0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #60 Prieš 9 metus »
Pirmasis rytas Jekaterinai praėjo gana sklandžiai. Salę surado be palydimų, o ir atpažinti Klastūnyno stalą buvo nesunku, kaip ir visus kitus stalus. Pamačiusi laisvą vietą greitai atsisėdo prie stalo. Jai pačiai buvo drovu, todėl buvo gana nemalonu sėdėti salėje. Ji nekaip nepritapo prie atšiaurios Klastūnyno atmosferos, o ir tokia būti nenorėjo. Visi klastuoliai dalinosi savo pikdžiugiškais planais, pasiekimais ir tyčiojosi iš kitų koledžo mokinių. Jekaterina dar labiau susitraukė ir greitai kimšo pusryčius. Dar laukia pamokos, o ir laišką tėvams reikia parašyti. Mergaitė išgirdo kažkokios merginos burtažodį ir jo poveikį. Tyliai pakartojusi ji įsidėmėjo - gal pravers ir nusprendė mergaičių kambaryje jį pamėginti. Jekaterina pažvelgė į lubas - nebuvo debesų, giedra, šviečia saulė. Tikriausiai reikės apvaikštinėti ir Hogvartso kiemą. Kažin, ar privaloma dėvėti mokyklinius apsiaustus einant į lauką? O gal verčiau daryti namų darbus? Ji atsiduso. Dabar viskas kitaip. Jai patiko Hogvartsas, tačiau ji jautėsi gana svetima Klastūnyne, tos tokia, kaip jo pavadinimas, ji nebuvo. Ji jautėsi sau nerandanti vietos.
   Mergaitė paragavo daugelio patiekalų po truputį, atsigėrė moliūgų sulčių. Pasičiupusi porą keksiukų ji išbėgo iš salės - ateis pietauti. Dabar reikia tiesiu taikymu keliauti į mergaičių kambarį. Keksiukai gundančiai viliojo jos nosį, tačiau ji nesiruošė valgyti bėgdama iš salės. Suvalgys kambaryje.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Gabi Meyl

  • III kursas
  • *
  • 199
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #61 Prieš 9 metus »
   Gabi nuėjo papusryčiauti prie Klastūnyno stalo. Kaip gražu, pamanė mergaitė. Klastūnyno spalvos jai buvo pačios gražiausios ir didingiausios. Nors jau teko iš daug ko nugirsti, kad klastuoliai nėra geri žmonės, bet jie bent jau "nevynioja į vatą", kaip kad sakydavo Gabi draugai žiobarai. Tiesmukumas ir tiesa, nors ir karti, šimtąkart geriau už tuos apseilėtus liaupsinimus.
   Ant stalo buvo prikrauta tiek maisto, kad Gabi nei nežinojo, nuo ko čia pradėti. Įsipylė moliūgų sulčių, kurios, manė, bus neskanios. Tačiau jų paragavus suprato, kad liežuvį nuo tokio skanumo gali praryt. Gabi įsidėjo kiaušinienės su kumpiu ir salotomis. Vėliau, nors jautėsi visiškai soti, bet akį patraukė galybės desertų. Ir kaip tie virėjai šitiek prigamina, pagalvojo Gabi, nes dar nežinojo, kas ir kaip gamina maistą Hogvartse. Gabi įsidėjo didžiulį gabalą kažkokio torto, įsipylė dar vieną stiklinę moliūgų sulčių ir skanaudama dairėsi aplink bei vylėsi, kad gal netyčia kas nors prie jos prisės ir ji turės progą paplepėti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Gabi Meyl »

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #62 Prieš 9 metus »
Buvo ankstyvas rytas. Gabriella įžengė į didžiąją salę ir tiesiai nuėjo link Klastūnyno stalo. Kaip ir kiekvieną rytą ji prie jo nuėjo ir apsidairė, kur galėtų rasti laisvą vietą. Galiausiai ji rado, kur galės pavalgyti ir užsimiegojusi ten nuėjo. Šalia jos sėdėjo ilgų rusvų plaukų mergaitė ir valgė saldumynus. Klastuolė nusišypsojo jai ir pasilenkė įsidėti kiaušinienės. Šviesiaplaukė valgė tyliai ir lėtai, nes žinojo, kad iki pamokų dar daug laiko. Mergina įsipylė arbatos ir atsisuko į kitą klastuolę.
