0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Varpinė
« Atsakymas #135 Prieš 5 metus »
Ji stovėjo ašarotomis akimis, sukryžiavusi rankas ir nesuvokdama dužo į šipulius kaip numestas stiklinis veidrodėlis. Bet nesuprato, visiškai nesuprato, kodėl ir kaip šitaip išskydo. Staiga. Netikėtai. Ne laikui. Nelauktai.
- Rimtai? - vos vos kilstelėjo balsą, kai berniukas ant jos užrėkė, - gali pasakyti tik tiek? Tik tiek?
Bethany prunkštelėjo, o akyse ašarų susikaupė šiek tiek daugiau. Mergaitė kilstelėjo smakrą ir žvelgė į sieną, į tašką, aukščiau negu jos ūgis.
- Nuostabu, - sumurmėjo kai pamišėlis dar ir juoktis pradėjo. Medutis atsiduso bei palengva atsisėdo ant grindinio. Nesvarbu, kad buvo šalta.
- Dvynių? - prisimerkė. - Dar viena klasta ar jau tiesą sugalvojai supaisyti?
Varnė negalėjo juo pasitikėti, net neįstengė to padaryti. Turbūt dar ilgai to padaryti nesugebės.
- Hmmmm... - susimąstė, - ir kodėl gi tavo brolis turėtų užsiimti tokiais niekais ar tyčiotis iš kitų, apsimesdamas tavimi? - kilstelėjo antakius, nusprendusi juo patikėti.

*

Neprisijungęs Marsas Rafaelis Olivier

  • II kursas
  • *
  • 18
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • fesse
Ats: Varpinė
« Atsakymas #136 Prieš 5 metus »
-Tu turbūt juokauji...- piktai burbtelėjo Marsas ir susiėmė už galvos. Berniukui buvo sunku suprasti, kaip kažkas galėjo būti toks kvailas!- Kodėl aš turėčiau meluoti?- suraukė antakius ir įdėmiai įsistebeilijo į mergaičiukės akis. Dvylikamečiui buvo itin įdomu sužinoti, ką tokio galėjo pripaistyti jaunesnysis dvynys, kad šioji buvo tokia pikta ir įsižeidusi.
-Hmmmm,- apsimestinai mąstė,- įdomus klausimas...- Marsas vaikštinėjo pirmyn ir atgal. Bet tikrai, kokio velnio Jupiteriui reikėjo daryti kažką panašaus?- Norėčiau ir aš sužinoti,- vyptelėjo,- matyt, manė, kad čia labai smagi išdaiga. Bet žinai, visai nesmagu, kai pyksti ant manęs už nieką. Jei tik pasakysi kaip, aš tau įrodysiu, jog tą naktį klastuolių bibliotekoj buvau ne aš. Supranti, NE AŠ!
Tiesą sakant, visas šitas kvailas ginčas dėl bala žino kokios mergaitės kaprizų Marsui atsibodo. Ir išvis, kodėl dvylikametis turi kažką įtikinėti? Jeigu tai bukaprotei atrodė kitaip, tegul taip ir būna. Koks skirtumas?
Dance with me like we are made of stars

