgirdo garsus iš Švilpynių salės. Mergina tyliai priglaudė ausį prie durų ir klausėsis kas vyksta. Kaila atidarė duris ir pamatė dėstytoją Vomitą, kuris valgė kitų dėstytojų sausainius. Vomitas atsisuko ir išsigando. Jis tarė Kailai:
-Sveika, Kaila, jei gali nesakyk niekam apie mane ir šiuos sausainius. Būsiu labai dėkingas.
Mergina prižadėjo dėstytojui niekam neprasitart ir grįžo į savo kambarį.

*

Neprisijungęs Hayley Hall

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Jei gyvenimas tau duoda citriną, pasidaryk limonadą.
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #198 Prieš 5 metus »
Hayley įžengė į didžiąją salę kur visi jau pietavo. Ji vėlavo, nes šią dieną labai norėjo ilgiau pamiegoti ir tris kartus nuspaudė laikrodį. Visgi atsisėdusi prie savo stalo tyliai dorojo atsiradusį maistą. Išgėrusi stiklinę apelsinų sulčių mergaitė psisveikino su ką tik atėjusiu Jozefu. Tuo pačiu švilpiuku kuris aną savaitę Hayley nužiūrėjo.
 - Sveika Hayley!
 - Labas, Jozefai, ką gero?- paklausiau.
 - Nieko, kodėl nepalaukei manęs? Aš galvojau, kad tu mane prikelsi...
 - Uoj, pamiršau tave, atsiprašau!
Jozefas linktelėjo galva ir paėmė į rankas peilį ir šakutę.
 - Skanaus,- palinkėjau,- Aš einu į biblioteką, prisijungsi jeigu norėsi.
 - Matai, ir vėl tu mane palieki. Palauk, pavalgysiu ir galėsim kartu eiti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Hayley Hall »

*

Neprisijungęs Melissa Ola

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #199 Prieš 5 metus »
Melita atėjo prie stalo ir susipažino subkitais nes ji naujokė

*

Neprisijungęs Kelė Bently

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #200 Prieš 5 metus »
Kelė vos pradarė Didžiosios salės duris. Savo koledže pažįstamų ji visai neturėjo, dėl to droviai atsisėdo kampe. Staiga, didžiausiam jos nustebimui, vienas  pirmakursis linksmai kreipėsi į ją - "Sveika, aš Bobis, kuo tu vardu?". "aš Kelė"- ji atsakė. Bobis , kaip ji vėliau sužinojo, buvo žiobarų kilmės burtininkas, per klaida čia patekęs. Bent jau taip sakė jo tėvai, tačiau Bobio šokiruojančiam progresui Hogvartse tai nė kiek netrukdė. Prie stalo Švilpynės pirmakursiai susipažino, sužinojo greitesnį kelią į koledžo kambarį ir aptarė dar keletą svarbių reikalų. Bobis su Kele greitai surado bendrą kalbą ir tapo neišskiriamais draugais. Tiesą sakant, dar tą patį vakarą jie jau žinojo apie vienas kitą tiek kiek žino tik artimiausi draugai. Ar tik nebuvo Kelei per daug pavojingas papasakoti visa savo ir savo šeimos gyvavimo istorija, bei ją slegiančias paslaptis tik keletą valandų pažįstamam berniūkščiui...

*

Neprisijungęs Evelinaa Raganataitė

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #201 Prieš 5 metus »
Evelina priėjo prie Švilpynės stalo ir atsisėdo. Ji sėdėjo ramiai iki kol jos kažkas nepaklausė:
- Ar tu taip pat naujokė?
- Na... Taip, o tu?- paklausė Evelina
- Taip.- pasakė JI. Evelina pamanė, kad nebūtų mandagu paklausti kokio ji kraujo, tai ir neklausė. Jos ilgai šnekučiavosi ir gėrė sultis, bei valgė.

*

Neprisijungęs Teja Mars

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Anyone from anywhere can do anything
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #202 Prieš 5 metus »
Teja jautėsi laiminga tapusi Švilpyne, nes jos mama irgi buvo Švilpynė. Prisėdusi prie Švilpynių stalo Teja apsižvalgė, šie žmonės nuo šios akimirkos yra jos šeima. Ji negalėjo būti laimingesnė galėdama prisijungti prie šitokiu gerų žmonių. Teja dabar žinojo, kad ji privalo nenuvilti ne vien savo šeimos, bet ir savo naujojo koledžo.
Teja Mars

*

Neprisijungęs Monika Sims

  • I kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #203 Prieš 5 metus »
Monika buvo labai laiminga patekusi į švilpynę. Nors jos tėvai buvo iš Grifų Gūžtos, bet jie buvo protingi ir paaiškinę Monikai, kad visi koledžai yra labai geri ir neblogesni už Grifų Gūžtą.  :)

*

Neprisijungęs Sofija Vandenyte

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #204 Prieš 5 metus »
[/right]]
[/url][/sub][/sub]Agata nusišypsojo man ji iškart ėmė patikti. Tada abi gurkstelejome moliugu sulčių ir pradėjome kalbėtis: 
- Man patinka tas berniukas sedintis prie varno nago stalo,- pasakė Agata.
- Siulau tau ne ganyti akių povarnanagius ir pas ieškoti svilpinuku. (ŠV2) :) :-*

*

Neprisijungęs Ineta Strazdaite

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #205 Prieš 5 metus »
Tai jo nenorejau eiti i svilpyne bet gavos kaip gavos tikiuosi bus cia smagu!!

