0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gabriel Rothenberg

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
LGBT+
« Prieš 8 metus »
sveiki sveiki,
ar šiame forume yra LGBT+(arba juos palaikančių) žmonių? : )

gay male here.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Gabriel Rothenberg »

*

Melody

Ats: LGBT
« Atsakymas #1 Prieš 8 metus »
 Žmonėms kurie nežino kas yra LGBT, tai yra inicialai, kuriais apibūdinamos lesbietės, gėjai, biseksualūs ir transseksualūs žmonės. Taip pat prašau to nepaversti dideliu paniekos/patyčių ar keistų, bjaurių nuomonės reiškimų vieta, laikykit savo niekinamą nuomonę sau, ar bent jau perteikit ją gražiai.
 Beje, esu nešališka šioje situacijoje, nei dievinu, nei nekenčiu, suprantu taip kaip akivaizdų dalyką. Tačiau malonu, kad taip atvirai ir be užuolankų pripažįsti save ;) sėkmės.

Ats: LGBT+
« Atsakymas #2 Prieš 8 metus »
O aš kaip tik skatinčiau žmones reikšti savo tikrą nuomonę (žinoma, be pykčių), nes žmonių nuomonė formuojasi bei keičiasi tik per diskusiją, o ne mandagumo, manierizmo ar etiškumo pagrindu slopinamą žodžio laisvę, kurios vienintelis rezultatas - užslėpta homofobija ar rasizmas, retsykiais išlendantis tokiais pasakymais kaip ,,Aš ne prieš gėjus, bet...". Šitoks mandagusai laikosi nuomonės ,,na gerai, tu turi savą nuomonę apie juos, aš savą, kas iš to?", kas užblokuoja bet kokį nuomonių apsikeitimą, vysto stagnaciją ir slopina diskusiją ar bet kokius pokyčius LGBT narių labui.

Taip sakant, kiek nusišnekėjau, svarbiausia: sakykite, ką galvojate, galbūt dar įmanoma padėti.

*

Melody

Ats: LGBT+
« Atsakymas #3 Prieš 8 metus »
 Ai, jei mano prieš tai pasakyti žodžiai skambėjo kaip draudimas laisvai reikšti savo įvairiapusę nuomonę, tai atleiskit - pasitaisau. Tiesiog norėjau paprašyti, kad šioje temoje žmonės nerašytų tokių dalykų kaip: "tu esi gaidys", savo nuomonę reikštų kaip subrendę žmonės ar bent jau stengiantys tokiais pasirodyti. Tuo labiau žinant Lietuvos kultūros spragas, bei netolerantiškumą šia, gan jautria tema.

 Atsiprašau už temos spaminimą nelabai susijusiais niekais.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: LGBT+
« Atsakymas #4 Prieš 8 metus »
Taip, tokių žmonių yra, yra ir palaikančių (:
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: LGBT+
« Atsakymas #5 Prieš 8 metus »
Nesuprantu žmonių, kurie sako, kad netradicinės orientacijos žmonės yra labai faini, mieli, draugiški ir t.t. Tokie dalykai nėra įgimti, o orientacija mano žiniomis yra, taigi negaliu suprasti kuo žmogaus asmenybė susijusi su jo orientacija. Lygiai kaip ir nesuprantu žmonių, kurie priešingai - kritikuoja juos kaip asmenybes.
Kas liečia pačią orientaciją ir toleranciją - esu visiškai tolerantiška šiuo klausimu ir labai nemėgstu žmonių, kurie juos smerkia. Tokiems asmenims galiu pasakyti tik vieną dalyką - mielieji tai NĖRA pasirinkimas!!! Žmonės tarsi žino, kad orientacija yra įgimtas dalykas, tačiau to iki galo nesuvokia. O iš tiesų bent kartą įsivaizduokite save jų vietoje. Kas būtų jei jums kas lieptų miegoti su tos pačios lyties asmeniu, nes tai būtų laikoma "normaliu dalyku". Ar sutiktumėte? Ar galėtumėte persiorientuoti? Lygiai taip pat ir jie negali pakeisti savo orientacijos dėl visuomenėje nusistovėjusių "normų". Jie tiesiog yra tokie ir turime juos priimti tokius, kokie yra. O galų gale koks jūsų reikalas kas su kuo miega, draugauja, gyvena, tuokiasi (ir taip - aš palaikau vienos lyties žmonių santuokas)?! Jeigu tokia yra jų laimė, jeigu tą jiems liepia širdis, kodėl ne? Kas mes tokie, kad juos smerktume? Kodėl tik heteroseksualai (tie tradicinės orientacijos asmenys) turi teisę gyventi pilnavertį gyvenimą ir būti laimingais? Kas nustatė tokias taisykles?
O kas liečia vaikus bei įsivaikinimo klausimą - tai mokslininkų atlikti tyrimai parodė, kad augimas homkseksualių tėvų šeimoje neturi jokių nepalankių psichologinių padarinių vaikams. Palyginę homoseksualių ir heteroseksualių tėvų vaikus, jie nenustatė nei socialinės, nei emocinės raidos skirtumo. Amerikos Psichologų Asociacija apibendrino įvairias studijas ir padarė išvadą, kad homoseksualių tėvų vaikai visiškai nesiskiria nuo heteroseksualių tėvų vaikų. Jei jums kyla klausimas, iš kur tuomet vaikas ima lyties vaidmens pavyzdį, tai pateiksiu dar vieno tyrimo rezultatus. 1981 metais atlikus tyrimą paaiškėjo, kad heteroseksualų ir lesbiečių vaikai nuo 6 iki 9 metų nesiskyrė pagal tai, kokius žaislus ar žaidimus jie renkasi, o stipriausią įtaką vaikams turėjo ne jų mamos, o žaidimo draugai. Iš to galima daryti išvadą, kad homoseksualūs tėvai nesukelia vaikui lyčių vaidmens sumaišties, lyčių modelius jis gali suprasti iš supančios aplinkos. Taigi taip - aš dar ir už tai, kad homoseksualūs asmenys turėtų tokias pačias galimybes įsivaikinti, kaip ir heteroseksualūs. Galų gale, net jeigu tai ir sukeltų kokių nors problemų augančiam vaikui (nors šiuo metu vienintelė galima problema - visuomenės netoletancija ir galimos patyčios), tai šie sunkumai vis vien nebūtų didesni už tuos, su kuriais kasdien susiduria vaikų namų globotiniai (jei manote kitaip - tikriausiai nepažįstate gyvenimo vaiknamyje iš arti). O tie, kurie teigia, jog netradicinės orientacijos asmenys "jiems netrukdo", bet neturėtų išeiti į viešumą, o juo labiau gauti teisės tuoktis arba, o Viešpatėliau, įsivaikinti, man panašūs į nacius, teigiančius, kad dėl jų tai žydai tegul gyvena, tik ne tarp jų, o kur nors getuose ir tegu nesilanko viešose vietose, bei dėl viso pikto pasikabina geltoną žvaigždę, kad būtų aišku kokio asmens vengti ir ką žeminti...

