0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Jay Wildfire

Ats: Palatos
« Atsakymas #30 Prieš 14 metus »
jay pamate kaip mil atsistoje pagalvojo linksmai"vadinasi jai geriau",bet pamates kaip mirianda nualpo,ir miley susuko ,kad reikia seseles jis susuko-aha begu-jis nubego prie seseles kambario-sesele!-pradejo trankyti duris ir saukti jis.po keliu minuciu atsidare durys ir iejo sesele.-kas atsitiko vaikeli?-paklause ji.jay atsake
-mokine nualpo,gal kasnors atsitiko,as nezinau.-tuomet nubego.sesele paskui ji.
-stai-suplukes parode seselei i mirianda

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Palatos
« Atsakymas #31 Prieš 14 metus »
Miriana visą laiką gulėjo nejudėdama. Ji nieko negirdėjo, nejautė jokio prisilietimo. Ji buvo tarsi atsiribojusi nuo viso pasaulio. Be jausmų, be skausmo ir džiaugsmo, liūdesio bei laimės. Po kurio laiko Miriana išgirdo sumišusius žodžius, tačiau nesugebėjo įžvelgti jų prasmės. Atmerkti akių ji nepajėgė. Mergina buvo perleyg nusilpusi. Miriana pajuto, kaip buvo pakelta, o vėliau ir vėl padėta, tačiau nejuto ant ko. Nežinojo, ar ji buvo ant tų pačių grindų, ar jau ant lovos. Iš tiesų pas Mirianą atėjo seselė ir ją užkėlė ant lovos. Tačiau šito Miriana nežinojo. Ir negalėjo sužinoti.

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Ats: Palatos
« Atsakymas #32 Prieš 14 metus »
Per tamsius koridorius aidėjo garsūs žingsniai. Iš pirmo išgirsto garselio, galėjai palaikyti, jog ateina vyras.... Ir gana stambokas vyras. Savo gabaritais prilygstančiam kokiam troliui. O gal tai buvo tiesiog aidas, kuris nevaržomai skrajojo apie visos mokyklos patalpas.
Staiga viskas nurimo. Tačiau tamsų koridorių užpildė šnarėjimas, it tūkstančiai mažų vėjo gūsių šnibždėtųsi tarpusavyje slapčiausias paslaptis, kurios niekada nepasieks žmonių ausų. Ir štai, tarpduryje išdygo balta kaip drobė žmygysta. Tiesa... Šiuo momentu ji labiau panašėjo į pelnkių pabaisą, nes raudonos spalvos mantija ir juodi plaukai buvo tiesiog išmaudyti purve... Nesunku buvo ir atspėti, kur paskutinį kartą buvo Dorota Grandz. Spigindama piktomis rausvomis akimis į susirinkusius čia, ji dėbtelėjo į besivoliojančią grifę ir kelis varnanagius. Nuostabu, tik ateik pasigyditi kelių žaizdų, ir jau esi kritinėje situacijoje. Hogvartsas visuomet galėdavo mane išversti iš koto. Lyg tarp kitko, pagauta reflekso ji sukryžiavo ties krūtine rankas, ant žemės nutrupindama žemės ir molio trupinėlių. Jos skvarbios akys kaustė kiekvienos, čia esančios būtybės veidą.
-Kas čia dabar vyksta? - reikliai paklausė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Dorota Grandz »
Still no.

*

just

Ats: Palatos
« Atsakymas #33 Prieš 14 metus »
Miley žiūrėjo kaip seselė rūpinasi grifuke, o pati varnanagė klestelėjo ant kitos lovos. Tada net krūptelėjo, kai staiga pasigirdo garsūs žingsniai. Jie vis artėjo ir artėjo... Galiausiai prasivėrė durys ir tarp jų pasirodė purvina žmogysta. Miley prisimerkusi smalsiai stebėjo Dorotą, kol galiausiai susiprotėjo jog čia Hogartso mokytoja. "Nejaugi prasidėjo peršalimo sezonas? Ar kitos bėdos?" Miley linktelėjo profesorei.
- Labas vakaras. - sucypė ir parodė į Mirianą. - Grifukė nualpo. Ji ieškojo seselės. Matyt pasijuto blogai. - išpyškino. - O mes peršalome. - tarė turėdama omeny save ir Jay. Atraporatvusi situaciją, Miley išgėrė kažkokių vaistų.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Palatos
« Atsakymas #34 Prieš 14 metus »
Miriana gulėjo. Nieko nejuto. Beveik. Ji girdėjo, tačiau visi tie garsai buvo susimaišę, tad nieko padoraus išgirsti nepavyko. O atsimerkti jai buvo beviltiška. Ji jautėsi tarsi daržovė. Pajudėti negali, atsimerkti - taip pat. Jausti irgi nesugebėjo. Tačiau ji girdėjo ir galėjo mąstyti. Kas man?.. Neatrodo, kad būčiau nualpus... Nors, pačioje pradžiojai turbūt taip ir buvo, tačiau paskui... Taigi turėčiau sugebėti atsimerkti ir pajudėti?.. Gal kas į mane kėsinasi?.. Turbūt tas balsas... Miriana ir toliau stengėsi, tačiau beviltiškai.