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Varpinė
« Atsakymas #137 Prieš 5 metus »
Akys pakrypo aukštyn, apsivertė, o ji suirzo. Visgi, iš pat pradžių nusprendusi nepatikėti tikruoju Marsu, kaip reikiant pablogino padėtį - pasigirdo dar daugiau pikto balso skambesio, kuris tikrai Bethany nepatiko. Viskas. Nurimk. Paslėpk tas kvailas ašras, nustok rodyti kaprizus. Tu nebe mažas vaikas, Beth... Mergaitė giliai įkvėpė nešviežio varpinės oro.
- Smagi išdaiga, - žiūrėjo į savo kojas, ištiestas priešais, - hm, kur gi ne...
Akimirką varnė susimąstė, kur jos sąsiuvinis, bet kadangi dar nebuvo laikas jo ieškoti, pernelyg nesirūpino.
- Įrodyk, - lėtai atsistojo, - įrodyk ir aš nebesielgsiu kaip visiška kvailė. Nors pala, tokia aš ir esu... - susikrimto, kad pasakė per daug, - paskutinio sakinio, jei ką, nesakiau. Taigi, kaip galvoji viską išspręsti su broliu? - šyptelėjo.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Varpinė
« Atsakymas #138 Prieš 5 metus »
-Supranti... Jis dar jaunas,- sukikeno klastuolis. Marsas itin dažnai mėgo juokauti dėl NET aštuoniomis minutėmis jaunesnio brolio kvailumo, viską pateisindamas jo „jaunumu”.
-Sakiau, jog įrodysiu, jeigu pasakysi, kaip man tai padaryti...- giliai atsiduso garbanius,- negaliu atitempti brolio čionais. Antrą kartą šitais,- šokoladines akis nusuko į tuos pragariškus laiptus,- tikrai nelipsiu. Na, bet galim eiti abu,- gūžtelėjo pečiais Klastūnyno globotinis ir žvilgtelėjo į Bethany, tarsi akimis klaustų jos atsakymo.
-O ką aš galiu su juo padaryti? - kiek suraukė antakius,- Primušti jo negaliu, užmušti tuo labiau. Laiko atsukti atgal nemoku, bet galiu ištrinti tau atmintį... manau,- nusijuokė Rafaelis ir dar kartą pažvelgė į pro langą matomą ežerą - tokį ramų ir tylų, rodos, visiška dvynių priešingybė.- Pykti ant jo irgi labai negaliu, žinau, koks puikus jausmas apsimesti kitu. Bet jeigu tu nori jam trenkti ar padaryti kažką, nuo ko tau palengvėtų, aš nepreištarausiu,- šyptelėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Lisette la Claire »
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Marsas Rafaelis Olivier

  • II kursas
  • *
  • 18
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • fesse
Ats: Varpinė
« Atsakymas #139 Prieš 5 metus »
-Supranti... Jis dar jaunas,- sukikeno klastuolis. Marsas itin dažnai mėgo juokauti dėl NET aštuoniomis minutėmis jaunesnio brolio kvailumo, viską pateisindamas jo „jaunumu”.
-Sakiau, jog įrodysiu, jeigu pasakysi, kaip man tai padaryti...- giliai atsiduso garbanius,- negaliu atitempti brolio čionais. Antrą kartą šitais,- šokoladines akis nusuko į tuos pragariškus laiptus,- tikrai nelipsiu. Na, bet galim eiti abu,- gūžtelėjo pečiais Klastūnyno globotinis ir žvilgtelėjo į Bethany, tarsi akimis klaustų jos atsakymo.
-O ką aš galiu su juo padaryti? - kiek suraukė antakius,- Primušti jo negaliu, užmušti tuo labiau. Laiko atsukti atgal nemoku, bet galiu ištrinti tau atmintį... manau,- nusijuokė Rafaelis ir dar kartą pažvelgė į pro langą matomą ežerą - tokį ramų ir tylų, rodos, visiška dvynių priešingybė.- Pykti ant jo irgi labai negaliu, žinau, koks puikus jausmas apsimesti kitu. Bet jeigu tu nori jam trenkti ar padaryti kažką, nuo ko tau palengvėtų, aš nepreištarausiu,- šyptelėjo.
Dance with me like we are made of stars

