0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Corlle

Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #30 Prieš 14 metus »
Corllė lėtu žingsniu atėjo į salę ir apsidairė. Pamačiusi keturis skirtingus stalus iš tolo atpažino savąjį ir greit link jo nuėjo. Mokiniai apie kažką įnirtingai kalbėj, tad mergaitė klestelėjo ant kėdės ir ėmė dairytis aplink, stengdamasi įsidėmėti savo koledžo mokinių veidus. Kai pasigirdo kažkoks murmesys prie mokytojų stalo visi nutilo. Po trumpos tylos visi vėl įsiliejo į savo pasakojimus ir stengėsi prarėkti vieni kitus. Cor valgis, esantis ant stalo neviliojo. Taigi ji rymojo ranka pasirėmusi galvą į stalą ir toliau visusstebėjo. Kai pasidarė nebeįdomu sėdėti salėje klastuolė pakilo nuo suolo ir pasiėmusi kažkokį sausainį išėjo iš triukšmingos salės.

*

Sara Parkinson

Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #31 Prieš 14 metus »
Štai Sara atvėrė Didžiosios salės duris. Iš kart pamatė kuris stalas Klastuolių. Tiesiu taikymu atėjo ir atsisėdo prie kaip ir matė, kad prie stalo daugiau nieko nebuvo todėl nusprendė ilgai čia neužsibūti. Užvalgysiu ir  drožiu iš čia Ant stalo buvo daug maisto. Jo buvo tiek daug, kad nežinai net ką įsidėti turi. Tad net nežiūrėjus Sara kažką įsidėjo į lėkštę. O pasisekė!! Skrudintas viščiuko ketvirtis, bulvės ir salotos... Kaip tik man. Sara truko ilgiau nei planavo. Mat ji labai lėtai pasigardžiuodama valgo jai maistas skanus. Jei neskanus tuoj pat išspjauna. Šis maistas buvo labai skanus tad ji buvo patenkinta tuo ka ji įsidėjo į lėkštę. Po pusvalandžio lėkštė buvo tuščia. O dabar atsigersiu. Tik ko? Sulčių, moliūgų, apelsinų. O gal Arbatos? Vis dėl to apelsinų sulčių. Išgėrusi sultis ji nieko nelaukusi atsistojo pasitaisė savo apsiaustą ir nuskubėjo link Didžiosios salės durų.  Už jų laukė dar vieną kelionė po Hogvartso pilį. Pilį kuri dar visiškai neišnagrinėta.

*

Alisa Vandormon

Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #32 Prieš 14 metus »
Alisa plačiai atvėrė duris.Klastunyno stalas buvo toli,tad einant link jo reikėjo aplenkti visus kitų koledžų stalus.Pro varnius ji praėjo nė nesureagavusi.Pro švilpius,neiškentė neprikišusi nereikalingą komentarą:
-Ei,snargliau,nusivalyk marmūzę!
Kai išdidžiai pakėlusi galvą žingsniavo pro grifus,plačiai išsiviepė ir parodė savo ilgą riebų liežuvį.Užsižiopsojusi atsitrenkė į žioplą švilpinuką.Pa-ga-liau Klastunynas!Maniau,kad neištversiu neužvožus tam storuliui.Tada ji pasijuto suteršusi šeimos klastuolių garbę,tad tam šviesiaplaukiui pavymui dar suriko:
-Ei,bambly,kitą kartą akinius užsidėk,jei nematai,kad eina rimtas žmogus!Trainiojasi čia visokie pašlamėkai,matai...
Ali atsisėdo ant vienos kėdės.Na,ir nuo ko man čia pradėjus?Mmmmm...Ryžių pudingas...Dievinu jį!Manau,nuo jo aš čia ir pradėsiu.
Alisa godžiai pasičiupo pudingo puodą ir įsidėjo nemažą šaukštą į savo auksinę lėkštę.Kai visą išlaižė,užsimanė dar,tad nieko nedelsdama čiupo dubenį,bet šis pats atsitraukė ir pasigirdo plonas balselis:
-Palik kitiems!
-Ko čia aiškini?Argi pamiršai,kad esi padėtas ant mažųjų klastuolių stalo?
Alisa įžuliai griebė jį už šonų,tačiau tas išsilaisvino iš stipriu mergaitės gniaužtų ir nučiuožė ant Grifų stalo.Mergiotė norėjo išlieti visą pyktį ant kalbančios puodynės,bet staiga pastebėjo,jog jos lėkštė pati prisipildė ryžių pudingu.
Ali neatsilaikė pagundai paragauti blynų su paprikos padažu.Turėtu man patikt.Alisa pasismaguriaudama kirto jau trečią blyną ir užsigėrė citrinų sultimis.Ach,reikėjo mane leist į Duršdomą,ar koks ten jo pavadinimas.Nebūtų tiek "šiukšlių".Ir jokios paskirstymo kepurės.Dar dabar atsimenu,kaip ji striksėjo man ant galvos ir tyliai dainavo dainelę:
Tu,Alisa,negera,negera,negera,
Lauks tavęs sunki našta,oj našta,
Pas klastuolius tu pakliūsi,negerai,negerai,..

