0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Klastūnyno stalas
« Prieš 14 metus »
Žalia ir sidabro spalva papuoštas stalas stūksojo nelabai toli Garbingojo stalo. Kaip ir ant jo, puikavosi daug maisto ir skanių gėrybių. Taip pat čia plėvesavo žvakės, stalą apšvietė deglai. Klastūniečiai, kurie sėdėjo čia, puikiai galėjo matyti, kas dedasi aplink juos, ir kas darosi visoje didžiojoje salėje.
Kaip ir galima tikėtis, čia sėsdavo tie, kurie myli žalią spalvą. Tie, kurie mieliau duotų kam nors snukin pasiimdami pinigus, negu juos uždirbtų. Tie, kurie tiesiog gimė tokiais būti, ir nieko čia jau nebepakeisi.
Staiga pro sieną įslinko baltas it drobė vaiduoklis, kuris negyvom akim permetė visą salę, ir lyg nieko gero neradęs, atsuko nugarą visam likusiam vaizdui. Neilgai trukęs jis prisijungė prie klastuolių, valgančių maistą, ir tiesiog sėdėjo. Kruvinasis Baronas nebuvo jau toks kalbus vaiduoklis, tačiau, matyt mėgdavo kompaniją, nors pats ir nelabai plepėdavo. Na, o kam rūpi? Čia klastuoliai ateina pavalgyt ir pasidalint piktdžiugiškom naujienom, kaip koks švilpis nusirito nuo laiptų, ar kokiam grifui suplyšo kuprinė. Ir įdomu, kodėl? Bet kas ten žino, tik Klastūnyno mokiniai čia sėdėjo.
Still no.

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #1 Prieš 14 metus »
Tvarkingai apsirengusi klastuolė sunkiai pravėrė didžiąsias salės duris. Oo..vau.. kiek čia daug erdvės.. Net prasižiojusi Cynthia apsidairė. Klastūnyno stalas.. grifai.. varno nagas.. o, štai. Be emocijų ji prisėdo ant kėdės, esančios arčiausiai garbingojo stalo. Prie jo nieko nebuvo. Aš ankstyva. Pasižiūrėjus į stalą ant jo nieko nebuvo, tačiau vos jai  spėjus pagalvoti apie skanų prancūzišką batoną prikimštą šaltos šoninės ir įvairių daržovių ji nejuokais nustebo. O dar sako tik Biobetonse galima gaut prancūziško maisto.. Patikrinusi, ar rankos švarios ji godžiai pradėjo valgyti vis atsigerdama kažkokio kompoto, gal citrinų.

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 167
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #2 Prieš 14 metus »
Sam įžengė pro jau šiek tiek praviras Didžiosios salės duris. Iš pirmo žvilgsnio mergaitei pasirodė, kad jos nerimas pasitvirtino ir iš tikrųjų ji vienintelė atėjo į salę taip anskti, bet dar geriau apsižvalgiusi ji kitam salės gale, prie Klastūnyno stalo, ten kur reikėjo ir jai,  pastebėjo vienišą siluetą. Dėkui Salazarui, turėsiu kompanionę. Drąsiu, bet tyliu žingsniu Sammi patraukė link - kaip įsižiūrėjus paaiškėjo - vienišos mergaitės. Beeidama Sam apžvelgė visą salę - daugiau čia nebuvo nieko išskyrus ją, nepažįstamąją, bei kelis klaidžiojančius be vietos vaiduoklius. Priartėjusi prie stalo, prie kurio sėdėjo kita mergaitė, kuri tiesiog ryte rijo prancūzišką batoną Sam tarstelėjo:
- Sveika, aš Sammi, kaip matau abi mes kiek per daug ankstyvos. - šyptelėjo ir atsisėdo greta.