*

Neprisijungęs Heriona Charles

  • I kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #206 Prieš 5 metus »
Atsisėdau prie stalo ir sedėjau. Neesu drąsi, todėl ir nepaklausiau jų vardų,kas jie tokie. Mačiau daug burtininkų, kelis didelius stalus, o kitoje pusėje ir stalą su mokytojais, buvo smagu matyti tai, bei įsitraukti į jų veiklą.
-Labas, sveikinu  patekus į švilpynę (KL2) !
- Amm, labas, ačiū! (MANE KATIK UŽKALBINO BERNIUKASSS!!!)
Viskas prasidėjo- įžanginė kalba,vaišės. Pavalgę nuėjome į bendruosius kambarius ir nuėjome miegoti. Buvau labai patenkita, kad čia patekau, be galo laiminga! Tiek daug naujų  nuotykių,  draugų, meilių, akimirkų. Labai esu laiminga, kad čia visi tokie draugiški.. Taip pat susiradau kelis naujus draugus... Tikiuos šie metai bus su daug nuotykių! Aišku turėsiu ne vien draugų, bet ir priešų, gi visiems neįtiksi :D

*

Neprisijungęs Lia Ruf

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #207 Prieš 5 metus »
Sup myyy duuuudes

*

Neprisijungęs Mia Moon

  • I kursas
  • *
  • 38
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • mažos katytės
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #208 Prieš 5 metus »
Mija lėtai priėjo prie Švilpinės stalo ir atsisėdo. Šalia jos sėdėjo ligai tokie pat mokiniai, kaip ir ji. Visi mokiniai jau seniai valgė vaišės, bet Mija tiesiog sėdėjo ir žiūrėjo į vaišes. Po sekundės ji pajautė kai kažkas ją baksnoja į kairį šoną. Pasukusi galva ji pamatė juodais plaukais mergaitė su žaliomis akimis:
-kodėl nevalgai,-pasakė žaliaakė mergaitė- ar tiesiog nenori?
-nežinau nuo ko pradėti,-atsakė Mija
-pradėk nuo vištienos,-mergaitė parodė pirštu į vištiena.
Mija paėmė vištiena ir suvalgė.
-na kaip?-paklausė mergaitė
-labai skanu,-su pilna burna atsakė Mija.
po minutės tylos Mija paklausė:
-koks tavo vardas?
-Klara
Mergaitės pradėjo tarpusavi kalbėti. Mija džiaugėsi, kad surado draugę


*

Neprisijungęs Alisa Blanche

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
Ats: Švilpynės stalas
« Atsakymas #209 Prieš 5 metus »
Alisos antra diena hogvartse. Ji atsikėlė ir nuskubėjo į didžiąją salę. Kadangi ji atsikėlė labai anksti salėje nebuvo daug mokinių. Ji prisėdo prie Švilpynės stalo ir jos lėkštė prisipildė maisto, o jos taurė moliūgų sulčių. Pusryčiams buvo patiekti blynai. Alisa atsipjovė gabaliuką blyno ir užsipylė klevų siurpo, įsidėjo į burną ir pradėjo lėtai kramtyti. Alisai blynų skonis priminė namus, priminė mamą, tėtį, sesutę ir abu brolius. Ji pagalvojo ką veikia jos vyresnysis brolis, jis juk dirba auroru. Tai pavojingas darbas. O kaip jos tėtis, kaip jam sekasi prižiūrėti slibinus? Alisa bandė išvalyti savo galvą nuo tų minčių. Juk jos šeimos nariams negali atsitikti kažkas tokio blogo. Ji atsigėrė gurkšnį sulčių ir įsidėjo dar vieną kąsnį blyno į burną:
- Sveika, ar tu pirmakursė?- pasigirdo linksmas balsas už jos. Alisa atsisuko.
- Labas, taip čia mano antra diena. Iš kokio tu koledžo?- paklausė Alisa mergaitės su rudomis kasytėmis, daugybė strazdanų, sučiauptomis lūpomis ir putliais žandai.
- Aš iš Švilpynės. Matau tu irgi...
- Taip.
- Ar galiu čia prisėsti?
- Taip žinoma, - atsakė Alisa. Ar gali būti, kad tai jos nauja draugė?