0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #465 Prieš 3 mėnesius »
Sudėtingas tai buvo pokalbis, ir, tiesą sakant, norėjosi gerai įkrėsti broliui į kailį. Žinoma, dėl antrojo Amiros vaiko Bretas nekaltas, bet... Na, kažką kaltinti reikėjo.
- Na taip, turi. Ir nereikia sakyti, kad jis bjaurus, Athena. Vis dėlto jis mūsų brolis, - kalbėjo Brendanas, nors mintyse pritarė sesutei. Bretas visada buvo kažkoks nepritapėlis šeimoje. Taip, galbūt dėl to kaltas buvo tėvas, atsiėmęs jį iš Hogvartso, bet išgražintų veidų ir galybės panelių namuose tikrai nereikėjo.
Žinoma, pasakius, kad Lumita turės broliuką ar sesutę, Athena pagalvojo, kad tai taip pat Breto vaikas. O gal viską taip ir palikti? Gal nesakyti tiesos? Šiaip ar taip, brolis dabar Azkabane, o Amira kažin ar norės visiems pliurpti. Bet ne, negalėjo taip įžūliai meluoti jauniausiai šeimos atžalai.
- Nemanau, kad tam vaikui reikės rodytis Sautende, - atsiliepė Brendanas. Tiesą sakant, Athena teisi - tėvų namuose tikrai nebėra kur kišti vis pasirodančių Breto vaikų. Arba, khem, jo vaikų. - Amira juo turėtų pasirūpinti. Juk žinai, kad Kaedės situacija kitokia. Be to, antrojo Amiros vaiko tėtis nėra Bretas.
O kas? Toks klausimas būtinai tuoj bus iškeltas, bet Brendanas tiesiog neprisivertė į jį atsakyti iš anksto. Jeigu Athenai rūpi, tegul paklausia, bet jeigu netyčia nebus įdomu, jis gyvenimo labiau nei privaloma tikrai neapsisunkins.
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

  • V kursas
  • *
  • 187
  • Taškai: 29
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #466 Prieš 3 mėnesius »
O'Connor atrodė nerami, tačiau viduje buvo visiškai rami, nes brolis nekalbėjo apie jos pasilikimą Hogvartse antriems metams. Dėl to ji buvo labai laiminga, tačiau pokalbio turinys ją labai domino ir intrigavo.
- Bet net jei jis ir yra mūsų brolis, tai nekeičia fakto, kad jis yra bjaurus, - pasakė Athena pavartydama akis. Jos brolis buvo bjaurus, pastoviai smurtavo ir O'Connor nesuprato, kaip tėvams dar neatsibodo toks bjaurus ir blogas jo elgesys.
- Na, bet per šventes, juk greičiausiai norės atvykti. Nors abejotina, kadangi namuose ne taip jau ir smagu, - tarė mergina nejaukiai pasimuistydama. Ji nenorėjo labai tiesiai sakyti, kad namai bjaurūs, kadangi tai būtų negražu, nors ir yra tiesa. Negražiai buvo galima kalbėti tik apie Bretą.
- O tai kas tada yra antrojo Amiros vaiko tėtis? Irgi kažkas iš mūsų šeimos? - suglumdama paklausė. Ji nesuprato, kaip taip galėjo būti, kadangi negalvojo, jog Brendanas galėtų būti tų vaikų tėvas. JUk jos brolis geras ir protingas, ne toks kaip Bretas.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #467 Prieš 2 mėnesius »
Athena aiškiai nemylėjo Breto. Gal ir galima ją suprasti, bet brolis iš dalies nebuvo kaltas dėl tokio savo charakterio. Jis labai pasikeitė po to, kai tėvas parsivežė jį iš Hogvartso. Tik, žinoma, gerokai jaunesnė sesutė to neprisimena, nes tuo metu dar nebuvo gimusi. Netgi apmaudu, kad ji nepažinojo to tylaus ir uždaro Breto, kuris nuoširdžiai norėjo mokytis magijos. O dabar… Na, dabar jų brolis buvo visai kitoks, ir Brendanas nesiruošė jo ginti. Šiaip ar taip, Bretas ne tik turi neaiškų kiekį vaikų, bet dar galiausiai atsidūrė Azkabane.