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #3 Prieš 14 metus »
Mergaitė, kuri visą gyvenimą galima sakyti praleido namuose, išgirdo kiekvieną sučeržgusį vinį durų apkaustuose, kai jie buvo praverti. Lankytojai. Pagalvojo ji tokiu šaltakraujišku balsu, kad garsiai jį ištarus turbūt būtų nemenkai išgąsdinus žmones. Prie jos iš  už  nugaros artinosi mergaitė, Cynthia stengėsi neišsiduoti, kad ją pastebi, tik stipriau įspaudė šakutę, gulėjusią šalimais, į stalą. Kas ji?   Mergaitė, atrodo, klastuolė, pliusas jai,prisėjo prie jos ir prisistatė. Antras pliusas jai už mandagumą.
- Labas rytas Sammi, aš esu Cynthia Amer. - Nepažvelgusi į akis išpoškino Cynthia ir baigusi valgyti servetėle nusišluostė lūpų kamputį. - Kaip apsurdiška taip vėluoti..

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #4 Prieš 14 metus »
Sniegas įžengė į didžiają salę žiovaudamas ir su neryškiu gumbu ant kaktos. Apsidairęs aplink jis pamatė stalą kuriame vyravo žalia spalva. Jis iškart suprato kad jam ten. Priėjęs kiek arčiau pamatė pažystamus veidus. Jis šokte įšoko į savo vietą greta merginų.
-Sveikos dar kartą - Mirktelėjo joms. - Ir nieko nelaukdamas prisistūmė arčiau lėkštutę ir paėmęs šaukštą įsidrėbė kažkokios keistos košės. Įtartinai ją nužvelgęs ir pauostęs jis kreipėsi į užstalės kaimynus.
-O tai bent... Valgoma...?
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #5 Prieš 14 metus »
Cynthia vos spėjo patraukti savo sijoną, kai tarp dviejų mergaičių netikėtai atsisėdo Sniegas. Na, ji gal ir gerai  girdėjo, kas ateina, bet turėt tokį įžūlumą sėstis TARP jų?! Cyn nepatenkinta sau tyliai prunkštelėjo, bet pirmą kartą šioje mokykloje negalėjo atsistebėti tikrai gražiu berniuko veidu. Kiek riesta nosis, pasišiaušę, tačiau kvepintys plaukai.
- Pabandyk ir sužinosi, - šyptelėjo ji puse lūpų ir vis žvilgčiojo į židinius, gal per ten atsiras nors vienas mokytojas.. Kaip niekas nesupranta, jog man taip įdomu būtų pasikalbėti su aukštesnio rango,daugiau mačiusiais, daugiau suprantančiais žmonėm, kad kas suprastų kolekcionierę..
Mergaitė paieškojo antstalo dar vienos tuščios taurės, į kurią įsipylusi rabarbarų kompoti, šiek tiek atsigėrė.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #6 Prieš 14 metus »
-Mmmm... Na gal nenusinuodysiu.... - sumurmėjo jis vis negalėdamas atplėšti akių nuo nepaprastai gražios merginos. Jis pasisėmė šaukštą keistojo birzgalo ir įsikišo į burną. Sniego veidą perkriepė pasišlykštėjimo mina.
-Jei tai valgoma tai aš Voldemortas.... - Jis pasisėmė dar vieną šaukštą ir nusitaikė link grifų gūžtos stalo.
-Plunksnuočiai vaišinkitės! - Riktelėjo ir paleido košytės kažkokiam grifui ant mantijos. Tada pasiėmęs kitą, švarią lėkštutę įsikrovė įdomių pjaustytų vaisių. Na... Gal čia geriau.... ir atsargiai paragavęs maloniai nustebo.
-Va čia suprantu... Sveika ir skanu... Cynthia išsižiok - Nusijuokė jis, ir šakute pasmeigęs gabalėlį vaisiaus pradėjo imituoti jo skrydį link merginos burnos.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #7 Prieš 14 metus »
