0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Helovynas Hogvartse '15
« Atsakymas #75 Prieš 8 metus »
Sorenas von Sjuardas nusišypsojo Gabriellai (nors, ko gero, per šalmą ir smilkstančios barzdos dūmus šypsenos nebuvo matyti).
- Džiaugiuosi, kad tu laiminga. Man irgi gera su tavim.- tarė jis, paimdamas šampanas taures.- Už mus ir mūsų laimę,- pakartojo Hadas, pridėdamas savo, ir išgėrė šampaną keliais maukais. Supratęs, kad Gabriella pastebėjo ir dar pamąstęs, požemių dievas gudriai nusišypsojo ir atsakė:
- Jekaterina Lutterworth prašo prisidėti prie jos Helovino pokšto,- ,,tai štai, kieno raštas ten buvo".- susivokė vyras, prisiminęs bene stropiausios Nuodų ir Vaistų mokinės rašyseną ir supratęs, kad tai jos darbas. Žiūrėdamas į medalioną ant delno, mirusiųjų karalystės valdovas neiškart prisiminė, kas ten per velnias.
- Mhm...- numykė jis. - Vis dar neišsiaiškinom.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Helovynas Hogvartse '15
« Atsakymas #76 Prieš 8 metus »
Malificenta nusišypsojo savo kraupoka šypsena ir padėjo savo šampano taurę ant stalo.
- Kaip aš galėčiau būt nelaiminga, kai turiu tave, viską, ko man reikia gyvenime..? - Gabriella von Sjuard prisiglaudė kiek įmanoma arčiau Soreno ir įkvėpė jo aromato. - Hmm, įdomu ir koks gi tas pokštas... Na, klastuoliai nebus klastuoliai, jei nepadarys kokios nors nesąmonės, - nusijuokė ji, nors juokas vėlgi nuskambėjo kraupiai ir šiurkščiai. - Velniava, nereikėjo man balso pasikeist, nebegaliu net nusijuokt...
Gabriella von Sjuard paėmė vyrui už parankės.
- Šventė jau kaip ir baiginėjasi, eime namo.
Tamsiaplaukė grakščiai apsisuko, sukeldama nedidelį vėjelį. Atsisveikinę su visais šventės dalyviais, sutuoktinių pora kartu patraukė namų link.

Baby it's cold outside~