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Varpinė
« Atsakymas #140 Prieš 5 metus »
- Suprantu, kad čia pilna jaunesnių už mane, tačiau nesuprantu viso šito reikalo, ypač jo smagumo prasmės, - kilstelėjo vieną antakį. - Ir to tikrai nepateisinčiau vien jaunu amžiumi.
Bethany norėjo dingti, viską užmiršti ar bent ištrinti iš atminties visą tą įvykį. Kerų pagalbos griebtis nenorėjo, nes bijojo persistengti. Ji jautė kaip įsitempė visas kūnas, kiekvienas raumuo ir organas. Visa tai sukėlė ne itin gerą jausmą, kurio net apibūdinti nesugebėtų.
- Net jeigu ir eičiau kartu, - pati pritarė faktui, kad neliptų čionai antrą kartą ir net beveik susimąstė, kodėl čia atsibeldė, - ar tu manai, kad labai ramiai pasiekčiau Klastūnyno bendrabutį? Na, pasiekčiau ramiai, bet į jį tikrai neįeičiau, - aš Varna, po galais... - ištrinti man atmintį? Ačiū, atsisakysiu pasiūlymo, - atmetė plaukus atgalios, - trankytis nemėgstu, bet mėgstu sakyti pamokslus. Turbūt geriausia palaukti netikėtos progos kai jį sutiksiu ir jis nebeapsimes tavimi, - nuobodžiai dėbtelėjo, - ir truputį pasikalbėsiu.
Medutis lyg niekur nieko, tarsi ji nebūtų sureikšminusi viso šio nutikimo, švelniai šyptelėjo. Akimirką sudvejojo - gal reikėtų atsiprašyti, kad šitaip apšaukė? Trumpokai su savimi nebyliai pasiginčijusi nusprendė, kad geriau nieko nesakys.

*

Neprisijungęs Marsas Rafaelis Olivier

  • II kursas
  • *
  • 18
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • fesse
Ats: Varpinė
« Atsakymas #141 Prieš 5 metus »
-Moterie, su manimi patektum net ir į uždraustus kambarius ar bibliotekos skyrius. Bendrasis Klastūnyno kambarys - vieni juokai!- pasitikinčiai savimi, kaip buvo matęs filmuose, nusišypsojo mergaičiukei.-Na, bet jei tau pamokslai,- pašaipiai išarė pastarąjį žodį,- geriau, kad ir kaip nuobodu tai būtų, pirmyn, prisirink protingų žodžių šūsnį ir kvailys mano brolis užtils it pelė po šluota,- sukikeno vienuolikmetis šokoladinių akių savininkas.- Beje, kaip būsi tikra, jog ten jis? Mano brolis, kaip jau tuo įsitikinai, mėgsta apsimetinėti manim. Na....- nutęsė,- arba ten galiu būti aš apsimetęs Jupiteriu,- Klastūnyno globotinis dar katą sukikeno,- Bet nesijaudink, vardan šio pokalbio, aš to nedarysiu. Tik žinai, mums reikėtų apsidrausti ir nuo mano dvynio kvailiavimų. Hmm,- uždėjo ranką ant smakro hiperbolizuodamas mąstymą,- gal slaptas žodis? Ką manai apie žodį „gladiatorius"- šovė pirmą pasitaikiusį žodį susivėlusiais plaukais apaugusioje galvoje,- jei nežinosi, kurį iš mūsų sutikai, liepsi pasakyti kodinį žodį. Žodžiu supratai, atrodai protinga,- linktelėjo galva ir nusuko rudas akis į laiptus.- Jei jau viską išsiaiškinome, palieku tave su tuo, ką ir norėjai daryti, iki kito karto,- it koks kapitonas pamojo ir nusileido pragariškais laiptais žemyn.
Dance with me like we are made of stars

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 407
  • Padlmiro jungtinė komanda, puolėjas.
Ats: Varpinė
« Atsakymas #142 Prieš 5 metus »
Besibaigiančio rudens vėjas šiaušė rudaplaukio garbanas. Keturiolikmetis švilpis, pasilenkęs pro varpinės langų palanges žvelgė į Hogvartso kiemą. Jam nė kiek nerūpėjo ta mintis, kad gali išvirsti pro langą ar kita mintis, kad vėjas, tampantis vis labiau žiemiškesniu, šaltesniu, jį gali peršaldyti, ar dar kitokia mintis, kad gali pavėluoti į vakarienę.
Ne, jis nesiruoš eiti į Didžiąją salę.
Atsitiesė. Rankos įsispaudė į grublėtą palangė.
Kajus atsidusęs pasitraukė nuo palangės.
Reik kažką iškrėsti. Ne. Nagi, reikia. Ne.
Kajus apsisuko ant kulno.
Jis nuobodžiavo, tačiau pats nesuprato, ko vis čia dar stovi.
Gal tiesiog skaičiuoja tikimybę, kad susitiks su kitu hogiečiu Hogvartse, norint pabūti ramiai?
Pirma, neskaičiuoja, antra, jis nė per patį menkiausią nago juodymą nenori pabūti ramiai.
-Kodėl transfigūracijos vadovėlyje nerandu to ko man reikia?- garsiai pasiskundę vėjui ir varpui, švilpis klestelėjo ant grindų ir jau neilgai trukus kuitėsi  šalimais gulinčioje savoje kuprinėje. Tačiau užuot traukęsis transfigūracijos vadovėlį, Kajus pajuto, kaip pirštai palietė pergamento lapą 
Ketvirtakursis susiraukė.
-Kas per,- nustebęs Kajus išsitraukė gelsvą pačios aukščiausios rūšies pergamentą,- Ai,- staiga prisiminė Wintersas,- Pff, čia gi pats rašiau,- ir nusiramino - jau manė, kad kažkas iš bendrakoledžių prirašė ir tyčiomis ar netyčiomis įdėjo į jo kuprinę.