- Nesu tikras, kad Amira norės atvykti į Sautendą per šventes. Ji… Na, nėra Breto žmona ar mergina, ar ne? Nepanašu, kad Lumita to norėtų, - kalbėjo profesorius. Tiesą sakant, jeigu kolegė su savo vaikais sugalvotų atvykti į O’Connor šeimos namus, tai būtų tikras siaubas. Baisu ir pagalvoti, ką tada pasakytų motina. Ji šios naujienėlės taip pat dar nežinojo.
- Ar tau nepatinka namuose? Ar kas nors negerai? - staiga susirūpino Brendanas. Gal Athena turėjo omenyje tik tai, kad stalas švelniai tariant nebuvo labai gražus, ir visiems neužteko lovų? Gal, bet gali būti, kad čia slypi ir kažkas daugiau. Tuo labiau, kad apie namus kalbėti lengviau nei atsakyti į netrukus pasigirdusius klausimus. Brendanas tyliai atsiduso.
- Na, taip. Amiros vaiko tėtis yra kai kas iš mūsų šeimos, - nejaukiai atsakė ir pajuto, kaip kaista veidas. Mintyse nusikeikęs nutaisė kuo abejingesnį balsą ir užbaigė: - Tas vaikas mano.
Na štai. Padaryta. Kas bus dabar, neaišku, bet sunkiausia šios dienos užduotis atlikta. Pagaliau šiek tiek palengvėjo.
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

  • V kursas
  • *
  • 187
  • Taškai: 29
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #468 Prieš 2 mėnesius »
Šitas pokalbis darėsi vis įdomesnis. Athena sužinojo tokių dalykų, kuriuos pačiai išsiaiškinti būtų užtrukę labai daug laiko ir ji greičiausiai net nebūtų sužinojus absoliučiai visko. Tiesa, merginai atrodė, kad brolis kažką vis nutyli, tačiau ji per daug nesiklausinėjo.
- Tai tada gerai. Aš nenoriu namuose matyti profesorės ir dar daugiau vaikų. Nemanau, kad Bretas kada nors turėjo ar turės tokį dalyką kaip mergina ar žmona, - pasakė rudų plaukų savininkė sukryžiuodama savo rankas ties krūtine. Jo manymu Bretas buvo žmogus, kuris visiškai nesugeba įsipareigoti, kadangi jis sugebėjo tik muštis ir pyktis su visais.
- Tiesiog, kai visi susiveža visus vaikus, kažkas turi juos prižiūrėti ir tai aš turiu juos prižiūrėti. O jie visi maži ir šlykštūs. Jie vos nesugadino mano lazdelė, kadangi aš ją buvau paslėpusi tarp savo daiktų, bet jie tarp jų knaisiojosi, išplėšė keletą puslapių iš vadovėlių, - nejaukiai tarė O'Connor pavardės savininkė. Visi tie vaikai jai buvo košmaras. Tiesa, nebuvo didžiausias košmaras, nes šią garbingą vietą užėmė brolis Bretas.
- Tu?! - vos ne atsistodama iš savo krėslo šūktelėjo klastuolė. Kaip tai iš viso įmanoma? - Ar dabar ir tu elgsiesi kaip Bretas? Nes šitas poelgis visiškai toks pats kaip jo, - ištarė dar labiau suraukdama antakius ilgaplaukė. Ji buvo tiesiog pasibaisėjusi Brendanu.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #469 Prieš 2 mėnesius »
Taip ir nebuvo aišku, ar Athena nemėgsta Amiros, ar nėra patenkinta dėl vis didėjančios šeimos. Bet šito Brendanas nebuvo nusiteikęs aiškintis. Ir taip viskas buvo pernelyg sudėtinga. Tiesa, apie Bretą ji ir toliau kalbėjo itin negražiai. Ko gero, teks parašyti motinai ir pasakyti, kad jauniausia sesutė ne itin myli keistuolį brolį. Tai gal ir neturėjo stebinti, bet Brendanas Bretą vis dėlto mylėjo. Norėjo, kad ir Athena bent pasistengtų į jį žiūrėti šiek tiek draugiškiau. Bet jis nebuvo šiandieninė tema.