*

Jay Wildfire

Ats: Palatos
« Atsakymas #35 Prieš 14 metus »
jay atsisedo salia miley.kai ji papasakojo viska mokytojai jis linktelejo-taip,tikrai taip viskas buvo-tuomet liudnai syptelejo miley.jis ne kiek nesuprato,kas atsitiko grifiukei.viena akimirka ji sedejo ir risosi batraiscius,o kita jau gulejo apalpusi ant grindu.lyg pro migla tada isgirdo mil zodzius.paskui viskas ivyko savaime.-mirianda pasakyky kanors!-susuko jis

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Ats: Palatos
« Atsakymas #36 Prieš 14 metus »
Kilstelėjus juodą lenktą antakį, merginą pritipeno arčiau ir žvilgtelėjo į lovoje gulinčią mergaitę. Pasikasius smakrą, atsisuko į du vaikus ir atsiduso.
-Taigi... Įdomiai jūs čia naktimis baladojatės. Aidi visa mokykla, - suirzus tarė, - o jūsų draugei rimtų traumų nėra. Apalpo, ir gal gavo dozę smegenozolių žolelių, kurios trukdo atsikelti. Nežinau, toks variantas yra tinkamiausias šiai situacijai, - lazdele bakstelėjo Mirianos skruostą, ir pridėjo ją prie jos smilkinio. Maža auksinė gijelė lėtai apsivijo jos galvą, pamažėle susigerdama į odą, - paspartinau gijimą...
Sumurmėjus kažką ar neaiškaus, profesorė nuklibikščiavo prie laisvos vaistų spintelės ir ėmė kilnoti įvairiausiomis mozaikomis išpuoštus buteliukus. Radusi kažkokį gelsvo skysčio tepalą, nykščiu atkimšo ne per stabiliausią kamštelį ir sriūbtelėjo iš indelio, prarydama nemažą dozę vaisto. Kiek pastovėjus su nenusakoma išraiška, ji nusipurtė ir suleido nagus į ranką, tuomet kostelėjus pažvelgė į mokinius.
-Šiaip, man reikia pagalbos. Tu, - pirštu parodė į mažą varnanagę, vardu Miley, - šiaušk į mano kabinetą.
Daugiau netarus nei žodžio, juodaplaukė nusliuogė prie išėjimo ir it katė dingo tamsoje; be pėdsakų.
Still no.

*

just

Ats: Palatos
« Atsakymas #37 Prieš 14 metus »
Miley staigiai stryktelėjo nuo lovos ir priėjo prie Mirianos. Žiūrėdama į mergaitės veidą, bandė įskaityti jos išraišką. Kas atsitiko grifukei. Tačiau Miley teko nusivilti. Nepavykus, mergaitė pažiūrėjo į profesorę, kuri jau lazdele baksnojo Mirianą. Miley pakėlė antakius ir išplėtė akis. Jau dabar varnanagė nekantravo išmokti šiuos kerus, kuriuos dabar naudojo profesorė Grandz. Miley atsiduso.
- Smegenozolių žolelės. Kas tai? - smalsiai paklausė ir bandė įsivaizduoti, kas tai per daiktas ir kaip jis atrodė. Miley priėjo prie lango ir užsiužiūrėjo į stojusią tamsą. Kaip ir tą kartą, pro stiklą nieko nesimatė, tad mergaitė nusivylusi apsisuko.
- Klausau, profesore. - linktelėjo varnanagė ir nutipeno prie durų. "Bet kažkokiais reikalais ištrūksiu iš šitos vietos" laiminga pagalvojo. Miley pabandė nustatyti rimtą miną, kad neisiduotų, jog patenkinta, ir jai tai pavyko. Netrukus Miley, paskui mokytoją išsiskubino iš palatos.

