0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Juan Martin de la Cruz

 • Burtininkas
 • ***
 • 28
 • sukalbėk penkias sveikas marijas, vaike
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #270 Prieš 10 mėnesių »
  Mulatas nekantriai laukė savo eilės. Delne vis gniaužė močiutės dovanotą rožančių. Tiesa, prieš atvykdamas čia sugebėjo jau užknisti kitus pirmakursius savo kalbomis. Toks jau buvo tas Juanas - neužsičiaupiantis berniukas. Garbanos gražiai krito ant šio spindinčių akių, pagaliau jis laisvas ir galės niekieno nevaržomas siekti savosios svajonės. Kad ir kaip ten be būtų, pagaliau šis sulaukė ir savo eilės. Keprė, tupinti ant mažikės jo galvelės, ilgai netruko ir iškart paskyė jį į Varno Nagą. Pačiam mulatui nelabai ką tai sakė, kažkada pasidomės, kas tai per koledžas. Išsišiepė parodydamas baltus dantis savo bendrakoledžiams ir paskubomis nupuškavo prie jų. Prisėdo, apžvelgė maistą, sukalbėjo maldelę ir pradėjo valgyti. Beje, mažio skrandukas jau grojo maršus.

*

Neprisijungęs Zenitas Džiminis Abotas

 • I kursas
 • *
 • 2
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #271 Prieš 10 mėnesių »
Profesoriaus vedama pirmakursių jūra įstūmė Zenitą Džiminį pro sunkiai besiveriančias medines duris  į Didžiosios salės menę. Jei ne mokinių srautas,berniukas tikrai nebūtų pasiryžęs ten įžengti. Bet vis dėlto įžengė. Širdis jo smulkiame kūnelyję vis neramiai plazdėjo. Mėlynos naujoko akys pakėlė žvilgsnį nuo žemės ir apžvelgė aplinką. Berniuko lūpos iš nustabos šiek tiek atsiskyrė jam žvelgiant į begalo aukštas lubas, užburtas atrodyti kaip nakties dangus. Žvakės kabančios po juo sukūrė begalo paslaptingą pilies atmosferą apie kurią berniukui tiek daug pasakojo tėvai ir senelis.Taip grožėdamasis šviesiaplaukis nepajautė kaip pasiekė vos vos nuo grindų pakelta pakilą kitoje pusėje nuo durų salės pusėjė. Dėl netikėto sustojimo berniukas smarkokai atitrenkė savo krūtinę į priešais ėjusios mergaitės galvą.
  -Atsiprašau,- grožėdamasis salės didingumu ir net nepažvelgęs į savo neapdairumo auką sumurmėjo Zenitas.
  Dabar jau mėlynakis pažiūrėjo į pakilą. Ant jos, už medinio stalo sedėjo vyresnio amžiaus už mokinius burtininkai pasidabinę išeiginėmis mantijomis. Profesoriai su neaprėpiama pagarba ir susižavėjimu pagalvojo berniukas. Staiga jo akys užkliuvo už priešais stalą padėtos mažos medinės kėdės, kurią dengė sena apiplyšusi raganiaus kepurė. Paskirstymo kepurė . Tokiai minčiai šovus į galvą  pirmakursis sunkiai besugebėjo išstovėti vietoje. Kaip smarkiai jis nekantravo. Kiek daug jis apie ją girdėjo. Abotas negalėjo patikėti savo akimis. Juos lydėjusi profesorius ranka parodė mokiniams likti vietoje, o pats užlipo ant pakilos. Jis paskelbė ceremonijos pradžią ir davė žodį ant kėdės įsitaisiusiam iš pirmo žvilgsnio senam aksesuarui. Rusva kepurė pradėjo skaityti eiles. Ji skaitė su tokiu įsijautimu ir su kiek šiurpia gaidele, kad tikriausiai be proto išgąsdino žiobarų kilmės pirmakursios dar nepatyrusius magijos galimybių. Jai baigus, profesorius pranešė,kad pakvietęs mokinį norės, kad šis užliptų ant pakilos ir užsimaukšiltų kepurę. Visa Zenito baimė išnyko. Berniukas taip norėjo sužinoti. Jis taip laukė. Ar pateksiu į Grifų Gūžtą kaip tėvai? O gal į Varno nagą kaip senelis? Ar Švilpynė? Ar net...? Ne. Apie tai geltonplaukis net nenorėjo galvoti. Ir staiga mokytojas pašaukė jo vardą. Džiminis negalėjo patikėti, kad jį pašaukė pirmąjį. Mėlynakis lėtai pakili laiptais. Drebančiais iš susijaudinimjo pirštais jis paėmė kepurės kampus ir užkėlė ją ant savo galvos. Atsisukęs į pilną mokinių menę pirmakursis atsisėdo ant kėdės. Kepurė lyg atgyjo ant jo galvos ir netrukus nė akimirksniui ji spigiai užriko:
 -VARNO NAGAS.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Zenitas Džiminis Abotas »

