0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Monila

Re: Harry Potter and half blood prince
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
Na va, pažiūrėjau. Tikrai nenusivyliau. Netgi atvirkščiai. Manau, kad buvo verta laukti tiek laiko. Patiko kova pas Vizlius, nors dabar susimąsčiau, kur jie kels vestuves?.. Na čia juk magija, susitvarkys. Šiek tiek nuvylė bučinys. Labai trūko laidotuvių, nes kažkaip įsivaizdavau, kad po jų trijulė kartu patrauks paežere ar į mišką, galų gale Kiauliasodį ir taip baigsis filmas, nes dabar kai baigėsi dar laukiau pabaigos :D šiaip labai džiaugiuosi, kad nepakeitė scenos kur Trimitas atiduoda prisiminimą. Labai jos laukiau, nežinau kodėl, bet iš visos knygos ji man buvo labiausiai įstrigusi. Šiaip visa ta meilės tema einanti per filmą buvo kaip tik vietoje ir laiku, nors knygoje ji [na ne tokia pati] labai nervino. He he, nors mintys padrikos, bet manau susigaudysit, ką norėjau pasakyti. o, tiesa, kai visi iškėlė lazdeles į dangų direktoriui mirus buvo beprotiškai graudu, akys tik dabar išdžiuvo [ką tik baigiau].
Filmu tikrai nenusivyliau. Buvo visko - ir juok ir kraupumo ir meilės ir rimtų vietų. Ką gi, laukiam HPDH pirmos dalies :D Tikėkimės, kad ir ši nenuvils...

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Re: Harry Potter and half blood prince
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
O ko kiti žiūrit per kompą? Juk labai prasta kokybė internete. CamRip - filmuota kino salėje. Prie ekrano vaikštantys žmonės, juokas, triukšmas, judantis vaizdas... Ne geriau palaukt DVDrip'o?
Aš atsisiunčiau camrip, nes labai norėjau pažiūrėt... DvDrip bus tikrai negreit, o pas mus kine rodys po poros šimtų metelių... Gerai, kai turit galimybę pamatyt kine. O man suėjo ir camrip. Ir ten buvo pakankamai gera kokybė, tik vis girdėjosi telefono trukdžiai. Bet geriau taip nei nieko :P

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Harry Potter and half blood prince
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Labai trūko laidotuvių
Skaičiau, kad laidotuvės bus HP7 I dalies pradžioje. Bet visgi būtų labiau tikę į šito filmo pabaigą.

Gerai, kai turit galimybę pamatyt kine.
Gerai, kai turit kino teatrą :D Mažeikiuose tokio dalyko jau mažiausiai 5 metus nebėra. Tai ir viliuosi, kad kas nors nuveš mane kitur :D O tai teks tikėtis, kad rugsėjį dar rodys HP ir Vilniuje :)

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Harry Potter and half blood prince
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
Nu va. Parsisiunciau HP, bet, deja, absoliuciai ne tas filmas :(
Teks siustis per naujo.

*

Neprisijungęs Elisa Mirror

  • VII kursas
  • *
  • 90
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Harry Potter and half blood prince
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
Vakar žiūrėjau ir išties labai patiko! Vis dar atsimenu kaip atrodė Ronis, apsiėdęs Romildos skanumynų:D Ir suvaidink tu man taip! O Levanda tai išvis sukarikatūrinta, bet man patiko. Ir ne man vienai, visa salė žvengė=)
Scena kai dega Landynė idiotiška ir absoliučiai nelogiška, galima be jos buvo apsieiti ir vietoj to parodyt daugiau T.M.R.
Bendras įspūdis - beveik nuostabu=)

*

Džonas Blekas

Re: Harry Potter and half blood prince
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
Buvau premjieroje labai patiko tačiau filmo pabaiga kitokia nei knygos 6 knygos dalyje M.V kovojo prieš hogvatrso mokinius ir Fenikso brolija o filme kovos nė kvapo tik nuzudė dumbuldora ir pabėgo :( tačiau filma labai neblogas

*

dianukas7

Re: Harry Potter and the Half Blood Prince
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
O aš dar nemačiau  :( vienai nesinori eiti, o visos draugės, kurios domisi HP išvykusios ar jau matė filmą. Reiks su kuo nors būtinai nueiti :)
P.S. Iš komentarų supratau, kad ne aš viena nemačiau, tad prašau jau buvusius filme neatskleisti detalių  :D

*

Paliunisa

Re: Harry Potter and the Half Blood Prince
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
Buvau premjeroje. Tikrai labai patiko. Turbūt juokingiausias HP filmas, buvo vietų kuriose tikrai galima nusijuokti. Bet toje vietoje kai toje oloje Harry sugrėbė lavonas tai aš su visos draugėm pašokom. Na, filmas man tikrai patiko, tik truputį nuvylė pabaiga, praleido tą mūšį, kuris turėtų būti tikrai įdomus. Bet nesigailiu kad nuėjau į filmą, tikrai patiko ;]