- Juk jie tik vaikai, - bandė nuraminti susierzinusią sesutę profesorius. Čia jau aiškiai reiškėsi paauglystė. Kaip ji gali apie sūnėnus ir dukterėčias sakyti, kad jie šlykštūs? Dvynės turėjo puikias šeimas, ir Brendanas mielai leistų su jomis daugiau laiko. Ką gi, Athenos nuomonė aiškiai kitokia. - O vadovėlius reikėjo parodyti man, viską sutvarkyčiau. Ir dabar galiu tą padaryti, nebent jau sutaisei pati, - pabandė nuraminti Atheną Brendanas.
Aišku, atskleidus, kad yra Amiros vaiko tėvas, viskas staiga pasikeitė. Profesorius susiraukė. Sesutė tikrai nežinojo, kaip ten viskas įvyko. Na, tai ne jos reikalas. Nežinodamas, ar turėtų teisintis, nusprendė užpulti pats. Ta tema vis tiek reikėjo pakalbėti, taigi jis ištarė:
- Nemanau, kad turėtum man pamokslauti ar priekaištauti. Ypač tada, kai nesugebėjai išlaikyti egzaminų ir kartoji kursą. Turi mokykloje vyresnį brolį ir negali kreiptis pagalbos?
Nutarė, kad visai šauniai nusuko pokalbį nuo savęs. Po galais, jis tikrai nėra tokių situacijų ekspertas.
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

  • V kursas
  • *
  • 187
  • Taškai: 29
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #470 Prieš 2 mėnesius »
Athena nebenorėjo tęsti šito pokalbio. Kaip tai tie vaikai tik vaikai? Jie elgėsi kaip neišauklėtos būtybės. Taip, prie suaugusiųjų jie elgdavosi normaliai, tačiau likę tik su vyresniu už save vaiku parodydavo tikrąją savo pusę. Jie pradėdavo elgtis kaip kažkokios pabaisos, kurios negebėdavo savęs suvaldyti.
- Vaikai, kurie puikiai moka vaidinti, - sumurmėjo Athena papurtydama savo galvą ir tyliai atsidusdama. Jie gadindavo O'Connor namų kampelyje, kadangi savo kambario ji vis dar neturėjo, nes paprasčiausiai nebuvo vietos tokiam dalykui. Viskas namuose buvo užimta ir smaragdinių akių savininkė teturėjo savo kampelį. - Aš viską susitvarkiau pati. Kaip ir dažniausiai, - ištarė klastuolė išleisdama tylų atodūsį ir nuleisdama savo akis žemyn. Išgirdusi kitus žodžius susiraukė. Tai buvo jos labiausiai nelaukta pokalbio dalis.
- O kas daugiau papamokslaus, jei ne aš? - paklausė bandydam suktis nuo kitos pokalbio dalies. - Vis tiek niekam nerūpi kaip baigiu mokslus. Visi yra tiesiog patenkinti, kad manęs nėra namuose ir kad aš kažką mokausi. Na, jie nelaimingi, kad reikia sumokėti už naujus vadovėlius, bet ką man daryti? Ir lyg tau būtų laiko man padėti, - pasakė mergina nebepalaikydama akių kontakto su broliu. Ji norėjo neapsiverkti.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #471 Prieš 2 mėnesius »
Nuo kada jo mažoji sesutė tokia pikta? Kiek Brendanas atsiminė, su Athena visada būdavo galima pasišnekėti, ką nors kartu nuveikti. Nors amžiaus skirtumas buvo tikrai nemažas, ji visada buvo ta mažoji sesutė, kurią norisi saugoti ir ginti. Negi tai paauglystė? Deja, atrodė, kad čia yra kažkas daugiau.
