0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
-Tikiuosi nenuliūdinau savo klausymu..... - Kiek kaltu balsu paklausė Sniegas pamatęs kaip Cynthios šypsena dingo. Ech.... Arba tegu viskas greičiau prasideda arba koks nors grifas kris be amo....
- Taigi, gyvenai su įtėviais kaip su burtininkais? Ar jie slėpė tai nuo tavęs? - Vis neleido pokalbiui uždusti Sniegas.
-Maniškiai nuo tada kai išmokau kalbėti pradėjo mane mokinti savigynos bei buitinių kerų.... - Nusišypsojo - Galėčiau kokiam Grifui iškaršti kailį..... - lyk ir pasigyrė Sniegas vėl nužvelkdamas pinėjančią salę. Bei išgirdo besisveikinančią merginą.
-Labas nepažystamoji..... - Kiek šaltai pasisveikino Sniegas ir nustebusia veido išraiška žvilgtelėjo į Cynthią.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Sniegas Ugninis »
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
- Ne, aš jų nelaikau savo tėvais, nes tėvai nelieptų dukrai tūnoti uždarytai amžių amžius savo kambaryje, samdytų mokytojus vien tam, kad ji nekeltų grės.. O velnias kas manatrišo liežuvį? Kaip jau sakiau, nesirūpink, man viskas gerai, - nusišypsojo ji akinama šypsena ir atsisuko pasisveikinti su dar viena bendraamže klastuole, kuri, rodos, labai mažai šnekėjo.
- Sveika, kuo tu vardu?  - Šiltai pasisveikino ji, o kai pastebėjo piktą Sniego žvilgsnį stipriai suėmė jį už rankos, kad jis  tik konors nepasakytų, o tuo labiau neiškrėstų.
Jau buvo 10:00 ir salė kaip mat pradėjo pilnėti, durys vis atsidarinėjo ir užsidarinėjo, tad CYnthia galiausiai baigė žvilgčioti į mokytojų stalą.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Cynthia Amer »

*

abril

Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Baigusi kramtyti įsidėtą kąsnį ji atsisuko į abu klastuolius.
-Aš.. Aš Abril. - kuo mandagiau prisistatė ji savo bendraamžiams sėdintiems šalia.
Prilaikydama savo lygut lygytėlius plaukus ji laukdama atsakymo ji dar kelis kąsnius suvalgė bulvių košės ir
žiūrėjo į vis pilnėjančia salę ir didėjančias jų gretas. Abril isipylė į stiklinę moliūgų sulčių ir kaip mat jas išgėrė,
paskui vėl ėmė doroti savo pusryčius.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
Sniegas supratęs Cynthios ženklą "Neprisidirbti" atsisuko į Abril pusę.
-Aš Sniegas Ugninis, buvom susitikę bendrajame kambaryje. - Sniegas net pats nusistebėjo savo mandagumu. - Taigi Abril iš kur tu? - Bandė pakalbinti merginą Ugninis. Jis pats pasistatė stiklinę ir ištiesęs ranką paėmė asotį, kuris buvo gan sunkus. Įsipylęs oranžinio gėrymo, jis pasiskuko Cynthios pusėn.
-Nori? - Paklausė ir šyptelėjo bandydamas sutvardyti juoką.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
- Tau juokingos  šios sultys? - Nusijuokė ji iš Sniego.
Pasigirdo atskrendančio vaiduoklio plazdėjimas,Cyn, palenkė galvą.
- Atsargiai, visi! - Kas spėjo, tas palenkė galvą, o kas ne, gavo išsimaudyti savo maiste. Cynhia surimtėjo, bandė numatyti artėjančius įvykius, tačiau kad ir kaip to norėjo, tam neturėjo pakankamai gabumų, teko tenkintis nuojauta.
- Nebegersiu nieko, bijau, kad teks po to eiti pas nykštukus, - lūpomis šyptelėjo ji, o akys ieškojo užuominų Sniego veide.
Jis mane kadrina? Mintyse nusišypsojo Kaip gaila, kad jis nebenorėtų su manimi draugauti, išgirdęs mano istoriją Tuo labiau, kad niekam jos nežadu pasakoti.. Ji svajingai pasirėmė ranka į stalą ir šį kartą atidžiau pasižiūrėjo į atėjusią mergaitę.
- Nemačiau tavęs traukinyje.

