0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 621
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Garbingasis stalas
« Atsakymas #75 Prieš 10 mėnesių »
Vakarėlis ėjo į galą, bet dar netilo. Mergina nenusimanydama ką daryti tiesiog stebėjo kiekvieną balsuotoją, kiekvieno moksleivo kostiumą ir svarstė, ką būtų apsirengusi jei tuo metu, kai ji mokėsi, būtų buvęs toks vakarėlis.
Bet, kiti metai, kiti reikalai. Dabar ji čia dėl darbo. O kadangi laikas lėkė nesustodamas reikėjo sužiūrėti, kas visgi turi patį šauniausią kostiumą.
Muzika pritilo, trumpa pauzelė, kad žmogučiai nurimtų ir galėtų klausytis.
-Na, kadangi vakarėlis, kaip gali būti gaila, po truputį baigiasi... Mums reikia paskelbti konkurso laimėtoja. Šio prašysiu ateiti prie manęs ir visiems pasirodyti kaip gąsdinančiai atrodote,-darydama mažą pauzelę mergina vos vos šyptelėjo. Reikėjo sukelti bent kažkokią įtampą, ar ne?
-Leonas Holland, sveikinimai,-sušukusi žmogučio vardą ji pakvietė mokinuką, kad šis, kaip jau buvo minėta, visiems pasirodytų.

*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

 • Šluotų meistras
 • ****
 • 259
 • Lytis: Vyras
 • Mamma mia!
Ats: Garbingasis stalas
« Atsakymas #76 Prieš 10 mėnesių »
   - Tu lendi prie mano kaukės ir snukio. Ką, saviškių snapų nebeužtenka? - nusivaipė Marcus, taip įpratęs vartoti žodį ,,snukis" vietoj ,,veido", kad nė nepastebėjo, jog taip pasišaipė pats iš savęs.
   Vaikinas iš aukšto žvelgė į baltai apsirengusią išminčių koledžo atstovę.
   - Traukuliai? - pasiteiravo, kai ji keistai patraukė pečiais. Aišku, pasišaipė. Vėl. Pamintijo, kad gal tam sykiui jau ir užteks.
   Paklodė? Ką gi, Marcus'as to jau net nebekomentavo, juolab, nebuvo visiškai užtikrintas, kad teisingai išgirdo.
   - Nusišviesinau plaukus? - nepatikliai pakartojo vaikis. Nejučiomis čiuptelėjo sau už plaukų, nors, aišku, tai niekaip nepadėjo matyti jų spalvos. Green'as nužvelgė angeliškai besišypsantį veidą ir po kauke vyptelėjo pats.
   - Labai neoriginalus kerštas, turiu pastebėti, - pasakė vienas iš dviejų pokštininkų dvynių - negi juos būtų taip lengva apgauti?
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 401
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Garbingasis stalas
« Atsakymas #77 Prieš 10 mėnesių »
  Žaliaplaukė kvailai sukrizeno tiek išgirdusi, kad Marcus’as pats save apsistūmė, tiek dėl jo kvailo klausimo. Galvą dar labiau užvertė į vaikį. Reik tikėtis, kad nenulūš.
- Nei tai kerštas, nei ką,- pavartė akis.- Tik gražesniu paverčiau,- sukikeno ir pavėlė grifo plaukus.- Va, žiek, sutvarkiau,- pamakalavo lazdele ir grąžinusi vaikino plaukus į ankstesniuosius, sukikeno. Ir vėl.
  Ir kodėl ji taip dažnai šiandien kikena ir krizena? Smulkia ranka pagriebė iš lėkštė sausainuką (švarut švarutėlį, iš kitos krūvos ėmė). Kaip koks burundukas greit sugraužė, o galiausiai dar vis pilna burna prabilo:
- Varom iš čia?- net nesulaukusi atsakymo griebė jaunesniojo ranką ir tempte išsitempė iš salės, dar spėdama nusimesti viršutinę paklodės dalį ir likti su plonais marškinėliais bei sparnais.
  Keista šypsena sužaidė veide. Ir nebuvo ten taip įdomu.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Harold Namber

Ats: Garbingasis stalas
« Atsakymas #78 Prieš 3 mėnesius »
Garbingasis stalas buvo skirtas mokytojų kolektyvui. Stalas buvo ilgas ir pačiame Didžiosios salės priekyje.
Prie stalo jau sėdėjo naujų mokslo metų profesoriai. Atsistojo profesorius sėdintis tarp visų mokytojų tas profesorius buvo Tripetis Triputis jis pasakė:
-Sveiki sugrįžę į Hogvartsą dabar prasidės nauji mokslo metai ,pirmokai įsidėmėkit be mokytojų palydos negalima eiti į mišką esantį prie mokyklos ir negalima vaikščioti ketvirto aukšto koridoriumi dešinėje ,kas ten eis bus pelnytai nubaustas.
Ir dar pridūrė:
-Tegul vaišės prasideda.
Ir ant visų Hogvartso koledžų stalų atsirado kalnai vaišių ir gėrimų. Tarp vaišių buvo-vištos,salotų,traškučių ir visokio kito gėrio. Iš gėrimų buvo moliūgų sulčių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Harold Namber »