*

Charlotte Blood

Re: Harry Potter and the Half Blood Prince
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
Labai aptiko.
ten kur lavonas sugriebė harį pašokau xD
Šiaip, labai patiko Belatriks, nerealiai suvaidino. Nuostabiai tiesiog. Dar labai patiko Smirdžius. Kaip kažkas sakė, toks suvyriškėjęs ir šiaip, kaip visada, sexy xD
Ta Levanda buvo visai nieko, panašią ir įsivaizdavau.
Romildą įsivaizdavau negražesnę, todėl čia mane visai nsutebino.
Dumbis kaip visada buvo cool xD Ypač su mezgimo žurnalu xD
Trimitas pavaizduotas visai toks, kokį įsivaizdavau. Cool.
Džinė nerealiai gerai suvaidino..  :-* :)

*

Neprisijungęs Elisa Mirror

  • VII kursas
  • *
  • 90
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Harry Potter and the Half Blood Prince
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
Va va, kai Hariui grybštelėjo lavonas, abi su Yavanna truputį krūptelėjom. Tik truputį:) Mhm,  Drakas gražuolis. Ir taip įtikinamai verkė! O Trimitas - visai toks, koks įsivaizdavau, tikrai, ypač ta scena su prisiminimais ir Aragogu. Patiko scena su Hermiona ir paukšteliais. Ir Džinė vaidino gana gerai, nors ėmė juokas, kai su chalatu lakstė po kviečius ar ką ten:) Romis buvo puikus, tikrai.
Ir labai labai patiko scena, kai Sneipas prideda piršta prie lūpų, tarsi sakydamas "tss", ir Haris juo patiki. O tada - Avada Kedavra!
Stebiuosi, kaip pabaigoj neapsiverkiau.

*

Džonas Blekas

Re: Harry Potter and the Half Blood Prince
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
Buvo nerealus, vien tik dėlto kad čia Hario  Poterio filmas ;] Man ištiesų patiko, ir Romilda kažkokia gražesnė nei įsivaizdavau ;] O toj vietoj kur Haris sėmė vandenį ir jį lavonas sugriebė, pašokau kedei :D :D :D

Jo toj vietoj tai buvo smagei efektai tikrai neblogi bet 7filme tikuosi bus daugiau kovu nei 6

*

dianukas7

Re: Harry Potter and the Half Blood Prince
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
Laabai patiko :)
Tik man jis kažkoks be pabaigos, ne taip, kaip kitos dalys. Nors filmas trunka 2.5 val, tačiau laikas visai neužsitęsė.

*

baltapuke melyr

Re: Harry Potter and the Half Blood Prince
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
buvau filme.  Kaip visados geriau knyga nei filmas. Nežinau, tačiau kažkodėl tikėjausi geresnio siužeto. Kažkas man jame nepatiko, tik nežinau kas tiksliai.

*

Neprisijungęs Xantoria Taraxanum

  • Burtininkė
  • ***
  • 127
  • Lytis: Moteris
Re: Harry Potter and the Half Blood Prince
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
Taigi šiandien keliavau po Lietuvą ir pamačiau filmą. Filmas kaip filmas. Nieko blogo negaliu pasakyti, o gero? Nu spec efektų yra. Nepatiko tik vieno gaisro scena, nes ji labiausiai išsiskyrė kaip nukrypimas nuo knygos. Gal turėčaiu ką daugiau pasakyt, bet paskui žiūrėjau Bruno, tai HP tiesiog išsitrynė :D
Disclaimer: Ideas and opinions expressed by Xantoria are fictional and in no way represent the real person behind this character.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Harry Potter and the Half Blood Prince
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
Na va, vakar ir aš pamačiau filmą.

Įspūdžiai nerealūs. Žiauriai geras filmas. Buvo iš ko pasijuokt, ir ašarą nubraukt. Gerai, kad po Dumbldoro mirties iškart nesibaigė filmas. Nekaip būčiau atrodžiusi prieš žmones ;) Ir dar pamąsčiau, kad jei nebūčiau skaičiusi HP6 ir HP7, o tik filme sužinočiau, kokia Dumbldoro lemtis, tikrai būčiau apsižliumbus. O per tą laiką, kol parodė filmą, spėjau prie tos minties priprast. Nesigailiu, kad reikėjo tiek ilgai laukti. Tikiuosi, kad septintos knygos ekranizacijos taip pat bus jėgiškos. Na, ir dar magiškų kovų laukiu ;)

Labai graži vieta su paukščiais, scena Hagrido trobelėj, kai Trimitas pasakojo apie auksinę žuvelę ir Haris sugraudino mokytoją, labai graudi vieta, kai pakelia lazdeles ir išnaikina Tamsos ženklą. Na, daug gerų vietų, net sunku jas visas išpasakoti. Beje, kad ir neturėjo padegti landynės, visai nemaišė man tas išgalvotas įvykis. Gražiai padaryta.

Filmą žiūrėjau su mama. Patiko ir jai, nors ankstesnių filmų nėra mačiusi. Tad užsiprašė, kad parodyčiau pirmas dalis ;) Woohooo!!! :D