*

Neprisijungęs Elijas Adelson

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #272 Prieš 10 mėnesių »
Elijas taip nekantravo, kad vieno bato galu spardė kito bato kulną, tačiau tai buvo vienintelis jo susijaudinimo įrodymas. Visas likęs berniuko kūnas, įskaitant ir veidą liko ramus ir neperprantamas.  Laukimas darėsi nepakenčiamas, bet jis stovėjo ta nekintančia veido išraiška ir spoksojo į paskirstymo kepurę keliaujančia nuo vieno viršugalvio ant kito. Galiausiai atėjo jo eilė. Paskirstymo kepurė ne iškart, bet gana greitai paskyrė jį į Varno Nagą.
Varno Nagas! Pirmakursiui patiko šis koledžas. Na jis dar prijautė ir Klastūnynui, tačiau paskirtasis koledžas irgi domino. Jis skubiai nužingsniavo prie bendrojo stalo ir apsižvalgė aplinkui. Rado keliatą jam patkusių veidų ir tokių kuriems iškart pajuto antipatiją, bet šis paskyrimas Eliją džiugino arba jo paties žodžiais tariant – tenkino.

*

Neprisijungęs Amelia Sink

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #273 Prieš 9 mėnesius »
Amelia smalsumo kupinomis akimis sėdėjo prie Varno Nago stalo ir tiesiog juto, kad pataikė būtent ten, kur jai ir priklauso. Nors drugeliai plazdeno pilve ir atrodė, kad jei kas užkalbins,pasakys kokią nesamonę, Amelia prisiminė tėvams duotą pažadą, kad ji padarysianti viską, jog jie ja didžiotųsi, o ypač mama, kuri taip pat prieš daugelį metų priklausė Varno Nagui ir baigė kuo geriausiais pažymiais. Sėdėdama tarp kitų sutrikusių, bet ir smalsių pirmakursių, Amelia žvelgė į gėrybes ant stalo, ji dar niekad nebuvo mačiusi šitiek maisto. Galiausiai nusprendė išsirinkti patraukliai atrodančius mėsos rutuliukus su gausybe daržovių ir keistai atrodančiu padažu, panašiu į skystą banano tyrę. Kol valgė iš užančio išsitraukė knygą, kurią jau buvo įpusėjusi skaityti. Pabaigusi pagrindinį patiekalą čiupo pro šalį skriejantį šokoladinį sausainį ir dar kartą apžvelgusi stalą, sutiko porą draugiškai atrodančių pirmakursių, su kuriais norėtų susipažinti vėliau. Bet šiandien visko jau Ameliai buvo per daug ir nusprendė grįžti į savo kambarį.

*

Neprisijungęs Leonard Hall

 • I kursas
 • *
 • 39
 • Taškai:
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #274 Prieš 8 mėnesius »
Leo priėjo prie varnanagio stalo. Pats to nesitikėjęs. Vaikinas galvojo, kad bus koks švilpis, bet ne. Pats jis nėra labai protingas ir nėra didelis mėgėjas mokytis. Juodaplaukis žinojo, kad yra pakankamai išsiblaškęs ir niekada nebuvo sudomintas knygomis, bet kepurė nemeluoja. Atsisėdęs prie stalo varnanagis pažvelgė į maistą. Jo tikrai buvo daug, bet valgyti šį nuostabu ir skanų maistą nebuvo noro. Vyriausias brolis iš Hall šeimos nužvelgė kitus stalus. Leonardui atrodė, kad visi labai laimingi kur pateko, o pats berniukas net nenutuokė kaip čia pateko. Todėl pavydėjo švilpiams. Jaunas burtininkas, net direktorės kalbos praleido, nes žiūrėjo į švilpius. Kaip nuostabu, kad aš čia kodėl ne švilpis, man vimdo nuo bibliotekos. pasipiktino berniukas.
Pagaliau baigus vakarui, berniukas beveik pats pirmas išėjo iš didžiosios salės.