- Labas, - nusišypsojo Gabriella ir padavė ranką klastuolei. - Mano vardas Gabriella. Tu čia naujokė?
Kalbėdama mergina prisiminė tuos laikus, kai ji pati dar buvo pirmakursė ir bijodavo su vyresniais net prasilenkti ir stebėjosi mergaitės drąsa.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Gabi Meyl

  • III kursas
  • *
  • 199
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #63 Prieš 9 metus »
   Gabi labai apsidžiaugė, kad kažkas ją užkalbino.
- Sveika, - Gabi ištiesė ranką Gabriellai ir ją paspaudė. - Taip, - nusijuokė, - man pačios pirmos dienos čia, Hogvartse, tiesą pasakius, tu pirmas žmogus, su kuriuo susipažįstu. Esu kilus iš žiobarų šeimos, tad beveik nieko nenusimanau apie burtus, - ėmė pasakot mergaitė. - Beje, aš Gabi.
Gabi matė, kad mergina, užkalbinusi ją, yra daug vyresnė, tačiau tai jai netrukdė imti čiauškėti apie viską, nes Gabi labai mėgsta bendrauti, o ypač su vyresniais - juk tuomet ji pati nesijaučia tokia maža! Gabi Gabriella pasirodė labai graži, ypač raudoni plaukų galiukai ir ryškiai žalios akys. Aš ir, kai užaugsiu, norėsiu taip atrodyt, pagalvojo Gabi.
   Nespėjus Gabriellai atsakyti, Gabi pridūrė:
- O tu kelintakursė? Tu iš žiobarų ar burtininkų šeimos? Eech, ar ir tau Hogvartsas atrodė toks didžiulis, kai čia atvykai? O kaip dabar, turbūt žinai kiekvieną jo kampelį? - nusijuokė. - Ai, o sunku skraidyti?
   Išbėrus virtinę klausimų Gabi susičiaupė ir pagalvojo: vaje, turbūt jai pasirodysiu tikra mažvaikė, šitiek pričiauškėjau ir dar ne į temą, vaje... Dabar Gabi įsispoksojo į Gabriellą ir laukė, ką ši pasakys.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #64 Prieš 9 metus »
- Man pačios pirmos dienos čia, Hogvartse, tiesą pasakius, tu pirmas žmogus, su kuriuo susipažįstu. Beje, aš Gabi. O tu kelintakursė? Tu iš žiobarų ar burtininkų šeimos? Eech, ar ir tau Hogvartsas atrodė toks didžiulis, kai čia atvykai? O kaip dabar, turbūt žinai kiekvieną jo kampelį? - nusijuokė Gabi.
- Malonu, - žavingai nusišypsojo Gabriella, sukdama raudonų plaukų sruogelę aplink pirštą. - Aš septintame kurse, mano mama žiobarė, o tėtis burtininkas, taigi aš pusiau burtininkė, pusiau žiobarė, - maloniai atsakinėjo mergina. - Hogvartsas ir dabar didžiulis. Be abejo, aš jau viską daugmaž pažįstu, bet yra ir tokių vietų, kur galėčiau pasiklysti. O kaip tu? Kaip gavai laišką, patekai į Hogvartsą?
Gabriella nusijuokė ir atsigėrė arbatos.
 - Ai, o sunku skraidyti? - pridūrė mergaitė.
- Ne. Nesunku. Šiaip nedažnai skraidau.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Gabi Meyl

  • III kursas
  • *
  • 199
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #65 Prieš 9 metus »
   Gabi džiaugėsi, kad mergina atsakinėjo į klausimus ir buvo maloni. Kai Gabriella paklausė, kaip Gabi gavo laišką, pateko į Hogvartsą, Gabi ėmė pasakoti taip, lyg tai būtų buvę labai seniai, nors iš tiesų juk viskas vyko visai neseniai.
