0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

thesimpsons

Van Houten'ų rūmai
« Prieš 3 metus »
Van Houtenų rūmai stovėjo pačioje matomiausioje vietoje. Rūmai buvo balti su auksinėmis kolonomis. Trijų aukštų didžiulis namas su nuostabiu sodu. Viduryje sodo stovėjo V ir H raidžių skulptūra. Pirmame aukšte buvo holas, valgomasis ir virtuvė. Holo viduryje stovėjo laiptai į antrą aukštą. Antrame aukšte kabojo daug paveikslų su Van Houtenų giminės žmonėmis. Taip pat ten buvo pagrindinis vonios kambarys, tėvų kambarys, svečių kambarys, kabinetas, biblioteka. Trečią aukštą pasiekti galėjai tik liftu. Užkilus nuostabiu stikliniu liftu pasieki trečią aukštą. Jame yra Erikos kambarys, apdovanojimų holas, pokylių salė, kino teatras, tarnų miegamasis ir galerija su daug kitų paveikslų. Negalima nepaminėti ir rūsio. Rūsį pasieksi tik per kopėteles. Jame pilna šlamšto ir dažnai nesilankoma.

Erika grįžo namo atostogoms. Prie durų ją pasitiko mama, tėtis ir visi rūmų tarnai.
-Kokia šventė ,kad grįžai namo.,-Tarė mama.
Erika pakėlė akis į mamą ir tarė:
-Mama, pas mumis į svečius atvyko mano draugė. Ji iš Varno Nago ir mokosi pirmame kurse. Kaip ir aš.,-Pasakė laiminga Erika.
Tėtis tarė:
-Puiku.
Mergaitė paprašė tarno užnešti lagaminą į jos kambarį.
-Eisiu į savo kambarį reikia susikabinti rūbus.,-Ir pasuko link jo.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Van Houten'ų rūmai
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Vovere visą dieną jaudinosi kaip viskas bus.Kai pagaliau su Erika atvyko į jos namus labai nustebo.Nes visada galvodavo ,kad Van Houten'ai nebuvo tokie turtingi.Rūmai buvo balti su auksinėmis kolonomis.Erikos tėvai ir tarnai jos laukė ir pradėjo truputi pasikalbėti.Vovere visiškai jų nesiklausė ir net nepastebėjo kaip Eriką pradėjo eiti link savo kambario.Vovere ėjo jai iš paskos ir pagaliau paklausė:
-Kas pirmieji iš Van Houten'ų gyveno šiuose rūmuose.
Tikriausiai pasirodžiau labai smalsi . Mąstė vienuolikmetė.Ir eidama dairėsi kaip viskas atrodo.Ir žavėjosi kaip viskas gražu.
-Čia labai gražu labai noriu pamatyti tavo kambarį,- tyliai ištarė žodžius mergaitė.
Prie holo ji sustojo ir apsidairė po erdvų kambarį.
Pasaulis mane stebina.

*

thesimpsons

Ats: Van Houten'ų rūmai
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Lipdama laiptais Erika išgirdo klausimą.
-Pirma čia gyveno proproproprosenelis paskui pradėjo plėstis Van Houtenų šeima.,-Tarė Erika.
Atėjusi prie savo durų ant kurių buvo parašyta ,,Erika'' atrakino raktu duris ir įėjo į kambarį kviesdama Voverę.
-Jauskis kaip namie.,-Nusišypsojo Erika.
Nuėjus prie spintos nusirengė apsiaustą ir visus rūbus kartu su magijos dalykais sudėjo į spintą. Kambarys pasikeitė ant lovos buvo užtiestas mėlynas rankšluostis.
-Patikėk man šitai nepatinka. Tėvai per daug mane lepina.,-Tarė Erika.
Nusiėmusi akinius juos nusivalė prie lovos esančia servėtele. Tuo pačiu pastebėjo ,kad ant sienos užkabintas Varno Nago herbas.
-Mama pasidarbavo.,-Nusijuokdama tarė Erika.
Gaila negalima naudoti kerų namuose. Erika paskambino varpeliu prie durų. Tuoj pat prisistatė tarnas.
-Paruošk Voverei ir man vonią. Žinoma atskirai. Neveltui vykome tokį kelią.,-Tarė Erika.
Tarnas nuskubėjo į vonios kambarius.
-Kadangi pas mane viešiesi dvi dienas noriu ,kad jaustumeisi kaip namuose.,-Nusišypsojo Voverei.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Van Houten'ų rūmai
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Iš Erikos išgirdusi atsakymą suprato ,kad šitie rūmai yra seni.Kai pagaliau jos atėjo į Erikos kambarį ji pastebėjo varno nago herbą.Bet nieko apie tai nesakė Erikai ,nes galvojo ,kad ji tai žino.Ir apsidairė po erdvų kambarį.Kol Eriką susitvarkė savo spintą.Kai ji susitvarkė mergaitė nedrąsiai paklausė:
-Ar turi brolių ar seserų?
Paklausiusi atsisėdo ant lovos.Po to ji išgirdo ko Eriką tarno paprašė Vovere truputi sutriko ir pasižiūrėjo į Eriką.
-Nebūtina taip daryti ,- kandžiai pasakė vienuolikmetė.
Gal man tų žodžiu nereikėjo  sakyti. Pasigailėjo savo žodžių Vovere.Po to ji išgirdo ką Eriką pasakė ir truputi susimąstė ir pagaliau paklausė:
-O kur man susidėti daiktus?
Ir oš kampo pasiėmė savo lagaminą.
Pasaulis mane stebina.

