0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Išrinktieji/Supernatural
« Prieš 8 metus »
Gal yra supernatural fanų? Esu 8 sezone :D Smagu būtų, kad atsirastų žmonių, kurie norėtų pakalbėt ir pasidalint įspūdžiais apie šį serialą :)

*

Neprisijungęs Ariana Levinson

  • I kursas
  • *
  • 17
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always. ♥
Ats: Supernatural
« Atsakymas #1 Prieš 8 metus »
Yra, yra  ;D
Aš nors tik 5-6 sezone (niekaip neprisiverčiu žiūrėt toliau) bet vistiek traukia tas serialas. Ypač aktoriai... <3

*

Neprisijungęs Kiara Poter

  • I kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Supernatural
« Atsakymas #2 Prieš 8 metus »
Aš irgi žiūriu supernatural jau 7 sezoną.Tiesiog tobulas serialas <3

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Supernatural
« Atsakymas #3 Prieš 8 metus »
Heeey. Esu ketvirtam sezone, bet OW MAH GAWD JENSEN ACKLES

*

Neprisijungęs Katerina Atėnė Sabel

  • ***
  • 150
  • Lytis: Moteris
  • Your enemy might be your own mind.
Ats: Supernatural
« Atsakymas #4 Prieš 8 metus »
Aš baiginėju pirmą sezoną (19 serija su tuo portretu). Ir pritariu Kesei. OMAGAŠ  Jis Tobulas ♥
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Gabija Poter »
Pasaulis nėra padalytas į gerus žmones ir Mirties Valgytojus.

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

  • VII kursas
  • *
  • 624
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Supernatural
« Atsakymas #5 Prieš 8 metus »
Esu vidurį 10 sezono ir  kad ir kaip myliu šį serialą, neprisiverčiu niekaip tęsti jo žiūrėjimo, heh.. Jeigu atvirai, tai (bent man) supernatural vienas iš pačių geriausių serialų, kurie buvo sukurti, ir vaidyba, ir aktorių pasirinkimu, ir pačia istorija, viskuo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Junko Enoshima »
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Supernatural
« Atsakymas #6 Prieš 8 metus »
Apie ką šis jūsų išgirtas serialas?  :)                                                                                                                                                                         
Apie paranormalius reiškinius, demonus, vampyrus, angelus, apokalipsę, tamsą ir t.t.

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

  • VII kursas
  • *
  • 624
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Supernatural
« Atsakymas #7 Prieš 8 metus »
Ten ne filmas, o serialas, be to, tik pirmuose sezonuose baisu būdavo, vėliau pripranti, ir vėlesniuose sezonuose labai lengvą siaubą padaro (Na, bent jau man taip atrodo).
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Supernatural
« Atsakymas #8 Prieš 8 metus »
Tai taip ypač dabartiniame Tamsa Dievo sesė iš kur čia tokį ištraukė?

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Supernatural
« Atsakymas #9 Prieš 8 metus »
Hm, kas nors iš rimtai žiūrinčių galėtų parekomenduoti ir argumentuoti, kodėl man jį galbūt verta pradėti žiūrėti?
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Supernatural
« Atsakymas #10 Prieš 8 metus »
Hm, kas nors iš rimtai žiūrinčių galėtų parekomenduoti ir argumentuoti, kodėl man jį galbūt verta pradėti žiūrėti?
Jeigu mėgsti mistiką, vampyrus, demonus, zombius, angelus, tamsą ir visokius tokius tai turėtų patikt. Kartais pasitaiko serijikių prie bajeriuko, kad būna. Man asmeniškai patiko, kas seriją pažiūri ir įdomu, kaip ten toliau bus, bet čia aišku priklauso ar Tave įtrauks jis ar ne.