- Linkiu išlikti gyvam,  - mirktelėjo ji tačiau nesutelkusi dėmesio ties juo ji toliau nekantriai žvilgčiojo tai į lubas, tai į židinius. Neilgai trukus ji pastebėjo keistai raudoną Sniego veidą, ne juokais susirūpinus ji atsisuko visu kūnu į jį ir stebėjo jo reakciją, jei jis kartais vemtų, ji bėgtų.
- Tu gerai jautiesi? Nenori ko nors užsigert..? -  pakėlusi dešinį antakį paklausė ji ir jau paruošė stiklinę su vandeniu, kol jis ją dar labiau nustebino tą košę mesdamasį vargšus, nieko dėtus grifus.
- Yra tikrai daugybė labiau nusikaltusių žmonių, Sniege.. - Suniurnėjo ji žiūrėdama į jo neaiškaus atspalvio akis. Kaip jis įdomiai ir.. neišauklėtai elgiasi.. Dabar jis imitavo skrendantį lėktuvėlį, Cyn išsigando, kad jis vems, todėl užsimerkė ir atsižiojusi nukando   braškę.
- Dėkoju, bet daugiau nenoriu. - Linktelėjo ji ir grįžo prie savo kompoto, nors jos žvilgsnis vis nukrypdavo Sniego pusėn.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #8 Prieš 14 metus »
Burnoje vis dar buvo šlykštus košės skonis. Sniegas prisipylęs stiklinę vandens atsigėrė. Oooo... Net geriau....
-Labiau nusikaltūsių? - Šyptelėjo - Nebent azkabane.... Bet negi keliauti tiek kelio kad pamėtyti košę? - Nusijuokė jis ir pasivaišino dar vienu gabalėliu keistojo vaisiaus. Sniegas, vis bandė nukreipti žvilgsnį į aplinkinius objektus, bet akys vis sugryždavo Cynthios pusėn. Vieną kartą susikirtus žvilgsniams, jis šiek tiek susigėdo, bet nenorėdamas to parodyti tiesiog maloniai nusišypsojo.
-Kada gi ateis mokytojai.....? Mirštu kaip noriu pamatyt kas per šulai mums dėstys.... - Bandė užvesti pokalbį Sniegas.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #9 Prieš 14 metus »
- Ar tu iš Nikolo Ugninio giminės? - Ji taip staiga to užklausė, kad net pati išsigando, ar ne pernelyg kišasi į jo reikalus. Šis berniukas keistai mane veikia, tarsi negalėčiau prie jo susikaupti.. Matyt, po šių pusryčių teks jo labiau vengti..
Ištuštinusi stiklinę, ji prisipilė dar. Tada žvilgtelėjo į auksinį mažą laikroduką, kurį jai buvo padovanojus močiutė. Jis rodė 9:40. Pasirodo dar 20minučių iki pusryčių pradžios.. Cyn supyko ant saves, kad ji tokia išsiblaškiusi, jog Hogvartse ji ruošė atlikti visai kitokius planus. Kolekcijos juk pačios nesusirenka.. Ji greitai pažvelgė į Sniegą, šyptelėjo, kad pati pabėgtų nuo savo sadistiškų minčių.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #10 Prieš 14 metus »
Sniegas šyptelėjo.
-Jei kalbam apie ta patį Nikolą Ugninį, tai jis buvo mano dėdė. - Tariant paskutinį žodį jo balsas keistai suvirpėjo. Kas per....? Jis žiūrėjo į gilias, tamsias Cynthios akis, kurios Sniegą tiesiok hipnotizavo. Sniegas pats nejausdamas ką šneką iššovė:
-Aš pakerėtas tavo akių..... - Staiga jis susigaudė kad jis tai pasakė ne mintyse o garsiai. Jis greit nustelbė akis žemyn ir apsimetė kažko ieškąs savo mantijos kišenėse. Išsitraukęs sidabrinį kišeninį laikrodį, ant kurio dangtelio buvo išgraviruota raidės IW jis neva pasižiūrėjo kiek valandų ir laikrodį vėl įsikišo į kišenę. Net neįsivaizduodamas kokio gali sulaukt atsakymo už savo žodžius jis vėl pasižiūrėjo į Cynthia.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #11 Prieš 14 metus »