*

thesimpsons

Ats: Van Houten'ų rūmai
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
-Ne, neturiu.,-Tarė Erika.
Ir dar pridūrė:
-Tu esi galima sakyti viešnia tad reikia suteikti patogumo. Vėliau nueisime į svečių kambarį ten ir susidėsi daiktus.
Norėčiau pabandyti kerus ,bet negaliu. Dar išmes iš Hogvartso.
-Paruošta.,-Tarė tarnas.
Erika pasakė:
-Puiku tuoj eisime ir nunešk Voveres daiktus į svečių kambarį ir paruošk kaip pridera.
Tarnas pakluso ,o Erika ėjo link vonios.
-Atsipalaiduok. Susitiksime po maudynių.
Erika nuėjo į vonią, įlipo į nuostabų karštą vandenį.
-Kaifas.,-Tarė sau.
Pasitaškiusi pamatė ,kad prie jos yra puodelis arbatos ir lazdelė. Niekas nemato.
-Coloportus
Durys užsirakino. Kokių ten kerų Voverė išmokė? Lumos lygtais.
-Lumos.
Šviesa lazdelės gale užsidegė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Erika Van Houten »

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Van Houten'ų rūmai
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Mergaitė išgirdusi ,kad jau reikia eiti.Truputi sutriko ,nes nežinojo kur yra tas kambarys.O paklausti labai bijojo.Pirmoji dieną čia ,o jau pasiklystu. Liūdnai pagalvojo Vovere.Ji tiesiog stovėjo ir laukė kol visi išeis.Kai Eriką ir tarnas išėjo mergaitė irgi išėjo iš kambario.Ir bandė ieškoti tinkamų durų.Apieškojusi visą trečiąjį aukštą su liftu pateko į antrąjį.Ji truputi klaidžiojo ir nežinojo kur eiti.Negali būti ,kad nerandu nei vonios kambario kas bus toliau. Ir taip galvodama ji pagaliau pasekė vonios kambarį.Vienuolikmetė pagaliau atsikvėpė ir atidarė kambario duris.Kambaryje buvo erdvi vonią.Vovere nedrąsiai į ją įlipo.Joje buvo šilta bei gerą.Taip pat ten buvo padėta arbatą.Mergaitė visiškai jos nenorėjo.Gal vėliau užsinorėsiu. Ir truputi pasitaškė. 
Pasaulis mane stebina.

*

thesimpsons

Ats: Van Houten'ų rūmai
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Staiga pradėjo groti Medelsono maršas. Juk mamos ir tėčio metinės. Kaip aš pamiršau. Erika greit iššoko iš vonios. Nusišluostė ir apsivilko chalatą. Dabar kerų reikia tikrai. Erika paėmė puodelį ,o lazdelę nukreipė į jį. Tuo metu į puodelį pataikė žaibas ir ten jau stovėjo meškutis su širdelę. Erika jį paėmė ir griūdama lėkė į holą kur stovėjo tėvai.
-Su metinėmis.,-Ir apkabino tėvus.
Po šių žodžių nubėgo į kambarį ir persirengė. Vovere dar maudosi tikriausiai. Erika apsirengė mėlynus džinsus,maikę ir į apsiaustą panašų megztinį. Prieš išeinant iš kambario Erika parašė laiškelį:
Citata
Kai persirengsi ateik į valgomajį
Erika
O pati nubėgo į valgomajį ir atsisėdo prie stalo. Laukdama kada pateiks maistą. Erika tikėjosi ,kad Vovre greit ateis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Erika Van Houten »

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Van Houten'ų rūmai
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Mergaitė jau visiškai nusimaudžiusi.Išlipo iš vonios ir nuėjo į kambarį tikėdamasi ,kad ras Erika ,bet jos nebuvo nei kvapo.Kur man dabar eiti. Galvojo Vovere.Bet po to ji pastebėjo raštelį.
Citata
Kai persirengsi ateik į valgomajį
Erika
. Mergaitė perskaitė raštelį.Ji puikiai suprato ,kad turės eiti svečių kambarį.Nes visi jos drabužiai buvo ten.Ir truputi pasimetusi išėjo iš kambario.Ir kai jau buvo antrame aukšte.Ji surado svečių kambarį.Įėjusi į kambarį surado savo lagaminą.Ir apsimovė juodus džinsus ir raudona palaidinę.Dabar tereikia rasti valgomąjį. Mąstė vienuolikmetė.Ir nuėjo į pirmąjį aukštą ,nes trečiame ir antrame aukšte ji nebuvo mačiusi valgomojo.Pagaliau kai ji surado valgomąjį ji įėjusi pamatė jau sėdinčia Eriką ir laiminga pasisveikino:
-Sveika Eriką kai sekėsi maudynės.
Pasaulis mane stebina.

