0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 306
  • Lytis: Moteris
  • No.
Varno Nago stalas
« Prieš 11 metus »
Na, šis stalas išsiskyrė mėlyna ir bronzine spalva, kuri jau švietė iš tolo vos tik atvėrus didžiosios salės duris.  Kaip ir ant kėkvieno stalo čia stovėjo tokios pačios gėrybės, o protingų veidų mokiniai diskutavo apie sunkiausius dalykus, neišgliaudomom temom. Vieni kėlė taures, kiti buvo tiek įsikarščiavę jog vos nepapylė ąsočio moliūgų sunkos. Nors, kas būtų, jei tai būtų nutikę? Ogi nieko. Magija šioj pilį toli gražu ne vidutinė. Arba dėmė išnyktų, arba koks namų elfas atpūškėtų su purvina prijuoste ant pilvo. Nieko čia tokio, svarbu, yra valgio ir apie ką kalbėt.
Vis dairydamiesi į šalis ir maskatuodami priešais veidą rankomis, varniukai iš palėto valgė ir kalbėjo. Valgė, ir kalbėjo. Nieko čia nebepridursi.
Per stalą vis klajojo skraidanti lėkštė su visokiausiais keksiukais ir šiaip šokoladiniais sausainiais. Tereikėjo ištiest ranką, ir skanėstas tavo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė David Lockwood »
Still no.

*

Amė

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #1 Prieš 11 metus »
Pravėrusi milžiniškas medines duris, salėn įvirto viena varnė. Pilvas grojo didžiausius maršus, reikalaudamas kažko valgomo ir Amė nusprendė, jog čia valgomo tikrai rasi. Žvelgdama į didelius, ilgus stalus, sukrautus valgiais, mergaitė pasuko link savojo. Nereikia net sakyti, kaip atrodė stalas - ilgas, dailus, šiaip, identiškas kitiems trims stalams, tik vietomis buvo galima matyti melsvų atspalvių. Amelia nužygiavo maždaug į vidurį stalo ir atsisėdo ant suoliuko. Kiek tik akys užmatė, visur buvo įvairių skanėstų. Heh, nuo ko pradėti? Tikriausiai... skrebučiai... Ji nerūpestingai griebė tris skrebučius ir įsidėjusi į lėkštę apipylė kažkokių saldžiu marmalu. Stiklinę pripildžiusi apelsinų sultimis, Varnė pradėjo valgyti savo pusryčius. Su kiekvienu kąsniu darėsi vis gardžiau, tačiau vieną kartą ji vos nepaspringo - pulkas įvairaus plauko pelėdų įplasnojo pro langą nešdamos kokį nors krovinį, laišką, arba siuntinį. Negalėdama atitraukti akių nuo pelėdų, Amelia pajuto, kaip gabalėlis skrebučio iškrito iš išžiotos jos burnos. Am žiobtelėjo ir sukikenusi gurkštelėjo sulčių. Ir staiga jai į lėkštę nusileido baltas vokas. Varnė kilstelėjo antakius ir atvertusi kitą voko pusę perskaitė namų adresą. Šyptelėjusi greitom baigė skrebučius, išmaukė sultis ir atsistojusi įgrūdo voką kišenėn. Dar apžvelgusi gardėsiai nukrautą stalą, Amė išėjo iš salės.

*

Ethan

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #2 Prieš 11 metus »
Linksmas varniukas įėjo į Didžiają salę ir nusliūkino prie Varno Nago stalo. Susirado vietą kur atsisėsti ir prisėdo. Pirmiausia Ethan įsipylė moliūgų sulčių, jas pasidėjo netoli savo lėkštės. Ethan akys iškart nukrypo į picą. Ji buvo labai didelė, kad jos būtų užtekę bent kokiems 15 varniukų. Varniukas sukikeno ir įsidėjo vieną, bet nemažą picos gabaliuką. Berniukas ramiai valgė, kando ir kramtė picos gabaliuką. Ethan staiga užsižiūrėjo į skraidančią lėkštę su visokiausiais desertais ir tada nurijo paskutinį picos kąsnį. Baigęs valgyti, išgėrė pusė stiklinės moliūgų sulčių. Pavalgiau, daugiau nieko nenoriu, nieko. Varniukas atsistojo ir vyptelėjęs išėjo.