*

abril

Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
Išgėrusi dar vieną stiklinę savo moliūgų sulčių ji įsidėjo kelis sausainius į savo
apsiausto kišenę. Jau kaip ir laikas būtų eiti.. Abril atsisukoi į Sniegą.
-Aš iš Anglijos.. Londono priemiesčio.. - kuo linksmiau pasakė ABril ir pažiūrėjo į kitą mergaitę sėdinčią šalia Sniego.
-Tai kad aš net iš kupė savo nebuvau išėjusi, susidraugavau su viena klastūniete ir užsišnekėjome. Tai gali būti, kad ir nepamatei. - Nusišypsojo Abril.
Ką gi, jau laikas eiti..
-Buvo smagu su jumis truputį paplepėti, bet man jau laikas. - Šyptelėjo ir nuskubėjo link Didžiosios salės durų.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
-Iki.... - Kiek abejingai ir su pašaipa nutesė Sniegas.
-Na... Kiek keistoka bet bent jau tyli mergiotė.... - Išspaudė ir žvilgtelėjo į Cynthia. - Ką tu manai apie mūsų kursiokę? -  Palenkęs galvą į šoną parodė link nueinančios merginos. Jis vėl įsipylė gėrymo ir užsivertė stiklinę vienu mauku. Fe.... Džiūsta burna.... Sniegas lyk kažką prisiminęs vėl atsuko galvą Cynthios pusėn.
-Ką planuoji veikti po pamokų? - Paklausė keistai ramiu balsu. - Suprask teisingai.... - Lengvai šyptelėjo Ugninis Sniegas.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
Tikrai tyli.. tik įdomu,  ar todėl, kad šiaip yra tokia iš prigimties, ar todėl, kad kažką slepia.. Ėj, Cynthia, baik įtarinėti kiekvieną žmogų.. Ji suėmė savo ilgus plaukus ir persidėjo juos ant vienos pusės.
- Manyčiau nedrąsi, bet jeigu jau pakliuvo į Klastūnyną, tai, matyt, ne veltui, - pasižiūrėjus į katik pro ją praėjusią varnanagę Cyn šyptelėjo ir vėl atsisuko į Sniegą, - Rakelė Weg, žydė, gyveno netoliese manęs,  bet išsikraustė..
Ji pasekė vis geriantį Sniegą, o kai jis baigė ir paklausė, ką ji veiks šį vakarą, ji nė kiek nesutriko.
- Po ceremonijos tikiuosi mokytojus nudžiuginti savo apsilankymu, - rimtai ištarė ji ir pridūrė, - ir kaip mačiau, Klastūnyno bendrojo kambario stalas visai neatlieka  funkcijos. Manau, reikėtų kiek pasimokyti. - Linksmai linktelėjo ji.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
-Juk pirmosios mokslo metų dienos ir jau žadi kibti į mokslus? - ryškiai apsimestinai nustebęs paklausė Sniegas.
Geriau jau praktikos pasimokintum.... Bent aš planuoju tą daryt. - Sniegas Ir vėl prisipylė stiklinę gėrimo ir susipylė net nemirktelėjęs. Man atrodo kad ji kažką slepia... Paprasti moksliukai į Klastunyną nepapuola... Būtinai sužinosiu ką slepi Cynthia....
-O be to, jau pats laikas prasidėti oficialiai puotos daliai, jei tokia bus. - Sniegas vis dar negalėjo atitraukti akių nuo merginos, kuri usimetusi plaukus ant vieno peties atroė baisiai gražiai. Tu per graži kad būtum moksliukė.....
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Sniegas Ugninis »
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
- Praktikai neturiu normalios lazdelės, - nusivylusi tarstelėjo ji. - O teorijos žinių jau daug turiu, kaip jau minėjau, mane mokė auklė, tad mokė griežtai.. pirmam kursui, manau, esu pasiruošusi, - visai nelinksmai pasakė ji ir įsiklausė į Sniego žodžius.
- Taip, oficiali dalis, o aš visai nepasipuošus.. Nežinau kaip tu, bet, manau, man priderėtų grįžti atgal į kambarį ir po to atskubėti čia.
Cynthia pakilo nuo suolo, ir susitvarkiusi sijona pamojo bendrakursiams. Nesitikėjau tiek daug kalbėti.. Atsisuko
pasižiūrėti atgalios ir susitikus žvilgsniais su Sniegu ji nejaukiai šyptelėjo ir paspartino žingsnį.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
-Na kadanors pažiūrėsim ko tave išmokė - Šyptelėjo Sniegas.
-Manau būtų gerai ir man persirengti, nes tikrai rubai nepanašūs į pobūviui skirtus. - Sniegas sunkiai atsistojo nuo stalo ir pradėjo linguoti išėjimo link paskui Cynthia. Bet jam prieš nosį išlindo grifas ir paleido keistą repliką kuri aiškiai buvo skirta Sniegui. Jis griebė grifą už mantijos ir prisitraukęs jį arčiau jam piktai išrėžė:
-Pakartok tai ką katik pasakiai, ir tavo gyvenimas Hogvartse virs pragaru. - Tada Sniegas stūmė grifą iš visos turėtos jėgos. Vargšas Grifas trenkėsi į sieną, bet nei žodžio nesakęs tik piktai žvilgsniu nulydėjo išeinantį Sniegą. Visas susirėmimas nebuvo panašus į pirmakursių susitikimą, labiau į gaujų karą.... Sniegas Tyliai nusijuokė ir išėjo iš salės.