-  Dėdė? kaip aš ankščiau nesusipratau... Turbūt turėtum gyventi kaip karalius, o dar kiek dėmesio sulaukt.. ne tik iš žurnalistų, bet ir iš mergaičiu. - Cyn nusišypsojo lūpomis. Jis jai atrodė nevėkšla, bet tuo ir  žavus, kad nesistengė dėtis kietuoliu, kaip jos buvusios pradinės mokyklos draugai. Ji surimtėjo. Manau, iš jo galėčiau gauti šiek tiek naudos sau, turėti tarsi užnugarį.. Ji dirbtinai nusišypsojo Sniegui ir padėjusi ranką ant stalo sušnibždėjo.
- Nepatikėsi, bet aš vis dar negavau užsakytos lazdelės..
Jis droviai šyptelėjo ir nuleido akis prieš tai pagyręs jos akis.
- O, nesidrovėk, aš pripratus, pas mus Prancūzijoje žmonės ne tokie konservatyvūs, kaip Anglijoje. Mes giriame tai ką matome. - Ji linktelėjo ir mintyse dar kartą apsvarsčiusi planus sukryžiavo rankas.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 95
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #12 Prieš 14 metus »
Sniegas surimtėjo.
-Dėmesys... Karalius.... Man to nereikia.... Aš labiau vertinu ramybę ir gerus draugus - švelniai šyptelėjo. -M..... Lazdelė.... Manau galėčiau pagelbėti. Senio Olivanderio sūnėnas - mano pusbrolis. Galėčiau jam parašyti kad šiek tiek paskubintų savo senį... - Rimtu veidu pareiškė Sniegas. Jis atrodė visiškai kitaip nei prieš akimirką. Atrodė gan rimtas ir susikaupęs.
-Nors vargiai ar tai padėtų, nes jis priima tiek užsakymų, kad mano laišką perskaitytų maždauk per kalėdas. Jis ramiu šaltu žvilgniu nužvelgė aplink sėdinčius žmones ir vėl akimis sutojo prie Cynthios.
-Tiesą sakant, nepanašu kad ir tau ko nors stigtų... Kuo užsiima tavieji tėvai? - Paklausė Sniegas šiltai šypsodamasis lūpomis.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #13 Prieš 14 metus »
Aplink stalus pradėjo rinktis publika, Cynthios šypsena dingo. Rodos, mes nebe vieni. Netyčia pažvelgusi į grifus ji pajuto keistą norą - kanors sviesti. Kas man čia dabar darosi..Tas berniokas tik mane taip veikia? O gal jis turi kokių galių?
- Dėkui, dėl pažįstamų, tačiau kiek žinau mano lazdelė jau keliauja čia, na, blogiausiu atveju teks naudotis ta elementariausia lazdele su rupūžės gysla.. - Cyn prunkštelėjo, o išgirdusi jo klausimą atsakė:
- Na, iš tiesų nežinau, kuo  dirbo mano tėvai, aš našlaitė, o štai mano pamotė užsiima nuodų bei vaistų tyrinėjimu laboratorijose, jos dažnai nebūna namie, o patėvis yra magijos žinių redaktorius.. - Išpyškino ji, tarsi tai jai visai nerūpėtų, nors, taip, tiesą pasakius, ir buvo.

*

abril

Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #14 Prieš 14 metus »
Abril liūdnai užsisvajojusi pėdino link Klastūnyno stalo apžiūrinėdama kitus stalus pilnus vaikų.
Ką gi. Vistiek reikia..
Pamatė ir savo - Klastūnyno stalą ir pasuko link jo.  Pamačiusi du klastūniečius linksmai kalbančius, prisėdo prie jų.
-Sveiki, -nedrąsiai tarė ji. Po to lyg niekur nieko įsidėjo į lėkštę bulvių košės ir dešrelių.