- Kalbame apie tavo sūnėnus ir dukterėčias, - bandė sušvelninti situaciją Brendanas. - Negi nesidžiaugi, kad tavo seserys sukūrė šeimas? Turėtum būti patenkinta, kad jos laimingos.
Stebėjo sesutę ir niekaip nesuprato, kada atsirado ta praraja. Negi Athena tokia nepatenkinta, kad jis dirba Hogvartse?
- Ką tu kalbi? - nuoširdžiai nustebo Brendanas. Na taip, jų šeima nebuvo turtinga. Bet ji buvo mylinti. Motina stengėsi parodyti meilę. Dabar, kai didžioji brolių ir seserų dalis išsikraustė iš namo Sautende, ji net nebūdavo tokia pervargusi. Tik tėvui ir toliau nesisekė susirasti normalų darbą. - Argi nežinai, kad mama ir tėtis myli tau? Aš esu pasiruošęs padėti. Tau visada surasiu laiko. Athena, kodėl tu galvoji, kad niekam nerūpi?
Norėjo apkabinti sesutę, bet atrodė, kad ji atsitrauks, o tada viskas bus dar blogiau. Taigi liko savo vietoje, bet mintyse nenustojo savęs klausinėti, ką galėjo padaryti kitaip, kad Athena jaustųsi bent šiek tiek geriau.
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

  • V kursas
  • *
  • 187
  • Taškai: 29
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #472 Prieš 2 mėnesius »
Pokalbis pakrypo visai nemalonia linkme. Klastuolei buvo daug smagiau kalbėtis apie Breto arba Brendano blogybes nei apie jos pačios vidinius demonus. Jai nepatiko kalbėtis apie savo vidinius jausmus ir vidinį pasaulį su niekuo, o ypač su broliu. Nors jis ir buvo geras, brolis nebuvo mėgstamiausias žmogus pokalbiams, nes mergina apskritai nemėgo kalbėti apie savo problemas.
- Aš džiaugiuosi, tačiau galėtų tuos vaikus auklėti truputėlį geriau. Jie neturėtų elgtis kaip maži pabaisiukai, - pasakė rudų plaukų savininkė pasitvarkydama tuos ilgus savo plaukus. Klastuolė labai nervinosi ir visa šita situacija jai buvo nemaloni. Ir ji pasakė per daug, kadangi Brendanui kilo tik dar daugiau klausimų. Iš smaragdinių akių savininkės lūpų pasigirdo tylus atodūsis, nes dabar jai teko suktis iš visos šitos situacijos. Jai reikėjo sugalvoti, ką pasakyti, jog sušvelnintų visą šitą situaciją.
- Na, aš sakau tiesą, - galiausiai nusprendė viską išsakyti mergaitė. - Jeigu aš tikrai rūpėčiau ar būtų mane visur siuntę su Bretu? Juk visi žino, kad jis pastoviai muša ir skriaudžia kitus. O padėt laiko nerastum, nes neradai laiko padėti tada, kada man reikėjo būti ir viską daryti su Bretu, - tarė O'Connor pavardės savininkė sumirksėdama, kad neapsiverktų.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #473 Prieš mėnesį »
Čia jau tikrai turėjo būti paauglystė. Turbūt paauglėms mergaitėms yra visai normalu taip nemėgti vaikų. Jokio kito paaiškinimo, iš kur atsirado Athenos priešiškumas, sugalvoti nepavyko. Ką gi, turbūt teks išlaukti, kol ji užaugs. Per tą laiką šeimoje vaikų tikrai nesumažės - atrodė, kad Bretas ir toliau juos štampuos vieną po kito. Na, gal vis dėlto ne Azkabane? staiga prisiminė Brendanas, bet skubiai nuvijo tą mintį į šoną. Apie tai pagalvos vėliau. Kaip ir apie situaciją su Kaede.