Papildyta: Prieš 14 metus
Sniegas su Cynthia įėjo į salę. Sniegas atsisėdo toje pačioje vietoje kur ir prieš išeinant. Tą patį padarė Cynthia. Sniegas paėmė nežinia iš kur atsiradusio punčo, ir įsipylė jo sau, bei įpylė Cynthiai. Kodėl man taip džiūna burna..... Ką aš vakar dariau....?
-Į sveikatą, pakėlė taurę Sniegas ir truputį gurgštelėjo. Aplink buvo matyt daugybė žmonių, iš kurių tik koks trečdalis pasipuošę. Na ir gerai.... Bent Klastunynas gerai atrodys.... Pagalvojo jis ir vėl gurkštelėjo neįprastai skanaus gėrimo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Sniegas Ugninis »
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 167
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
Sammi palyginus įdėmiai išklausė visas per ceremoniją išsakytas kalbas, o po jų dar ilgą laiką buvo pasinėrusi į savo mintis. Susigaudžiusi, kad jau visi skirstosi - Sam prisikrovė į lėkštę vaisių ir į taurę prisipylė moliūgų sunkos. Prieš naktį nereikia nieko sunkaus. Suvalgiusi ji nusižiovavo ir pakilo nuo stalo. Kadangi beveik visi jau buvo išsiskirstę, ji nepasivargino atsisveikint ir greitu žingsniu, beveik bėgte išdūmė iš Didžiosios Salės. 

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
Cynthia išgėrusi paskutinę taurę kompoto padėjo ją ant stalo. Už lango vos vos pradėjo temti ir ji pasižiūrėjo į savo auksinį laikrodėlį. Laikas nešt kudašių.. Žvilgsniu nusekusi keletą klastuolių, kurios bendravo daugiau tik su Sniegu ji atsisuko veidu į jį.
- Aš jau eisiu, apsirengsiu žmoniškai ir eisiu įkvėpti gryno oro, girdėjau po keletos valandų viks neoficialus klastuolių susirinkimas prie ežero, bus žaidimų ir dainų.. - Cynthiai patiko klausytis dainų, - Na, tai sėkmės, mirktelėjo ji ir pati nustebinta savo elgesiu pasuko durų link.
Žengusi pro duris ji išvydo keletą besiglamonėjančių penktakursių ir sukrėsta tokio vaizdo ji paspardino žingsnį kaiptais žemyn.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Cynthia Amer »

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
Sniegas prisivalgęs ir prisigėręs atsisuko išeidinėjančios Cynthios pusėn.
-Na tada iki greito... - Mirktelėjo Jis Jei. Tada pats pradėjo bandyti atsikelti nuo stalo, bet tingumas ir prikimštas pilvas to neleido lengvai padaryti. Galų gale jis atsikėlė ir pradėjo eiti išėjimo link pakeliui bendraudamas su žmonėmis, tai yra pasisveikindamas su klastuoliais, užmesdamas repliką praeinantiems grifams, arba užvažiuodamas per galvą sėdintiems varnėnams. Neoficialus renginys.... Gal reiks sudalyvauti...? Bet pirmiausia reikia persirenkti.... Šios kelnės bei kaklaraištis mane žudo.... Sniegas išėjo iš salės.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

versapypce

Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
Naujokė Merė pravėrė didžiosios salės duris ir  pamate 4 dailius , skirtingu spalvu stalus o juose sedincius labai daug vaiku. vajee... Kiek daug vaiku ir kokie ilgi, dailus stalai mano stalas turi buti zalias.. ieškodama žaliai pažymėto klastuolių stalo Mere žvalgėsi , radus nuėjo,ir atsisisėdo i tuščia vietą. po ilgos  kelionės į hogvartsą buvo labai išalkus tad ėmė visko ragauti , maistas buvo labai skanus ir atrodo pagamintas iš širdies.Nuostabi mokykla nuostabus maistas ,ne taip kaip mūsų mieste, man turėtų čia labai patikti.. O pamokos.. turėtų būti dar įdomesnės. galvojo sau Merė ir mėgavosi maistu, ir gražiu vaizdu didžiojoje salėje. Pavalgius atsistojo ir išėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Merė Harven »