*

dianukas7

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #3 Prieš 11 metus »
Į Didžiąją salę įėjo Rebeca. Ji buvo truputi uždususi, mat iš bendrojo kambario ateiti į čia truputi skubėjo. Nieko nelaukusi, mergaitė atsisėdo prie Varno Nago koledžo simbolika papuoštu stalu. Stalas buvo nukrautas įvairiausiomis gėrybėmis, net buvo sunku išsirinkti, ką norėtum užkrimsti. Galiausiai Beki įsipylė obuolių sulčių ir pasiėmė pyrago gabalėlį, net nenutuokdama, kokio skonio jis yra. Prakandusi net susiraukė. Kažkoks prikimštas razinų, kurių mergaitė švelniai tariant nemėgo. Nenoriai sukramčius burnoje likusį kąsnį, varniukė godžiai nugėrė tą skonį sultimis.
Rebeca peržvelgė visą salę: lubos, kaip visada, buvo užburtos, kiekvienas stalas linksmai šurmuliavo, profesoriai, sėdėdami pačiame prieky, matyt, apie kažką diskutavo.
Mergaitė pajuto, kaip jos pilvas tyliai suurzgė. Nosį kuteno tiek daug gardžių kvapų, o į burną būtinai turėjo įsidėti razinų... Šįkart, nė kiek neabėjodama ką ima, į lėkštę įsidėjo papraščiausių salotų ir atsilaužusi prancūziško batono gabalėlį gardžiai jas suvalgė. Netrukus pakilo nuo suolo ir nužingsniavo durų link.

*

Neprisijungęs Oliver-Mažulis Yellow

  • V kursas
  • *
  • 79
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #4 Prieš 11 metus »
Oliveris stebėjo kitus varniukus, įeinančius ir išeinančius iš salės. Bet jam tai buvo nė motais. Jis vartinėjo naujausią 'Magijos žinių' numerį. Šį kart nebuvo nieko vertingo, įdomaus. Tik keli paprasti, banalūs straipsniai. Antraštės rodės norėjo būti vis didesnės, straipsniai vis įstabesni ir svarbesni už kitus. Vienas skelbė apie Mis Pasaulis RAGANA laimėtoją. Čia turbūt pati baisiausia ragana pasaulyje šoko savo 'laimės šokį', viską užbaigdama burtų paleidimų į skaitytoją. Oliveriui tai buvo taip netikėta, kad jis vos neišvirto iš suolo, nors ir burtai negalėjo 'išlįsti' iš laikraščio. Tokios raganos net ir savo priešui nelinkėčiau susapnuoti... Kitas straipsnis buvo apie politiką. Magijos ministerija norėjo padidinti mokesčius už nuomą skersiniame skersgatvyje. Nuobodu. Berniukas mestelėjo laikraštį šalia savęs ir pradėjo užbaiginėti savo maistą - keptą šoninę su kiaušiniene ir skrebučiu, po to užsigėrė moliūgų sultimis. Tada įsikrovė kelis šaukštus drebučių sau į dubenėlį. /i šiuos netrukus baigė. Dar pasiėmė didžiulį pyragaitį su kremu, bet šis jau nebetilpo. Oliveris nusprendė trumpam pailsėti. Apžiūrinėjo kitus mokytojus, o vėliau įdėmiai nužiūrinėjo 'garbingąjį' mokytojų stalą. Ech, va čia tai gyvenimas...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė Oliver-Mažulis Yellow »
Prisiekiu Merlino barzda!

*

Amė

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #5 Prieš 11 metus »
Ryto saulė skverbėsi pro koridoriaus langus, o Amelia, braukdama nuo akių savo rudus trumpus plaukus, skubėjo į Didžiąją salę pasistiprinti. Kišenėjo tabalavo lazdelė, o apsiausto skvernai braukė nublizgintas grindis. Per jas ėjo Amelios žingsnių aidas. Tačiau vienas, kadangi daugiau niekas koridoriumi nėjo. Tikriausiai jau visi valgė. Am atidarė duris ir pasuko link Varnių stalo. Įsitaisiusi ant suolo prie vieno nematyto berniuko, Amė nužvelgė stalą. Hmz... Ko čia suvalgyti? Ji paėmė ąsotį ir pripildė taurę apelsinų sultimis. Tada lėkštę prikrovė dešrele, salotomis ir bulvėm. Lėtai valgydama ji pradėjo žvalgytis.

Papildyta: Prieš 11 metus
Prisikimšusi skrandį dešrelių, salotų ir kitokio maisto, Amelia godžiai išsiurbė apelsinų sultis. Totaliai pilni pusryčiai... Bijau kad nenusigausiu iki reikiamo kabineto... Mergaitė tyliai sudejavo ir įsipylusi vėl išgėrė oranžinių sulčių. Sučiepsėjusi Am pastatė stiklinę ant stalo. Ši barkštelėjo į medinį paviršių ir varnė stumtelėjo lėkštę, bei taurę toliau. Basta... Amelia atsistojo nuo suoliuko ir pasitaisiusi apsiaustą permetė per petį kuprinę su knygomis. Kur toliau pamoka..? Be reikalo apsižvalgiusi Am prikando lūpą. whatever... rasiu. Amelia žengė pr salę ir išėjusi uždarė sunkias duris.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė Amelia Kath »