- Laišką dėl Hogvartso atnešė pelėda, iš pradžių su mama galvojome, kad tai pokštas, tačiau nuojauta iškart man sakė, kad viskas tikra, - Gabi nusišypsojo. - Kadangi mano tėvai išsiskyrę ir gyvenu tik su mama, tėčiui net nieko nesakėme, nes tikriausiai jis būtų nepatikėjęs arba neleidęs mokytis Hogvartse. Jis tikrų tikriausias žiobaras, magija tikrai ne jam... - dabar jau liūdniau tarė Gabi. - O į Hogvartsą keliauti buvo baisu, nes ničnieko nepažįstu, be to, nenusimanau apie magijos pasaulį. Tačiau man čia patinka, - mergaitė apsidairė ir nusišypsojo. - Žinai, nors viskas ir nauja, tačiau jausmas toks, lyg iš tiesų širdy būčiau žinojusi, kad esu burtininkė, - didžiuodamasi tarė Gabi. - Jeigu tavo mama žiobarė, o tėtis burtininkas, būtų įdomu sužinoti, kaip jūs gyvenate, ar labiau žiobariškai, ar kaip burtininkų šeima? - domėjosi Gabi. - Spėju, pažįsti ir žiobarišką pasaulį, ar ne?
   Gabi šaukšteliu pakabino torto, kurį buvo įsidėjusi. Mmm, koks skanus, pamanė ji.
- Kodėl nedažnai skraidai? - dar paklausė mergaitė, nes skraidymas ją labai domino, nors dar nei karto nebuvo sėdusi ant šluotos.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #66 Prieš 9 metus »
Jekaterina įėjusi į didžiąją salę apsižvalgė ir akimis susirado savo stalą. Ji nejučia ėmė didžiuotis tuo, kad mokosi Klastūnyne. Juk ten - tik grynakraujai burtininkai, kurie klastingi ir moka daug įvairių burtų bei keistų dalykų. Apskritai keistų dalykų. Nužingsniavusi prie stalo prisėdo netoli pažįstamos Gabriellos, kuri plepėjo su pirmakurse. Tas faktas, kad pirmakurse, jai atrodė juokingas. Galbūt dėl to, kad ji pati tokia buvo visai pernai - nedrąsi, viskuo nepatenkinta, užsidariusi ir nelaiminga dėl koledžo. Katenka šiltai nusišypsojo Klastuolei ir šyptelėjusi pradėjo krautis į lėkštę varškės su uogomis, prisipylė į stiklinę moliūgų sunkos ir kramsnodama bei užsigerinėdama klausėsi merginų pokalbio. Greitai jų kalba pakrypo link šluotų. Jekaterina vėl šyptelėjo ir ramiai valgė - ankstus rytmetys, pamokos negreit, gal dar su keliais žmonėmis susipažins. Pačiai dvylikametei patiko šluotos. Ir skraidymą ji dievino.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #67 Prieš 9 metus »
((Rašau kaip BTT dalyvė, šeštakursė klastuolė))
Džeinė Meko įžengė į Didžiąją salę. Klastuolė ant peties buvo užsimetusi apsiaustą, tad buvo apsirengusi su baltais marškiniais, pažymėtais klastūnyno emblema, ir juodomis kelnėmis. Buvo karšta, be to, mergina nepakentė mokyklos apsiaustų. Ant vieno peties ji nešėsi nedidelę juodą odinę kuprinę, o avėjo juodus converse sporbačius. Džeinės ilgi, juodi plaukai palaidi gulė jai ant pečių. Klastuolė šypsojosi, o jos skaisčiai žalios akys žibėjo. Paskui merginą, žinoma, sekė jos juodoji pantera Naktis. Džeinę nulydėjo daug žvilgsnių-dėl to, kad ji buvo Hogvartso čempionė, dėl to, kad atrodė pasitikinti savimi ir graži ir dėl to, kad ji beveik niekada nesirodydavo Hogvartso didžiojoje salėje. Juodaplaukė nesidarydama į šalis nuėjo prie Klastūnyno stalo ir kiek padvejojusi atsisėdo prie kelių kitų klastuolių, kurios, rodos, įsijautusios šnekėjo apie skraidymą. Pati Džeinė skraidymą dievino, tad nusišypsojo merginoms. Gabriellą ir Jekateriną mergina jau pažinojo, tačiau ten sėdėjo dar viena klastuolė, kurios žaliaakė dar net nebuvo mačiusi.