*

Neprisijungęs Gerda Marqeen

 • II kursas
 • *
 • 57
 • Taškai: 51
 • Lytis: Moteris
 • Vakaras už rytą protingesnis
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #275 Prieš 7 mėnesius »
 Gerda iš lėto, atsargiai įžengė į Didžiąją Salę. ,,Ar aš sapnuoju?" susimąstė mergina. Ji atsistojo į būrį pirmakursių, tuomet apžvelgė visų koledžų stalus, ,,Prie kurio nors iš jų po keleto minučių sėdėsiu aš" . Skirstymas jau prasidėjo. Gerda negirdėjo nė vieno pirmakursio vardo, negirdėjo, kur jie buvo paskirti. Bet tada kažkas sušuko:
- Gerda Marqeen!
Mergina susikaupė ir nuėjo prie Paskirstymo kepurės. Paskirstymo kepurė valandėlę tylėjo. Ir pagaliau...
- Varno Nagas!
Varniukai pradėjo šaukti. ,,Mano svajonė! Ji išsipildė!" Gerda taip linksmai nustraksėjo prie stalo, jog atrodė, kad ji skrenda. Praėjus direktorės kalbai, ant stalo pasirodė tiek maisto! Mergina tokio kiekio negalėjo įsivaizduoti... O kur dar po to iš oro atsiradę desertai! Gerda prigrūstu maisto skrandžiu nupėdino į Varno Nago bendrąjį kambarį. ,,Tai - nuostabiausia diena mano gyvenime..."
I'll find you in the darkness.

*

Neprisijungęs Vanesa Šiūkšlininkė

 • I kursas
 • *
 • 7
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • I will remember and recover, not forgive and forget.
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #276 Prieš 7 mėnesius »
Link Hogvartso žingsniavo būrys mokinių. Vieni plepėjo apie atostogas, kiti apie maistą, na, o treti- jauniausieji tiesiog žvalgėsi ir negalėjo nuslėpti nuostabos savo veiduose... Priėję milžiniškos pilies vartus, didžioji dalis moksleivių movė vidun, mat lauke tvyrantis rudeninis šaltukas ne visiems patiko. Liko tik pulkas pirmokų. Pirmokus tuoj pat pasitiko ragana su žalia suknele? ir didele, juoda, iš išvaizdos galima spėti nebe pirmą dešimtį įveikinėjančia kepure. Vanesa nepažino to rūbo kurį vikėjo ragana. Burtininkė nusivedė pirmokus į pilį. Daugumai pirmokų net žandikaulis atvėpo, tik ne Vanesai. Vanesa ramiu veidu stebėjo pilį bei jos interjerą- tas didžiules erdves, ne ką menkesnius laiptus, paveikslus kurių pas žiobarus tikrai nepamatysi... Nors išorėje Vanesa buvo rami, viduje sproginėjo iš laimės ir nekantrumo pamatyti, kas už tų milžiniškų durų. Kai ragana pagaliau atvėrė duris, už jų Vanesa išvydo dar didesnę salę pilną mokinių kurie susėdę aplink keturis pailgus stalus, tačiau Vanesai į akį labiausiai krito stalas su mėlynomis dekoracijomis. Kepurei pašaukus vardu, Vanesa nubildėjo prie kėdės, o kepurė patylėjusi minutę, kitą sušuko: "Varno Nagas!" Mokiniai sėdintys prie stalo esančio po didinga erelio vėliava pradėjo ploti, o pati Vanesa, šį kartą neslėpė šypsenos kuri jei būtų galėjusi, turbūt būtų pasiekusi ausis. Prisėdusi Vanesa nepuolė valgyti. Mat jai labiau rūpėjo visos salės interjeras, dizainas,koledžų vėliavų stiliai, profesoriai... Visgi labiausiai atmintin įsirėžė- stalas... Varno Nago koledžo stalas.
"Jei A gyvenimo sėkmė, tai A lygus X, Y ir Z sumai, kur X – tai darbas, Y – žaidimas, o Z – užčiaupta burna."
-Albertas Einšteinas


*

Neprisijungęs Lily Minthing

 • I kursas
 • *
 • 2
 • Taškai:
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #277 Prieš 6 mėnesius »
Lily ramiai žingsniuoja savo koledžo stalo link. Aplink ją šurmuliuoja kiti Varno Nago mokiniai. Lily yra drąsi, draugiška, pasitikinti savimi, tačiau jos viduje vis vien kirba baimės žiburėlis. Mergaitė bijo, jei nesusiras draugų, jei nepavyks magija, jei iš jos juoksis. Vis labiau artėjant prie stalo, vis labiau kyla nerimas. Lily dairosi ar ras vietos prisėsti, pamato taip pat vienišą mergaitę ir nusprendžia ją užkalbinti. Pašaukta mergaitė atsisuka, nusišypso dangiška šypsena. Matosi, jog ji vis dėl to ne pirmakursė, o antrakursė ar dar vyresnė. Lily nori su ja susidraugauti, tik nežino ką sakyti.