Citata
Magijos Istorijos faktai, kurių tau profesoriai nepasakos per pamoką

Mūšis prieš Farnandesą
Burtų Trikovės turnyras
Antrasis Hogvartso mūšis


Pergamentas buvo prirašytas itin mažai, tačiau tai nebuvo kaltas Kajaus tingumas. Švilpis daugiau informacijos nerado.
Mūšis kilo dėl pono Everso troškimo atkeršyti ir bandymo apgsaugoti Kasopėją. Turnyras? Priežastys kuo pačios normaliausios, tačiau Kajui į akis krito tai, kad Hogvartse jau daugybę  dešimtmečių nevyksta Burtų Trikovės Turnyras. Antrasis Hogvartso mūšis? Apie jį Kajus itin mažai girdėjęs, nors šis įvykis visai "neseniai"  vyko- kai jam buvo šeši metai, o globėjui - keturiolika. Švilpis žinojo, kad globėjas galėjo jam apie Antrąjį Hogvartso mūšį daugiau papasakoti, tačiau net su prašymais ar pažadais, kad bus geras mokinys - nepadėjo.
Mūšis kilo dėl Mirties Valgytojų ar dėl kitų nedorų žmonių - jie įsiveržė į Hogvartsą. Ir tada prasidėjo mūšis. Kajus žinojo, kad blogio pusę rinkosi ir mokiniai: klastuoliai, profesoriai, varnanagiai ir viena švilpė ir grifas, o tuo tarpu į gėrio: krūva Godriko Grifo, Rovenos Varnanagės globotinių, šiek tiek vienu profesoriumi daugiau mokytojų... ir trys švilpiai.  Daugiau Kajus nežinojo nei kas laimėjo, nei kas pralaimėjo, ar buvo sužeistų, ar mirusiųjų ar buvo neutraliųjų.
Kajus sunkiai atsiduso. Dar pažiūrėjęs į popiergalį, jį sulankstė ir įgrūdo į kuprinę, ir su mintimi keliauti į Švilpynės bendrąjį kambarį, pakilo.