-Labas, Gabriella, sveika, Jekaterina,-pasisveikino mergina ir atsisuko į nepažystamą merginą.-labas, aš-Džeinė Meko. Čia mano pantera Naktis. O kas tu tokia?
Belaukdama jos atsakymo mergina į stiklinę mostelėjo lazdele ir po akimirkos ten jau garavo white chocolate latte. Džeinė šyptelėjo ir atsigėrė kavos.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Gabi Meyl

  • III kursas
  • *
  • 199
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #68 Prieš 9 metus »
   Kol Gabi kalbėjosi su Gabriella, prie jų atsisėdo dar dvi klastuolės merginos. Abi buvo juodaplaukės, viena nedaug vyresnė už Gabi, o kita daug vyresnė. Gabi nusišypsojo mažesnei mergaitei, nes ji šyptelėjo, kai Gabi kalbėjo apie skraidymą.
   Vyresnė mergina paklausė Gabi vardo. Gabi pastebėjo, jog tą merginą daug kas stebi, todėl ir Gabi atkreipė dėmesį. Iškart pastebėjo "Converse" sportbačius, o dar tai, kad jai prieš nosį išdygo latė kava. Vadinasi, ir burtininkai nusimano apie žiobarų pasaulį, nusišypsojo sau ir apsidžiaugė, nes iš pradžių manė, kad burtininkai ničnieko nežino apie žiobarų pasaulį.
- Labas, aš esu Gabi, - atsakė mergaitė - Graži pantera. Galiu paglostyti? - Gabi žiūrėjo į juodą panterą, kuri tikrai buvo juoda it naktis. - Beje, o kuo tu vardu? - paklausė mažesnės klastuolės, kuri kramsnojo varškę su uogomis.
   Mergaitė pakabino dar vieną šaukštą torto. Taip pat laukė Gabriellos atsakymų.
   

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #69 Prieš 9 metus »
Džeinė Meko nusišypsojo Gabi.
-Malonu susipažinti. Žinoma, kad gali paglostyti,-sutiko mergina.-ji tau nekąs. Naktis niekada nekanda, nebent gina mane ar save arba jei aš liepiu.
Išgėrusi savo kavą juodaplaukė vėl mostelėjo lazdele ir prie jos atskrido vaisių pilnas dubuo. Iš jo mergina paėmė raudoną obuolį ir jo atsikando. Dar vieni nauji mokslo metai... Rutina ima pabosti. Galbūt reikės nueiti į kvidičo aikštę paskraidyti?.. Paskutinį kartą skraidžiau per pirmąją burtų trikovės turnyro užduotį rojaus kampelyje. Taip, ko gero, reikės vėl paimti šluotą į rankas,-mąstė šeštakursė. Tada vėl nukreipė savo žalių akių žvilgsnį į Gabi.
-Mėgsti skraidyti? Beje, o šiais metais bus kvidičo čempionatas?-pasidomėjo pirmakursės Džeinė.
Juodaplaukė nustebo, kai ant stalo nusileido jos juoda pelėdžiukė. Klastuolė paėmė iš jos laišką, įsidėjo jį į kišenę. Dabar nenorėjo jo skaityti. Džeinė padavė pelėdai obuolio skiltelę ir ji nuskrido. Mergina vėl atsisuko į kitas klastuoles.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Gabi Meyl

  • III kursas
  • *
  • 199
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #70 Prieš 9 metus »
   Gabi paglostė Naktį. Šiek tiek prisibijojo, tačiau vėliau įsidrąsino. Pantera jai labai patiko. Prie Džeinės staiga atsirado kitas gyvūnas - juoda pelėda, atnešusi jai laišką.
