4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Guramis Zveris

• I kursas
  • *
  • 38
  • Taškai: 60
  • Lytis: Vyras
Ats: Klastūnyno stalas
« Atsakymas #285 Prieš 2 mėnesius »
Guramis sėdėjo pasirėmęs rankomis galvą ir susidomėjęs stebėjo paskirstymo ceremoniją. Kažin, kiek tai kepurei metų? Ir ar ji kada nors klysta? Mokiniai sėdosi paskirstymui, lyg sėstų į elektros kėdę. Guramis ėmė galvoti, kad gal pernelyg lengvabūdiškai galvojo apie savo paties paskirstymą. Bet ką jau...kas padaryta, tas. Ką tik į jo koledžą buvo paskirtas kitas pirmakursis, ir iš jo veido neatrodė, kad jis miršta iš džiaugsmo. Tačiau po poros minučių jo nepasitenkinimo buvo lyg nebūta, nes klastuolis sėdėjo prie stalo ir kimšo su apetitu. Guramis stebėjo šį naujoką porą minučių, tada palinko link jo ir iš paauksuotos lėkštės stalo vidury nugriebė obuolį.
- Tai...ar tu...tu irgi naujokas, ne? Ar Klastūnynas buvo tavo sena svajonė?
Jis vyptelėjo ir atsikando obuolio. Šis kvepėjo karamele ir tirpo burnoje lyg skaniausi ledai. Staiga Guramis pajuto kylantį apetitą.

*

Neprisijungęs Alekas Argent

• I kursas
  • *
  • 38
  • Taškai: 162
« Atsakymas #286 Prieš 2 mėnesius »
Luke valgė ir valgė. Tokio skanaus maisto nepagamindavo ir jo motina. Berniukas net nesiruošė pakilti nuo laisto iki tol kol blogiausiu atvėju bus išvarytas. Staiga pašonėje pasigirdo balsas. Buvo panašu, kad kitas vaikinas kreipėsi į jį. Čia man? Nee, negali būti. Kas drįstų užkalbinti valgantį? Po kelių akimirkų niekas nesiruošė atsakyti į kito klastuolio klausimą, tad dabar tikrai buvai aišku, kad šis buvo skirtas jam.
-Aš? - savęs paklausė Luke, - na taip. Pirmakursis. O tu tikriausiai taip pat? - Lukas vis dar kalbėjo pilna burna. Dabar tikrai būtų gavęs pylos nuo tėvų, bet čia jų nebuvo.
-Na tikėjausi pakliūti į švilpynę. Iš ten yra visa mano šeima,-gūžtelėjo pečias berniukas, - Kaip matai esu klastuolis. Prie šio stalo galima skaniai pavalgyti, tad tikrai neliūdžiu. Aišku, tėvai mane užmuš, bet ar yra skirtumas?
 Lukas kalbėjo taip greitai, kad tikriausiai naujasis jo draugas nieko nesuprato. Tai buvo jo įgimtas dalykas, o ir pats mažasis klastuolis nepastebėdavo kaip jo žodžiai susimaldavo į vieną. Per visą Luke litaniją girdėjosi abėjingumas ir taip lyg jam ant visko būtu nusišvilpt. Gyventi reikėjo šia diena, o Luko visi 11 metų taip ir buvo nugyventi. Šypsena visą laiką nuo vaikio veido nedingo. Tai buvo dar vienas Luką išskiriantis bruožas. Nesvarbu kokia situacija, bet klastuolis vis tiek šypsosis.
-Aš Lukas arba Luke Duff,-supratęs, kad dar neprisistatė, vaikis suskubo tai padaryti ir nusijuokė,-O tu?
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.

*

• I kursas
  • *
  • 38
« Atsakymas #287 Prieš 2 mėnesius »
Guramis laukė atsakymo į savo klausimą, žvilgtelėjo į šalia sėdintį klastuolį, krenkštelėjo, kilstelėjo antakius...ar jis mane ignoruoja?
Galiausiai jo pašnekovas prakalbo, panašu kad jam buvo sunku dalinti dėmesį tarp maisto ir Guramio. Guramis šyptelėjo, ir pats atsikando dar vieną obuolio kąsnį. Su tokios kokybės vakariene, tikrai galima sėdėti ir tylėti pilna burna.
- Aš - Guramis, - prisistatė. - Ir irgi esu pirmame kurse. Jei tau nuo pasidarys geriau, pasakysiu, kad tu tikrai pritaptum Švilpynėje. Tu, - jis pirštu sau prieš veidą ore nupiešė šypseną - turi Švilpynės charakterį. Tavo tėvai labai rimtai žiūri į tą paskirstymą, ne?
Jis žvilgtelėjo į paskirstymo kepurę ir prunkštelėjo.
- Ta sena skrybėlė turbūt tėra kvailas fokusas. Nenustebčiau, jei koks profesorius ją animuoja per atstumą, ir suskirsto mus į koledžus atsitiktinai.