*

Neprisijungęs Alisa Jackson

  • I kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Don't let the muggles let you down
Ats: Varpinė
« Atsakymas #143 Prieš 5 metus »
Pilies durys prasivėrė šiek tiek, plyšyje pasirodė žalia akis, kuri tiriamai apžvelgė kiemą, ir tik įsitikinusi, kad kieme nieko nėra, tarpas praplatėjo ir pro jį pralindo mergaitė. Jos varinius plaukus sušiaušė atšiaurus vėjas, bet ji nekreipė dėmesio į tai, tik užsikišo sruogą už ausies ir su palengvėjimu atsiduso. Alisa nenorėjo kažko sutikti, nenorėjo būti užkalbinta, ypač ne klastuolio. Atsibodo klausytis tų saldžiabalsių, kurie tik ir laukia, kad pasakysi, kad kas nesiseka- tuoj ims šaipytis. Alisa net nusipurtė prisiminus paskutinį kartą. Bet pamačius tuščią kiemą, plačiai nusišypsojo. Jos šiandienos tikslas- ištyrinėti Hogvartso apylinkės. Tik apžvelgus visą plotą, jai atvipo žiauna. oho na ir plotelis... jau su mažiau pasitikėjimo savimi susimąstė  Alisa. Permetus akimis artimiausius objektus, jos akys užkliuvo už vienišo pastato šiek tiek tolėliau. [Pradėsiu nuo ten" - džiugiai pagalvojo klastuolė. Tik priėjus arčiau pamatė viršūnėje varpą.Čia turbūt bus ta varpinė, apie kurią visi taip šneka, sako, kad atsiveria nuostabus vaizdas iš jos. Bus puiki pradžia mintyse nusišypsojo pirmakursė. Lipdama laiptais Alisa jau nebesidžiaugė kaip prieš tai- negalvojo, kad taip aukštai kilti reikės. Kojos drebėjo, rankas vis teko valytis į apsiaustą, o širdis kalatojosi taip, kad rodos, iššoks iš krūtinės. Susimk, luzge tu-piktokai sau suniurzgėjo Alisa- nuo kada tu bijai aukščio.. Pasiekus viršų, ji dar kartą giliai įkvėpė, apsižvalgė ir žengė į vidų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Alisa Jackson »
Sk. Laura

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 407
  • Padlmiro jungtinė komanda, puolėjas.
Ats: Varpinė
« Atsakymas #144 Prieš 5 metus »
Berniūkštis paskutinį sykį apsižvalgęs po varpinę, jau buvo nusprendęs žengti žingsnį link išėjimo, kai staiga sustingo.
Žingsniai, greičiausiai mergaitiški, pasigirdo "laiptinėje".
Gal kažkas manęs ieško?- akimirkai pagalvojo Kajus, prisimindamas Wreną, Gają ir Roaną. Tačiau greitai atmetė šią mintį,- Ne, Gaja manęs neiškotų. Ro, Wrena ieškotų, jei būtų nutikę kas nors svarbaus, bet vargu ar kas nors taip nutiko. Kitas hogietis? Labiau tikėtina.
Vos pasirodžius mergaitei, Kajus suprato buvęs teisus. Žalių it dumblas akių, varinių plaukų mergaitė, šiek tiek žemesnė už jį, stovėjo priešais jį. Variniaplaukė, kiek per tą akimirką suprato švilpis, priklausė Klastūnyno koledžui.
Su šiuo koledžu Kajus neitin buvo susidūręs. Kajus labiausiai susidurdavo su savo koledžo nariais (kaip netikėta) ir grifais ir varniais. Ketvirtakursis būtų su jais geriau susipažinęs su Salazaro Klastuolio globotiniais per Švilpynės ir Klastūnyno kvidičo rungtynes, tačiau gyvatėms nesiėmus per rungtynes jokių veiksmų, rungtynės buvo žaibiškai trumpos ir "darbinio" pabendravimo jau nebebuvo.
Per pamokas lyg ir kartais pastebėdavo vieną kitą klastuolį ar klastuolę. Tad nenuostabu, kad apie vyresniuosius klastuolius Kajus buvo girdėjęs tik iš savo globėjo kalbų, ir net nekeista, kad Švilpynės prefektas gan nustebo prieš save matydamas pirmakursę klastuolę.
-O, labas,- pasisveikino rudaplaukis, su ta mintimi, kad iš koledžo kambarių reiktų išeiti daug dažniau ir daug dažniau susitikti su kitakoledžiais, mat per pastariuosius trejus metus aprat kvidičo su nieko nesusispažino. Negi jam atėjo laikai, kai jis tik bendrauja su saviškiais švilpiais?