- Jie užaugs. Visai netrukus elgsis gražiau. Tiesiog reikia šiek tiek luktelėti, - dar pabandė nuraminti sesutę. Buvo visai įdomu stebėti, kaip ji auga ir keičiasi. Tik apmaudu, kad sulaukusi paauglystės šitaip atitolo. Gal tikrai be reikalo darbinosi Hogvartse?..
- Bretas nėra toks blogas, - vėl pabandė ginti brolį Brendanas. - Žinai, kad mama ir tėtis negali taip paprastai patekti į Skersinį skersgatvį. O prieš tau išvykstant į mokyklą… Taip, turėjau daugiau bendrauti su šeima. Bet tu ir vėl bandai nukreipti kalbą, Athena. Kalbame apie tai, kad labai krito tavo pažymiai. Neišlaikyti egzaminų… Tai nėra taip sudėtinga. Kas bus penktame kurse? VML bus gerokai sunkesni. Ar nori papildomai pasimokyti su manimi? Tau visada rasiu laiko.
Bandė kalbėti draugiškai, bet atrodė, kad supykusi sesutė ir toliau atsikalbinės. Šitas pokalbis pradėjo siaubingai varginti.
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

  • V kursas
  • *
  • 187
  • Taškai: 29
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #474 Prieš mėnesį »
Šitas pokalbis jau buvo atsibodęs Athenai. Ji nenorėjo išduoti visų savo paslapčių broliui. Blogiausia buvo tas, kad brolis dabar jau žinojo apie tai, kad Athena nelabai myli savo šeimos narių. Bet taip buvo todėl, kad jie buvo nesukalbami ir labai nepaklusnūs.
- Nežinau, kartais man taip neatrodo. Su jais labai sunku sutarti, - ištarė smaragdinių akių savininkė tyliai atsidusdama. Jai atsibodo pokalbiai apie šeimą, nes jie jai nebuvo labai malonūs.
- Na, jis tau nėra blogas, nes tavęs jis nemuša, - pasakė O'Connor jaunniausioji atstovė kiek tyliau nei įprastai. Mergina nebuvo labai laiminga kalbėdama apie tai, kadangi jai buvo sunku kalbėti apie Breto elgesį,ntai buvo viena iš didžiausių jos traumų. - Tiesiog aš džiaugiuosi, kad jis dabar yra dingęs, tiesa, neįsivaizduoju kur, - pasakė Athena mąstydama. - Aš stengiausi, tiesiog galiausiai nusprendžiau, kad nebeverta to daryti. Aš norėčiau, kad tu man padėtum, tačiau tu juk profesorius ir kiti žinodami, kad man padedi gali pykti ir panašiai, - galiausiai tarė mergina tyliai atsidusdama.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #475 Prieš mėnesį »
Kaip prieiti prie šitos nesuprastos mergaitės? Ir kodėl vis dėlto tai daro jis? Ar tėvas ir motina bent pabando pasikalbėti su Athena? Kas ten vyksta vasarą, kai ji būna namuose? Žinoma, praėjusiais metais atostogas jie leido kartu. Netgi prabangioje viloje. Brendanui atrodė, kad viskas ne taip ir blogai. Bet gal Athena tik apsimetinėja?
- Suprantu, kad tau dabar taip atrodo, - dar pasakė profesorius. Tiesą sakant, dvynių seserų vaikus ir pats nelabai mėgo, tik dabar, aišku, neketino to prisipažinti.
- Bretas tave muša? Jis išties yra prieš tave pakėlęs ranką? - nuoširdžiai nustebo Brendanas. To tikrai nežinojo - atrodė, kad bent jau namuose brolis elgiasi normaliau. Kita vertus, o kodėl turėtų? Jo nuotaikų kaitos tapo tikra legenda. Tiesa, netrukus ta legenda rūpėjo mažiausiai - argi Athena nežino, kur jų brolis yra šiuo metu? Aš jai nepasakiau? mintyse paklausė savęs Brendanas ir tyliai atsiduso. Ką gi, jeigu jau naujienų diena, reikia šią tradiciją ir tęsti.