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

  • VII kursas
  • *
  • 624
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: Supernatural
« Atsakymas #11 Prieš 8 metus »
Nežinau, ar įtikins mano aprašymas toks, bet man bent jau supernatural patiko dėl to, kad visur pilna humoro ir juokingų vietų, ir netgi su einančiu 11 sezonu jie visiškai puikiai perteikia žiūrovui gerą komediją. Sakyčiau, kad ir siaubo aspektais yra neblogas, ir bent mane, vos tik pradėjusią žiūrėti išgąsdino pirmi sezonai, nors kuo vėliau tuo toliau tas siaubas mažėjo, bet išliko. Jeigu senesnio roko fanė esi, soundtrack'as tikrai turėtų patikti. Sakyčiau, kad istorija nebloga, bet kartais, o ypač einant 11 sezoną jaučiasi, lyg per prievartą bando tempti ir tęsti, pridėdami įvairių nesąmoningų elementų, bet tai labiau paskutiniuose sezonuose, bet juos dar galima gan lengvai permesti akimis. Aktoriai, ir pagrindiniai ir pasirodantys keliuose epizoduose yra neblogi, prie daugumos jų eina lengvai prisirišti, ir pasakyčiau, kad visi vaidinę atliko tikrai gerą darbą. Taipogi, jeigu įdomus visokie mistiniai padarai, bent jau pirmą ir antrus sezonus gali pažiūrėti (neatsimenu visiškai gerai, bet man atrodo, kad juose susikoncentravo į visokius tokius padarus labiausia, bet nesu tikra), nes juose jų pilna, daugumos jų gal dar iki šiol nežinojai, bet vos ne apie visus yra papasakojami jų bruožai, kaip\kuo maitinasi ir kaip nužudyti.
Man atrodo, kad dauguma aprašiau dalykų, tad nebent visiškai nesudomino aprašymas, bet bent jau pirmiems keliems pirmo sezono epizodams skirti laiko pasiūlyčiau, jeigu nepatiks - nu ką padarysi, vistiek pati spręsi, vertas tavo dėmesio ar ne.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Supernatural
« Atsakymas #12 Prieš 8 metus »
Nežinau, ar įtikins mano aprašymas toks, bet man bent jau supernatural patiko dėl to, kad visur pilna humoro ir juokingų vietų, ir netgi su einančiu 11 sezonu jie visiškai puikiai perteikia žiūrovui gerą komediją. Sakyčiau, kad ir siaubo aspektais yra neblogas, ir bent mane, vos tik pradėjusią žiūrėti išgąsdino pirmi sezonai, nors kuo vėliau tuo toliau tas siaubas mažėjo, bet išliko. Jeigu senesnio roko fanė esi, soundtrack'as tikrai turėtų patikti. Sakyčiau, kad istorija nebloga, bet kartais, o ypač einant 11 sezoną jaučiasi, lyg per prievartą bando tempti ir tęsti, pridėdami įvairių nesąmoningų elementų, bet tai labiau paskutiniuose sezonuose, bet juos dar galima gan lengvai permesti akimis. Aktoriai, ir pagrindiniai ir pasirodantys keliuose epizoduose yra neblogi, prie daugumos jų eina lengvai prisirišti, ir pasakyčiau, kad visi vaidinę atliko tikrai gerą darbą. Taipogi, jeigu įdomus visokie mistiniai padarai, bent jau pirmą ir antrus sezonus gali pažiūrėti (neatsimenu visiškai gerai, bet man atrodo, kad juose susikoncentravo į visokius tokius padarus labiausia, bet nesu tikra), nes juose jų pilna, daugumos jų gal dar iki šiol nežinojai, bet vos ne apie visus yra papasakojami jų bruožai, kaip\kuo maitinasi ir kaip nužudyti.
Man atrodo, kad dauguma aprašiau dalykų, tad nebent visiškai nesudomino aprašymas, bet bent jau pirmiems keliems pirmo sezono epizodams skirti laiko pasiūlyčiau, jeigu nepatiks - nu ką padarysi, vistiek pati spręsi, vertas tavo dėmesio ar ne.
Vietų kurios išgąsdintu mane, buvo tik viena. Pirmo sezono pirmojoje serijoje. Ir tų tokių offtopic misijų jie atlieka ir dabar, kur su skirtingais padarais supažindina, tik gal kiek, mažiau ir būna, kad prie buvusių padarų vėl sugrįžta, nes kaip minėjai daugelį iš jų pademonstruoja pirmuosiuose sezonuose.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Supernatural
« Atsakymas #13 Prieš 8 metus »
Ai, mano fav veikla vaikščiot į siaubo filmus kine, manęs taip lengvai neišgąsdins :DD
Bet jo, svarstau, gal žiūrėt (užkabino pirmą kartą kažkas pasakęs, kad pirmoje serijoje nužudoma kažkokia kažkieno sumpatija - iškart pritraukė, čia būtų grynai mano stilius). Tai jo.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Supernatural
« Atsakymas #14 Prieš 8 metus »
Ai, mano fav veikla vaikščiot į siaubo filmus kine, manęs taip lengvai neišgąsdins :DD
Bet jo, svarstau, gal žiūrėt (užkabino pirmą kartą kažkas pasakęs, kad pirmoje serijoje nužudoma kažkokia kažkieno sumpatija - iškart pritraukė, čia būtų grynai mano stilius). Tai jo.
Bet nebus, taip kad žudys žmones ten kiekvieną seriją ;D