*

Neprisijungęs Alisa Jackson

  • I kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Don't let the muggles let you down
Ats: Varpinė
« Atsakymas #145 Prieš 5 metus »
Alisa sustingo, taip ir neperžengusi slenksčio- nesitikėjo kad tokiu atšiauriu oru bus dar vienas, išprotėjęs, kad liptų į varpinę. Nors iš tikrųjų, giliai širdyje tikėjosi, kad ir kiti taip bijo aukščio kaip ji, todėl nesiryžtų kopti į tokias aukštumas. Deja, ji klydo ir prieš ją stovėjo už ją tikrai vyresnis Švilpynės koledžo narys. Iš karto atpažino jį, nors buvo jį mačius tik kelis kartus. Jis buvo tas švilpis, kuris dažnai būdavo įnikęs į knygas, ir retai matydavo kitus aplinkui. Būtų norėjus susipažinti-juk ir jai patinka knygas skaityti, bet jį dažnai supdavo draugai, o jei ir būtų išdrįsus užkalbinti, nebūtų žinojus ką sakyti, argi vyresni kaip jis prasideda su tokiomis mažvaikėmis?.. Ir dabar, pasitaikius progai ir pamačius sutrikimą jo veide, ji tikrai pagalvojo, kad va dabar jau galės susipažinti, bet prasižiojus atsakyti į jo pasisveikinimą, jai iš burnos išėjo tik mykimas, ir ji susigėdusi nubėgo prie lango, švilpis nematytų jos išraudusių žandų.
Sk. Laura

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 407
  • Padlmiro jungtinė komanda, puolėjas.
Ats: Varpinė
« Atsakymas #146 Prieš 5 metus »
Kajus jau tikėjosi, kad klastuolė ką nors atsakys, tačiau išgirdęs tik mykimą, ir pamatęs vėliau raudonį ant juos skruostų, nustebo. Galbūt dar viena nedrąsi naujokėlė...- pamintijo šis, savo tamsiomis akimis nulydėdamas variniaplaukę.
Kadaise irgi buvo toks pats. Nedrąsus. Bailus kaip kiškis. Taip buvo prieš daugybę metų, kai pirmąkart jį įsivaikino svetima šeima. Tačiau laikui bėgant pasikeitė: tapo išdykusiu. Kodėl? Kitaip nebūtų sužinojęs, kuri globėjų šeima gali atstoti jam tikrąją šeimą. Tais laikais mažasis Kajus krėsdavo šunybes ir žiūrėdavo ar globėjai, ar patėviai sugebėdavo su juo susitvarkyti, kita vertus, jis norėjo dėmesio. Daug dėmesio. Labai daug.
Deja, ši šunybių mašina neveikė taip, kaip norėjo Kajus. Galbūt tai ir buvo priežastis, kodėl jis taip dažnai būdavo perkeliamas į kitas šeimas - perkeliavo it koks siuntinukas keturioliką šeimų iki kolei, atsirado dabartinio globėjo šeimoje, ir dabar joje skaičiuoja rekordinį užsibuvimo laiką - penktieji metai su puse.
-Hm, kas nutiko?- vyptelėjo šis tuo pat metu pakeldamas savo rudus antakius.
Gal netinkamas klausimas šiai klastuolėlei, bet Kajus nežinojo ko dar galėjo griebtis - Švilpynėje jis nesutiko nei vieno bendrakoledžio ar bendrakoledžės panašios į šią Salazaro Klastuolio globotinę.
Priėjo artyn prie lango, prie vienuolikmetės.
-Tau viskas gerai?

*

Neprisijungęs Alisa Jackson

  • I kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Don't let the muggles let you down
Ats: Varpinė
« Atsakymas #147 Prieš 5 metus »
Stovėdama prie lango ir žiūrėdama, kaip vėjas kedena medžių viršūnes, Alisa išgirdo link jos artėjančius žingsnius.
Ne! NE!!! rėkte rėkė ji mintyse, bet išspaudė tik paprastą:
-Taip, taip viskas tiesiog puiku, čia gal kiek vėsoka.
Ką tu čia šneki? Puiku? PUIKU?! Kas taip sako? Reikėjo sakyti "visai nieko" ar "neblogai". Dabar dar pagalvos, kad bijai jo ir nori, kad jis kuo greičiau išeitų. Visai pasimetusi, Alisa pradėjo taukšti, kas ant seilės užėjo:
- čia visai nieko, ane? Viskas matosi, bet kiti tavęs nemato. Aš dažnai mėgstu stebėti kitus. Oi ne, nepagalvok, kad aš čia kokia persekiotoja, aš nesu tokia keista. Aš ne tokia kaip visi. Eeeh, nenorėjau dabar pasakyti, kad visi kiti keisti, tik aš ne, aš tik.... - su kiekvienu sakiniu jos balsas vis pakildavo oktava, rankos nevaldomai virpėjo, kol balsas užlūžo ir ji vėl nusisuko į langą. Raaamiai.. Rmiairamiairamiai valdykis! Tris kartus giliai įkvėpusi, Alisa atsisuko į berniūkštį, įbedė į jį ryžtingą žvilgsnį, perkreipė lūpas į vypsnį ir laukė atsakymo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Alisa Jackson »
Sk. Laura