- Athena... - atsargiai pradėjo Brendanas ir nykiai pratęsė: - Bretas šiuo metu yra Azkabane.
Atrodė, kad sakinys keistai nuaidėjo kambaryje, bet profesorius stengėsi to nepaisyti. Geriau tęsti sesutės mokslų temą.
- Tegul aš ir profesorius, bet esu ir tavo brolis. Susidarysime temų sąrašą ir galėsime jas kartu pasimokyti. Juk nenori Hogvartse sėdėti dešimt metų, ar ne? - kalbėjo stengdamasis pakreipti pokalbį naudingesne linkme. Deja, kol kas viskas labai sėkmingai važiavo žemyn, ir Brendanas suprato klimpstantis į vis gilesnę duobę.
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

  • V kursas
  • *
  • 187
  • Taškai: 29
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #476 Prieš mėnesį »
Athenos rankos buvo sukištos į apsiausto kišenes. Ji stengėsi kaip nors pasislėpti it nuo pati nuo savęs, it nuo brolio. Jauniausiojai O'Connor atstovei šis pokalbis nelabai patiko, kadangi lietė temas, kurios jai nebuvo labai malonios.
Pasiekus brolio sutikimą, Athena tiesiog linktelėjo savo galvą. Ji buvo patenkinta, kad brolis su ja sutiko ir pagaliau prisipažino bent iš dalies klydęs.
- Mušė ne vieną kartą. Bet niekam tai nerūpėjo, - pasakė rudų plaukų savininkė tyliai atsidusdama. Ji kažką minėjo mamai ir tėčiui, tačiau jiems per daug tai nerūpėjo ir nebuvo įdomu. Smaragdinių akių savininkė bent džiaugėsi, kad Hogvartse brolio nereikėdavo matyti ir nereikėdavo su juo bendrauti ar susitikti.
- Rimtai? Va čia tai geras, - pasakė Athena džiaugsmingu balso tonu labai apsidžiaugdama tuo, kad jos brolis kalėjime. Jai net nebuvo svarbu dėl ko, ji buvo patenkinta, kad jos brolis kalėjime.
- Nenoriu, galėsime pasimokyti. Galbūt susitinkame ryt bibliotekoje? Ir gal jau galėčiau eiti? - pasiteiravo Athena kiek džiaugsmingesniu balso tonu.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #477 Prieš mėnesį »
Pokalbis pasisuko visiškai netikėta linkme. Deja, tokia, kokios Brendanas irgi nemokėjo išspręsti.
- Bretas tikrai tave mušė? Nori pasakyti, motina su tėvu nieko dėl to nedarė? - neglėdamas patikėti pasitikslino jis. Gal tai ir paaiškina, kodėl sesutė taip nemėgsta atseit žavaus brolio, bet patikėti vis tiek nelengva. Taip, Bretui pykčio netrūksta, bet juk Athena - jų mažylė sesutė. Kaip jis taip gali…
Na, gali ir nužudyti žmogų, kaip paaiškėjo visai neseniai. Ši naujiena Athenai, regis, patiko, bet Brendanas nieko neatsakė. Gal ir negerai, kai paauglė džiaugiasi brolio atsidūrimu kalėjime, bet ką jau padarysi. Panašu, kad šių santykių negali pataisyti niekas. Nebent, žinoma, Bretas, bet bent dešimt metų jie nesusitiks.
Laimei, sesutė sutiko kartu pasimokyti, ir Brendanas nusišypsojęs linktelėjo. Pagalvos, kaip geriausia jai padėti, ir skirs laiko. Jokiam kitam mokiniui papildomų pamokų neskirtų, bet Athena vis dėlto jo šeimos narė. Kaip ir Lumita su Kaede… nejučia susimąstė Brendanas. Atsidusęs išleido Atheną ir atsistojo. Sunkus tai buvo pokalbis, bet jis išgyventas. Beveik didžiuodamasis savimi profesorius paliko kambarį ir nukulniavo didžiosios salės link.
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.