*

Amė

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #6 Prieš 10 metus »
Į salę iškilmingai įėjo dvi varnės. pažvelgusi į Mayą, Am išsišiepė. Beveik iki ausų.
- Žiūrėk, nepasiklydom!- džiugiai riktelėjo ir timptelėjusi Mayos ranką nusitempė pro duris. Čia, kaip visada, buvo gražu ir jauku. Dideliame didžiosios salės skliaute švietė ryškios žvaigždutės. Nepakartojama... Nepakartojama... Tyliai murmėjo ji eidama link varnių stalo, retkarčiais užkliūdama už kito mokinio, kadangi ėjo galvą užvertusi į lubas. Galų gale atsigrožėjusi, pasisuko į Mayą ir nusišypsojo. Perkėlusi kojas per suoliuką, Amė klestelėjo ant jo ir peržvelgė vakarienės gardėsiais nukrautą stalą.
- Nuo ko pradedam?- išsišiepė Amelia pasisukdama į Mayą.

*

Ashley Kath

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #7 Prieš 10 metus »
((O manes neatsivedėt jo? ot draugės... :-X ;p))

Ashley lėtu žingsniu atpėdino sesiui ir Mayai iš paskos į sale. ji šioje salėje pirma karta, vos įėjus vidun Ashley akis išsipūtė...jos veide atsirado milžiniška šypsena ir ši tyliai tarė:
- Wooouuuu..kaip kaip čia....gražuu? Ashley nulėkė prie varniu staliu ir garsiai visiems bei aiškiai tarė:
- Sveikučiai... Tada atsisėdusi pažvelgė į sesiu ir nusijuokė:
- Skanaus mieloji ir tau Maya. Ji vis dar negalėjo atsigrožėt salės gražumu, didžiu..mokiniu kiekiu..O jau tos žvakės skraidančios visur, čia lyg lyg..sapne..butent taip Ashley isivaizdavo Hogvartsa.. Pasičiupusi pora bandeliu Ashley isipylė apelsinu sulčiu ir lėtai ėmė gerti jas bei valgydama vis žvalgėsi

*

Amė

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #8 Prieš 10 metus »
((Tai tu tuo metu buvai išvažiavus.;p))

Amelia prisitraukė lėkštę ir apsilaižė lūpas. Akyse mirgėjo valgis po valgio, skanėstas po skanėsto. Amė judriai pakrutino pirštukus ir griebė vištienos kulšelę. Prie jos į lėkštę prisikrovė salotų ir grikių. Lėtai pradėjusi viską valgyti, Amelia pažvelgė į Mayą.
- Ko nevalgai?- nusijuokė ji, kimšdama burnon vištieną. Atrodo, suvalgytų daugiau nei yra ant viso varnių stalo. Baigusi pirmąją porciją, varnė paėmė ąsotį sklidiną apelsinų sulčių ir prisipildė pilną taurę. Greitai ją išmaukusi atsisuko į Ashlę.
- Wow... Kartais net namie taip skaniai nevalgydavom, ane?- sukikeno apžvelgdama visus varnius. Keli, regis neatsistebėjo Amės apetitu ir ji išsišiepė.
- Uch... norėčiau pyragėlio. Bliamba, kur pyragėliai..?- graudžiai šniurkštelėjo akimis nužvelgdama kiekvieną objektą an stalo.

*

Ashley Kath

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #9 Prieš 10 metus »
((Nu zinau zinau ;p ))

Ashley nusijuokė iš sesiaus nes jos žvilgsnis...Ji atrodė lyg akmens amžiaus žmogus, jos žvilgsnis į maista....Atrodė kaip nevalgiusi keleta amžiu:
- Tu tai niekada neprivalgius..Jo čia daug skaniau nei namie... pasirodo troliai ar nikštukai kas ten tokie pasistengė. Ashley nusilaižė lūpas ir paėmusi lėkšte su pirageleis padavė ja sesiui:
- varyk saulyt..visus vienu kasniu. Ashley nusijuokė ir vis dar lėtai gurkšnojo sultis.