*

Vanessa Williams

Ats: Palatos
« Atsakymas #38 Prieš 14 metus »
Vaness pravėrė duris ir kyštelėjo galvą į palatą. Čia buvo daug aimanuojančių ir visokiausiom negaliom besiskundžiančių vaikų. Vaness nukulniavo į tuščią lovą ir klestelėjo ant jos. Pomfri lakstė kaip nuprotėjus, mažais žingsneliais tapsėjo prie kiekvienos lovos. Tai buvvo panašu į gerą aptarnavimą kokioj nors greito maisto kavinukėj...
- Po... - ...mfri... turbūt ji net nepastebės, kad čia esu aš... Čia rodos vyko kažkoks mini skandalas, kažkas įdomaus, bet Vaness galva šiuo metu ir taip buvo užkimšta nesąmonėm, tad dar daugiau nesąmonių tiesiog būtų per daug jos vaikiškoje galvelėje. Namų darbai! Puiku. dabar ką nors suželinsim... Kaip ten... Limax. Jo, limax. Mergaitė apsidairė galvodama ką čia būtų galima paversti drebučiais. Netrukus mergaitė išsitraukė savo lazdelę ir nužvelgė gretimą lovą.
- Limax! - Užtikrintai tarė ji nusitaikydama į metalinę lovos koją. Ši pradėjo po truputį tižti ir galiausiai virto keistais glitėsiais. Lova šiek tiek pasviro į šoną.
- Limax! - Dabar abi galinės lovos kojos buvo virtusios glitėsiais. Lovops galas trenksmingai trenkėsi į žemę ir pagalvė su patalais nuslinko ant žemės. Giaaaras... Ką čia dar paglitinus... Staiga Vaness žudikiškai išsišiepė. Ji nutaikė savo lazdelę į nedidelį ir purviną kilimėlį ant tako.
- Limax. - Negarsiai tarė ji. Kilimėlis pradėjo lyditis. Netrukus į palatą vėl atpūškavo Pomfri. Ji priartėjo prie glitėsių kilimėlio ir žengusi į juos suslidinėjo kaip pašauta višta ir išsitiesė ant žemės. Dabar ji buvo visa aplipusi rusvais glitėsiais.
- Man rodos, dabar jai pačiai reiks pagalbos... Atrodo kaip trolio apseilėta... Fūū... - Vaness nusijuokė ir priėjo prie gulinčios ir niekaip negalinčios pasikelti Pomfri. Vaness švelniai prilietė ją su koja ir tarė:
- Ji dar gyva? Gyvaa.. Ir dar kaip. - Vaness nusijuokė ir išbėgo iš palatos pakeliui pasičiupdama gerą gabalą pleistro savo praskėlimui.
- Aš tave dar pačiupsiu, juk žinau, kad tai tavo darbas, bjaurybe, palauk, kai sužinos profesoriai!!! - Šaukė Pomfri kumščiu daužydama per grindis. Vanessa bėgo koridoriumi. Ji jautėsi saugi, nes Pofri sugaiš dar tikrai ne vieną minutę mėgindama išsilaisvinti iš glitėsių.

*

Ieva

Ats: Palatos
« Atsakymas #39 Prieš 14 metus »
Karmen plačiai atvėrė duris.Ji baisiai išsigando,kai išvydo tokį vaizdelį-profesorė Pomfri stovėjo sukaustyta glitėsiais.Karmen skubiai atbūrė profesorę.
-Madam Pomfri,aš...Man...Įskilo lūpa,-sumurmėjo ji.
Pomfri dar nebuvo atsipeikėjusi nuo pykčio fazės,bet išklausė merginą.
-Vaikeli,o varge,ką pasidarei!Lūpa sunkiai užtvarstoma...bet ištaisysiu.
Ji sumurmėjo burtažodį ir lūpa išgijo.
-O dabar,jei neprieštarausite,panele,turiu sugauti tą mažą šunsnukę.
-Gal galėčiau jums padėti?Tai Vanessa iš klastunyno,bjaurybė,rimtai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Karmen Border »