Ir tada aš garsiai surikau:Užsičiaupk!

Alisai taip besvajojant,raudonplunksnė pelėda jai į kečiupą įmetė mažą vokelį,užkoduotą gyvate.
-Pošimts gyvačių!-garsiai nusikeikė mergaitė,mat Nuosproga iš tokio aukščio metė laišką,kad kečiupo teko ir Ali uniformai.
-Na,Nuosproga,tu man dar kentėsi,kentėsi,-mergina paėmė nešvarų voką ir jį atplėšė.Iškart žvilgtelėjo į apačią-parašė Rebeka!
Alisa pakilo nuo kėdės ir nubėgo į Klastunyno kambarius.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė David Lockwood »

*

Enrique Wash

Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #33 Prieš 14 metus »
Pagaliau, pirmą kartą po to kai jį paskyrė į Klastūnyną Enrikė įžengė į didžiąją salę. Su pasitikėjimu jis ignoravo visus kitus aplinkinius stalus, žiūrėdamas tik į Klastūnyno. Su gera nuotaika viduje, bet išorėje rimtas ir susimąstęs jis ėjo link jo.
Kerų nemokėjo, bet jautė savyje, kad jis bus geriausias, nors prie geresnių. Priėjus prie Klastūnyno stalo, viena, atrodo stipri mergaitė, staiga išlipo iš savo vietos, laikydama laišką, ir padažuota uniforma nubėgo vos nekliudydama Enrikės.
- Aš galvojau, kad bent Klastūnyne nebus tokių...,- atsisėdęs šalia tos vietos iš kurios neseniai išlipo padažuotoji, jis ėmė šalia stovintį jautienos kepsnį ir pradėjo sočiai valgyti. ,,Įdomu kokia bus pirmoji pamoka, reikia paklausti'' pagalvojo Enrikė, bet bendarauti su kuo nors nebuvo nuotaikos, tad jis nuspręndė eiti į pirmą pamoką...

*

Eleonora Waldorf

Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #34 Prieš 14 metus »
Eleonora po pamokų buvo kaip reikiant išalkusi,tad skubėjo į Didžiąją salę.
Su įžvelgiama panieka kitiems koledžams ir smerkiamu žvilgsniu, ji nuskubėjo prie Klastūnyno stalo. Atsisėdusi,greitai apžvelgė,ką Hogvartso elfai pagamino šiandien. Kepsniai, feee , sriuba feee, tortai fee, jie visai negalvoja,kad valgydama tokį maistą išpampsiu kaip statinė. Eleonora apsidžiaugė radusi salotų,įsipylė vandens,ir greitai papietavo. Na ką, metas į biblioteką ir pelėdyną, reikia neužmiršti parašyti laiško tėčiui ir pasiimti kokią klastuolišką knygą.