*

Neprisijungęs Eimilė Cult

  • I kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Every child is special
Ats: LGBT+
« Atsakymas #6 Prieš 7 metus »
Visiškai sutinku su Emily

*

Neprisijungęs Alaska Brown

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • dreams and magic is the key. nu ir dar memai
Ats: LGBT+
« Atsakymas #7 Prieš 7 metus »
holo bisexual here

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: LGBT+
« Atsakymas #8 Prieš 7 metus »
Yep, I'm bisexual.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

  • II kursas
  • *
  • 121
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Klastūnyno Prefektė
    • Soundcloud, see u there
Ats: LGBT+
« Atsakymas #9 Prieš 6 metus »
You can change your minds,
I can't change who I love.

Ši mintis universitete mane privertė susimąstyti,
ir leido apie tai prabilti.

Yeah, aš biseksuali.
Žinau, kaip kartais būna apie tai kalbėtis, bet visuomet galite susisiekti su manimi,
ir aš jau išklausysiu.

Kartais sunku būti sociume toks, koks esi, ir turi apsimesti tokiu, kokiu nesi.
Tad.. We are family.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: LGBT+
« Atsakymas #10 Prieš 6 metus »
Agender (no gender) lesbian. Out of the closet and happy af ^^
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Yecatherine Delilah Lutterworth »
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Džonas Lukas Viljamsas Greywindas

  • Kvidičininkas
  • ***
  • 60
  • Lytis: Vyras
Ats: LGBT+
« Atsakymas #11 Prieš 5 metus »
Yra tekę girdėti įvairių nuomonių tiek iš artimųjų, tiek iš kitų veidų, bet mano nuomonė nesikeičia. Gali man būti artimiausias žmogus, vadinti tai nenormalumu, bet vis tiek nesustosiu mąstyti kitaip nei man priimtina ir palaikysiu LGBTQ+ tiek žodžiu, tiek per personažų akis iš puslapių gilumos. O kol kažkas dėl to pyks, bandysiu nepulti teisti siauraprotiškumu bei nesugebėjimu kitų priimti tokių, kokie jie yra. Kiekvienam skirtingu laiku ateina susiprotėjimas. Reikia kalbėtis, o tik vieną kitą "koliojant" niekas nebus pasiekta. Tik dar daugiau pykčių.

Kiek skaičiau viršuj, daugelis pasisako už savo palaikymą LGBTQ+ bendruomenės adresu, bet man iškilo klausimas: ar ryžtumėtės kurti homoksesualios pakraipos veikėją? Gal jau turite? Neturiu omeny vien tik "Interaktyviajame Hogvartse", bet tiek asmeniškai rašomuose kūriniuose, o gal publikuojamuose Wattpad ar kur kitur?

Mano atveju, jei laikas atsisuktų pats, o tada mąstymas praplatėjęs dusyk, didelė tikimybė, nė vienas iš mano veikėjų "Interaktyviajame Hogvartse" nebūtų toks pat kaip dabar vardant įvairovės ir noro, kažkuria puse, bent iš puslapių palaikyti savo įsitikinimus. Deja, bet dėl seniausiai nuspręsto veikėjų tipo, keitimai jau dabar teatrodytų nenatūralūs ir keisti. Tačiau, asmeniškai rašomuose yra, ir visai ne kaip antriniai veikėjai.

Kaip kiti?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Džonas Lukas Viljamsas Greywindas »

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: LGBT+
« Atsakymas #12 Prieš 5 metus »
ahh, kadangi pati esu biseksuali ir palaikau visus LGBT community narius, padariau savo pagrindinę veikėją Džeinę bi. Labai tapatinuosi su šiuo personažu ir niekam forume neužkliuvo mano keli daugiau nei draugiški rpg su vaikinais ir merginom.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Kaya Yew

  • I kursas
  • *
  • 33
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Noriu valgyt
Ats: LGBT+
« Atsakymas #13 Prieš 4 metus »
Aš bi, mano sesuo turi žmoną, o mano tėvai homofobai

*

Aleksas82

Ats: LGBT+
« Atsakymas #14 Prieš 4 metus »
Priklausau, neturiu nieko prieš. Deja, mano kol kas visi veikėjai yra straight.