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Palatos
« Atsakymas #40 Prieš 14 metus »
Miriana lėtai pramerkė akis. Aplink buvo labai šviesu ir ryšku, tačiau greit akys apsiprato ir ta šviesa pamažu mažėjo.   Kaip gera vėl matyti aplinką... Tačiau kas man buvo? Kiek laiko aš čia pragulėjau?.. Miriana pakėlė galvą ir apsidairė. Žmonių daug nebuvo.
- Įdomu, kur Miley ir tas... kitas Varnanagis... Įdomu, kiek laiko aš čia pragulėjau. Dieną, dvi, o gal ir savaitę?.. Turbūt jau ir mano kova su Oliveriu praėjo... - Miriana atsisėdo lovoje ir susirado užkandos. Tai buvo blynai. Mirianos mėgstamiausi - su trintomis braškėmis.
- Mmm... Skanumėlis. Taip tikrai greit pasveiksiu...
Miriana suvalgiusi blynus nusprendė, jog yra pakankamai stipri, tad persirengė į savo kasdienius drabužius, susišukavo ir išėjo iš ligoninės. Tikiuosi, man čia sugrįžti greit neprireiks.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Arwen Evenstar »

*

Alisa Vandormon

Ats: Palatos
« Atsakymas #41 Prieš 14 metus »
Alisa įskuodė pro duris kaip viesulas.
-Kur Pomfri?-nemandagiai suriko.
-Aš čia,mieloji,-pasigirdo senos moteriškėlės balsas.Netrukus pasimatė ir raukšlėtas veidas.-Kuo galėčiau padėti?
Madam Pomfri į miniatiūrinį buteliuką pylė dar nematytus skysčius.
-Profesore...Madam...Pone...Aš nuėjau į laužavietę pasišildyti,ir prie manęs pribėgo kažkoks keistas sutvėrimas,panašus į šunį,ir...Įkando!
Pomfri staigiai žvilgtelėjo į kraujuojančią ranką,ir metusi savo darbą čiupo bintą užraizgyti skaudančiai vietai.
-Mieloji,-tada ji įtariai žvilgtelėjo į laikrodį,tada į mergaitę.-Ar kartais nežinojai,kad po septintos valandos iš mokyklos išeiti niekur negalima?Ar kartais nebuvai nusibeldusi iki uždraustojo miško?-dar griežčiau užklausė.Madam užtvarstė žaizdą,užpylė vaistų ir dar kažkokį neaiškų mišinį sugirdė Alisai.
-Buvau,-įžūliai metė seselei,nors to tikrai daryti nereikėjo.Pomfri,užrišusi žaizdą,praskaitė ilgiausią pamokslą,ir neužtektinai to pasakė būtinai praniašianti koledžo vadovei.
-Tai jau viskas?-po gero pusvalandžio paklausė.-Mokykloje Helovyno vakaras,noriu pasilinksminti,pašėlti,o jūs man trukdote.
-Prašyčiau!Jaunoji panele,aš tavęs visai galėčiau negyditi!-užpyko.Ech,nusileisk tu jai,Ali,vistiek niekas nemato.
Pomfri nustatė,kad kaltininkas buvo Mantikora,labai piktas ir nedoras žmogaus ir žvėries mišinys,dažnai jo įkandimai būna net mirtini,bet pasak seselės,Ali dar kelias dienas iki egzaminų vertėtų pabūti čia.


Papildyta: Prieš 14 metus
Alisa ligoninėje pragulėjo dvi dienas.Vieną popietę madam Pomfri atrišo tvarstį,tada užbėrė vaistų ir vėlei užrišo.
-Ateik pas mane rytoj,-paprašė seselė.-Pažiūrėsiu,kaip gyja,ir galbūt nuimsiu tvarstį prieš egzaminus.O dabar teks su juo pabūti,-pasakė.Ali jau ruošėsi išeiti,bet moteris ją sustabdė.Ir dar...Jei nors sykį būsi su manim tokia agresyvi,pasakysiu Dorotai.
Ojojoj,kaip išsigandau...
-Gerai,madam Pomfri.
Alisa apsisuko ir nupėdino į biblioteką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Alisa Vandormon »

