0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

• I kursas
  • *
  • 7
  • Taškai: 10
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #375 Prieš 1 savaitę »
Prie Athenos prisistatė tikrai keista mergaitė. Rudaplaukė rauktelėjo savo antakius, kadangi nežinojo ką jai reiktų daryti. Buvo panašu, kad ta mergaitė yra vyresnė, tad buvo keista, jog ji elgiasi kaip jaunesnė nei yra. Na, bet Athena neturėjo teisės smerkti. Gal ji tik atrodo kiek vyresnė, o iš tikrųjų buvo jaunesnė.
O'Connor smalsiai stebėjo mergaitę. Gal jai reikia kaip nors padėti? Galbūt nuvesti pas kokį nors profesorių, o gal tiesiog paklausti ar viskas yra gerai?
Staiga trumpaplaukė mergaitė ėmė kaltinti Atheną kažkuo. Rudaplaukei netgi nebuvo aišku dėl ko ji turėtų būti kalta, kadangi ji juk nieko nepadarė. Jai tikrai reikia kaip nors padėti pagalvojo smaragdo spalvos akių savininkė.
- Gal tau reikia kaip nors padėti? - paklausė mergaitė žvelgdama į klastuolę. Greitai ji trinktelėjo savo galvą į stalą. O'Connore pavardės savininkė suraukė savo antakius. Tą mergaitę greičiausiai reikėjo nuvesti pas gydytoją ar tiksliau hilerę. Athenai vis dar buvo sunku atsiminti kai kuriuos burtininkų žodžius žiobariškiems dalykams. Per kurį laiką Athena juk turėtų viską išmokti.
Po paskutinio mergaitės su teleskopu klausimo, O'Connor suraukė savo antakius. Klausimas jai buvo nemalonus, tad mergaitė padėjo vištieną atgal į lėkštę.

*

Neprisijungęs Lauriukas Mila

• I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai: 10
« Atsakymas #376 Prieš 1 savaitę »
 (KL2) (KL2)Skirtingai nei visi kiti, Laura įžengė į Didžiąją salę jau pro pilnai atidarytas duris. Mergaitei iš pirmo žvilgsnio pasidarė šiek tiek nejauku. Tačiau, kai pamatė visus savo draugus, ji pasijuto saugiau. Prisėdusi šalia savo draugų, pradėjo kalbėtis apie tai, kas jų laukia. Supratusi, kad dar tik pati pradžia, mergaitei vėl pasidarė nejauku. Ant stalo buvo labai daug žalios spalvos ( žvakės, vėliavėlės, papuošimai ).  (KL2) (KL2) Tačiau ant stalo nebuvo jokio maisto ar kokių nors užkandžių. Vos tik pagalvojusi apie kokį skanų pyrago gabalėlį su šilta arbata ji iš karo nustebo. Maistas staiga ėmė ir atsirado priešais mane ant stalo.

*

Neprisijungęs Jelikas fon kler

• I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
« Atsakymas #377 Prieš 6 dienas »
Besibaigiant paskirstymo ceremonijai atėjo mano eilė. Labai jaudinausi. Buvau paskirtas į klastūnyno koledžą. Atsisėdau prie klastuolių stalo ir neilgai trukus susiradau draugų. Kai baigė kalbėti direktorius atėjo metas vakarienei maistas buvo tiesiog pasakiškas. Tokio gyvenime nebuvau valgęs. Pasibaigus vakarienei mus prefektai palydėjo į bendruosius kambarius ten šiek tiek pasišnekėjome aptarėme pirmos dienos hogvartse įspūdžius ir nuėjome miegoti ,nes jau buvo vėlu ir labai ėmė miegas. Tą naktį ilgai neužmigau vis masčiau ką man su bendrakursiais atneš sekanti diena kokių ispūdžių patirsime. Rytą mums atsikėlus ir nuėjus pusryčiauti laukė tokio pat skanumo pusryčiai ir naujas tvarkaraštis. Turėjome 2 bendras pamokas su grifų gūžta ir 1 bendrą su varno nagu.