*

Neprisijungęs Sadoko Miraclle

  • V kursas
  • *
  • 67
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #35 Prieš 13 metus »
Sadoko tik pajutusi kad gurgia pilvas iškart keliavo  didžiosios salės link.  Pravėrusi duris mergaitė įejo vdun. Kaip nekeista Sadoko pribloškė salės erdvumas.Pakėlusi galvą nustebo kaip aukštai lubos.Sadoko šiektiek nustebo,dėl savo elgesio.
Dieve,juk tai tik lubos.. Atsidususi pradėjo eiti. Beeinant prie klastuolių stalo mergaitė apžiūrinėjo kitus stalus. Daugumai buvo linksma, kiti matomai atėjo prisiryti visai savaitei. Tyliai prunkštelėjusi atsisėdo prie stalo.
Apžiūrėjo maistą, viskas atrodė labai įtartinai. Buvo daugybė patiekalų apie kuriuos Sadoko net nėra girdėjusi ar mačiusi. Radusi "saugų" maistą Sadoko įsidėjo sau į lėkštę. Pradėjus kramsnot maistą užsiplieskė keistos mintys ir planai. Sadoko dažnai taip būdavo. Gal iš šono ji keistokai atrodė kai valgo įsižiūrėjusi į vieną tašką,bet jai visa tai nerūpėjo. Įsipylusi gerti mergaitė greit viską išgėrė.Atsistojusi nuo stalo Sadoko išėjo iš Didžiosios salės.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #36 Prieš 13 metus »
Anai nuotaiką sugadino durnė, kuri pastirusiom akim į kažką spogsojo, ir trukdė prieit prie pudingo. durna jinai visai? Tada ta mergaitė paraudonavo ir nuvirto.Va taip jau geriau- pagalvojo Anė sarkastiškai.- laisvas kelias prie pudingo.
Mergaitė jo prisikrovė visą lėkštę- laikėsi japonų ar kiniečių (koks skirtumas) hipotezės- skrandis pirma virškina desertus, todėl nuo jų reikia ir pradėt. Kai pabaigė pudingą- ėmėsi vištienos, kuria užsikando baltu tortu...japonų ar kiniečių hipotezė buvo pamiršta.
Niam, niam niam...reiks namo pasiimt. Bent nereiks dvėst iš bado visą vasarą...per paskutinę puotą reiks didelės kuprinės. Ir Edvardui parvešiu, jei bus geras. Nors visi galvoja, kad jis geras, o aš bloga. Na, ką aš jam blogo padariau? ogi nieko, tik pasoviai iš jo žvengiu su savo draugeliu. Bet rimtai, jam tas nerūpi- jis tik šnekėt nustojo.Gal jį suluošino matematika? tiksliai, taip ir bus. Įdomu, ar nustebs, kai laišką atneš pelėda?Aš niekam nesakiau, kad esu nepaprastų gabumų, tik Margaritai ir Agnesei...Tiksliai, dar Joanai. Bet jos pažadėjo, kad nieko nesakys, net jai jom galvą kirstų. Tas yra gerai, nes niekas neturi žinoti, kad egzistuoja žmonės turintys super gabumų. O jei ir turi žinoti, tai ne iš manęs.Už tai mane pašalintų iš šitos valgyklos...... tai yra mokyklos.
Pagaliau Ana prisirijo ir išėjo iš salės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 13 metus sukūrė Ana Howard »
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Sadoko Miraclle

  • V kursas
  • *
  • 67
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #37 Prieš 13 metus »
Mergaitė įejo į didžiają salę. Bent čia viria kalbos.. pagalvojo Sadoko prisiminus kaip nuobodu klastunyno mergaičių kambaryje. Nukeliavusi prie klastuolių stalo Sad atsisėdo , įsidėjo kažkokį kepsnį ir bulvių . Pradėjo lėtai kramsnoti ir mastyti apie savo nuobodžią , įvykių nekupiną dieną. Poto įsipylė moliugų sullčių ir jas greitai išgėrė. Nusišluosčiusi burną dar pasedėjo apžiūrėjo mokinius. Pagal mergaitę visi buvo labai linksmi nors ji net nežinia ko. Juk čia nuobodu, kaip čia gali būti kam nors linksma? piktai atsidususi Sadoko atsistojo nuo stalo. ir lėtai lėtai žengė durų link , mąstydama kur eiti toliau.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #38 Prieš 13 metus »
Bešlamšdama tortą su avietėm, Anė pamatė, kaip viena mergaitė nuslinko prie durų. Ji lyg tai nuobodžiauja.
-Ei, tu, plauk- riktelėjo ji.Tada Anė sumąstė, kad taip kreiptis nemandagu, todėl sugalvojo dar vieną posakį
-ei, mergaite, su nežinomu vardu, kur eini?
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Sadoko Miraclle