*

Neprisijungęs Xantoria Taraxanum

  • Burtininkė
  • ***
  • 127
  • Lytis: Moteris
Ats: Palatos
« Atsakymas #42 Prieš 14 metus »
Moteris ranka stipriai pastūmė duris ir pagaliau atėjo į ligoninę, nors jau praėjo nemažai laiko, kai ji turėjo čia apsilankyti, bet geriau vėliau, nei niekada.
- Pomfri? Laba diena. Ne, nieko blogo, tiesiog mane reikia šiek tiek palopyti.
Seselė įtariai ją nužvelgė, bet linktelėjo galvą ir savo ilgą nosį įbedė į žaizdas atsiradusias po paskutinių kovų. Laimei, Xan jau buvo seselę išdresiravusi neklausinėt ir be reikalo neplepėt, taigi ligoninėj tvyrojo nejauki tyla, kol Pomfri tvarstė paskutines, taip greit negyjančias žaizdas.
 Vos ji atsitraukė Xantoria šoktelėjo ir nusišypsojo pati sau. Buvo taip gera vėl laisvai judėti.
- Ačiū Madam ir geros dienos!
Profesorė pasičiupo savo dulkiną apsiaustą ir beveik išskuodė pro duris svajodama apie dušą ir švarius rūbus.
Disclaimer: Ideas and opinions expressed by Xantoria are fictional and in no way represent the real person behind this character.

*

Alisa Vandormon

Ats: Palatos
« Atsakymas #43 Prieš 14 metus »
Alisa,pati neišmanydama,kaip,pabudo ligoninėje.Visą kūną krėtė drebulys,o ranka buvo apšalusi.Iš už vaistų spintos išlindo Pomfri.
-Ar man nuims gipsą?
Žinoma,seselė teištarė "Ne".Ali sakė norinti pasimokyti egzaminams ir nunešti laišką,bet seselės ne,ne,ne neleido šito jai padaryti.Tad Alisai teko atsiversti užrašus,kuriuos rado padėtus ant stalelio greta lovos ir skaityti,mokytis ir prisiminti.Galiausiai klastuolei pabodo kalti į galvą visokias nesąmones,tad ši pagrobė vieną pergamento ritinėlį nuo Pomfri stalo(žinoma,kai niekas nematė)ir povo plunksna,kurią rado savoje mantijoje,ėmė krebždenti tėvams laišką.
Alisai kaip karalienei į lovą atnešė pietus.Mergaitė užkrimto,bet staiga sustojo,kai akis užkliuvo ties laikraščio antrašte:Pirmakursė stoja prieš dvigalvį trolį.Na va,puiku,aš per vieną Helovyno vakarą spėjau išgarsėti.Mergina perskaitė straipsnį du kartus,ir iškirpusi savo nuotrauką ir antraštę,įsigrūdo mantijos kišenėn.

*

Miss

Ats: Palatos
« Atsakymas #44 Prieš 14 metus »
Miss atėjo kosėdama,čiaudėdama ir vemdama.
-Madam Pomfri,-pasakė grifė dusliu balseliu.-Man labai negera.Gal turite vaistų?Padėkit man.
Ji darkartą labai stipriai nusivėmė.
-Man atrodo,kad kažką ne to suvalgiau,-pasakiau.-Man svaigsta galva...
Pirmakursė apalpo.Ji atrodė lyg skuduras ant žemės.Pomfri pakėlė Miss'ę ir nunešė į lovą.Davė vaistų ir nuėjo padėti kitiems.
Po ilgos valandos Styler atsikėlė.Ant spintelės buvo padėta Spalvotosios pupelės bei saldžiosios karamelės.Mergaitė pasiemė vieną pupelę ir paragavo.Ji nepataikė,pupelė buvo vėmalų skonio ir tada megaičiukė pradėjo vemti.
Prie Miss pribėgo Madam Pomfri ir ji padavė maišelį vemti.Styler viską išvėmė kol jai pagerėjo.Tada Ponfri man pasakė:
-Tu čia gulėsi dar mažiausiai kokią savaitę,-rimtu veidu ji pasakė.
-Kaas Mann?-Drebančiu balsu paklausiai.
-Tu prisivalgiai kažko tokioo,kuris priverčia vemti kelias dienas.
Aš baisiai išsigandau:
-Ką man mokytojai pasakys,kad aš nelankau pamokų ir neatlieku namų darbų,-su viltimi paklausiau.
-Nesijaudink mieloji,mokytojai viską žino,jie tikrai nepyks,kad tu sergi,negi norėtum,kad mokytojai pykų,kad tu sirgdama ateini į pamokas.Vos nepamiršau štai Magijos žinių numeris.
Seselė numetė laikraštį ir nuėjo.



Papildyta: Prieš 14 metus
Po geros savaitės Miss išleido.Ji buvo labai dėkinga madam Pomfi,nes ji pasveiko.Dabar ji buvo tokia pati linksma kaip ir ankščiau.Tad Styler nubėgo į Mergaičių kambarį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Miss Styler »