   Išgirdus Džeinės klausimus Gabi norėjosi skradžiai žemę prasmegt. Juk aš nežinau, ar bus kvidičo čempionatas, pagalvojo ji. Kažkodėl Gabriellai pasakoti apie tai, kad Gabi užaugo su žiobarais ir nenusimano apie burtininkų pasaulį, buvo nebaisu. O Džeinei to pasakoti nesinorėjo, nes ji atrodė tokia savimi pasitikinti, drąsi, kad Gabi bijojo prieš ją apsikvailinti.
- Nežinau, ar mėgstu... Niekada neteko skraidyti, - liūdnai pasakė Gabi. - Supranti, aš užaugau su žiobarais. Tačiau labai norėčiau pamėginti skraidyti, - dabar jau entuziastingai tarė. - Tik girdėjau, kad pirmakursiams negalima turėti savo šluotų. Ar tai tiesa? Aš labai noriu pamėginti skirst, - pasakė mergaitė, tikėdamasi, kad kuri nors iš merginų pasiūlys jai paskraidyti. - O dėl kvidičo... Nežinau, ar bus čempionatas. Dar nespėjau sužinoti, - atsakė Gabi.
   Jai teko pasiskaityti apie kvidičą ir kas per žaidimas tai yra, tačiau, žinoma, niekuomet savo akimis kvidičo dar neregėjo, nors labai norėtų.
 

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #71 Prieš 9 metus »
Klastuolė šyptelėjo.
 - Aš Jekaterina Houly ir esu antrakursė, - toliau klausydamasi pokalbio staigiai pasiūlė Gabi.
 - Gal norėtum su manimi paskraidyti? Aš turiu šluotą. Važiuodama šiemet atsivežiau, - ir mirktelėjo Gabi. Mergaitė norėjo susipažinti ir susidraugauti su kuo daugiau Klastuolių, nes juos Jekaterina labai mėgo. Ypatingai. Grifai jai patiko, bet negi visą laiką bendrausi vien su priešingo koledžo mokiniais? Ne, bent au taip manė Jekaterina, tad toliau kramsnojo varškę su uogomis. Ji norėjo būti vegane, tad, mėsos nevalgė. Ji ir laikė save vegane. Klastuolė vis dar klausiamai žiūrėjo į Gabi. Antrakursei magėjo paskraidyti su ja ir pamokinti Kvidičo taisyklių. Pati Jekaterina norėjo būti Klastūnyno gaudytoja.Na, ji smulki, greita ir visa kita. Ji šyptelėjo.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #72 Prieš 9 metus »
Džeinė gūžtelėjo pečiais.
-Taip, mes su Jekaterina galėsime išmokyti tave skristi,-pasiūlė šeštakursė Gabei ir atsisuko į Jekateriną.-Jekaterina, gal tu žinai, ar bus atranka į kvidičo komandą? Norėčiau pabandyti ten patekti kaip gaudytoja arba puolėja.
Ji nusišypsojo Gabei.
-Aš esu grynakraujė burtininkė, tačiau nemenkinu negrynakraujų ir žiobarų. Tau nėra ko drovėtis, kad išaugai su žiobarais,-ramiai pasakė juodaplaukė.-nieko bloga būti kitokiai. Tiesa, gal keletas kitų klastuolių ir bandys tave pašiepti, bet nekreipk į tuos lepūnėlius dėmesio.