*

Neprisijungęs Orivalis Mėlinrubinis

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #278 Prieš 6 mėnesius »
Orivalis buvo paskutinis, kuris turėjo užsidėti paskirstymo kepure. Kai paskirstymo kepurė sušuko "Varno Nagas!", jis iškarto apsidžiaugė, širdis ėme plakti dar greičiau, nes žinojo, kad šiame koledže mokinosi vieni didžiausi, bei protingiausi išminčiai. Tad su ugnele akyse jis sparčiu žingsniu nukeliavo atsisėsti prie savo koledžo stalo. Nors stalas buvo prikrautas įvairiausių valgių, kuriuos pagamino elfai, esančioje virtuvėje po sale (jam taip pasakojo senelis), Orivalis tiesiog sėdėjo ir apžiūrinėjo sale, nes negalėjo patikėti, kad jis mokinasi Hogvartse, o mintis apie Varno Naga jį varė iš proto. Jam apžiūrint profesorius, jo akys susitiko su Herbologijos profesorės akimis. Profesorės veide atsirado dar didesnė šypsena. Oris (jį taip visada vadina senelis) Taip pat visą laiką šypsojosi žiūrėdamas į ją. Ir nuo to laiko jis suprato, kad Herbologija tai jo mokslas. Jų žvilgsnis nutrūko, kai Hrbologijos profesore užkalbino, apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius. Tačiau tą pačia akimirga jis užuodė tiką iškepto mėlynių pyrago kvapa. Šį pyraga jis tiesiog dievina... Kai visi jau buvo sočiai prisivalgė, buvo jau pats laikas žingsniuoti į savo koledžo kambarį. Lipant laiptais pro langa jis pamatė Gluosnį Galiūną. Nors buvo jau labai suteme, jis vistiek pamatė, kaip atsikabines medžio lapas, nešamas lengvo vėjelio priskrido prie lango, lyg norėdamas pasisveikinti. Ir nuo tada Oris suprato, kad čia jam labai patiks.

*

Neprisijungęs Adam Wei Guk

 • I kursas
 • *
 • 12
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I don't mind you screaming, I just have to cover my ears
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #279 Prieš 5 mėnesius »
Adamas tyliai prisėdęs prie stalo nežymiai apsidairė aplinkui. Sutikęs kitų šalia sėdinčių akis, šyptelėjo, perbraukė ranka per plaukus ir pradėjo lengvai linguoti pirmyn, atgal. Vis žvalgėsi, skaitė kitų jaudulio kupinus veidus. Kitur buvo jau pažengę, kiek atsipalaidavę, užsidegę veidai. Bet tuo pačiu visi įdėmiai klausėsi profesorių didžių kalbų, stebėjo teliau renkamus mokinius ir plojo saviems. Draugai, pažįstami šnekėjosi tarpusavyje, diskutavo apie bala žino ką. Adamui pakilo lūpų kampučiai, jam buvo gera stebėti šitiek daug nematytų veidų, bet taip pat šiek tiek nejauku, kad visi taip susiglaudę sėdėjo prie stalo.
Kai paskelbė, kad galima vaišintis, ant stalo pasidengė įvairiausių patiekalų, užkandžių ir desertų. Adamas apsisuko pažiūrėti į kitus stalus. Dauguma kaip mat griebė maistą, kimšo į burną. Kai jis atsisuko atgal kiek nustebo pamatęs kaip jo stalas kur kas ramesnis. Nors ir garsiai šnekejosi, juokėsi, čia dauguma ėmė maistą nuo stalo neskubėdami, išsitiesę, niekur neskubėjo.
Adamas iš kart išsitiesė ir pagriebė primą pasitaikiusį sausainį.

*

Neprisijungęs Mintare Howells

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #280 Prieš 5 mėnesius »
Mintare priėjo prie stalo ir iškart suprato, kad tai būtent jos vieta. Ji nuskubėjo susipažinti su kitais žmonėmis. Nekantraudama ji laukė kitos dienos, kada galės kibti į mokslus.