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 407
  • Padlmiro jungtinė komanda, puolėjas.
Ats: Varpinė
« Atsakymas #148 Prieš 5 metus »
Kajus šiek tiek sutrikęs pakėlė antakius. Niekados nebuvo sutikususios tokios klastuolės, pasimetusios ir nesusipatoginusios.
Švilpis šyptelėjo.
-Varpinėje bemaž visados vėsoka, nors tai ne pats aukščiausias mokyklos taškas. Va, Astronomijos bokšte tai tikrai vėsoka visais metų laikais,- tarstelėjo garbanius prefektas.  Nors jis buvo per jaunas mokintis legilimantijos ir jos per nago juodymą nemokėjo, švilpis bent kažkiek nujautė, kas darėsi nepažįstamosios klastuolės viduje. Tačiau užuot klausinėjęs, pasirinko patylėti. Nagi, Kajus neketino susidraugauti su šia Salazaro Klastuolio globotine, kuri galbūt po kelių metų ar jau po šių gali iškeliauti mokintis į kitas Magijos pasaulio mokyklas, pavyzdžiui Ilvermonį. Kajus buvo susidaręs tokią nuomonę, mat Hogvartse naujokai ilgai neužsibūdavo.
Kajus tik linktelėjo į tolimesnį klastuolės teiginį ir įbedė žvilgsnį į horizonto tolį.
Akimirką pagalvojęs, atsisuko į varianplaukę.
-Kuo tu vardu?

*

Neprisijungęs Alisa Jackson

  • I kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Don't let the muggles let you down
Ats: Varpinė
« Atsakymas #149 Prieš 5 metus »
Pasimetusi dėl tokio netikėto draugiškumo, Alisa tik suraukė antakius. Gal čia kokia klasta?  Bet gi čia švilpis, jie per daug draugiški ir atviri, kad elgtųsi klastingai, čia tau ne saviškiai... Bent jau tikiuosi... Taip mąstė klastuolė, prieš tyliai sumurmėdama:
-Alisa...
Nelaukdama atsakymo taip pat užklausė:
- O koks tavo vardas?
Pūstelėjo vėjas ir mergaitė neišgirdo, ar vaikinas kažką atsakė, nes vėjas sušiaušė jai plaukus.
- Kad tave kur! - suurzgė klastuolė ir pradėjo krapštytis plaukus iš burnos. Susierzinusi dėl padarytos gėdos, ji jau suko link išėjimo, bet kažkas patraukė jos dėmesį prie šiaurinio lango. Ten tupėjo mažiausia jos kada matyta pelėdžiukė. Ji sunkiai atsiduso... Mergaitė visada norėjo pelėdos, bet jos tėvai sakė nupirks jai tik tada, kai baigs pirmą kursą. Ir tai, jeigu labai gerai baigs. O iki mokslo metų pabaigos dar tiek daug laiko... Iki tol jai teks siųsti laiškus per mokyklos pelėdas. O tos ne visada būna  draugiškai nusiteikusios, ji vis dar nešioja randą ant piršto, kur jai įkirto viena pikta pelėda, kai ji pirmą kartą buvo užsukusi išsiųsti laiško.
Alisa atsargiai palietė mažutę šiaurinę pelėdą, bet ta nušokavo tolėliau. Mergaitės lūpų kampučiai nusviro... Ji dar patrypčiojo toje pačioje vietoje ir tada prisiminė, kad ji ne vieną. Atsisuko ir paklausė:
- Čia tavo pelėda?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Alisa Jackson »
Sk. Laura