*

Erika Van Houten

Ats: Van Houten'ų rūmai
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
-Gerai sekėsi. Kaip čia gali sektis?,-Tarė Erika kviesdama prie stalo.
Tuoj pat ant stalo pradėjo rastis valgiai, desertai, gėrimai. Visai kaip Hogvartse. Erika į lėkštę įsidėjo salotų, kepsnį ir padažo. O į taurė įsipylė apelsinų sulčių.
-Valgyk Vovere viskas užkerėta padauginimo kerais tad maisto nemažėja. Nusišypsojo. Pristsistatė muzikantai, įsijungė muzika, švietė įvairių spalvų šviesos. Prasideda. Erika dar kartą nusišypsojo. Jai nepatiko ,kad tėvai taip švenčia. Suskambo durų skambutis. Į kambarį įėjo svečių. Nu jo. Nusimato naktinėjimas.
-Dabar viskas vyks iki ryto.,-Tyliai tarė Erika Voverei.
Ant stalo atsirado dar daugiau vaišių. Hogvartsą kopijuoją. Erikai tokia mintis kilo ,nes maistas buvo kaip Hogvartse.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Van Houten'ų rūmai
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
Vovere išgirdusi Erikos kvietimą atsisėdo prie stalo.Ir stebėjo kaip ant stalo atsiranda maistas.Kažkaip man viskas labai primena į Hogvartsą. Galvojo mergaitė.Ir į lėkšte išsidėjo žuvies ir salotų.O į stiklinę įsipylė vyšnių sulčių.Išgirdusi ką Eriką pasakė ji nustebo ir pagalvojo.Tikrai viskas panašu į Hogvartsą. Kaip ji išgirdo muzikantus ir pro duris pamatė svečius.Vienuolikmetė pakuždomis paklausė erikos:
-Šiandien tikriausiai kažkokia šventė ,kad taip visi švenčia.Ar ne ?
Paklausiusi Vovere išgirdo ką pasakė Eriką ir labai nustebo.Pala pala iki ryto aš tikrai tiek čia nebūsiu. Mąstė mergaitė.Ir visiškai neturėjo nuotaikos šypsotis.Bet kai pradėjo rinktis vis daugiau svečių vienuolikmetei liko tik tai nusišypsoti savo dirbtine šypseną.
-O tu dažniausiai šventi iki ryto su kitais ar darai ką kitą ?-tyliai ir gan neramiai paklausė Vovere Erikos.
Nes visiškai nenorėjo čia būti iki ryto.     
Pasaulis mane stebina.

*

Erika Van Houten

Ats: Van Houten'ų rūmai
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
Erikai vis dar kilo juokas.
-Šventė. Mano tėvų metinės.,-Atsakė į klausimą Erika.
Sukramčiusi vieną gabaliuką tarė:
-Aš tai dažniausiai einu miegoti ,bet jeigu nesimiega pasilieku.,-Maloniai pasakė varniukė.
Erika kramtė savo lėkštėje esantį maistą ir užgėrė mamos gamybos apelsinų sultimis. Mama talentą turi viskam tik ne šioms sultims. Erikos galvoje tokios mintys buvo ,nes sultys buvo tragiškos ,bet Erika to niekada nėra sakiusi. Suvalgiusi kepsnį nusprendė ,kad reikia įsidėti dar ir žuvies kurią valgo Vovere. Atsikandusi gabaliuką užsimerkė. Va čia tai maistas. Žuvis buvo pasakiška.
-Mama, kas gamino žuvį?,-Paklausė Erika.
Mama greit atsakė:
-Aš brangioji. Skanu?
Erika palinksėjo galvą ir nusišypsojo. Manau jis supras.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Van Houten'ų rūmai
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
Išgirdusi Erikos juoką truputi pasipiktino.Nebūtina juoktis dėl tokios smulkmenos. Ir paragavo žuvies ji buvo skani nors pati buvo ragavusi skanesne. Kai išgirdo ,kad tai yra jos tėvų metinės.Nuliūdo ,nes niekada nėra šventusi savo tėvų metinių. Kodėl mano tėvai išsiskyrė kai buvau vos gimus ?. Paklausė savęs Vovere.Ir pro skuostus prabėgo kelios ašaros.Jas ji nusibraukė ir tyliai pasveikino:
-Sveikinu tavo tėvus su jų metinėmis.
Ji visiškai pavydėjo Erikai dėl to ,kad jos tėvai yra kartu ir draugia švenčia metines.Pagaliau po ilgų apmąstymų vienuolikmetė paragavo vyšnių sulčių.Jos buvo siaubingos mergaitė išspjovė sulčių gurkšnį tiesiai ant savo palaidinės.Visur turiu kažką padaryti blogai. Mąstė apie save blogai Vovere.Ir tyliai pasakė Erikai:
-Aš einu į kambarį persimauti palaidinę.Nesi jaudink greitai ateisiu.
Ir atsistojo nuo stalo.       
Pasaulis mane stebina.