  • V kursas
  • *
  • 67
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #39 Prieš 13 metus »
Sadoko sustojo išgirdusi kažkieno balsą. Buvo įsitikinusi jog šaukė ją, nes ji pakilo nuo stalo lyg ir viena.
Sadoko atsisuko į mergaitę.
-M... aš ne ei. -burbtelėjo.
-Einu, nežinau kur.- tarstelėjo Sadoko. Kvailokai skambėjo jog mergaitė nežino kur eina , bet sadoko nerūpėjo. Jai nerūpėjo ir tai jog ji stovi viduryje salės ir galbūt daug akių stebi Sadoko veiksmus.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #40 Prieš 13 metus »
Ana bandė nusikraustyt nuo suoliuko.
-Man patinka, kai žmonės nežino kur eina. Labas, aš Ana. Koks tavo vardas?
Anė pagaliau išlindo ir atsistojo prie nepažįstamos mergaitės. Jai buvo labi nesmagu, šitaip stovėti prieš visus ir ypač be jokio pasiruošimo. Ji nežinojo kaip atrodo ir bijojo, kad kiti palaikys ją kvaila višta. Ir šauk šitaip nepažįstamą žmogų iš salės vidirio su pilna burna torto. Vargšelė taip pasielgė pirmą kartą savo gyvenime ir nebežinojo kur dingti. Bet pastarasias savaites klaidžiojo po mokyklą viena, todėl dabar norėjo atsigriebti- pašnekesių ir apkalbų jai reikėjo kaip oro. Laimei mano veidas nerausta-pagalvojo Ana.
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Sadoko Miraclle

  • V kursas
  • *
  • 67
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #41 Prieš 13 metus »
Sadoko vis dar išlikusi labai rami, stebėjo be jokios išraiškos veide Aną. Ana, na bent ne švilpė.. Sadoko prisiminus jog jos paklausė kažko, greit atsakė :
-Aa... aš Sadoko.- nežymiai gūžtelėjo pečiais mergaitė.
-Ko nors norėjai?- paklausė (kaip Sadoko atrodė draugiškai , nors tai nė iš tolo nebuvo panašu į draugiškumą) Žinoma.. štai klastuolė, lyg ir drąsi. Nes Sadoko tikrai neatrodo kaip miela mergaitė. Visa išbalus...tamsūs juodi plaukai. Veidas ne iš draugiškujų. Todėl dažniausiai mergaitės nieks neužkalbina. Sadoko tiesiog stovėjo ir laukė atsakymo iš Anos.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #42 Prieš 13 metus »
-Norėjau su kuo nors pasišnekėti. Ar pasivaikščioti. Man vienai labai nuobodu, visos draugės liko Londone. O man tikrai reikia, kad kas nors padėtų išsirinkti suknelę ar auskarus. Ir pasakytų, kas tinka, o kas- ne. Jei turėtum vaikiną būtų dar įdomiau, galėtume jį apkalbinėti. O gal tu ir turi?. Aš tai turėčiau, bet sėdėjau su durnium ir jis pabėgo.Na dar ir dėl to, kad mes su durnium diskutavom, kaip jį išprievartaus tokia žiurkiasnukė. Prosenelė, kuri dar gyva vadina mane kvėša ir pasakoja, kaip buvo jos laikais. Turi senelę?
Ana dažnai atmesdavo baltus plaukus nuo veido ir tratėjo formulės-1 greičiu. Jos kalba ko gero buvo, kaip beprotės raizginys, bet kai susinervindavo, ji pradėdavo šnekėti be perstojo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 13 metus sukūrė Marta »
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Sadoko Miraclle

  • V kursas
  • *
  • 67
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #43 Prieš 13 metus »
Sadoko nevisai suprato apie ką šneka mergaitė. Tik ramiai ir lėtai linkčiojo.Na bet kam rūpi šneku ar nešneku aš daug.Pamąstė Sadoko ir nežinia iš kur mergaitei atsirado noras kalbėti. Daug.
-Senele? Mano senelė pakratė kojas kai buvau vos šešerių metų. Ji buvo gera ragana.. Šiek tiek trenkta bet stipri.- sukikeno Sadoko. Nustebo save išgirstant juokinatis. Jau buvo pamiršusi kada paskutinį kartą juokėsi.
-Vaikiną? Ne, aš nebendrauju niekada su žmonėm beveik.. - nežymiai šyptelėjo Sadoko.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #44 Prieš 13 metus »
Anė žiūrėjo susimąsčiusi. Kai išgirdo Sadoko juoką jai palengvėjo.Kol naujoji draugė kalbėjo Ana mirksėjo blakstienom. Jos nuomone visi išsilavinę taip darė. Kai išgirdo, kad jai nepatinka bendrauti Anei lyg akmuo nuo širdies nusirito. Dabar ji nesupras kokia aš kvaila.Vistik visi žino, kad esu siaubingai buka, taigi ji galų gale vistiek apie tai išgirs arba susivoks, mano nauja draugė atrodo tokia protinga...tiek to, ir aš pavaidinsiu protingą. Ir Ana paklausė visai normalaus klausymo, kiek jis gali būt normalus, kai stovi vidury salės ir užtveri praėjimą.
-kokia tavo mėgstamiausia pamoka?
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q