*

Neprisijungęs Izabelle Rachele Cox

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #281 Prieš 4 mėnesius »
Rachelė nedrąsiai atsisėdo prie stalo. Ji galvojo vien tik apie tai, kad galėtų pritapti, jog viskas eitų sklandžiai, nors ir žinojo, kad jai gyvenimas visada turi staigmenų. Ir tai, kad viskas eis pagal jos tėvų planą buvo nelabai įtikinama.  Jai mąstant apie tai, kaip labai ji nepritapo žiobarų mokykloje ir bijant, kad čia bus tas pats, kažkieno tylus ir švelnus balsas pertraukė mintis. ,,Labas. Tu turbūt čia vienintelis tylus sutvėrimas prie šio stalo." Taigi, bent jau turėjau su kuo ramiai praleisti vakarą. Ir tikiuosi ne tik vieną vakarą, gal tai bus kelionė.

*

Neprisijungęs Lettie Lenoir

 • II kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #282 Prieš 4 mėnesius »
Paskirstymo kepurei sušaukus "Varno Nagas", Lettie nurijo seilių gumulą ir pagaliau, po dviejų ilgų minučių praleistų su kepure, įkvėpė oro. Ji slapta tikėjo, kad čia ir papuls, sulaužys giminės tęsta Klastūnyno burtininkų grandinę ir bus, ten, kur ir trokšta būti - Varno nage. Mergaitė nuo tos akimirkos visiškai prarado tą anksčiau tvyrojusią nežinomybės baimę ir greitu žingsniu nuėjo iki savo koledžo stalo, kur ją jau pasitiko linksmi varnonagiukų veidai. Apžvelgus aplink esančius veidus, mergaitė įsmuko prie tylaus berniuko, siekiančio sausainio. Lettie nebuvo iš tų, kur pasididžiuotų ar drovėtųsi pradėti pokalbį, tad nieko nelaukdama ištiesė jam ranką ir su vos pastebima šypsenėle tarė:
- Sveikas. Aš Lettie.

*

Neprisijungęs Jovi Luna

 • I kursas
 • *
 • 1
 • Taškai:
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #283 Prieš 4 mėnesius »
Luna nedrąsiai priėjo prie Varno Nago stalo. Nors ir džiaugėsi Paskirstymo kepurės sprendimu, viskas čia taip nauja ir keista. Vos prisėdusi atsidūrė būryje draugiškų ir jaukių kolegų. Jaučia, kad ateinantys metai Hogvartse bus nuostabūs! (VN2)

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • V kursas
 • *
 • 63
 • Taškai: 58
 • Mūsų pačių norai tampa demonais ir puola mus(Abba Poemen)
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #284 Prieš 4 mėnesius »
   Ilgi, neįprastų spalvų plaukai laisvai krito už nugaros didelėmis, kiek netvarkingomis garbanomis. Baltas, išmargintas įvairiausių raštų džemperis ir kiek nubalinti melsvi džinsai puošė jaunosios prancūzės kūną. Ir nors diena, regis, atrodė stulbinamai graži, vienuolikmetės dailų veidelį puošė nepasitenkinimo išraiška.
   Mintis, jog nuo šiol teks pamiršti pusryčiavimą, pietavimą ir net gi vakarieniavimą mažoje, tačiau jaukioje virtuvėje, kur įprastai alkį numalšindavo tik su Leo draugija, varė iš proto. Nuo šiol teks arba badauti, arba priprasti prie triukšmingo sotinimosi. Žinoma, mintis apie badą auksaakės, paslėpusios tikrąją spalvą po žalios spalvos lęšiais, nežavėjo, tad nuosprendis buvo aiškus.
   Žingsniuodama vis dar abejonių keliamais koridoriais, mat, namų ilgesys ir nepažįstama vieta pasitikėjimo nepridėjo, mėlynplaukė stabtelėjo ties milžiniškomis durimis.
   Nenustebčiau, jei sutikčiau vieną kitą trolį.
   Laimei, trolių auksaakė neišvydo. Didžiojoje salėje sėdėjo tik mokiniai. Kiek lengviau atsikvėpusi, nors nė pati nesuprato, kodėl, nupėdino būtent ten, kur sėdėjo Varno Nago mokiniai. Nuo šiol ji naujoji varniukė, kuri neabejotinai išves iš kantrybės ne vieną profesorių.