*

• I kursas
  • *
  • 38
« Atsakymas #288 Prieš 2 mėnesius »
Luke toliau valgė kol galiausiai patyrė blogiausią jausmą savo gyvenime. Ne, nenoriu būt sotus. Aš dar neparagavau to vištienos kepsnio - berniuko mintyse vėl buvo tik maistas. Lukas žinojo, kad dabar turi palaikyti pokalbį su Guramiu, bet tokios mintys tiesiog neleido. Vaikis garsiai nusikeikė per visą didžiają salę ir į stipriai suspaudė moliūgų sulčių stiklinę savo rankoje. Gurkštelėjęs gėrijo vaikis jį greitai išspjovė atgal į stiklinę ir dar kartą nusikeikė.
-Šlykštu,-sumurmėjo vaikis su didžulia jėga tėkšdamas stiklą į stalą. Kas be ko stiklinė dužo ir dabar ant grindų mėtėsi aštrių ir labai mažų stiklo gabaliukų. Paaiškinti kodėl Luke supyko jis nebūtų galėjęs. Jaustis sočiam kai ant stalo tiek daug vaišių būtų kvaila, bet dar kvailiau būtų pykti dėl to, kad skaniai prisikimšai. Lukas turėjo kitą priežastį, bet apie ją dabar kalbėti nenorėjo. Iš vis dabar tik norėjosi dingti iš šios salės ir nuklysti kur nors į uždraustąjį mišką.
-Taip, mano tėvai labai norėjo, kad priklausyčiau švilpynei,-po gan ilgos pauzės šaltai atsakė Lukas,-o kaip su tavim ir tavo tėvais? Ar jie irgi turėjo kokį nusistatymą prieš tave išleidžiant į Hogvartsą?
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.

*

• I kursas
  • *
  • 38
« Atsakymas #289 Prieš 2 mėnesius »
Guramis staigiai atsitraukė į šoną, kai Luke į stalą trenkė ir į stiklus sutrupino savo stiklinę. Suraukęs antakius, jis nuo apsiausto nupurtė keletą užkritusių stiklo šukių. Kažkam būtų į naudą pasimatyti su psichoterapeutu...Kai Luke pagaliau prabilo, jo balsas buvo šaltas it plienas. Guramis pažvelgė jam tiesiai į akis ir irgi šaltai atsakė:
- Ne, neturėjo. Dabar nesupyk - maloniai pasišnekučiavome, bet turiu eiti.
Nesulaukęs atsakymo jis atsistojo nuo stalo ir pasuko salės durų link. Stiklas girgždėjo po jo batais. Na  ir trenktų būna, pagalvojo. Mintyse nusprendė Luke privengti. Kadaise Klastūnynas turėjo kažkokius standartus, bet dabar jie aiškiai yra nusmukę. Gal tėvas padarė klaidą, išsiųsdamas mane į Hogvartsą.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Guramis Zveris »

*

• I kursas
  • *
  • 38
« Atsakymas #290 Prieš 2 mėnesius »
Lukas apsiblausiusiom ir šaltom akimis tyrinėjo aplinką. Vaikino kojos po stalu keistai drebėjo, o pats vaikis suprato, kad kažkas su juo tikrai dedasi. Ką veikiai vakar? -  savęs mintyse paklausė berniukas ir sustingo.
-Ne vakar, o šiandien naktį,-tyliai pataisė savo mintis. Luke žinojo, kad naktį šmirinėjo po uždraustąjį mišką ir girdėjo vilkų kauksmus. Berniuko tai nesustabdė ir jis vis tiek ėjo į priekį.  Šūdas, kam aš ėjau pažiūrėt tų vilkų? Dabar Lukas viską suprato ir susidėliojo į mintis. Guramis panašu, kad nusprendė pasišalinti nuo tokio keisto Lu elgesio, bet Luke tam neprieštaravo ir nebandė sustabdyti draugo. Vietoj to klastuolis pats pakilo nuo stalo ir nusekė bendrakursį iš paskos. Gaila, kad durys tik vienos. Mielai pasinaudočiau kitom. Dabar Luke jautė gėdą dėl savo elgesio ir žinojo, kad tėvai šituo tai tikrai nesididžiuos.
-Matyt naujausios šluotos nebegaisiu,-liūdnai ir greitai sumurmėjo berniukas pastumdamas Guramį į šalį ir pats greitai išlėkdamas pro duris.
-Atsiprašau! - dar spėjo per petį surikti Lukas nulėkdamas bibliotekos link.

*

Neprisijungęs Lukas14

• I kursas
  • **
  • 1
« Atsakymas #291 Prieš mėnesį »
Palas Van Loon pėdino link Klastūnyno stalo apžiūrinėdama kitus stalus pilnus vaikų.
Ką gi. Vistiek reikia..
Pamatė ir savo - Klastūnyno stalą ir pasuko link jo.  Pamačiusi du klastūniečius linksmai kalbančius, prisėdo prie jų.
-Sveiki, - drąsiai tarė jis. Po to lyg niekur nieko įsidėjo į lėkštę bulvių košės ir dešrelių su burokais.

*

Neprisijungęs Gaiva Devilaite

• I kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
  • wut
« Atsakymas #292 Prieš mėnesį »
Tikrų tikriausia užmaršuolė, pamiršo, kad šiandien pati pirma mokslų metų diena. Net nebūtų pamaniusi, kad atvykusi keliomis valandomis vėliau, ras stalą apaugusiai voratinkliais. Du vaiduokliai liko sklandyti salėje, it apžiūrinėdami žmogiškas tuščias lėkštes.
Gaiva klestelėjo prie vaiduoklių. Nežinojo kur pirmakursiai gyvena, tad neliko nieko kito kaip paklausti dviejų džentelmenų neriniuotomis apykaklėmis. Didikai suplojo permatomis rankomis, kone apsidžiaugė, kad naujokė juos pastebėjo ir nepamanė, kad jie viso labo paprasčiausios dekoracijos. Abu vaiduokliai sutiko nuvesti mergaitę į požemius, kur klastuoliai gyvena.
Tačiau nutiko kai kas nenumatyto, jie nusklendė kiaurai siena, o Gaivai teliko tik vienas - vytis juos ir tikėtis, kad jie nedingo painiuose koridoriuose.

• Hogvartsas.LT © 2007-2019