*

Amė

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #10 Prieš 10 metus »
Amelia dar graudžiau apžvelgė stalą. Nejaugi čia tikrai nėra pyragėlių? Jokių pyragėlių? Spręsdama, jog tai didis nusikaltimas, Amė pasirėmė ranka galvą ir piktai atsiduso. Ilgai netruko kankintis, kai Ashley jai panosėje pamakalavo pintą su pyragėliais. Varniukė net stryktelėjo ir džiugiai cyptelėjusi griebė du skanėstus. Vieno atsikando pusę, kito maždaug tiek pat. Vos nemurkdama iš pasitenkinimo, Amelia pažvelgė į sesių.
- Jokhie jie ne nykšthukai ir ne trohliai...- murmėjo pilna burna,-  o Namų Elfai!- nurijusi išrėkė Ashley į veidą.
Tada sukikeno ir suprato, jog reikia padėjoti už pyragėlius.
- Ashley... Aš tau per amžius skolinga. Tiek pyragėlių... O aš jų taip ieškojau po visą stalą...- ji papurtė galvą stengdamasi užmiršti patirtą siaubą.
- Aghaghu...- krenkštelėjo,- vienu kąsniu? Deje... aš taip nemoku...- liūdnai šniurkštelėjo ir sukikenusi godžiai išmaukė iš taurės sultis.

*

Ashley Kath

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #11 Prieš 10 metus »
Ashley pasikasiusi galva pagalvojo.. Rimtai?.ne nikštukai? ne troliai...velnias taip ir nesusirasiu vaikino.. Tada atsiduso ir tarė:
-  Rimtai...nežinojau, negerai..uoi negerai..jie gi negražus tiesa, bet geri kiek girdėjau, norėčiau su vienu susipažint kokiu Namu elfuku...o pala pala... kuo skiriasi paprastas elfas nuo namu elfo? Ashley dar buvo maža durnikė todėl nelabai nusimanė apie tus elfus ir kita.
- Tu man dėkinga jau nuo pat gimimo...nes aš taves niekada neskriauzdavau, o galėdavau. Ashley nusijuokė:
-  Tu vienu kasniu suvalgytum visus šiuos piragėlius..nes kaip matu esi nevalgius jau keleta amžiu. Ashley sukikenusi baigė gerti sultis.

*

Amė

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #12 Prieš 10 metus »
Rydama kokį dešimtąpyragėlį, Amelia giliai įkvėpė ir iškvėpė. Užteks... Tikrai užteks... Ji be garso sukikeno ir parodė liežuvį Ashley.
- Nebūtum skriaudus! Aš moku gintis!- atseit karate pavarė Amelia ir trinktelėjo delnu per tuščią taurę. Ji apvirto. Am nekaltai nusišypsojo ir pastatė ją ant stalo tinkama poza.
- Ashley Ashley... esi varnė ir nežinai kuo skiriasi elfas ir Namų Elfas? Juk Namų elfai vergauja kažkokiai šeimai ir nė už ką negli jos išduoti...- oriai tarė Amė,- o jeigu pasako kąnors blogo apie savo šeimininkus, turi save nubausti. Tada save pridaužo ar sutranko... Gal lygintuvu prisilydo pirštus...- pakraupo Amelia ir nusijuokusi atsigėrė sulčių.
- Beje, nevalgiau nuo vakar. O tai didelė bausmė...- vaidybiškai šniurkštelėjo varniukė padėdama taurę ant medinio stalo paviršiaus.

*

Ashley Kath

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #13 Prieš 10 metus »
Ashley ramiai sėdėjo ir žvalgėsi kaip visi kemš, o ypač jos sesutė...V isi į ja žiurėjo kaip į nesveika, Ashley nusijuokė:
- Tu ne man rodik liežuvi o tiem kurie i tave žiuri. Ashley sukikenusi pastume sulčiu stikline toliau ir sukričiavo kojas.
- Tu? tu moki gintis? tu gindama nė musės nesutraiškitum. Ashley nusijuokė ir taipogi parodė liežuvi sesiui.
-  Nu kai jau varnė tai nori kad bučiau proto bokštas!? Aš galėjau patekt i grifu gužta...taip kad cit. Ashley pakėlė viena piršta rodydama "šš" Ši pakraupusi klausėsi apie namu elfus tada papurčiusi galva tarė:
- Nieko sau...Varkšeliai, už ka jiems šitai. Ashley giliai atsidususi tarė:
- Jus gal dar čia su Maya pabukit aš einu...nes čia taipp...smirda maistu, man jau bloga darosi. Ashley nusipurtė nes jau nuo tiek maisto tikrai darėsi negera. Ši atsistojusi pamojo ranka ir užsidengusi burna išbėgo laukan.

*

Amė

Ats: Varno Nago stalas
« Atsakymas #14 Prieš 10 metus »
Amelia pagaliau baigė valgyti. Buvo toks jausmas tarsi tuoj pat viskas išlystų pro visus galus. O varge... Kaip aš dabar pajudėsiu..? Suaimanavusi Amelia šyptelėjo sesei.
- Tegu žiūri... Man nerūpi,- nusijuokė Amė ir supuškavusi taip pat pakilo.
- Maya, eini? Aš jau prisivalgiau, taip kad tikrai eisiu...
varniukė pakilo nuo suolo ir griebusi Mayą už rankos, išsitempė laukan.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė David Lockwood »