Mergina padėjo obuolio graužtuką ant stalo ir mostelėjo lazdele. Jis tapo miniatiūrine šluotele, naujausiu 'žaibu 18', geriausia sportine šluota. Džeinė nusišypsojo ir pakėlė šluotelę nuo stalo sau ant delno. Lygiai tokia šluota, tik didesnė, jos laukė ir Klastūnyno mergaičių kambaryje. Galbūt pavyktų tapti netgi Klastūnyno kapitone?.. Kas žino.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #73 Prieš 9 metus »
((White chocolate latte mano mėgstamiausia. o.O ))
- Jeigu tavo mama žiobarė, o tėtis burtininkas, būtų įdomu sužinoti, kaip jūs gyvenate, ar labiau žiobariškai, ar kaip burtininkų šeima? - domėjosi Gabi. - Spėju, pažįsti ir žiobarišką pasaulį, ar ne?
- Mano tėtis žuvo avarijoje. Jo beveik nepažinojau. Mama leido mane į žiobarų mokyklą, bet iš jos pabėgau. Maža, o jau bloga, - nusijuokė Gabriella. - Kartais man taip trūksta tėčio... O ant šluotos retai skraidau, nes nėra laiko, gal norėsi kada nors su manim paskraidyt? - po kiek laiko paklausė mergina.
Kol šviesiaplaukė kalbėjo, prie Gabi ir jos priėjo dar dvi klastuolės. Gabriella jas jau pažinojo: Jekaterina ir Džeinė. Šalia Džeinės, kaip visada, tipeno juodoji pantera Naktis. Kai merginos atėjo, septintakursė šyptelėjo ir nutilo. Ji klausėsi kitų merginų pokalbio ir ramiai gurkšnojo juodą kavą.
-Taip, mes su Jekaterina galėsime išmokyti tave skristi, - pasakė Džeinė.
- Khe khem.. Aš irgi čia esu? - vaidino įsižeidusią Gabriella, bet po kelių akimirkų nusijuokė.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Gabi Meyl

  • III kursas
  • *
  • 199
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #74 Prieš 9 metus »
- Būtų šaunu, noriu! - akimirksniu atsakė Gabi į Gabriellos ir Jekaterinos klausimus apie skraidymą.
   Nudžiugo, kad prie kompanijos prisidės ir  Džeinė. Tiek mokytojų, tikrai išmoksiu skirsti, nusišypsojo. Gabi jau ėmė įsivaizduoti, kaip skraidys šluota. O jei nesiseks, pagalvojo Gabi. Et, bus, kaip bus... Vis tiek teks mokytis, nuramino save.
- Dėl tėčio, - tarė Gabriellai, - užjaučiu... Aš irgi mokiausi žiobarų mokykloje, - pasakė Gabi. - Bet nepabėgau, - šyptelėjo.
   Gabi pabaigė valgyti tortą ir gerti moliūgų sultis. Kaaaip skanu, dar kartą pamanė ji. Tačiau dabar didesnę dalį galvoje užėmė ne maistas, o skraidymas. Gabi laukė, kol su merginomis galės paskraidyti.
- Taip, aš girdėjau, kad kai kurie klastuoliai menkina negrynakraujus, - atsakė Džeinei. - Bet ką jau padarysi, nieko negaliu pakeisti, - nusijuokė. Ir pagalvojo, kad jeigu kas nors šaipysis, tai išmoks tokius kerus, kad daugiau šaipytis nenorės.
   Gabi dėmesį sudrumstė pelėda, kuriai prie kojytės buvo pririštas laiškas. Mama atrašė, apsidžiaugė Gabi. Bet prie merginų tikrai neatplėšiu laiško nuo mamos, pasakė ji sau ir įsidėjo laišką į apsiausto kišenę, kaip kad padarė ir Džeinė. O pelėda kažko laukė ir Gabi, kaip ir Džeinė, davė pelėdai skiltelę obuolio. O aš gi nežinau, ką jos daugiau valgo, mintyse susikrimto ji ir pagalvojo, kad turbūt dabar atrodys kaip beždžionė, kopijuojanti vyresnes klastuoles.
 - O aš galėsiu skirsti su mokyklos šluota? - pasidomėjo Gabi.
Ir staiga jos žvilgsnį nukreipė Džeinės rankoje esanti šluotelė.
- Oho... Mokykloje tokių yra? - grožėjosi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Gabi Meyl »